PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سفارش برنامه نویسی

ooje_asman
26-02-2005, 08:43
یه برنامه که بتونه فایل صوتی رو با سرعت های مختلف پخش کنه با برنامه دلفی یا وی بی در ضمن هزینه اش نیز پرداخت می شود.مرسی

Nesta
28-02-2005, 04:14
سلام
من delphi کار هستم منظورتن با سرعت مختلف چيه و از نظره ظاهری چطور باشه آيا با خود delphi باشه معمولی يا اين که نه ظاهره توپ که بايد کمپننت خاصی استفاده بشه کمی توضيح بدين و آيا مثله وينمپ رقسه نور ميخواد يا نه

ooje_asman
28-02-2005, 22:51
رقص نور و غیره نمی خاد و با دلفی باشه کافیه من می خام این کد رو در برنامه های دیگر استفاده کنم و فقط امکان پخش سرعت های مختلف را می خام مثه برنامه سونیک 1.5 که می تونه فایل صوتی رو مثلا تند کنه یا کندش کنه یه همچین چیزی.و امکاناتی مثه فایل بعدی و قبلی و توقف و مدت زمان فایل و زمان سپری شده و زمان مانده .soniqu 1.5

Nesta
01-03-2005, 00:38
سلام
هميه اين کار هارو کردم منتها سرعت رو تست نکردم پس ساده ميخوای آخه با کده هاش که نميتونی چيزی سر در بياری اينا همش object oriented هست

ooje_asman
02-03-2005, 01:25
با سلام خدمت کارلوس جان کارلوس جان اگه پیام من بهتون رسید لطفا برام پیام بذارید و همچنین اینکه نظرتان مثبته یا نه

مهمان
02-03-2005, 08:41
سلام
من پيشنهاد من کنم به سايت زير برو که خيلي هم معروف هست و خودت search بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون سايت پلنت سورس کد هست
بهترين کدها را ميتوني توش پيدا کني
از وي بي گرفته تا دلفي و دات نت
موفق باشي

ooje_asman
02-03-2005, 14:39
با سلام به رامبد جان مرسی و ممنون از کمکتون ولی یه مشکل هست که من زیاد زبان بلد نیستم و به همین خاطر کمتر می تونم از سایت های انگلیسی مطلب در بیاورم

Nesta
03-03-2005, 03:28
سلام
آقا من يه جا ديگه هم بهت معرفی ميکنم در ضمن من delphi 7 کار ميکنم اين سايت هم سر بزن که من اکثراً اونجا ميرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سايت تخصصی برنامنويسان تخصصی هست قسمت delphi يا ويسيول بسيک برو يا نه اگه نخواسی من تو ايديم افّلاين بده که بنويسم يا نه؟