PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهره مندی از اینترنت پر سرعت

mohammad13.blogfa
17-06-2010, 13:48
سلام دوستان.
من مدتی که می خواهم برای دانلود بازی های کامپیوتری ، فیلم و ... از اینترنت پر سرعت استفاده کنم.می خواستم ببینم پیشنهاد شما در این باره چیه؟(وایمکس یا ای دی اس ال یا وایرلس یا اینترنت آفلاین یا ....)
البته دوستان در نظر بگیرند که محدودیت دانلود نداشته باشه یا خیلی بالا باشه.در ضمن فکر جیب من هم بکنید و قیمت های نجومی نگید.لطفا سرعت دانلود ، محدودیت و مخصوصا قیمت را ذکر کنید.
(در ضمن لطفا زیر دیپلم صحبت کنید که من از شبکه و اینترنت هیچی سر در نمی یارم و تنها چیزی که از اینترنت می دونم همون دایل آپ است)
خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییلی گلید.

mehrdad38
17-06-2010, 14:12
به این سوالات پاسخ بدین::20:

1- کدوم شهر هستین؟
2- بودجه تون چقدره (ماهیانه چقدر برای اینترنت می تونین پرداخت کنین)؟
3- نیازتون چقدره ؟ میزان استفاده از اینترنت ؟

roteal2007
17-06-2010, 17:13
سلام دوستان.
من مدتی که می خواهم برای دانلود بازی های کامپیوتری ، فیلم و ... از اینترنت پر سرعت استفاده کنم.می خواستم ببینم پیشنهاد شما در این باره چیه؟(وایمکس یا ای دی اس ال یا وایرلس یا اینترنت آفلاین یا ....)
البته دوستان در نظر بگیرند که محدودیت دانلود نداشته باشه یا خیلی بالا باشه.در ضمن فکر جیب من هم بکنید و قیمت های نجومی نگید.لطفا سرعت دانلود ، محدودیت و مخصوصا قیمت را ذکر کنید.
(در ضمن لطفا زیر دیپلم صحبت کنید که من از شبکه و اینترنت هیچی سر در نمی یارم و تنها چیزی که از اینترنت می دونم همون دایل آپ است)
خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییلی گلید.

نظرم رو دانلود آفلاین.
هم ر ی **س ** یور داری و هم یه مودم توپ.
سرعت هم با توجه به ترافیک فرکانس باید انتخاب کنی.....
چیز خوبیه همین که نمیدونی چی داره واست میاد جذاابه!!!!

mehrdad38
17-06-2010, 17:18
البته این نکته رو نباید فراموش کرد تو دانلود آفلاین دیگه حق انتخابی وجود نداره و نمی تونی دانلود با انتخاب خودت انجام بدی یا وبگردی کنی.

به غیر از تجهیزات اولیه این سرویس کاملا رایگانه و پولی بابتش پرداخت نمی شه. بهترین ماهواره برای دانلود آفلاین Eutelsat W3A هست.

mohammad13.blogfa
17-06-2010, 18:53
با تشکر از اظهار نظر تمام دوستان./
من در شهرستان فسا واقع در استان فارس زندگی می کنم.درباره سوال مهرداد عزیز باید بگم که من ماهیانه نهایتا می تونم بیست هزار تومان جور کنم.اما اگر قضیه ، قضیه ی مرگ یه بار شیون هم یه بار باشه تا پنجاه تومن هم می تونم جور کنم/
و ضمن تشکر از دیگر دوست عزیز میشه لطفا قیمت راه اندازی اینترنت آفلاین و سرعت دانلود تقریبی اون رو بگید.
خیلی ممنون از توجهتون

roteal2007
17-06-2010, 19:17
با تشکر از اظهار نظر تمام دوستان./
من در شهرستان فسا واقع در استان فارس زندگی می کنم.درباره سوال مهرداد عزیز باید بگم که من ماهیانه نهایتا می تونم بیست هزار تومان جور کنم.اما اگر قضیه ، قضیه ی مرگ یه بار شیون هم یه بار باشه تا پنجاه تومن هم می تونم جور کنم/
و ضمن تشکر از دیگر دوست عزیز میشه لطفا قیمت راه اندازی اینترنت آفلاین و سرعت دانلود تقریبی اون رو بگید.
خیلی ممنون از توجهتون

