PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای بازی کدوم رو بخرم؟ 640 PHENOM II X4 945- ATHLON II X4

mansour_hotboy
12-06-2010, 12:25
با سلام و خسته نباشید.میخوستم ببینم برای گیم کدام CPU بهتره؟ خوب فرکانسشون و کش L2 شون برابره.فرقشون در کش L3 فنوم هست.با نرم افزار sisoft sandra در چند نوع بنچمارک(multimedia.cryptography.و ...) برای هر دو امتیاز کاملا برابر داده.میخواستم ببینم چقدر کش L3 در گیم های جدید تاثیر داره؟ارزش داره 30-40 تومن بشتر خرج کنم؟
با تشکر فراوان

diligent68
12-06-2010, 13:31
با سلام و خسته نباشید.میخوستم ببینم برای گیم کدام CPU بهتره؟ خوب فرکانسشون و کش L2 شون برابره.فرقشون در کش L3 فنوم هست.با نرم افزار sisoft sandra در چند نوع بنچمارک(multimedia.cryptography.و ...) برای هر دو امتیاز کاملا برابر داده.میخواستم ببینم چقدر کش L3 در گیم های جدید تاثیر داره؟ارزش داره 30-40 تومن بشتر خرج کنم؟
با تشکر فراوان
به نظر من اگه مشکل مالی نداری و می تونی یه گرافیک عالی برای گیم برداری خوب فنو رو انتخاب کن اما اگه محدودیت مالی داری 640 بگیر به جاش یه گرافیک توپ بنداز :11:

mansour_hotboy
12-06-2010, 13:56
الان cpu من athlon x2 5600 هست که تا 3 اور کردم.گرافیکم GTS 250 1Gb هست.
تعویض cpu خودم با یکی از این cpu ها تاثیر زیادی تو گیم داره؟
ممنون

amin_caragt2
12-06-2010, 13:58
با تشکر فراوان

کش تاثیر حیاتی نداره و اگه بتونی با اورکلاک فرکانس 620 به 3.4 برسونی کارایی بسیار نزدیکی با 965 خواهی داشت

دلیل این کار میتونه باعث افزایش هزینه برای کارت گرافیک باشه که نتیجه مطلوبتری نسبت به خرید CPU قویتر دربر داره :11:

mansour_hotboy
15-06-2010, 08:25
کارت گرافیکم GTS 250 1GB هست.با این گرافیک برای گیم ایندو cpu اختلاف زیادی در کارایی دارن؟ شما کدام cpu رو پیشنهاد میدین؟ راستی نظرتون در مورد phenom II x4 820 چیه؟ با تشکر

amin_caragt2
15-06-2010, 16:15
کارت گرافیکم GTS 250 1GB هست.با این گرافیک برای گیم ایندو cpu اختلاف زیادی در کارایی دارن؟ شما کدام cpu رو پیشنهاد میدین؟ راستی نظرتون در مورد phenom II x4 820 چیه؟ با تشکر

فعلا با این Cpu و اوری که انجام دادی با کارت خوبی که داری اصلا نیاز به ارتقا نداری حداقل 2 سال مشکل نداری
منظورم اینه که تا اومدن PS4 گرافیک بازیها تغییر خاصی نمیکنه بذار اون بیاد اونوقت بر مبنای اون تصمیم بگیر:10:

mansour_hotboy
16-06-2010, 11:03
با سلام مجدد.اگه فقط cpu رو ارتقاء بدم نیاز هست ویندوز رو دوباره نصب کنم یا نه؟ گزینه cpu c1e support به چه معنیه و باید فعال باشه یا غیر فعال؟ در قسمت بایاس مادربرد گزینه رم ganged mode و unganged mode چه فرقی دارن؟با تشکر

amin_caragt2
16-06-2010, 14:34
با سلام مجدد.اگه فقط cpu رو ارتقاء بدم نیاز هست ویندوز رو دوباره نصب کنم یا نه؟ گزینه cpu c1e support به چه معنیه و باید فعال باشه یا غیر فعال؟ در قسمت بایاس مادربرد گزینه رم ganged mode و unganged mode چه فرقی دارن؟با تشکر

نه با تعویض مادربورد باید ویندوز بزنی

گزینهC1E مدیرت صرفه جویی پردازنه هستش و برای اورکلاک بهتره خاموش باشه

خیلی ساده اون گزینه هم برای 2 کانال و تک کاناله اگه 2 تا رم داری بذار روی unganged mode و اگه یک رم ganged mode اینجوری کارایی بهتر میشه:11: