PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیرو و توان کم

iranch
15-06-2010, 20:11
با سلام خسته نباشید
من چند سالی بود ورزش را کنار گذاشته بودم
الان رفتم بدنسازی.
از لحاظ هیکلی خوب هستم و لاغر نیستم و یکمی هم اضافه ورزن هم دارم.
نسبت به هیکل و قد و .. اینها جونی ندارم.
و سریع در تمرینات خسته میشم و به قول معروف جون ندارم نیست به هیکل.
چه غذاهایی و کارهایی پیشنهاد میشه تا قدرت بدن را بالا ببرم
بنیه ام کمه.
با تشکر

Old_Chater
15-06-2010, 22:41
احتمالا خود------- زياد انجام نميدين؟

oj2008pc
15-06-2010, 22:44
احتمالا خود------- زياد انجام نميدين؟

مگه اینکار ربطی به نیرو و توان داره ؟

اگه میشه در این مورد توضیح بدین

iranch
16-06-2010, 07:00
تا چند وقتی پیش آره ولی زیاد نبوده.
من نظرم رو بیماری بچگی هست من چهارم دبستان بودم که بیماری عفونت سر گرفتم و 70 تا پنی سیلین و از این قبیل در سه هفته به من زدن و بستری بودم و ضعیف شدم
هیکلم برگشت اما بنیه ام بر نگشته

Old_Chater
16-06-2010, 07:59

اگه میشه در این مورد توضیح بدی

بله ربط داره خيلي هم زياد هر بار كه يه مرد خود------ ميكنه مثل اينه كه 1 ليتر خون از دست ميده حالا ببين بدن چقدر بايد بهش فشار بياد تا بتونه دوباره ويتامينهاي از دست رفته رو جبران كنه و بعد از هر بار خود----- حداقل 21 طول ميكشه تا دوباره بدن به وضعيت عادي خودش برگرده

iranch
16-06-2010, 12:26
چه کار باید کرد؟

Old_Chater
16-06-2010, 12:31
چه کار باید کرد؟

اون كارو نبايد كرد

Life24
16-06-2010, 12:32
کنجد با عسل درست کن صبح به صبح بخور.

Old_Chater
16-06-2010, 12:38
کنجد با عسل درست کن صبح به صبح بخور

تاثير داره واقعا؟

Life24
16-06-2010, 13:02
تاثير داره واقعا؟
آره
یک بار اگر اشتباه نکنم ها
گفت ورزش کنید بعدش یک لیوان از سه میوه بخورید(اب میوه منظورمه) حالا اگر اشتباه نکنم ها.
باید از یک متخصص تغذیه پرسید بهترین کار هست.

Old_Chater
16-06-2010, 21:16
عزيزم گفته هاي ديگران رو ول كنين رو تجربه ها بيشتز ميشه اطمينان كرد

gameselect
17-06-2010, 06:00
با سلام خسته نباشید
الان رفتم بدنسازی.
بنیه ام کمه.
با تشکر

مگه باشگاتون مربی نداره ؟

بهش بگو یه برنامه غذایی برای انرژی بیشتر موقع تمرین بهت بده

خودتم فکر کنی زود میفهمی که هر چیزی که انرژی زیاد میده بخور!

گوشت قرمز...کله پاچه....هایپ یا رد بول...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Old_Chater
17-06-2010, 08:18
هایپ یا رد بول...

عزيزم يكم بيشتر برام بتوضيح

Life24
17-06-2010, 08:43
عزيزم گفته هاي ديگران رو ول كنين رو تجربه ها بيشتز ميشه اطمينان كرد
نه در مورد اب میوه مظاهری گفت

Life24
17-06-2010, 18:36
کنجد خام بخر + کنجد بو داده + عسل
بریز قاطی هم
بزن برو بدو فقط بدو کسی بهت نمیرسه
چند ماه پشت سر هم بخور
دوست داری از کوه بری بالا

A.M.D.D.E.V.I.L
17-06-2010, 18:42
من یک بار رد بول خوردم واسه تمام عمرم کافیه
طمع پاستیل های نوشابه ی فاسد رو میده :2:

Arpanet
18-06-2010, 11:08
بله ربط داره خيلي هم زياد هر بار كه يه مرد خود------ ميكنه مثل اينه كه 1 ليتر خون از دست ميده حالا ببين بدن چقدر بايد بهش فشار بياد تا بتونه دوباره ويتامينهاي از دست رفته رو جبران كنه و بعد از هر بار خود----- حداقل 21 طول ميكشه تا دوباره بدن به وضعيت عادي خودش برگرده
اقا مردم رو گمراه نكن طبق منابع پزشكي نيم ساعت نزديكي كه كار عضلاني شديدي محسوب ميشه 200 كيلو كالري انرژي مصرف ميكنه حالا خود ... كه بيشتر جنبه ذهني داره تا بدني انرژي كمتري مصرف ميشه ضمنا تا 98% حجم سيمن از اب تشكيل شده و ماده خاصي اونطور كه مردم فكر ميكنن نيست.ضمنا كسي كه يك ليتر خون از دست بده از هوش ميره:11:
در مورد ضعف بدني هم اگه ازمايش خون بدي و نوعي كمخوني نداشته باشي با صلاحديد متخصص غدد ميشه از استروئيد انابوليك به مدت خيلي محدود استفاده كرد

Old_Chater
18-06-2010, 12:18
اقا مردم رو گمراه نكن طبق منابع پزشكي نيم ساعت نزديكي كه كار عضلاني شديدي محسوب ميشه 200 كيلو كالري انرژي مصرف ميكنه حالا خود ... كه بيشتر جنبه ذهني داره تا بدني انرژي كمتري مصرف ميشه ضمنا تا 98% حجم سيمن از اب تشكيل شده و ماده خاصي اونطور كه مردم فكر ميكنن نيست.ضمنا كسي كه يك ليتر خون از دست بده از هوش ميره

