PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل در ویندوز 7 دارم!!!

yuzarsiff
15-06-2010, 12:02
سلام و خسته نباشید سرد تو این هوای گرم خدمت دوستان!:31:

عرضم به خدمت شما کم دوتا مشکل دارم:

1-من یه pes2010 داشتم (فارسی شده) آقا اینو رو Xp نصب کردم بودم بدون هیچ مشکلی کار می دادو بازی می کردیم،جدیدا windows 7 ultimate 7600 با آخرین آپدیت ها نصب کردم،وقتی pes2010 را نصب کردم وارد بازی شدم یک گرافیک افتضاح داشت مثل تابلو نقاشی شده بود:31: و خیلی صداها مثل صدای توپ و سوت داور و از این قبیل نبود.
رفت به بخش setting در پوشه ی نصب بازی تا گرافیک را درست و راست کنم
دیدم quality روی low هست و وقتی می خواستم رو medium یا high بیارم این ارورو می داد:
The setting cannot be reflected due to the video card specification
در ضمن وارد بازی که می خوام بشم هم یه ارور دیگه می ده می گه:
the video card does not have necessary specifications
میگه VRAM باید 128 باشه!
دوستان اگه در این مورد راهنمایی کنند ممنون میشم مشکل از کجاست که روی xp به راحتی جرا شد اما در سون خیر؟!...اگه سون در مورد خیلی از بازی ها اینطوریه بیخیال سون بشم

2-من به بخش update رفتم و آپدیت های لازم را نصب کردم از جمله درایور مخصوص کارت گرافیکم را (nvidia GForce 6200 ) که حدود 85 مگ بود...وقتی نصب شد فقط یک بخش Nvidia control panel در کلیک راست و تو کنترل پنل اضافه شده اما در قسمت Task bar آیکونش مثل xp نمیاد چرا اینجوریه؟!
و مشکل اساسی اینکه وقتی من در Nvidia control pane رنگ دکستاپ را تنظیم می کنم و apply می کنم وقتی کامپیوتر را ریست می کنم رنگش برگشته به حالت قبل!!!!یعنی save نمی کنه مشکل کجاست؟

3-صدای ویندوز 7 خیلی پایینه راهی برای بالا بردن صداش نیست؟در ضمن ویندوز سون فقط یه فایل 189 کیلوبایتی برای کارت صدای من پیدا کرد...چیز دیگه ای هم باید پیدا کنه یا نه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب من منتظر جواب شما عزیزانم هستم :5:

yuzarsiff
15-06-2010, 19:33
هیشکی نیست جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:

yuzarsiff
16-06-2010, 12:22
یعنی در مورد هیچ کدوم از اینا هیشکی اطلاع نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:37:

iceweek
16-06-2010, 13:33
شما مطمئنی درایوری که گرفتی مال 7بوده؟یا مخصوص کارت شما؟
شما نرم افزار کامل مدیریت صدا رااز سایت سازنده مادربردتون بگیرید.

yuzarsiff
16-06-2010, 19:30
خود ویندوز 7 در قسمت آپدیت برام پیدا کرد و نصب کرد اما خودمم حس می کنم انگار با ویندوزم ناهمخونی داره
کسی جدیدترین لینک برای درایور nvidia geforce 6200 LE که با سون همخونی داشته باشه نداره؟
سایت nvidia هم برای من باز نمیشه که بخوام از اونجا بگیرم

iceweek
17-06-2010, 07:17
خود ویندوز 7 در قسمت آپدیت برام پیدا کرد و نصب کرد اما خودمم حس می کنم انگار با ویندوزم ناهمخونی داره
کسی جدیدترین لینک برای درایور nvidia geforce 6200 LE که با سون همخونی داشته باشه نداره؟
سایت nvidia هم برای من باز نمیشه که بخوام از اونجا بگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مال 7 32بیتی هست

yuzarsiff
17-06-2010, 10:30

مال 7 32بیتی هست

ممنون دوست عزیز اما سایت nvidia برای من باز نمیشه و لینک هاش را هم نمی تونم دان کنم
نمی دونم چرا؟!...فکر کنم ف ی ل ت ر باشه برای من!!!!:18:

amd>intel
17-06-2010, 10:34
از اينجا دانلود كن

vista7
18-06-2010, 09:44
صدای ویندوز 7 خیلی پایینه راهی برای بالا بردن صداش نیست؟

بدین منظور:
بر روی منوی Start کلیک کرده و Control Panel را انتخاب کنید.
Sound را یافته و بر روی آن کلیک کنید.
در پنجره باز شده ابتدا Speakers را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Properties کلیک نمایید.
اکنون به تب Enhancements بروید و تیک سه گزینه Loudness Equalization ،Virtual Surround و Bass Management (یا Base Boost) را بزنید.
پنجره‏های باز را OK نمایید.

پیشنهاد می‏کنیم پیش از این کار موزیکی را در حال پخش بگذارید تا بلافاصله بعد از اعمال این تنظیمات، تفاوت قدرت صدا را احساس کنید.

موفق باشید:40:

yuzarsiff
18-06-2010, 21:38
مشکل دومم با درایور درست حل شد
مشکل سومم هم تا حدودی برطرف شد
فقط مشکل اولم مربط میشه گرافیکم که پایینه

ممنون از همه ی دوستان

hoora-1
18-06-2010, 22:00
بدین منظور:
بر روی منوی Start کلیک کرده و Control Panel را انتخاب کنید.
Sound را یافته و بر روی آن کلیک کنید.
در پنجره باز شده ابتدا Speakers را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Properties کلیک نمایید.
اکنون به تب Enhancements بروید و تیک سه گزینه Loudness Equalization ،Virtual Surround و Bass Management (یا Base Boost) را بزنید.
پنجره‏های باز را OK نمایید.

سلام
من Bass Management (یا Base Boost) رو ندارم

mehrdad38
18-06-2010, 22:19
منم همینطور :41:

vista7
19-06-2010, 00:02
سلام
من Bass Management (یا Base Boost) رو ندارم

منم همینطور :41:

البته بگم این گزینه رو همه ندارن
مخصوص اونهایی هست که ابزار کنترل مرکزی برای صدا دارند
ولی اگه چند گزینه ی دیگه رو فعال کرده باشید قطعا تاکنون متوجه افزایش قدرت صدا شده اید