ا؟
کاکو تو هم که از خودمونی....:20:
سرعت دانلودش که 2 مگابیت بر ثانیه هست.
اما تجهیزات اولیش:
1.بستگی به کارت --- هست از 60 تومن تا 220 تومن هست اما با 120 تومن میشه یه کارت معقول که با کانال های S2 هم بگیره میشه خرید البته قیمت اینترنال کمتر از اکسترنال هست.
2.دیش و LNB که دیش 90 خوبه LNB هم هرچی خریدی. اینم 20 تومن یا سیمش.
میمونه یه اشتراک که فکر کنم با توجه به بودجت باید سرویس یک طرفه بگیری....رسیو از ماهواره و سند از دایل آپ.
اینم قیمت حدودی شرکت open sky:

نرخ نامه جدید اکانتهای شزکت Open Sky

نام سرویس: Paygo شبانه
سرعت سرویس : Up to 2Mbps
محدودیت حجمی: Gb ۴

قیمت اشتراک 1 ماهه: ۴۳ هزار تومان
قیمت اشتراک 6 ماهه: ۱۸۳هزار تومان

نام سرویس: Flat شبانه
سرعت سرویس : Up to 2Mbps
محدودیت حجمی: نامحدود

قیمت اشتراک 1 ماهه: ۱۱۹هزار تومان
قیمت اشتراک 3 ماهه: ۲۸۳ هزار تومان

توضیح در مورد سرویسهای شبانه
زمان مصرف سرویسهای شبانه از ساعت 30/12شب
الی 30/8 صبح میباشد
سرعت و پهنای باند سرویسهای شبانه صد در صد گارانتی میباشد

mehrdad38
17-06-2010, 19:49
البته اگر بخوای فقط آفلاین دانلود کنی نیاز به خرید اشتراک ماهواره نداری چون همونطور که تو پست بالا گفتم دانلود آفلاین رایگانه و نیاز به خرید اشتراک نیست.

شما می تونید هم دانلود آفلاین داشته باشین و هم با همون 20 تومن ADSL داشته باشین فقط یکبار یکم هزینه ت بالا میشه (به خاطر تجهیرات ماهواره ای).

برای دانلود آفلاین به دلیل حجم بالای فایل ها معمولا بحث سر 500 مگابایت و گیگابایت هست احتیاج به یه هارد حداقل به میزان 500 گیگابایت دارین اگر چه با برنامه های مدیریت آفلاین می تونید اندازه و نوع فایل رو انتخاب کنید.

من برای ADSL به کسی شرکت خاصی پیشنهاد نمی کنم. همونطور که بارها گفتم بهتره از کافی نت ها و گیم نت های محله خودتون بپرسین که سرویس دهنده خوب تو منطقه شما چیه ؟

roteal2007
18-06-2010, 10:51
در راستای تکمیل صحبت های دوست عزیزم میتونم بگم شما درسته یه خرج نسبتا سنگین رو انجام بدی اما این رو هم در نظر بگر که شما هم ی ه رس*ی*ور خیلی عالی داری و هم یه دانلود آفلاین و اگر از نظر تماشاه م*ا*هواره در خانه مثل من در محدودیت هستی (نمیذارن بیاد توی خونه) هترین انتخابه.....الان هم رس**یور هایی که کانال های s2 یا فول اچ دی بتونن بگیرن همین قیمت هست.....
تصمیم با شماست

!Yahoo
25-06-2010, 14:09
به نظر من
که اینترنت adsl بگیر اگه توی شهرتون هست که هیچ
اسیاتک داره توی شهرستانها از جمله فسا اینترنت میخاد بده

همونو بگیر و از اینترنت رایگان شبانش استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

افلاین هم سیستم توپ و کارت خوب مثل پروف میخاد مخصوصا با s2 که رم و cpu بالا باید داشته باشی و دیش 120 !!

razmjoo
25-06-2010, 19:52
البته اگر بخوای فقط آفلاین دانلود کنی نیاز به خرید اشتراک ماهواره نداری چون همونطور که تو پست بالا گفتم دانلود آفلاین رایگانه و نیاز به خرید اشتراک نیست.