منابع پزشكي هيچوقت جاي تجربه عملي رو نميگيره

kiarash3500
18-06-2010, 14:22
با سلام خسته نباشید
الان رفتم بدنسازی.
بنیه ام کمه.
با تشکر

میشه قد و وزنتون رو بگین؟

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

پس با این حساب اهدای خون هم ضرر داره؟

ghahremanimehdi
18-06-2010, 14:41

منبع این موضوع رو میشه ذکر کنی ؟
من چنین حرفی رو قبول ندارم

Old_Chater
18-06-2010, 15:10
منبع این موضوع رو میشه ذکر کنی ؟
من چنین حرفی رو قبول ندارم

اينم يه منبع معتبر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morsadr
18-06-2010, 15:18
پس با این حساب اهدای خون هم ضرر داره؟

خیر . در فردی که از نظر کلی سلامت باشه و بیماری خاصی نداشته باشه اهدائ خون مشکلی را ایجاد نمی کنه . حجم خونی که در انتقال خون گرفته میشه 350 تا 450 سی سی می باشد . ولی از دست دادن خون در حجمهای بالاتر می تونه مشکل ایجاد کنه :13:

a.z.p.z
18-06-2010, 15:22

اگه میشه در این مورد توضیح بدین

100% تاثییر داره اونم به صورت شدید ..
هم نتیجه ازمایشات این موضوع رو تایید میکنه ... ممکنه اولش بروز نده اما بعد از مدتی توان کلی بدن افت میکنه!
میتونه ضعف جسمانی کلی رو به وجود بیاره به خصوص در پاها و زانو ...

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

اقا مردم رو گمراه نكن طبق منابع پزشكي نيم ساعت نزديكي كه كار عضلاني شديدي محسوب ميشه 200 كيلو كالري انرژي مصرف ميكنه حالا خود ... كه بيشتر جنبه ذهني داره تا بدني انرژي كمتري مصرف ميشه ضمنا تا 98% حجم سيمن از اب تشكيل شده و ماده خاصي اونطور كه مردم فكر ميكنن نيست.ضمنا كسي كه يك ليتر خون از دست بده از هوش ميره:11:
در مورد ضعف بدني هم اگه ازمايش خون بدي و نوعي كمخوني نداشته باشي با صلاحديد متخصص غدد ميشه از استروئيد انابوليك به مدت خيلي محدود استفاده كرد

اصلا به این صورت اولا اینکه شما خودت تجربه نداری که داری این حرف رو میزنی مورد بعدی هم میتونی بری پیش چندتا دکتر مشورت کنی و در مورد این موضوع ازشون بپرسی + اینکه بری در این مورد مطلب بخونی ...

اتفاقا همش جنبه ذهنی نیست چون توان کلی جسم خیلی زیاد تاثیر داره و باعث ضعف جسمانی زیاد و خستگی میشه و به مرور این اتفاق میوفته !

شما نمیخوای قبول کنی دیگه به این موضوع ربطی نداره !!! ...

ghahremanimehdi
18-06-2010, 18:45
خیر . در فردی که از نظر کلی سلامت باشه و بیماری خاصی نداشته باشه اهدائ خون مشکلی را ایجاد نمی کنه . حجم خونی که در انتقال خون گرفته میشه 350 تا 450 سی سی می باشد . ولی از دست دادن خون در حجمهای بالاتر می تونه مشکل ایجاد کنه :13:

یعنی شما هم با old-chater هم نظر هستی ؟

Arpanet
18-06-2010, 19:55
100% تاثییر داره اونم به صورت شدید ..
هم نتیجه ازمایشات این موضوع رو تایید میکنه ... ممکنه اولش بروز نده اما بعد از مدتی توان کلی بدن افت میکنه!
میتونه ضعف جسمانی کلی رو به وجود بیاره به خصوص در پاها و زانو ...

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

اصلا به این صورت اولا اینکه شما خودت تجربه نداری که داری این حرف رو میزنی مورد بعدی هم میتونی بری پیش چندتا دکتر مشورت کنی و در مورد این موضوع ازشون بپرسی + اینکه بری در این مورد مطلب بخونی ...

اتفاقا همش جنبه ذهنی نیست چون توان کلی جسم خیلی زیاد تاثیر داره و باعث ضعف جسمانی زیاد و خستگی میشه و به مرور این اتفاق میوفته !

شما نمیخوای قبول کنی دیگه به این موضوع ربطی نداره !!! ...
همه ما تجربه داريم كيه كه نداشته باشه اينكه تصور شما از اين قضيه چيه و واقعيت علمي چيه خوب خيلي باهم متفاوته من اظهار نظر شخصي نكردم يك نقل قول علمي بود ميتونيد همراه old chatter به منابع پزشكي معتبر مراجعه كنيد يا از روانپزشكان بپرسيد اگر هم كتابها رو قبول نداريد هر وقت بيماري اي داشتيد بجاي مراجعه به دكتر تجربي عمل كنيد:46:

Arpanet
18-06-2010, 20:03
اينم يه منبع معتبر:

از اين جور سايتهاي ايراني كه مطالب غير علمي مينويسند زياده اينها منابع معتبر نيستن مثلا در سايت روان پژوه در مورد انزال زودرس مطالبي نوشته كه خنده داره !
به سايتهاي دانشگاهي پزشكي خارجي مثل دانشگاه كلمبيا يا كاليفرنيا كه مراجعه كني تازه ميفهمي كه ما اندر خم يك كوچه ايم واونها هفت شهر عشق رو گشته اند:11:

morsadr
18-06-2010, 20:16
یعنی شما هم با old-chater هم نظر هستی ؟

خیر دوست عزیز بنده با نظر این دوستمون موافق نیستم :41:
اتفاقا دقیقا برعکس اصلا با مقایسه این کار با خروج یک لیتر خون از بدن :18: موافق نیستم
بنده فقط در مورد انتقال خون و اینکه مضره یا نه نظر دادم :46:
به نظر بنده این کار با یک رابطه جنسی طبیعی تفاوتی نداره ولی همانطور که افراط در یک رابطه جنسی طبیعی خوب نیست افراط در این کار هم پسندیده نیست :41:
من در هیچ مرجع علمی مطلبی دال بر مضرات آن پیدا نکردم:41:
از طرفی در مورد بیماریهای منتسب به این کار (مثل کاهش حدت بینایی ) هم در کتب مرجع این بیماریها مثل کتب تخصصی چشم هیچ مطلبی در مورد خود ارضایی وجود نداره :41: پس ارتباطی با هم ندارند.:13:

Old_Chater
18-06-2010, 21:52
اصلا لازم نيست دنبال منبعي بگردين به خودتون رجوع كنين بهترين منبع هست
بعدش كدوم منبع از تحقيقات فرويد پدر علم روانكاوي بهتر هست؟

oj2008pc
18-06-2010, 22:37
من به خودم مراجعه کردم :31:

کاملا با old_chater موافقم . من که قبلا ضعیف و بی حال نبودم . در ضمن الان زانوهام خیلی ضعیف هستن و مشکل کم خونی هم ندارم . تنها علت این مشکلات همون خود .... هست .

کلا کار بدیه :27:

JEskandari
18-06-2010, 23:29
بابا اینجا یک چرندیاتی گفته شد که ادم بجای 2 تا شاخ 6 تا شاخ روی سرش سبز میشه.

اولا مشکل کمبود توان و انرژی دوستمان نیاز به هیچ کدام از این کارها نداره ایشان یک مدت
ورزش میکردن بعد چند ماهی ورزش را کنار گذاشتن بطوریکه حتی باعث اضافه وزنشون هم
شده همین باعث شده به اصطلاح خودمان بدنشان افت کنه و زود خسته بشن .
یک مدت به ورزش ادامه بدن مشکلشون برطرف میشه و بدنشان روی فرم میاد نه غذای خاصی
میخواد نه دارویی نه چیز دیگه ای

در مورد اون کار ذاله و ناپسند که به قول استاد روانپزشکیمان 90% افراد اون کار را کردن و 10%
بقیه هم کردن ولی رویشان نمیشه بگن کردن میگن نکردیم تنها مشکلی که درست میکن یک
احساس گناه هستش که مربوط به ارزشهای اجتمایی و آموزشهای فرد و هیچ مشکل جسمی
هم که نداره هیچی ما به کسایی که پروستاتیت مزمن دارن میگیم براشون هم مفید است

پس لطفا اینقدر حرفهای مادربزرگها را که برای ترسوندنتون میزدن تکرار نکنید اگه اون حرفها راست
بود الان همگی کور و کچل و عقیم بودیم

Old_Chater
18-06-2010, 23:45
بابا اینجا یک چرندیاتی گفته شد که ادم بجای 2 تا شاخ 6 تا شاخ روی سرش سبز میشه.

اولا مشکل کمبود توان و انرژی دوستمان نیاز به هیچ کدام از این کارها نداره ایشان یک مدت
ورزش میکردن بعد چند ماهی ورزش را کنار گذاشتن بطوریکه حتی باعث اضافه وزنشون هم
شده همین باعث شده به اصطلاح خودمان بدنشان افت کنه و زود خسته بشن .
یک مدت به ورزش ادامه بدن مشکلشون برطرف میشه و بدنشان روی فرم میاد نه غذای خاصی
میخواد نه دارویی نه چیز دیگه ای

در مورد اون کار ذاله و ناپسند که به قول استاد روانپزشکیمان 90% افراد اون کار را کردن و 10%
بقیه هم کردن ولی رویشان نمیشه بگن کردن میگن نکردیم تنها مشکلی که درست میکن یک
احساس گناه هستش که مربوط به ارزشهای اجتمایی و آموزشهای فرد و هیچ مشکل جسمی
هم که نداره هیچی ما به کسایی که پروستاتیت مزمن دارن میگیم براشون هم مفید است

پس لطفا اینقدر حرفهای مادربزرگها را که برای ترسوندنتون میزدن تکرار نکنید اگه اون حرفها راست
بود الان همگی کور و کچل و عقیم بودیم

عزيزم منبع معتبر بده مگه نگه گفتن اين حرفاي قشنگ خيلي آسونه

S@nti@go_s&k
18-06-2010, 23:49
سامبولی بلیک :دی

ببینید توان جسمی همه انسانها مثه هم نیستش یکی در روز 20 بار خود ا ر ض ا ی ی میکنه هیچیش نمیشه :دی

یکی روزی 1 بار یا اصلا هفته ای 1 بار میکنه حالا یا با تلقین یا واقعانی:دی ضعیف میشه

لطفا تجربیات خودتونو به دیگران نسبت ندید بیاید من همین الان اینکارو میکنم :دی

دو دیقه بعدش یه سنگ 100 کیلویی رو بلند میکنم :31: البته بعدش از کمردرد باید یه هفته بیفتم تو خونه

کلا هر کاری که فکر میکنین درسته انجام بدین

در مورد دوستم که سوال کرد صاب تایپیک برو کوه میشی مثه کوه

کوه نوردی کن نه اینکه راه صاف و بری بگی رفتم کوه بعد باشگاه هم برو حداقل 2 ماه هرروز باید بری باشگاه بدنسازی

تا رو فرم بیای :46:

اسلام علیکم و رحمت الله :دی

JEskandari
19-06-2010, 00:04
عزيزم منبع معتبر بده مگه نگه گفتن اين حرفاي قشنگ خيلي آسونه

منبع معتبر برای شما Kaplan TextBook Of Psychiatry که توی بلای 70% دانشگاههای پزشکی دنیا منجمله تمام
دانشگاههای ایران خودمون تدریس میشه.

