PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیکی دارم افسرده میشم

KAMYK
12-06-2010, 22:31
لپ تاپ من Vaio EB هست که کارت گرافیکش ATI 5470 هست موقع فیلم دیدن فیلمهای اورجینال رو فوق العاده نشون میده ولی فیلمای با فرمت avi,mkv رو حالت شطرنجی نشون میده و کیفیتش خوب نیست مشکل کجاست؟
راستی دوستم یه لپ تاپ سونی داره که اصلآ کارت گرافیک نداره یعنی گزافیکش intel هست ولی اون اصلآ این مشکلو نداره دیگه دارم افسردگی میگیرم:41:

H@mid-Vista
13-06-2010, 08:29
لپ تاپ من Vaio EB هست که کارت گرافیکش ATI 5470 هست موقع فیلم دیدن فیلمهای اورجینال رو فوق العاده نشون میده ولی فیلمای با فرمت avi,mkv رو حالت شطرنجی نشون میده و کیفیتش خوب نیست مشکل کجاست؟
راستی دوستم یه لپ تاپ سونی داره که اصلآ کارت گرافیک نداره یعنی گزافیکش intel هست ولی اون اصلآ این مشکلو نداره دیگه دارم افسردگی میگیرم:41:

دوست عزیز این ربطی به كارت گرافیك نداره
خود فیلم كیفیت نداره
و با بزرگنمایی در حالت فول اسكرین مربع مربع میشه
شما اگه فیمل با كیفیت بالا روش پخش كنید می بینید كه كاملا سالم و اوكی هست.
ضمنا پخش فیلم بر خلاف گیم خیلی به گرافیك ربطی نداره

H@mid-Vista
13-06-2010, 08:42
ضمنا سعی كن پك كدك K-lite codec pack را دانلود و نصب كنی
آخرین ورژن رو بگیر

KAMYK
13-06-2010, 14:28
ببینید وقتی فیلمی که فرمتش AVI یا MKV هست وحتی فیلم در حالت غیر فول اسکرین و در صفحه کوچکتر هم پخش میشه بازهم حالت شطرنجی و مربع مربع های کوچک در اطراف صورت یا بدن یا سطوح صاف در فیلم دیده میشه!
من از نرم افزارهای KMP , Jet audio هم استفاده کردم ولی فرقی نکرد.

H@mid-Vista
14-06-2010, 20:43
ببینید وقتی فیلمی که فرمتش AVI یا MKV هست وحتی فیلم در حالت غیر فول اسکرین و در صفحه کوچکتر هم پخش میشه بازهم حالت شطرنجی و مربع مربع های کوچک در اطراف صورت یا بدن یا سطوح صاف در فیلم دیده میشه!
من از نرم افزارهای KMP , Jet audio هم استفاده کردم ولی فرقی نکرد.

این پكو بگیر نصب كن درست میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید