PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب آموزش مایا

amir_eshgh01
14-06-2010, 09:53
سلام دوستان

شرمنده وقت نداشتم جستجو کنم

سه چهار تا کتاب آموزشی مایا مبتدی و پیشرفته نام ببرید بخرم کار کنم.

ممنون میشم از همه

SevenART
14-06-2010, 23:12
شرمنده وقت نداشتم جستجو کنم

خوب شما اگه وقت نداري بهت پيشنهاد ميكنم از تريدي او اين حرفا بكشي بيرون :دي

چون كار سه بعدي به وقت ، حوصله ، رنج و تجربه نياز داره ....

خودت يه ذره بگردي برات خوبه .. ياد مي گيري ... يه كم تلاش كن .. آره ...

Wolf of aria
25-06-2010, 05:53
اگر میخواهی کارکردن با مایا را یاد بگیری برات پیشنهاد میکنم که از کتاب های آموزشی دوری کن چون بعداز خواندن دو یا سه
کتاب آموزشی مایا از نرم افزار مایا متنفر میشید . حالا من نمیگم که او کتابهای آموزشی الکی نوشته میشند یا هیچ تعثیری
درپیش رفت شما نمیکنه .منظورم این بود که خیلی خسته کنه من خودم که از کتابهای آموزشی جای نرسیدم.اینهارو برات پیش نهاد میکنم که در اولین قدم از نرم افزار کامل استفاده کن که بخش کمکی یا همون هلپ داره بعداز این که توانستی از هلپش چیزی یادبگیری برو سرواغ مرحله بعدی که همون سی دی های آموزشی شرکت های بزرگ دنیا بعداز این تمرین زیاد میخواد .
و این را هم برات میگم که هیچ وقت گوش به گفته های دیگران ندی ماننده این که میگن ... ای بابا مایا سخته برو مکس یادبگیر
یا اینکه میگن مکس خوب نیست برو مایا یا نرم افزاری دیگری یاد بگیر این ها مش یه حرفه خالیست در اولین قدم تسمیم خودرا بگیر که با کدوم شروع میکنی و بعد کار کردن با اون نرم فزار رو شروع کن.
من خودم بعداز مدتی پرسه زدن میان این چند نرم فزار بلاخره نرم افزار ی را که بتوانم اونرا تا آخرش پیش ببرم رو انتخاب کردم.
.................................................. ......................... مایا .................................................. .......