اینم منبع در مورد اون بخش حرفهام در مورد پروستاتیت مزمن

oj2008pc
19-06-2010, 11:53
البته طبق تجربه خودم :31: هر دفعه خود ... میکنم ضعیف نمیشم فقط دیگه حوصله هیچ کاری ندارم .

hoha881
19-06-2010, 12:13
از قدیم گفتن کم بزن همیشه بزن
یا شاعر در جایی دیگر فرموده اند.
ان خشت بود که پرتوان زد.
در کل سعی کنید به صورت تفریحی باشه و بهش اعتیاد پیدا نکنید.
یک تست موثر برای سنجیدن ترک اعتیاد به شمار میره. اگه تونستی 3 هفته نزنی اون موقع واقعا باید به ارادت ببالی.
تاثیرش بیشتر به نظرم از لحاظ روحی هست .
حتی توی یک فیلم دیدم که واسه بزرگتر شدنش مفید هست(البته توی اون فیلم اثر چند تا وسیله رو سنجیده بود که این کار اگه فقط به سمت خارج باشه اثرش بیشتر بود ودر طول یکماه 0.5سانت افزایش طول داشت)

Old_Chater
19-06-2010, 12:30
3 هفته نزنی اون موقع واقعا باید به ارادت ببالی

من با SA دو ماه و خورده اي هم پاكي داشتم

Arpanet
19-06-2010, 18:56
كلا از نظر علمي انجام هرنوع فعاليت جن سي باعث بالا رفتن سطح تستوسترون دررينج نرمال در مردان و بالا رفتن سطح استروژن در زنان ميشه وبالا رفتن تستوسترون هم از نظر فيزيولوژيك قدرت بدني رو زياد ميكنه نه كم ولي درمورد اين عمل يكسري تلقينات منفي رواني هست كه شخص به خودش ميكنه و ضمير ناخوداگاه هم ميپذيره . مطلب رو در سايت مردمان خوندم واقعا خنده داره وقتي ملتي اين قدر بي اطلاع باشن راحت هم ميشه سرشون كلاه گذاشت. براي مطالب واقعا علمي به كتابهاي روانپزشكي مرجع مثل خلاصه روانپزشكي كاپلان - سادوك/ روانپزشكي اكسفورد/ DSM-IV و ... مراجعه كنيد

greena
20-06-2010, 18:28
با این همه توضیحات متفرقه که دادید معلومه که سوال کننده عزیز اگه تا حالا همچین کاری هم نکرده بود حالا کرده وی ا بااعتما به نفس بعضی ها در مورد این کار و البته گفتن نبود عوارض معلومه دوستمون راهنمایی شده!!!!

در ضمن کدوم عمل غیر طبیعی بوده که برای بدن عوارض نداشته ،حال اینکه این کار به دلیل رعایت نکردن زمان طبیعی 100 درص درارای عوارض جسمی و البته روحی هستش .

Life24
20-06-2010, 18:57
با این همه توضیحات متفرقه که دادید معلومه که سوال کننده عزیز اگه تا حالا همچین کاری هم نکرده بود حالا کرده وی ا بااعتما به نفس بعضی ها در مورد این کار و البته گفتن نبود عوارض معلومه دوستمون راهنمایی شده!!!!

در ضمن کدوم عمل غیر طبیعی بوده که برای بدن عوارض نداشته ،حال اینکه این کار به دلیل رعایت نکردن زمان طبیعی 100 درص درارای عوارض جسمی و البته روحی هستش .
غیر طبیعی؟ :18:
ضرری ندارد
شما که انجام میدید
حداقل روح و روان خود را اذیت نکنید. و لذت ببرید
تعدادش هم کمتر میشه وقتی لذت ببرید.
مگر انسان چند سال زنده هست که این قدر خودتان را در گیر میکنید.

Old_Chater
20-06-2010, 19:48

فرويد پدر علم روان كاوي رابطه ------ صحيح رو متشكل از مرد و زن ميدونه و به نظر ايشون هر رابطه اي خارج از اين مدار باشه مضر و عوارض روحي و رواني داره
تيمارستان ها پر از آدمهاي هست كه تو اين عمل افراط گرا بودن

ghahremanimehdi
20-06-2010, 20:52
فرويد پدر علم روان كاوي رابطه ------ صحيح رو متشكل از مرد و زن ميدونه و به نظر ايشون هر رابطه اي خارج از اين مدار باشه مضر و عوارض روحي و رواني داره

کاملا صحیحه ولی توی جامعه ما که تا سن 32 سالگی شرایط ازدواج فراهم نیست خوب معلومه که جوانها به رفتارهای غیرطبیعی روی میارند.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

