PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل vga به dvi-d

ardi70
15-06-2010, 11:01
من يه مبدل يا کابل ميخوام که کارت گرافيک خروجي vga رو به مونيتور با ورودي dvi-d وصل کنه. اگه کسي اطلاعاتي در اين زمينه داره لطفا راهنمايي کنه.

Penryn
15-06-2010, 11:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SADEGH 7
15-06-2010, 11:07
تبدیلش هم برای ورودی هست، هم برای خروجی:
موفق باشی:11:
ویرایش: پست ها با هم ارسال شد.

ardi70
15-06-2010, 11:19
ممنون. اينا رو از کجا بخرم؟ پاساژ رضا رفتم نداشت. تو ايران هست؟

amd>intel
15-06-2010, 11:24
طبقه زیر همکف ایران مغازه هائی که کار دست دوم هستند باید داشتند

SADEGH 7
15-06-2010, 11:26
پاساژ رضا، به احتمال زیاد داره.ولی فقط یه فروشگاهه که که داره.شما از سمت چهار راه ولیعصر که بری،اولین در رو باید بری داخل،آخرای پاساژ، سمت راست، یه فروشگاهه که فقط تبدیل و فیش و اینجور چیزها می فروشه. به احتمال 99 درصد اون داره. همین چند وقت پیش هم ازش یه تبدیل dvi to hdmi خریدم.
اگه اونجا نداشته باشه، می تونید پاساژ ایران، پاساژ امجد (البته این پاساژ وسایل الکترونیک و روباتیک داره ولی خوب اینجور تبدیل ها هم پیدا می شه.) و در آخر هم پشت شهرداری رو بگردید.

ardi70
15-06-2010, 11:33
دوستان لطفا کمي به چيزي که گفتم دقت کنيد و همينجور ديمي جواب ندين. اين کابل و مبدل هايي که شکلشون رو گذاشتين هيچ کدوم به درد من نميخوره. اون چيزي که من ميخوام بايد يک طرفش vga نر و يک طرف ديگش هم dvi-d نر باشه دقت کنيد dvi-d نه dvi-i.

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

پاساژ رضا، به احتمال زیاد داره.ولی فقط یه فروشگاهه که که داره.شما از سمت چهار راه ولیعصر که بری،اولین در رو باید بری داخل،آخرای پاساژ، سمت راست، یه فروشگاهه که فقط تبدیل و فیش و اینجور چیزها می فروشه. به احتمال 99 درصد اون داره. همین چند وقت پیش هم ازش یه تبدیل dvi to hdmi خریدم.
اگه اونجا نداشته باشه، می تونید پاساژ ایران، پاساژ امجد (البته این پاساژ وسایل الکترونیک و روباتیک داره ولی خوب اینجور تبدیل ها هم پیدا می شه.) و در آخر هم پشت شهرداری رو بگردید.

اتفاقا همينجايي که تو پاساژ رضا گفتين رفتم بهم يکي داد که نخورد و مجبور شدم دوباره برگردم پسش بدم. حالا بايد پاساژ ايران هم برم و اگه نداشت پاساژ امجد و پشت شهرداري.

SADEGH 7
15-06-2010, 11:40
دوستان لطفا کمي به چيزي که گفتم دقت کنيد و همينجور ديمي جواب ندين. اين کابل و مبدل هايي که شکلشون رو گذاشتين هيچ کدوم به درد من نميخوره. اون چيزي که من ميخوام بايد يک طرفش vga نر و يک طرف ديگش هم dvi-d نر باشه دقت کنيد dvi-d نه dvi-i.
دوست عزیز اینجا یه انجمن دوستانس. دوستان هم برای جواب دادن به شما هیچ وظیفه ای ندارن. اگه کسی به سوال شما جواب می ده، داره به شما لطف می کنه، همونطور که وقتی اون شخص سوال می کنه، مورد لطف دوستان دیگه قرار می گیره. پس خواهشا لحن صحبتتون رو درست کنید.
شما تو پست اول گفتی می خوای vga رو به مانیتور با ورودی dvi-d وصل کنی. خروجی vga معمولا مادگی هستش.
شما اگه تو پست اول می گفتی می خوای vga نری باشه، بهتر راهنمایی می کردیم. پس سوال نادرست، برابر جواب نادرست یا به قول شما دیمی می شه.
پس با این تفاسیر کابلی که شما می خوای می شه دو سر نری، یعنی این:
باز اگه همچین چیزی نمی خواین، بیشتر توضیح بدید.