PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هیستوری اکسپلوررم دیگه نمیاد

*hamedkhatar*
13-06-2010, 19:05
سلام
موضوع یکم بیخودی بود میدونم . به بزرگی خودتون ببخشید
و اما مشکل من:
خوب همینطور که میدونید یکی از امکانات عالی ویندوز 7 که من خیلی باهاش حال کردم و خیلی هم استفاده میکنم اینه که هر برنامه ای رو که باهاش فایلها رو باز میکنیم توی هیستوری خودش نگه میداره و به صورت جداگانه میتونید فایلهایی رو که قبلا باز کردیم رو ببینیم
برای اینکه درست منظورم رو بگیرید عکس زیر رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس بالا هیستوری فیلمهایی بود که من قبلا با KMPlayer دیدم و این مشکلی نداره
مشکل من اینه که تا یک هفته پیش فولدر هام رو هم میتونستم ببینم ولی نمیدونم چی شد چه کار کردم که یه هو همش رفت و دیگه ذخیره نمیکنه عکس رو ببینید:
قبلا کلی فولدر های مهم رو توش استکی کرده بودم که راحت بهشون دسترسی داشته باشم ولی الان فقط این خراب شده

من خودم حدسی که میزنم میگم ممکنه از برنامه TuneUp باشه شاید خواسته یه کاری بکنه گند زده ولی مطمعن نیستم.
سوال: این امکانات تنظیماتش تو کجاست؟ منظورم امکانات هیستوری ویندوز هست شاید بشه اونجا فعالش کنم نه؟

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Dew Drop
13-06-2010, 21:46
سلام
رو استارت کلیک راست کنید وproerties بعد تو تب start menu اون دوتا گزینه تو قسمت privecy رو تیک بزنیدوok.

*hamedkhatar*
13-06-2010, 21:50
ممنون تیک هاش سر جاشه حتی تیک ها رو برداشتم دوباره گذاشتم تازه همه هیستوریم پاک شد
الان همشون درستند فقط Windows Explorer مشکل داره
کسی نمیدونه چه کنم؟
ممنون

*hamedkhatar*
22-06-2010, 08:58
مشکل من هنوز حل نشده ها
یعنی کسی نمیدونه باید چکار کرد؟
یکی مشکل من رو ترجمه کنه به انگلیسی تا از خود مایکروسافت بپرسم
ممنون

Dew Drop
22-06-2010, 12:08
سلام
تو همون قسمت یعنی taskbar and start menu propeties تو تب start menu گزینهcustomize رو بزنید تو صفحه ای که براتون باز میکنه بین اون گزینه ها تو personal folders,picture ببینید recent items تیک داره؟بعد اون قسمت پایینش ببینید start menu size ببینید رو چه عددی تنظیم شده اگه صفر هست اون رو تغییر بدید.

*hamedkhatar*
22-06-2010, 13:27
سلام
تو همون قسمت یعنی taskbar and start menu propeties تو تب start menu گزینهcustomize رو بزنید تو صفحه ای که براتون باز میکنه بین اون گزینه ها تو personal folders,picture ببینید recent items تیک داره؟بعد اون قسمت پایینش ببینید start menu size ببینید رو چه عددی تنظیم شده اگه صفر هست اون رو تغییر بدید.

اون کاری رو که گفتید کردم بازم فایده نداشت
اینم عکس اونجایی که آدرس دادید

اون تیکی که گفتید رو زدم حالا توی عکس مشخص نیست ولی فایده نداشت
در ضمت همونطور که گفتم فقط با Explorer این مشکل رو دارم قبلا سالم بود یه هو اینطوری شد