ببخشید ، تاپیک ازموضوع اصلیش خارج شده بهتره که در مورد عنوان تاپیک بحث بشه

greena
20-06-2010, 21:05
سلام ودرود

شما که انجام میدید
باسلام خدمت دوست عزیز
این نظر شخصی بنده هستش. شما از کمک کردن در مورد یک موضوع رسیدید به تشویق یه موضوع دیگه که متئسفانه اکثر جونهای ما گرفتارشن
دوم اینکه قرار نیست هر کاری رو شما انجام میدید وخیلی های دیگه (که بخاطر شرایط محیطی و سن هستش) مثل یه قانون همه انجام بدن یا مداومت در اون داشته باشن .
سوم مهم نیست چند سال عمر میکنی مهم اینه که چه جوری زندگی میکنی
دوست خوبمون هم به نظر من همون کنجد وعسل والبته ورزش منظم میتونه مشکل کم توانیشونو بر طرف کنه.

pooria.rio
20-06-2010, 21:25

1000% تایید میشه
من تجربه ی خودم رو میگم
من خودم وقتی این کارو میکردم،شدیدا بی حال و کسل میشدم،درس رو نمیفهمیدم،علاوه بر این متاسفانه خیلی از مسائل اخلاقی هم تو نظر آدم بی معنی میشه
ضمنا از لحاظ روحی وحشتناک روی آدم تاثیر میزاره،اعتماد به نفس رو خیلی کم میکنه،
از نظر جسمی هم که دیگه...
کمر درد،تضعیف چشم،سر درد و....

Old_Chater
20-06-2010, 22:00
شما که انجام میدید

ميشه بيشتر توضيح بدين اگه اينجا نميشه پ خ بدين

Life24
21-06-2010, 10:47
سلام ودرود

باسلام خدمت دوست عزیز
این نظر شخصی بنده هستش. شما از کمک کردن در مورد یک موضوع رسیدید به تشویق یه موضوع دیگه که متئسفانه اکثر جونهای ما گرفتارشن
دوم اینکه قرار نیست هر کاری رو شما انجام میدید وخیلی های دیگه (که بخاطر شرایط محیطی و سن هستش) مثل یه قانون همه انجام بدن یا مداومت در اون داشته باشن .
سوم مهم نیست چند سال عمر میکنی مهم اینه که چه جوری زندگی میکنی
دوست خوبمون هم به نظر من همون کنجد وعسل والبته ورزش منظم میتونه مشکل کم توانیشونو بر طرف کنه.
عزیز من که نمیگم انجام بدید
اینها میگن انجام میدیم
منم میگم انجام می دید حداقل فکر و ذکرتون رو این قدر اذیت نکنید.
اگر ازش لذت ببرید تعداد بار کمتری انجام می دهید.

---------- Post added at 11:47 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

برای مشکل کم جونی از دکتر تغذیه پرسیدم
گفت وسط ورزش اگر از لحاظ جونی کم میارید یک دلستر بزنید.
صبح ها هم کنجد و عسل بزن. اگر چاق هستی عسلش رو زیاد نکن.
عصر هم گردو با خرما
دو تا گردو و دو تا سه تا خرما

Arpanet
21-06-2010, 18:32
اين پدر علم روانكاوي خيلي تئوري هاي ديگه هم داره كه بعدها رد شده مثلا هيچ وقت نميگن كه گفته : "ريشه تمام بيماريهاي رواني در ناكامي جن سي يه" در قرن 19 چنين تصوري از اين عمل بود چون مشاهده ميشد بيماران رواني در حضور ديگران اس... ميكنن در حالي كه همين بيماران غذا و اب هم ميخوردن و ميخوابيدن وخيلي كارهاي فيزيولوژيك ديگه . در قرن 20 اين تئوري رد شد و ديگر پشتوانه علمي نداره متاسفانه اينجا نه ميشه بيشتر نوشت نه ميشه متن منابع معتبر رو گذاشت.:2: اگه كسي كنجكاو ه بدونه واقعيت هاي علمي چي ميگن ميتونه در پيام خصوصي بپرسه

993
21-06-2010, 20:12
خدایی من هر وقت دلم میگیره میام اینجا توصیه های پزشکی و مطالب علمی و معتبر دوست عزیزمون Old_Chater رو میخونم کلی سر حال میشم میرم سراغ زندگیم!
اقا دمت گرم! کلی ما رو شاد میکنی و میخندونی!
دوست عزیز! شمایی که میگی میای اینجا درباره ی مخدر و ارامبخش میپرسی برای افزایش اطلاعاتت! پس قربون دستت حداقل از چیزهایی که بقیه میگن و 4 تا کتاب از شما بیشتر خوندن یه چیزی یاد بگیر!
یه نمونه از راهنمایی های شما:
کاربر اول: من حالم خوب نیست چی کار کنم

Old_Chater : عزیزم شما 2 تا کلونازپام بخور

دانشجوی پزشکی یا پزشک: دوست عزیز شما باید فلان دارو رو زیر نظر پزشک مصرف کنی

Old_Chater : اقا این داروی شما اسمش چیه؟! روزی چندتا باید خورد؟ از فلوکستین بهتره؟ من میتونم همراه با فلوکستین بخورم؟! اسم داروخونه ایش چیه؟! ایشاله توش مخدر داره دیگه؟

//

من به جز این دیالوگها چیزی از شما توی این بخش ندیدم! هم با اطلاعات فوق العاده غلطی که داری (اطلاعات که به هیچ عنوان نداری! منظورم اون چیزیه که خودت فکر میکنی اطلاعاته! اینکه مثلا 2 سال فلوکستین یا 6 ماه ترامادول خوردی حالا بخوای با تجربیات خودت مردم رو راهنمایی کنی اسمش اطلاعات نیست) مردم رو گمراه میکنی هم احترام کسی رو نگه نمیداری هم یک جمله ی انگلیسی رو نمیتونی ترجمه کنی اونوقت منبع معتبر پزشکی میخوای! هم داری توی قرص و دارو خودت رو خفه میکنی!

