PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری شبیه به VCD Cutter

amirpers
18-04-2006, 02:41
آیا نرم افزاری که شبیه به VCD Cutter باشه با همان خصوصیات که بشه به سرعت فیلم را تکه تکه کرد و یا به هم چسباند می شناسید ؟

reza12100
18-04-2006, 04:50
با vcd cutter نمیشه فیلم را به هم چسباند
ولی یک نرمافزار فوق العاده عالی برای چسباندن ویا قطع کردن allok است
Allok Video Splitter

Allok Video Joiner
download:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازنرمافزار های زیر هم میتونی استفاده کنی که سرعت خوب هم دارن
All Video Joiner
All Video Splitter

amirpers
18-04-2006, 17:52
Reaz12100 عزیز از پاسخت خیلی ممنونم و باید بگم که با VCD Cutter هم میشه فیلمها رو به هم متصل کرد . من خودم این کار رو با اون انجام دادم و حتی سرعت خیلی بالایی داره اما فقط مشکلش اینه که یه مقدار قدیمی شده و ورژن جدیدی از اون فکر نمی کنم اومده باشه .

reza12100
18-04-2006, 23:33
Reaz12100 عزیز از پاسخت خیلی ممنونم و باید بگم که با VCD Cutter هم میشه فیلمها رو به هم متصل کرد . من خودم این کار رو با اون انجام دادم و حتی سرعت خیلی بالایی داره اما فقط مشکلش اینه که یه مقدار قدیمی شده و ورژن جدیدی از اون فکر نمی کنم اومده باشه .
من از ورژن 4.04 vcd cutter استفاده میکنم
چطوری و تو چه قسمتی توسط vcdcutter میشه دو تیکه فیلم را به چسبوند؟
در مورد برنامه هایی که معرفی کردم سرعت خیل خوبی دارند -چون خودم باهاشون کارکدم
در ضمن اخرین ورژن vcd cutter اگر اشتباه نکنم 4.1.13 که اگر خواستی از لینک زیر میتونی دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
19-04-2006, 11:37
من هم دنبالش بودم ممنون
رفتيم داونلود

amirpers
20-04-2006, 02:59

رضا جان شما باید فیلم اول را باز کنید و در اول آن Clip Mark In و در آخر آن Clip Mark out را بزنی . سپس در زیر این دو یک گزینه دیگری وجود دارد به نام Add to clip list اون رو می زنی فیلم منتقل میشه به Clip List سپس برای فیلم دوم هم همین کار رو می کنی .سپس گزینه Make Clips in clip list را می زنی و رو یهاردت جایی را برای Save شدن انتخاب می کنی .
به همین راحتی .

reza12100
20-04-2006, 20:59

رضا جان شما باید فیلم اول را باز کنید و در اول آن Clip Mark In و در آخر آن Clip Mark out را بزنی . سپس در زیر این دو یک گزینه دیگری وجود دارد به نام Add to clip list اون رو می زنی فیلم منتقل میشه به Clip List سپس برای فیلم دوم هم همین کار رو می کنی .سپس گزینه Make Clips in clip list را می زنی و رو یهاردت جایی را برای Save شدن انتخاب می کنی .
به همین راحتی .
ممنون
فکر نمیکردم بشه!

woodenman
27-04-2006, 02:04
دستتون درد نكنه
مفيد بود

1795
28-02-2007, 09:19
با سلام
بابا چيو هي برا هم كلاس ميگذارين و از هم تشكر ميكنيد.اينكه اصلا همچين فايلي رو 1يدا نمي كنه