PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد شیر؟

hamed malekpour
13-06-2010, 10:23
من تا حالا شیر نخوردم چه طوری می تونم شیر بخورم دیروز هر کاری کردم نشد معدم قبول نمی کنه چی کار کنم چه روشی را پیشنهاد می کنید؟

morsadr
13-06-2010, 11:26
من تا حالا شیر نخوردم چه طوری می تونم شیر بخورم دیروز هر کاری کردم نشد معدم قبول نمی کنه چی کار کنم چه روشی را پیشنهاد می کنید؟

میتونید از شیرهای بدون لاکتوز استفاده کنید که سیستم گوارش بهتر تحمل می کنه :46:
اگر مشکل خود مزه شیره یعنی از طعمش خوشتون نمیاد می تونید از چیزهایی مثل شیر کاکائو و یا شیر عسل استفاده کنید.
اگر هیچکدام نشد این را بدانید که ماست به اندزه شیر خاصیت داره و معمولا بسیار مورد پسند هم می باشد امیدوارم بتوانید بجای شیر از ماست استفاده کنید .:11:

mmiladd
13-06-2010, 11:48
بهتره از شیر موز شیر کایویو و شیر خرما شروع کنین...

hamed malekpour
13-06-2010, 14:11
پس از ماست زیاد استفاده می کنم ممنون از شما .

deadboy
14-06-2010, 00:46
برا چی میخوای شیر بخوری؟
اگه برا کلسیمشه،برو موز بخور.برو لبنیاتای دیگه رو بخور.حالا چرا فقط شیر؟
اگرم واسه پروتیئنشه که این همه منبع پروتئین هست.
اگرم ... شیر سویا بخر نوش کن.تازه یه عالمه طمع داره.

eMer@lD
14-06-2010, 11:03
خوردن ماست ،پنیر ومشتقات دیگر شیر مثل: دوغ،کشک همه مانند شیر سر شار از کلسیم هستند وکلالبنیات یک ماده ی مکمل بدن هست و جایگزینی نداره
در مورد مخلوط کردن شیر با کاکائو وموز
شیر رو با کاکائو مخلوط نکنید زیرا کلسیم شیر را گرفته وبا عث دفع اهن از بدن میشه

اگر شیر را با موز مخلوط کردید در کمتر از 10 دقیقه ی ساعت میل کنید چرا که بعد ازط این زمان میکروبی در شیر رشد میکنه که باعث بیماری های زیاد و حتی مسمویت میشه
مخصوصا در تابستان حتما در حال تهیه مصرف شود واز نگهداری شیر موز چه در تابستان وچه در زمستان خود داری کنید
ممنون

ardavan_2008
18-06-2010, 23:26
خوردن ماست ،پنیر ومشتقات دیگر شیر مثل: دوغ،کشک همه مانند شیر سر شار از کلسیم هستند وکلالبنیات یک ماده ی مکمل بدن هست و جایگزینی نداره
در مورد مخلوط کردن شیر با کاکائو وموز
شیر رو با کاکائو مخلوط نکنید زیرا کلسیم شیر را گرفته وبا عث دفع اهن از بدن میشه

اگر شیر را با موز مخلوط کردید در کمتر از 10 دقیقه ی ساعت میل کنید چرا که بعد ازط این زمان میکروبی در شیر رشد میکنه که باعث بیماری های زیاد و حتی مسمویت میشه
مخصوصا در تابستان حتما در حال تهیه مصرف شود واز نگهداری شیر موز چه در تابستان وچه در زمستان خود داری کنید
ممنون

این مساله فقط برای شیر موز (مساله ی میکروب)صدق میکنه؟

eMer@lD
19-06-2010, 12:32
این مساله فقط برای شیر موز (مساله ی میکروب)صدق میکنه؟

سلام در خصوص میکروب زایی؛بله در شیر موز دیده شده

اما شیر رو با چای هم مخلوط نکید
خاصیت سیستمی بهتر گردش خون رو از چای میگیره و حالت آنتی اکسیدانیت چای رو میگیره .

greena
19-06-2010, 22:52
سلام و درود

میشه منبع اطلاعتون رو بگید