من هیچ سودی توی پستهای شما نمیبینم که هیچ کلی هم مضر میدونمشون و نمیدونم چرا کسی به شما تذکر نمیده

Life24
21-06-2010, 20:26
خدایی من هر وقت دلم میگیره میام اینجا توصیه های پزشکی و مطالب علمی و معتبر دوست عزیزمون Old_Chater رو میخونم کلی سر حال میشم میرم سراغ زندگیم!
اقا دمت گرم! کلی ما رو شاد میکنی و میخندونی!
دوست عزیز! شمایی که میگی میای اینجا درباره ی مخدر و ارامبخش میپرسی برای افزایش اطلاعاتت! پس قربون دستت حداقل از چیزهایی که بقیه میگن و 4 تا کتاب از شما بیشتر خوندن یه چیزی یاد بگیر!
یه نمونه از راهنمایی های شما:

دانشجوی پزشکی یا پزشک: دوست عزیز شما باید فلان دارو رو زیر نظر پزشک مصرف کنی

Old_Chater : اقا این داروی شما اسمش چیه؟! روزی چندتا باید خورد؟ از فلوکستین بهتره؟ من میتونم همراه با فلوکستین بخورم؟! اسم داروخونه ایش چیه؟! ایشاله توش مخدر داره دیگه؟

//

من به جز این دیالوگها چیزی از شما توی این بخش ندیدم! هم با اطلاعات فوق العاده غلطی که داری (اطلاعات که به هیچ عنوان نداری! منظورم اون چیزیه که خودت فکر میکنی اطلاعاته! اینکه مثلا 2 سال فلوکستین یا 6 ماه ترامادول خوردی حالا بخوای با تجربیات خودت مردم رو راهنمایی کنی اسمش اطلاعات نیست) مردم رو گمراه میکنی هم احترام کسی رو نگه نمیداری هم یک جمله ی انگلیسی رو نمیتونی ترجمه کنی اونوقت منبع معتبر پزشکی میخوای! هم داری توی قرص و دارو خودت رو خفه میکنی!

من هیچ سودی توی پستهای شما نمیبینم که هیچ کلی هم مضر میدونمشون و نمیدونم چرا کسی به شما تذکر نمیده
همین میگه ملت انجام ندن
هی سرکوب کنن
ازدواج هم که سنشون نمیرسه یا نمیتونن
هی سرکوب کنن و فکرش رو بکنن که 1 لیتر خون از دست میدن
آخر هم مشکل روانی پیدا کنن

Old_Chater
21-06-2010, 21:55

عزيزم شما چرا دارين تو روز روشن دروغ ميگين؟يه لينك بدين كه من به كسي توصيه كردم كلونازپام بخوره خدا وكيلي اگه دادي من همين جا پسوردمو ميذارم من كلي دارم به همه تذكر ميدم كه زير نظر پزشك دارو مصرف كنين اونوقت شما ميگين من واسه كسي نسخه پيچيدم؟خوب اگه اينجوريه بگرد و چندتا لينك بذار كه ملوم بشه شما داري دروغ ميگي يا من؟
در ضمن تمام عالم و آدم ميدونن اون عمل خيلي ضرر داره و باعث افت قواي جسماني ميشه نميدونم شما و امثال شما چه سودي ميبرين از اينكه به جونا بگين اين كار ضرري نداره؟

greena
22-06-2010, 15:09
همین میگه ملت انجام ندن
هی سرکوب کنن
ازدواج هم که سنشون نمیرسه یا نمیتونن
هی سرکوب کنن و فکرش رو بکنن که 1 لیتر خون از دست میدن
آخر هم مشکل روانی پیدا کنن زمانی که تریاک خیلی از مردم اروپا وآمریکا رو درگیر خودش کرد اومدن مثلا براش راه چاره بزارن و هروئین رو کشف کردن وبعد همه معتادهای خوشخیال اون مثلا درمان رو انجام دادن و از اون به بعد هم تریاک مصرف میکردن و هم هروئین که چندین برابر بیشتر از تریاک اثرات مخرب روی جسم ورو ح وبه خصوص روان و مغزشون داشت.....
بله بهتره اصل مسئله حل بشه..
پوزش که بحث از مدار داره خارج میشه...

Old_Chater
22-06-2010, 15:15
بلاخره ما نفهميدم بزنيم يا نزنينم؟:27:

morsadr
22-06-2010, 15:28
این کار کار شایسته ای نیست درسته ولی عو ارضی که دوستان میگن هم درست نیست :41:
مطلب مهم اینه که در یک ارتباط جن سی کامل فقط ارضاء جن سی وجود ندارد و یک ارتباط کامل جسمی و روحی وجود داره و به عبارتی یک ارضاء کامل جسمی . جن سی و روحی وجود داره که اینها همدیگر را کامل کرده و احساس شادابی و خوشی به فرد می دهد و در ارتباطات اجتماعی تاثیر بسزایی دارد . ولی در این عمل فقط یک ارضای جن سی وجود داره بهمین علت فرد بعد از این عمل احساس پشیمانی و گناه می کند و حالت افسردگی به وی دست می دهد و همه حالاتی که دوستان ذکر می کنند همگی به علت همین عدم ارضاء احساسی فرد می باشد و حتی خود فرد احساس بیماری و رنجوری می کند ولی این بیماری روحی است نه جسمی :41:

