PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در نصب ویندوز سون

B.J.U
14-06-2010, 17:47
سلام من وقتی میخوام این ویندوز رو نصب کنم توی اون قسمتی که انتخاب میکنی توی کدوم درایو نصب بشه گیر میکنم
توی هر درایوی که میزنم میگه که نمیشه و درایو باید NTFS باشه
اینم عکس ارورش هست:
ایم هم لینک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمایی کنید چه طور فرمت درایو هارو ntfs بکنم:40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliSub
14-06-2010, 18:33
اگه درایوت خالیه:
روش کلیک راست کن و در Format در قسمت file system از Fat32 به NTFS تغییر بده

اگه میخای محتوای درایو پاک نشه:

باید برای این کار در ran نوشت ، convert C:/ FS:NTFS
اون جایی که نوشته C اسم درایو هست.

abdolahe
14-06-2010, 18:34
از پرتيشن مجيك استفاده كنيد هم راحته هم اطلاعات دچار مشكل نميشه..
در ضمن خود سون فرمت داره با خودش فرمت كنيد..

B.J.U
14-06-2010, 20:19
از پرتيشن مجيك استفاده كنيد هم راحته هم اطلاعات دچار مشكل نميشه..
در ضمن خود سون فرمت داره با خودش فرمت كنيد..

میشه کاملتر بگید؟

اگه درایوت خالیه:
روش کلیک راست کن و در Format در قسمت file system از Fat32 به NTFS تغییر بده

این کار رو میکنم ولی ارور میده

B.J.U
14-06-2010, 20:24
باید برای این کار در ran نوشت ، convert C:/ FS:NTFS
اون جایی که نوشته C اسم درایو هست.
این کار هم کردم ولی وقتی که میزنی یه چیز سیاهی میاد و فوری میره و در ضمن NTFS هم نمیشه:41:
این هم ارور مربوط به فرمت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliSub
14-06-2010, 20:38
میشه کاملتر بگید؟

این کار رو میکنم ولی ارور میده

مگه فایلهای ویندوز تو اون درایو هست؟
برنامه هایی هست که این فایلا پاک میکنه . در این ضمینه چیزی نمیدونم. دوستان دیگه هستند.

mehrdad38
14-06-2010, 20:47
من یه ایده به ذهنم رسید با سی دی ویندوز XP با NTFS درایو موردنظر رو فرمت کن بعد از اتمام فرمت و ریبوت شدن DVD سون رو بزار و نصب رو ادامه بده. ها نظرت چیه ؟:31:

vista7
14-06-2010, 21:21
من یه ایده به ذهنم رسید با سی دی ویندوز XP با NTFS درایو موردنظر رو فرمت کن بعد از اتمام فرمت و ریبوت شدن DVD سون رو بزار و نصب رو ادامه بده. ها نظرت چیه ؟:31:

منم موافقم:31:

join me
14-06-2010, 22:50

لازم به این کار نیست موقع نصب 7 این آیتم در آپشن نصب فراهمه کافیه از اون استفاده کنی
:40::40::40:

B.J.U
14-06-2010, 23:05
نه!
این آیتم در منوی نصب سوت نیست!

B.J.U
14-06-2010, 23:11
ویندوز xp که الان دارم توی درایو c نصب هست
عیبی نداره درایو e رو فرمت کنم و فرمتش رو NTFS کنم و ویندوز رو اونجا نصب کنم؟
بعدشم که نصب شد درایو C رو فرمت کنم؟
یعنی سون توی E نصب بشه؟
بعد XP هم فرمت بشه همراه با درایو C
راهنمیی کنید

mehrdad38
14-06-2010, 23:59
می دونم XP تو C نصبه .خوب این چه کاریه چرا لقمه رو دور سرت می چرخونی . همون کاری که بهت گفتم بکن . با سی دی ویندوز ایکس پی درایو C رو فرمت کن (NTFS) بعد وقتی فرمت تموم شد و سیستم ریبوت شد DVD سون رو بذارو نصبش کن به همین راحتی دفعه بد دیگه این مشکل رو نداری. این طوری دیگه لازم نیست یه درایو اضافی فرمت کنی.

AliSub
15-06-2010, 12:13
می دونم XP تو C نصبه .خوب این چه کاریه چرا لقمه رو دور سرت می چرخونی . همون کاری که بهت گفتم بکن . با سی دی ویندوز ایکس پی درایو C رو فرمت کن (NTFS) بعد وقتی فرمت تموم شد و سیستم ریبوت شد DVD سون رو بذارو نصبش کن به همین راحتی دفعه بد دیگه این مشکل رو نداری. این طوری دیگه لازم نیست یه درایو اضافی فرمت کنی.

مگه ویندوز 7 به XP وابسته نیست؟
بدون XP هم مگه میشه سون نصب کرد؟

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

لازم به این کار نیست موقع نصب 7 این آیتم در آپشن نصب فراهمه کافیه از اون استفاده کنی

این آیتم کجا هست؟
من تا حالا ندیدم!!!!!!!!!!!!!
♥♥♥

join me
15-06-2010, 12:15
نه!
این آیتم در منوی نصب سوت نیست!