شما می تونید هم دانلود آفلاین داشته باشین و هم با همون 20 تومن ADSL داشته باشین فقط یکبار یکم هزینه ت بالا میشه (به خاطر تجهیرات ماهواره ای).

برای دانلود آفلاین به دلیل حجم بالای فایل ها معمولا بحث سر 500 مگابایت و گیگابایت هست احتیاج به یه هارد حداقل به میزان 500 گیگابایت دارین اگر چه با برنامه های مدیریت آفلاین می تونید اندازه و نوع فایل رو انتخاب کنید.

من برای ADSL به کسی شرکت خاصی پیشنهاد نمی کنم. همونطور که بارها گفتم بهتره از کافی نت ها و گیم نت های محله خودتون بپرسین که سرویس دهنده خوب تو منطقه شما چیه ؟

لطفا دقیق توضیح دهید . آدرس خرید اینترنتی موارد مورد نیاز را بگویید . من العان adsl 512 دارم و با 120 دانلود می کنم و نیازی به اینترنت آفلاین ندارم . فقط بحث نگاه کردن به ..... وجود دارد که اصلا اجازه نمی دهند وارد خانه شود . اگه بشه ( سرعت 2 مگ ) هم که عالیه . فقط به شاهواره که نیاز نیست ؟ فقط ----- و سیم کافیه ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
25-06-2010, 20:02
512? 120? شوخی میکنی؟ از کدوم شرکت؟ حداقل وقتی صبانت یکم آدمیت سرش میشه سرعت ها رو میزاره روی 240 تا (سرویس 128)

razmjoo
25-06-2010, 20:04
512? 120? شوخی میکنی؟ از کدوم شرکت؟ حداقل وقتی صبانت یکم آدمیت سرش میشه سرعت ها رو میزاره روی 240 تا (سرویس 128)
سرعت دانلود روی 240 ؟ از ماکس نت .

razmjoo
25-06-2010, 20:13
:5:
سرعت دانلود 512 باید 64 باشه . 240 مال 1.875 مگ هست . 120 هم برای 960 کیلوبیت در ثانیه

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

یک تست بزار .

A.M.D.D.E.V.I.L
25-06-2010, 20:16
آره ولی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من همین الان دارم با 220 کیلو بایت دانلود میکنم سرعتی که قراره اصولا اونطوری باشه 128 کیلوبایت هست که تقریبا 2 برابرش دارم دانلود میکنم اما تنها مزیت صبانت همینه و از لحاظ های دیگه dial up رو ترجیح میدم

razmjoo
25-06-2010, 20:23
لطفا دقیق توضیح دهید . آدرس خرید اینترنتی موارد مورد نیاز را بگویید . من العان adsl 512 دارم و با 120 دانلود می کنم و نیازی به اینترنت آفلاین ندارم . فقط بحث نگاه کردن به ..... وجود دارد که اصلا اجازه نمی دهند وارد خانه شود . اگه بشه ( سرعت 2 مگ ) هم که عالیه . فقط به شاهواره که نیاز نیست ؟ فقط ----- و سیم کافیه ؟
جواب من چی شد ؟

sei_pm
25-06-2010, 20:52

وقتی نمیگذارن نمیشه دیگه . شما دیش 90 سانتی رو می خوای کجا بگذاری که خانوادت متوجه نشن .مگر اینکه با همسایتون به توافق برسی یک L.N.B دو سوزنه بگیری بگذاری رو دیش اون سیم بکشی تو خونتون که بازم ممکنه تابلو بشه.

razmjoo
26-06-2010, 00:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sei_pm
26-06-2010, 06:25
لطفا یه عکس از دیش بگذارید .

عجب!! چرا تاپیک رو به بیراهه میکشی؟
بحث در مورد وسایل و ادوات مرتبط با امواج ماهواره ای تو این فروم ممنوعه می خوام اخطار بگیریم.
بیا این هم عکس اینهایی که رو پشتشونه دیش از نوع پارابولیک یا همون دیش وطنی هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

razmjoo
26-06-2010, 07:08
دوست عزیز sei_pm اون مطلب ها رو حذف کن .( اگه نخوای اخطار بگیری ) .

mehrdad38
26-06-2010, 10:34
حذف شود....