Old_Chater
22-06-2010, 21:04
این کار کار شایسته ای نیست درسته ولی عو ارضی که دوستان میگن هم درست نیست
مطلب مهم اینه که در یک ارتباط جن سی کامل فقط ارضاء جن سی وجود ندارد و یک ارتباط کامل جسمی و روحی وجود داره و به عبارتی یک ارضاء کامل جسمی . جن سی و روحی وجود داره که اینها همدیگر را کامل کرده و احساس شادابی و خوشی به فرد می دهد و در ارتباطات اجتماعی تاثیر بسزایی دارد . ولی در این عمل فقط یک ارضای جن سی وجود داره بهمین علت فرد بعد از این عمل احساس پشیمانی و گناه می کند و حالت افسردگی به وی دست می دهد و همه حالاتی که دوستان ذکر می کنند همگی به علت همین عدم ارضاء احساسی فرد می باشد و حتی خود فرد احساس بیماری و رنجوری می کند ولی این بیماری روحی است نه جسمی

به نظر من بهترين و درسترين جوابو دكتر دادن

V E S T A
23-06-2010, 16:43
با سلام خسته نباشید
الان رفتم بدنسازی.
بنیه ام کمه.
با تشکر

کنجد با عسل درست کن صبح به صبح بخور.

دوست عزیز منم مثل شما کم توان هستم یعنی وقتی کوه میرم یا زیاد پیاده روی و ورزش میکنم احساس میکنم

جون یا قدرت کافی ندارم و احساس خستگی میکنم البته من پسر ننیستم من فک میکنم بخاطر تغذیه و یا کم

خونی باشه .

کنجد با عسل،عدسی، مخلوط پسته و گردو به همراه شیر و موز و عسل،شیره ی انگور یا خرما ...اگه سعی

کنی هرروز حداقل یکیشون تو برنامه غذاییت باشه بهت کمک میکنه..

موفق باشین:11:

Arpanet
23-06-2010, 18:38
این کار کار شایسته ای نیست درسته ولی عو ارضی که دوستان میگن هم درست نیست :41:
مطلب مهم اینه که در یک ارتباط جن سی کامل فقط ارضاء جن سی وجود ندارد و یک ارتباط کامل جسمی و روحی وجود داره و به عبارتی یک ارضاء کامل جسمی . جن سی و روحی وجود داره که اینها همدیگر را کامل کرده و احساس شادابی و خوشی به فرد می دهد و در ارتباطات اجتماعی تاثیر بسزایی دارد . ولی در این عمل فقط یک ارضای جن سی وجود داره بهمین علت فرد بعد از این عمل احساس پشیمانی و گناه می کند و حالت افسردگی به وی دست می دهد و همه حالاتی که دوستان ذکر می کنند همگی به علت همین عدم ارضاء احساسی فرد می باشد و حتی خود فرد احساس بیماری و رنجوری می کند ولی این بیماری روحی است نه جسمی :41:
فكر ميكنم اين نظر شخصي شما باشه نه نظر علمي وحرفه اي شما:18:
مسائل رواني مذكور تنهادر صورتي بروز ميكنه كه شخص اين احساسات منفي رو به خودش تلقين كنه و ضمير ناخوداگاه هم فقط تحت تاثير واقعيتها نيست بلكه خرافات هم روي ان تاثير گذار است پس چنين روندي در همه اتفاق نمي افته بلكه در اشخاص خاصي كه تفكري خاص دارن . اتفاق افتاده نوجواني بخاطر احساس گناه ناشي از اين عمل وتلقينهاي منفي دست به خودكشي زده حالا نميشه موضوع رو تعميم داد كه هركس چنين كند پس خودكشي هم ميكنه:11:

Old_Chater
23-06-2010, 21:19
هر چيزي بر خلاف طبيعت باشه محكوم به نابوديه شما كدوم حيون رو ديدن كه خود----- كنه؟
اونا با اونكه حيوان هستن و قوه درك و شعور ندارن اون كارو نميكنن اما ما آدما كه اشرف مخلوقات هستيم چرا؟
به نظر من يه رابطه ج ن س ي سالم فقط تشكيل شده از يك مرد و زن هست و جز اين عوارض زيادي داره

ghahremanimehdi
23-06-2010, 21:37
هر چيزي بر خلاف طبيعت باشه محكوم به نابوديه شما كدوم حيون رو ديدن كه خود----- كنه؟
اونا با اونكه حيوان هستن و قوه درك و شعور ندارن اون كارو نميكنن اما ما آدما كه اشرف مخلوقات هستيم چرا؟
به نظر من يه رابطه ج ن س ي سالم فقط تشكيل شده از يك مرد و زن هست و جز اين عوارض زيادي داره

این که اون کار ، عمل خوبی نیست توش شکی نیست ولی تمام موجوداتی که به جنس مخالف دسترسی ندارند بدین شکل خودشون رو ارضا میکنند.
اما در خصوص حیوانات حرفتون درست نیست. و این کار برخلاف طبیعت نیست.

ستاره ها برداشته شود.

Old_Chater
23-06-2010, 22:37
خصوص حیوانات حرفتون درست نیست. و این کار برخلاف طبیعت نیست

يعني شما ميگين ضرر نداره؟

ghahremanimehdi
23-06-2010, 22:47
يعني شما ميگين ضرر نداره؟

اگر افراط نشه ، خیر ضرر نداره.
ولی خوب افراط در هر کاری مضر هست.

Old_Chater
24-06-2010, 07:39
اگر افراط نشه ، خیر ضرر نداره.
ولی خوب افراط در هر کاری مضر هست.

