PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع و وصل شدن شبکه وایرلس موبایل

alibhroz
16-06-2010, 22:35
سلام دوستان من گوشی n97 ام رو وقتی به شبکه وایرس وصل میکنم وقتی میرم تو کانکشن منیجر گوشیم میبینم وضعیتش تند تند بین حالت active و in active تغییر میکنه و ثابت نیست. میخوام به مودم وایرلس واسه اتصال به اینترنت وصل کنم اما وصل نمیشه اگه دوستان راه نمایی کنن ممنون میشم.

scott_tomes
16-06-2010, 22:53
اقا کسی هست کمک کنه منم یه مدم وایالیس گرفتم کار نمکنه البته ویندوزم هم 7 هست با xp هم بلد باشین اونم خوبه :13:

mohammadi4net
16-06-2010, 23:02
سلام دوستان من گوشی n97 ام رو وقتی به شبکه وایرس وصل میکنم وقتی میرم تو کانکشن منیجر گوشیم میبینم وضعیتش تند تند بین حالت active و in active تغییر میکنه و ثابت نیست. میخوام به مودم وایرلس واسه اتصال به اینترنت وصل کنم اما وصل نمیشه اگه دوستان راه نمایی کنن ممنون میشم.

بیشتر توضیح بده ، مودمت چیه ، فاصلت چقدره ، تا کجا تنظیم کردی؟

اقا کسی هست کمک کنه منم یه مدم وایالیس گرفتم کار نمکنه البته ویندوزم هم 7 هست با xp هم بلد باشین اونم خوبه :13:
وایرلس صحیحه نه وایالیس
داخل سون که خیلی راحته تقریبا اتوماتیکه فقط باید رو شبکه بیسیم انتخاب شده کلیک کنی

alibhroz
16-06-2010, 23:15
مودمم tanda هستش. روی گوشی وقتی سرچ میکنم شبکه رو پیدا میکنه و تو قسمت تنظیماتم هم این شبکه رو به عنوان پیش فرض اینترنت در نظر میگیرم اما وقتی میخوام وصل بشم نمیشه و وقتی از تو گوشی به کانکشن نگاه میکنم تند اکتیو و این اکتیو میشه. اصلاً نکنه مشکل از گوشیم باشه:41:

scott_tomes
17-06-2010, 11:59
وایرلس صحیحه نه وایالیس
داخل سون که خیلی راحته تقریبا اتوماتیکه فقط باید رو شبکه بیسیم انتخاب شده کلیک کنی
راستش من مودمم adsl از نوع معمولیش بعد برای اینکه منتقلش کنم به گوشی رفتم یه تبدیل گرفتم که اسمش d-link dwa-110 هستش میخواماز طریق این اینترنتو بفرستم برای گوشیم از طریق این مدم گرفتن اسونه و بخوای از طریق این مودم برای کسایی دیگه بفرستی یه کمی دنگو فنگ داره که من همنو میخوام .
البته اینو هم بگم توی سون اصلا سیدی برنامشو نمیشناسه

scott_tomes
19-06-2010, 20:48
اقا خودم یادم اومد اوکیش کردم .