PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريپ زدن و خاموش شدن در سربالائيها

m.chala
16-06-2010, 08:58
باسلام ؛

من يك پرايد كابراتوري مدل 82 دارم .مشكل اين است كه ماشين در حالت روشن و (درجا) و يا جاده هاي صاف هيچ مشكلي نداره اما در جاد هاي كوهستاني و سربالائي بعد از طي مسافت چندساعته شروع به ريپ زدن ميكنه و نهايتا خاموش ميشه و هر چه استارت بزني فايده نداره و با هول دادن و طي مسافت زياد روشن ميشه . به مكانيك نشان دادم گفت ايراد از صافي بنزين است . عوض كردم يك مقدار بهتر شد ولي مشكل كماكان وجود داره لطفا مرا راهنمائي كنيدمشكل چيست؟

(البته باز هم متذكر ميشم اين مشكل فقط در سربالائيها وجودداره والبته كاربراتور رو شستشو دادم و سوزنهاي مربوطه رو نيز تعويض كرده ام و همينطور شمعها و تنظيم موتور ولي باز ايراد وجود داره ).

total_overdose
16-06-2010, 21:31
باسلام ؛
من يك پرايد كابراتوري مدل 82 دارم .مشكل اين است كه ماشين در حالت روشن و (درجا) و يا جاده هاي صاف هيچ مشكلي نداره اما در جاد هاي كوهستاني و سربالائي بعد از طي مسافت چندساعته شروع به ريپ زدن ميكنه و نهايتا خاموش ميشه و هر چه استارت بزني فايده نداره و با هول دادن و طي مسافت زياد روشن ميشه . به مكانيك نشان دادم گفت ايراد از صافي بنزين است . عوض كردم يك مقدار بهتر شد ولي مشكل كماكان وجود داره لطفا مرا راهنمائي كنيدمشكل چيست؟
(البته باز هم متذكر ميشم اين مشكل فقط در سربالائيها وجودداره والبته كاربراتور رو شستشو دادم و سوزنهاي مربوطه رو نيز تعويض كرده ام و همينطور شمعها و تنظيم موتور ولي باز ايراد وجود داره ).

سلام
دوست عزیز احتمال میدم عیب از پمپ بنزین شما باشه.
منم همچین مشکلی برام پیش اومده بود.ماشین تو سینه کشی که کمی فشار میومد بهش ریپ میزد و افت سرعت پیدا میکرد تا دیگه خاموش میشد.من پمپ بنزینش رو که یه وسیله بود بیشترش هم بصورت مکانیکی بود (نوع کارکردش منظورم هست) این جدیدا کلا برقی و الکترونیکی هستن.
حتما چک کن ایشالله درست میشه.:46:

cyber861
20-06-2010, 10:04
برادر من صفحه کلاجتون تمام شده.باید عوضش کنی!

Dark.Life
20-06-2010, 11:02
برادر من صفحه کلاجتون تمام شده.باید عوضش کنی!

میگه ماشین خاموش میشه چه ربطی به صفحه کلاج داره ؟!
اگه صفحه کلاج در حال تموم شدن باشه ماشین تو حرکت که مشکلی پیدا نمیکنه ... اگه مثلاً ترافیک باشه و هی کلاج بگیره کم کم ماشین دیگه جرکت نمیکنه و مثله اینکه خلاص باشه ولی بازم ماشین خاموش نمیشه

D r i v e r
21-06-2010, 05:55
سلام
برای هرچیزی لازم به ایجاد تاپیک نیست
میتونستید توی تاپیک خود خودروی پراید مطرح کنید
یا چند تا تاپیک دیگه که به این منظور ایجاد شدن
قفل شد