خوب منم منظورم همينه ديگه

Life24
24-06-2010, 14:44
بلاخره ما نفهميدم بزنيم يا نزنينم؟:27:

من رشته پزشکی درس نخوندم ولی به نظر من:
این که شما می فرمائید تریاک یا سیگار نیست که بگیم آقا این ها مضراتش هست و شما نباید مصرف کنی.
طرف هم سراغش نمیره و مصرف نمیکنه.
این مسئله در خود انسان و جسم ما هست.
مسئله ای نیست که از خارج از جسم ما اومده باشه.
درون ما نهفته هست و یک نیرو و حس هست.
این طور نیست که بگیم آقا نزن و انجام نده اون هم بخواد و نتونه.
شما به طرف بگو آقا اگر انجام دادی ماه دیگر فوت میکنی.
از این بدتر/
ولی طرف 1 هفته نه 2 هفته نه 3 هفته بعد سراغش میره.
تو ون مدت هم از لحاظ روانی ببین چه به سرش میاد.

Life24
24-06-2010, 14:51
استمنا در این حد یعنی هفته ای 3 بار عادی هست.و همینطور اگر همیشه احساس عطش جنسی دارید هم عادی هست.

morsadr
26-06-2010, 15:46
فكر ميكنم اين نظر شخصي شما باشه نه نظر علمي وحرفه اي شما:18:
مسائل رواني مذكور تنهادر صورتي بروز ميكنه كه شخص اين احساسات منفي رو به خودش تلقين كنه و ضمير ناخوداگاه هم فقط تحت تاثير واقعيتها نيست بلكه خرافات هم روي ان تاثير گذار است پس چنين روندي در همه اتفاق نمي افته بلكه در اشخاص خاصي كه تفكري خاص دارن . اتفاق افتاده نوجواني بخاطر احساس گناه ناشي از اين عمل وتلقينهاي منفي دست به خودكشي زده حالا نميشه موضوع رو تعميم داد كه هركس چنين كند پس خودكشي هم ميكنه:11:

ببنید دوست عزیز آیا شما در مورد ارتباط عمیقی که در طی یک رابطه جن سی صحیح ایجاد میشه نظر دیگری دارید ؟
آیا شما قبول دارید که این رابطه یک احساس عمیق و بسیار فرا تر از یک ارضاء جن سی به تنهایی می باشد و نمی توان تمام ابعاد آن را حتی بیان کرد ؟
و کلا آیا شما نوع احساسی که به فرد دست می دهد را با یک ارضاء جن سی به تنهایی می توانید مقایسه کنید ؟

در مورد تلقین هم باید بگم که حرف شما درسته ولی همین تلقینات و تفکرات هست که ایجاد بیماری روحی می کنه .
هر کسی هم با توجه به فرهنگ و محیطی که رشد کرده تفکرات و اعتقادات خاص خودش را دارد که با زندگی وی آمیخته است که اگر بسیار غیر علمی باشه بنام خرافات می باشد ولی همه تفکرات فرهنگی خرافات نیستند .
به عنوان مثال شما می توانید بگید که یک فرد افسرده هم به خودش تلقین می کنه و اگر تلقین نکنه و ناراحتی ها را اهمیت ندهد افسردگی وی خوب می شود . این از نظر تئوری درسته ولی آیا می توان بیماران افسرده اینچنین درمان کرد ؟
در هر صورت بنده به تاثیرات بسیار مثبت یک ارتباط صحیح بین دو جنس اعتقاد دارم و نبود هر یک از اجزا این ارتباط را نقص می دانم بنابر این ذکر کردم که ارضاء از طریق اس تم نا قطعا مانند ارضاء از طریق یک رابطه صحیح نیست .:11:

Arpanet
26-06-2010, 16:20
البته من چون صاحب نظر نيستم اظهار نظر شخصي هم نميكنم شما دو رفتار جن سي نرمال رو باهم مقايسه ميكنيد و يكي رو كاملتر ميدونيد كسي منكر اون نيست ولي انچه در خلاصه روانپزشكي كاپلان -سادوك امده اينه كه" خود... فعاليتي نرمال است و فقط وقتي تنها فعاليت جن سي مورد علاقه يا عمل بوده يا چنان به افراط صورت بگيرد كه حكايت از وجود يك جبر وسواسي بنمايد و يا وقتي مستمرا به رابطه جن سي با همه ترجيح داده شود غير عادي تلقي ميشود"
فرمايش شما درمورد كساني صدق ميكنه كه با وجود دسترسي به پارتنر. مستر ... رو ترجيح ميدن نه اكثريت جوانها كه دسترسي به پارتنري ندارن و چاره اي به جز يك رفتار طبيعي جانشين ندارن حالا چون اين رفتار در جامعه ما اميخته به خرافاته من كه نميتونم واقعيت هاي علمي رو ناديده بگيرم و مثل بعضي از روان درمانگران كه به "روانشناسي ايراني" معتقد هستن مطالب شبه علمي ببافم
با تشكر از توجه شما

Life24
02-09-2010, 13:00
با سلام خسته نباشید
الان رفتم بدنسازی.
بنیه ام کمه.
با تشکر
درود
حتما یک آزمایش خون انجام بده
ممکن هست کم خون باشی.

arashbi2
04-09-2010, 23:20
خوب چرا وقتی این پست رو دادی 2 دقیقه فکر نکردی ببینی اصلا جوون ها برای چی خودارضایی میکنن؟
چون نمیتونن ((حالا به هر دلیلی)) با جنس مخالفشون در سن حدود 15 سالگی در پسر ها و سن حدود 9 سالگی در دختر ها س ک س داشته باشن به خاطر همین برای اینکه یه جوری اون میل ذاتیشون رو ارضا کنن مجبور میشن ((به خاطر همین هست که میگن 90% پسر ها تجربه حداقل یک بار خودارضایی رو داشتن))
نظر شخصی من: منم مثل بقیه اینو تجربه کردم ولی باور کنید یا نه هیچ عوارض خاصی نداشته فقط خستگی کوتاه مدت هست که با یه خواب 1 ساعته حل میشه
کلا در هر هفته 3 بار به نظر من مشکلی نیست