PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقا بدبخت شدیم رفت..(ایا هاردم سوخته)؟؟کمک...

telsat
11-06-2010, 13:29
دوستان داشتم با کامپیوترم کار می کردم که یه هویی سیستم ری استارت شدش و دیگه بالا نیومد.الانم اون چراغ قرمز رنگ هارد همش روشنه و اصلا خاموش نمیشه(منشورم چراغ جلوی کیس هستش).هارد صداش میاد و چراغشم که فقز به طور کامل روشن میشه عین چراغ سبز رنگ جلوی کیس.ویندوز بالا نمیاد وقتی که می خوام یه ویندوز جدید نثب کنم بعد از 10-15 دقیقه که صبر می کنم تا setup ویندوز بیاد که به سختی میاد وقتی که گزینه format رو می زنم ارور میده و میگه هاردو شناسایی نمی کنمdid not find hard disk.........
وقتی وارد بایوس سیستمم میشم مشخصات هاردو خوب میشناسه مثلا ظرفیت و ...
یعنی هاردم سوخته؟هر چی اطلاعات داشتم پرید؟ایا دوستان نظری ندارن؟
ضمنا اینو هم بگم که یه هارد دیگه ای رو اوردم و بهش وبندوز نصب کردم و بعدش هارد خودمو که ساتا160 گیگه رو کنارش نصب کردم تا بتونم اطلاعاتو از طریق هارد دیگه برش دارم نشد و هاردمو نشناختش!!!!:18:
ممنون میشم کمکم کنید.

جاسم کدخدایی بنت
11-06-2010, 16:21
سلام از هایرن بوت سی دی

ابزارهایی داره چون پارتیشن مجیک و دیسک تولس استفاده کن

telsat
11-06-2010, 22:33
میشه بیشتر توضیح بدین

amd>intel
11-06-2010, 22:43
روي سيستم ديگه هاردتون رو امتحان كنيد . قبلش كانكتورهاي هارد رو با اسپري خشك بشوريد

telsat
11-06-2010, 23:01
اینکارو هم کردم اما بازم نشد.

samfire
11-06-2010, 23:21
ممکنه به هارد ضربه وارد شده باشه و سیلندر هارد مشکل پیدا کرده باشه... ( در این صورت فقط گارانتی میتونه کمکت کنه... )

یه پاور دیگه که سالم باشه وصل کن و یه تستی بگیر ...

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

البته این رو هم بگم شاید نوسان برقی موجب خرابی شده باشه...

toose2008
11-06-2010, 23:30
یه سی دی بوتیبیل بگیر هاردتو تست کن هم یه چیز یاد میگیری هم ممکنه مشکلت بر طرف بشه :40::11:

samadsam
12-06-2010, 00:04
ببخشید هاردی که بسوزه نمیشه فایل هاش رو باز گردوند؟
یعنی حافظه می سوزه یا یه قطعه اصلا راهی داره برای باز گردوندن فایل ها

جاسم کدخدایی بنت
12-06-2010, 00:26
اینکارو هم کردم اما بازم نشد.
شما به جامپر توجه کردین اینکارو کردین

جاسم کدخدایی بنت
12-06-2010, 11:06

GAME OVER شده بازی برگشت نمیخوره تمام هاردت سوخت

toose2008
12-06-2010, 14:28

هاردت اگه تیکه تیکه هم بشه خرد خرد ، میشه بعضی اطلاعتو کشوند بیرون اما تو ایران تجهیزات نیست و اگر هم باشه کسی زحمت نمیده اینکارو کنه براش به صرفه هم نیست تجهیزاتشو بخره بیاره ولی بعضی جاها با روشهای خاص و تجهیزات اندکی که دارن میتونن تا اونجایی که راه داشته باشه اطلاعاتو بکشن بیرون ولی صد برابر پول هاردتو ازت میگیرن :11:

Ship Storm
12-06-2010, 15:45
یه بار هارد رو با SeaTools اسکن کنید (بیبنین هارد رو دیتکت میکنه !) ،حتی اگرم سوخته باشه اطلاعات رو میشه برگردوند ،اما فکر نمیکنم هارد سوخته باشه .

genius_islamic
13-06-2010, 00:04
هاردت اگه تیکه تیکه هم بشه خرد خرد ، میشه بعضی اطلاعتو کشوند بیرون اما تو ایران تجهیزات نیست و اگر هم باشه کسی زحمت نمیده اینکارو کنه براش به صرفه هم نیست تجهیزاتشو بخره بیاره ولی بعضی جاها با روشهای خاص و تجهیزات اندکی که دارن میتونن تا اونجایی که راه داشته باشه اطلاعاتو بکشن بیرون ولی صد برابر پول هاردتو ازت میگیرن :11:
سلام نه زیاد ناراحت نباش با برنامه هایی مثل sector
recovery های sectory انجام میدن که فکر کنم بشه مقدار زیادیش را بازگردوند راسش اگه من بودم که حتی اگه اشتباهی یک فایل را هم پاک میکردم دوباره recovery نمیکردم خود دانی
یک تحقیق کن در باره باز گرداندن سکتور ها