PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Windows Media Center لعنتی

*Ali*
15-06-2010, 16:54
آقایون کسی میدونه که با این Windows Media Center باید چیکار کرد ؟ هر فایلی باز میکنم آقا میپره وسط

Dew Drop
15-06-2010, 17:24
سلام
راههایی برای disable کردنش هست ولی نگفتید open with شما windows media centerشده یا خودش جدا باز میشه؟

*Ali*
15-06-2010, 17:57
تمام برنامه های اجرایی شکلشون مثل Windows media Center شده هر چیزی میام باز کنم این لعنتی باز میشه

joe_satriani
15-06-2010, 21:23
سلام راستش من كامل متوجه نشدم كه منظورتون چيه
اگه يه پيكچر از توضيحاتت قرار بدي خيلي خوب ميشه

موفق باشيد.

*Ali*
15-06-2010, 21:35
متاسفانه نمیتونم عکس بذارم
یعنی برنامه Paint رو هم که باز میکنم باز این بی صاحاب شده Windows Media Center باز میشه . هربرنامه هر نزم افزار هر چیزی که قابلیت اجرا شدن رو داره این برنامه مال خودش کرده

Dew Drop
15-06-2010, 21:48
سلام
راهی برای اینکه windows media center رو disable هست ولی شما یه بار این تاپیک رو بخونید اگه به جواب نرسیدین اون وقت media center رو disable کنید.

اجرا نشدن فایل های exe در ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Ali*
15-06-2010, 21:59
آخه بدبختی اینجاست که من هیچ فایل exe رو نمیتونم باز کنم یعنی این فایلا با Windows media center باز میشن حتی regedit هم همینطوره
با gpedit.msc هم که disable میکنم دیگه اصلا باز نمیشه هیچی چه برسه که با wmc باز بشه ای بمیری Microsoft با این برنامه ساختنت

Dew Drop
15-06-2010, 22:06
تو همون تاپیک اشاره کردن که احتمالا ویروس هم باشه.ازاینکه ویروس ندارید مطمینید؟حالا کارهایی که دوستان گفتند رو انجام بدید.

*Ali*
15-06-2010, 22:11
بله مطمئنم که ویروس ندارم چون میتونم show و don't show کنم . مثل اینکه کسی نمیتونه بهم کمک کنه میرم همون win xp میریزم بازم از اون خیر دیدم

Dew Drop
16-06-2010, 17:36
سلام
اگه می خواهید راهی هست که از task manager هم بشه وارد رجیستری شد و اونجا رجیستری رو اصلاح کرد که فکر میکنم اونجوری میتونید اون رو درست کنید.

فرخند
20-07-2010, 16:50
سلام به تمامی دوستان
من هم مثل دوست عزیز به این مشکل دچار شدم حالا نمیدونم چیکار کنم درست شه task manager رو باز کردم اما نمیدونم چگونه وارد ریجستری شم و اون رو درست کنم
لطفا کمک کنید سیستم من ویروس نداره چون دست خودم خورد اینطوری شد داشتم چیزی رو با Winnar باز میکردم که دستم خورد ویندوز مدیا سنتر
لطفا هرچه سریعتر بهم کمک کنید
ممنون

aryapooya1
01-09-2010, 01:25
آقایون کسی میدونه که با این Windows Media Center باید چیکار کرد ؟ هر فایلی باز میکنم آقا میپره وسط
من هم مشکل کاملا مشابهی پیدا کردم. از اینجا شروع شد که با دانلود منیجر یه انیمیشن دانلود کردم open with کردم بعدش تنها گزینه Windows Media Center را انتخاب کردم. بعدش کلن حضور داره. حتی از کارش هم انداختم ولی با این وجود فقط شکل حضورش فرق می کنه. لطفا راهنمایی کنید. مرسی

DJ POLESTAR
01-09-2010, 10:23
برای حل مشکلتون از منوی Startه Default Programs رو انتخاب کنید بعد گزینه Set your sefault programs کلیک کرده سپس روی گزینه Windows Media Center کلیک و Set this Program as default کلیک کنید و Ok.

pedramns
06-10-2010, 15:23
دوست گرامی
من هم همین مشکل رو دارم و با راه حل شما هم درست نشد.
شما می گید باید برنامه پیش فرض رو windows media center تعریف کرد فکر کنم باید چیز دیگری رو انتخاب کرد البته من موارد دیگه رو هم امتحان کردم و جواب نگرفتم.

Dew Drop
06-10-2010, 16:57
دوست گرامی
من هم همین مشکل رو دارم و با راه حل شما هم درست نشد.
شما می گید باید برنامه پیش فرض رو windows media center تعریف کرد فکر کنم باید چیز دیگری رو انتخاب کرد البته من موارد دیگه رو هم امتحان کردم و جواب نگرفتم.

سلام
این فایل رو دانلود و اجرا کنید.صفحات رو هم yes,ok کنید.

pedramns
06-10-2010, 20:40
دوست عزیز بسیار سپاس گذارم حل شد.

Gladiature_Roma
07-10-2010, 17:08
سلام منم همین مشکل رو پیدا کردم. تمام برنامه های EXE من باید با Windows Media Center باز بشند. این فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم دانلود نمیشه ، میشه یکی از دوستان این فایل رو یه جای دیگه آپلود کنه ؟
ممنون میشم

Dew Drop
07-10-2010, 18:30
سلام منم همین مشکل رو پیدا کردم. تمام برنامه های EXE من باید با Windows Media Center باز بشند. این فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم دانلود نمیشه ، میشه یکی از دوستان این فایل رو یه جای دیگه آپلود کنه ؟
ممنون میشم

سلام
خدمت شما

mahammad_reza
22-10-2010, 20:46
این سه تا فایل رو اجرا کنید.باید درست بشه.

s0niya
28-01-2011, 15:22
وای خدا
منم 1 بر نامه با دانلود منیجر دانلود کردم و این جوری شدم
الان کل سیستم در انحصار mediya centere هستتتتت
این روش ها هم تاثیری نداشت
در واقع دانلود نمیشن
help me plz:37::24:

Dew Drop
28-01-2011, 19:55
وای خدا
منم 1 بر نامه با دانلود منیجر دانلود کردم و این جوری شدم
الان کل سیستم در انحصار mediya centere هستتتتت
این روش ها هم تاثیری نداشت
در واقع دانلود نمیشن
help me plz:37::24:

سلام
این فایل مشکلی نداره...می تونید دانلود و اجراش کنید.پنجره های باز شده رو هم yes , ok کنید.

hamidboloury
07-05-2011, 18:13
منم همین مشکل رو دارم اما ویندوزم 7 (سون ه ) ، این رو چیکار کنم؟

Dew Drop
07-05-2011, 23:32
منم همین مشکل رو دارم اما ویندوزم 7 (سون ه ) ، این رو چیکار کنم؟

سلام
تبریک برای ورودتون ...
خوب اینجا مربوط به ویندور سون !!!
شما هم پست قبل از خودتون رو بخونید و انجامش بدید.به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

behzad74
10-05-2011, 15:05
علی عزیز من تا حالا 2 بار این مشکل رو پیدا کردم یعنی خیلیا این مشکل رو پیدا کردن !

مشکل برمیگرده به برنامه ی IDM

وقتی یک فایل EXE دانلود میکنید و بعد از دانلود گزینه ی open with رو بزنید لیست برنامه های پیشنهادی میاد که معمولا windows media center هم توشون هست

حالا این برنامه ی شما با برنامه windows media center باز میشه . حالا هر برنامه ی EXE داشته باشید با این برنامه باز میشه!!!
یکی بود اینطور شده بود با systerm restore برش گردوندم البته ویندوزش 64bit بود و برنامه ریستور رو از طریق بوت اجرا کردم مشکل حل شد
اما تا به حال روی سیستم های 32bit راهی به جز عوض کردن ویندوز ندیدم!

امیدوارم که IDM این مشکلش رو حل کنه :41:

بد نیست به این تاپیک یک نگاهی بندازی:46:

saat11
04-10-2012, 22:29
با درود و سـ
پاس فراوان از شما Dew Drop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

s.zmn
11-04-2019, 01:19
سلام.منم همین مشکل رو دارم و همه برنامه ها با این media center باز میشه نمیدونم چیکارش کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

سلام.منم همین مشکل رو دارم و همه برنامه ها با این media center باز میشه نمیدونم چیکارش کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dione
11-04-2019, 15:25

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])