نباید هم باشه چون شما به احتمال زیاد 7 رو از روی Xp نصب کردین

join me
15-06-2010, 12:21
مگه ویندوز 7 به XP وابسته نیست؟
بدون XP هم مگه میشه سون نصب کرد؟

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

این آیتم کجا هست؟
من تا حالا ندیدم!!!!!!!!!!!!!
♥♥♥

کی گفته xp به 7 وابسته هست دوست عزیز / 7 یک سیستم عامل کاملا مستقل از Xp هستش /شما اگر با تنظیم مادربورد برای بوت از دی وی دی 7 آماده کنی و شروع به نصب اونوقت این آپشن رو میبینی /در ضمن مواظب باش درایو xp رو برای نصب 7 انتخاب نکنی

vista7
15-06-2010, 12:25
ویندوز xp که الان دارم توی درایو c نصب هست
عیبی نداره درایو e رو فرمت کنم و فرمتش رو NTFS کنم و ویندوز رو اونجا نصب کنم؟
بعدشم که نصب شد درایو C رو فرمت کنم؟
یعنی سون توی E نصب بشه؟
بعد XP هم فرمت بشه همراه با درایو C
راهنمیی کنید

به همون روش آقای mehrdad38 عمل کنید جواب میده
7 هنوز تازه است

mehrdad38
15-06-2010, 12:52
سلام من وقتی میخوام این ویندوز رو نصب کنم توی اون قسمتی که انتخاب میکنی توی کدوم درایو نصب بشه گیر میکنم
توی هر درایوی که میزنم میگه که نمیشه و درایو باید NTFS باشه
اینم عکس ارورش هست:
ایم هم لینک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمایی کنید چه طور فرمت درایو هارو ntfs بکنم:40:

الان من یه موضوعی به ذهنم رسید احتمالا شما ویندوز سون رو دارین از روی هارد نصب می کنید برای همینه که اون گزینه format درایو برای شما نمایش داده نمی شه.

اگر از روی یه دی وی دی بوتیبل نصب کنی مشکلت حل میشه و دیگه لازم نیست اون کاری که چند پست بالاتر بهت گفتم رو انجام بدی.

B.J.U
15-06-2010, 13:30
نه!
از روی دی وی دی نصب میکنم
در مورد اون فکرتون:
میشه یه خورده واضح تر بگید؟ از کجای سی دی XP درایو سی رو فرمت کنم؟

mehrdad38
15-06-2010, 15:01
مراحل:

B.J.U
15-06-2010, 15:22
سلام
من سون رو تصب کردم ولی XP رو نتوسنتم پاک کنم
الان سون نصب هست ولی xp هم نصبه اگه ممکنه بهم بگو چه طور xp رو پاک کنم

amd>intel
15-06-2010, 15:28
شما پوشه ای که ویندوز xp نصبه رو پاک کن . برو تو msconfig بعد boot.ini . روی تب check boot patch کلیک و تایید و السلام

mehrdad38
15-06-2010, 15:32
مشکلت برای نصب سون حل شد؟ مگه C رو فرمت نکردی چطور XP نصبه ؟

AliSub
15-06-2010, 17:20
کی گفته xp به 7 وابسته هست دوست عزیز / 7 یک سیستم عامل کاملا مستقل از Xp هستش /شما اگر با تنظیم مادربورد برای بوت از دی وی دی 7 آماده کنی و شروع به نصب اونوقت این آپشن رو میبینی /در ضمن مواظب باش درایو xp رو برای نصب 7 انتخاب نکنی

سلام ♥♥♥
درسته منم 7 رو از XP نصب کردن.
الان اگه XP پاک کنم 7 هم میپره درسته؟

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

7 رو گرفته تو درایو دیگه نصبیده !♥

B.J.U
15-06-2010, 18:28

خوب توی D نصبش کردم!

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

درایو سی رو فرمت نمیکنه میگه فایل های ویندوز توش هست

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

شما پوشه ای که ویندوز xp نصبه رو پاک کن . برو تو msconfig بعد boot.ini . روی تب check boot patch کلیک و تایید و السلام

توی xp این کار رو انجام بدم؟
اگه آره که دیگه من windows رو پاک کردم!
ولش کن حالا باشه کاری بهم نداره!

mehrdad38
15-06-2010, 18:36
شما با سی دی ویندوز ایکس پی فرمت کردین پیام داد نمی شه ؟ غیر ممکنه . شما باید اول با سی دی ویندوز ایکس پی درایو C رو فرمت می کردین بعد ویندوز سون رو تو C نصب.

B.J.U
15-06-2010, 18:49
حالا مگه اشکالی داره توی D نصب باشه؟
فقط یه سوال:
بازی GTA IV:LIBERTY CITY رو که خریدم یه سیدی سون هدیه هم روش بود و من هم همون رو نصب کردم و متاسفانه دیدم که برای همین سایت است و نوشته عرضه شده در فروشگاه آنلاین P30 WORLD برای همین گفتم از همینجا بپرسم
اون کرکی که با خود دی وی دی هست و نصب میکنم بعدش اسم ویندوز رو میکنه WINDOWS 7 XE LOADER
یه راهی نداره که اون رو حذفش کنم و WINDOWS 7 خالی بشه؟
البته میدونم فقط اسمه ولی خوشمن نمیاد

join me
16-06-2010, 00:09
شما با سی دی ویندوز ایکس پی فرمت کردین پیام داد نمی شه ؟ غیر ممکنه . شما باید اول با سی دی ویندوز ایکس پی درایو C رو فرمت می کردین بعد ویندوز سون رو تو C نصب.

دوست عزیز برای چی شما دائم میگی xp xp xp xp اگر 7 رو از روی دی وی دی بوت و نصب کنی این انتخاب یرای شما فراهمه که درایو رو فرمت کنی عکش هم که گذاشتم حالا هی بگو .................xp xp xp xp
دیگه این شما این تاپیک خودتون مشکل رو حل کنین
:13::13::13:
:40::40::40::40::40:

B.J.U
16-06-2010, 12:09
به این سوال جواب بدید:

اون کرکی که با خود دی وی دی هست و نصب میکنم بعدش اسم ویندوز رو میکنه WINDOWS 7 XE LOADER

B.J.U
16-06-2010, 20:31
به این سوال جواب بدید