PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاتل یا پارس آنلاین؟

mazhari74
12-06-2010, 13:48
من می خوام adsl2+ 512 بگیرم کی می تونه منو راهنمایی کنه که چی بگیرم هر کی که شاتل یا پارس آنلاین داره سرعتش رو تو سایت speedtest.netامتحان کنه و به من بگه و تو این کار صادق باشه :21:
بعدش بگه که هم تو روز و هم تو شب سرعت دانلودش با IDM چقدره؟؟؟؟راست بگید اگه می تونید یه عکسم بذارید
فقط هر چه رودتر پاسخ بدید هر کی به خاطر تعصب یا دروغ از یه کدوم دفاع کنه ازش نمی گذرم چون مدت طولانیه و برام سرعت دانلود مهمه. راستی شرکت پارس آنلاین که میگه سرعت 512 تا 1.5 megabyte بر ثانیه است یعنی سرعتش با idm چنده
راستی یکی از فامیلامون ECO 512 شاتل گرفته سرعت دانلود با idm حدود 60 کیلو بایت بر ثانیه هست
من قم هستم و صبانت هم محل ما رو پشتیبانی نمی کنه:11:

mazhari74
27-06-2010, 14:44
هیچکی جوابمو نداد رفتم شاتل گرفتم بدک نیست سرعتش اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooria_googooli
27-06-2010, 15:09
خوب دوست عزیز شما تاپیک تکراری زدی . عین همین تاپیک تو این فروم هست .

Theoden
28-06-2010, 13:09
و معمولا کسی با خوندن تاپیک ها به جواب قطعی نمیرسه!بهتر شد که خودتون دست به کار شدید و بالاخره از یکیشون سرویس گرفتی!الان حالا دیگه حداقل می دونی شاتل برای شما خوبه یا نه!ذات ای دی اس ال اینه که هر کسی باهاش یه تجربه ی منحصر به فرد داره.خیلی ها با پارس آنلاین راحتن و ازش راضی هستند.خیلی ها هم نه.شاتل هم همینطوره!بهترین راه برای این که بفهمی کدومشون خوبه اینه که خودت تجربه کنی!وگرنه فکر نکنم با خوندن بحث ها به نتیجه ی قطعی برسی چون همه چیز ای دی اس ال نسبیه.

wichidika
28-06-2010, 15:31
یکی یکی از بدتر هستند