PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین دیجیتال (تا 150 هزار تومان)

Highbury
10-06-2010, 22:30
سلام
قصد دارم یک دوربین برای استفاده ی معمولی بگیرم قیمتش هم نمیخوام زیاد باشه درواقع یک دوربین اقتصادی اما خوب.
کیفیت عکسش خوب باشه و در کنار اون فیلمبرداریش هم میخوام خیلی خوب باشه.
شما چه مدلی پیشنهاد میکنید؟قیمتش چنده؟اگه میشه یه عکسی هم بذارید با تشکر

poonel
11-06-2010, 05:20
سلام
قصد دارم یک دوربین برای استفاده ی معمولی بگیرم قیمتش هم نمیخوام زیاد باشه درواقع یک دوربین اقتصادی اما خوب.

قیمت 150.000 تومان. عکس خوب !!! فیلمبرداری خوب !!! ؟؟؟
با این قیمت هیچ دوربینی عکس و فیلم خوب نداره . اگه دنبال عکس و فیلم خوبی باید یه 300 ، 400 تومنی خرج کنی. با 150 تومن فقط میشه یه دوربین آشغالی خرید.
با این حال این مدلها پیشنهاد میشه:
سامسونگ ES20 با قیمت 129.000 و ES55 با قیمت 140.000
این فروشگاه رو هم یه سری بزن . با آدرس زیر :
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

اینم عکس که میخواستی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

]

mm45
11-06-2010, 09:11
سلام

سلام دوست من
تو رنج قیمت دوربین های خوبی مثل A1100 کانن وجود داره . خود دوربین 150 تومان قیمت داره اما با لوازم جانبی اش زیادتر میشه . اگه شما بتونید یه مقدار بالاتر هزینه کنید دوربین خوبیه !
A3000 کانن هم خیلی خوبه باطری لیتیوم هست قیمت خود دوربین 165 هزار تومان است . که اینا به نظر من پیشنهاد اول بدونید .

اما اگه نمی تونید بیشتر از150 هزینه کنید A490 کانن هم دوربین خوبیه که خود دروبین 115 توما است و با لوازم جانبی همون حدود 150 براتون در میاد . :11::11:

راستی تو این رنجی که می خوای هزینه کنی هیچ مارک دیگه ای به جز کانن را بهتون توصیه نمی کنم :11::10::10:

mm45
11-06-2010, 09:17
قیمت 150.000 تومان. عکس خوب !!! فیلمبرداری خوب !!! ؟؟؟
با این قیمت هیچ دوربینی عکس و فیلم خوب نداره . اگه دنبال عکس و فیلم خوبی باید یه 300 ، 400 تومنی خرج کنی. با 150 تومن فقط میشه یه دوربین آشغالی خرید.
با این حال این مدلها پیشنهاد میشه:
سامسونگ ES20 با قیمت 129.000 و ES55 با قیمت 140.000
این فروشگاه رو هم یه سری بزن . با آدرس زیر :
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

اینم عکس که میخواستی

]

اصلا تایید نمیشه !

Highbury
11-06-2010, 10:18
مرسی دوستان.من تقریبا 4 سال پیش یک کنن مدل IXUS 800 خریدم که 6 مگاپیکسل برایم خریدن و از اون خیلی راضیم.اما اون رو دست خانواده دادم و میخوام یکی دیگه بگیرم.مسلما دوربین های 150 هزارتومان الان از اون بهتر هستش چرا که اون 6 مگاپیکسل بود و من حدود 350 خریده بودم.
احتمالا بتونم خریدم را تا 200 بالا ببرم گزینه های دیگری نیست که فیلمبرداریشون هم یک کم بهتر باشه؟ترجیح میدم مارکهای کنون سونی و نیکون باشه.
اینهایی که شما معرفی کردین ایا از این دوربین فعلی من بهترن؟چقدر تفاوتشون هست؟

seymour
14-06-2010, 14:53
مرسی دوستان.من تقریبا 4 سال پیش یک کنن مدل IXUS 800 خریدم که 6 مگاپیکسل برایم خریدن و از اون خیلی راضیم.اما اون رو دست خانواده دادم و میخوام یکی دیگه بگیرم.مسلما دوربین های 150 هزارتومان الان از اون بهتر هستش چرا که اون 6 مگاپیکسل بود و من حدود 350 خریده بودم.
احتمالا بتونم خریدم را تا 200 بالا ببرم گزینه های دیگری نیست که فیلمبرداریشون هم یک کم بهتر باشه؟ترجیح میدم مارکهای کنون سونی و نیکون باشه.
اینهایی که شما معرفی کردین ایا از این دوربین فعلی من بهترن؟چقدر تفاوتشون هست؟
اگه میخوای ارتقا بدی، قطعاً توصیه میشه که خودت رو از بودجه 150-200 تومن جدا کنی و حداقل تا 300 تومن بیای بالا ...

خودت داری میگی دوربین قبلی 4 سال کار کرده و تازه هنوزم قرار استفاده بشه، بنابراین اگه از باب مقایسه مدنظرت باشه، من میگم نمی ارزه 200 تومن بدی و دوربین بگیری؛ چون انقدر تفاوت نخواهی دید ... بعلاوه اینکه اگه دوربین رو برای استفاده خانوادگی نمیخوای و مثلاً برای استفاده های نزدیک تر به یه عکاس آماتور میخوای، مجدداً توصیه میشه تا 300 تومن بری بالا ..

mahyar23
30-06-2010, 14:08
سلام . من 2 هفته پیش با تحقیق زیاد و مطالعه review ها یه دوربین canon a3000 برای خانواده گرفتم و شاید 200 تا عکس ازش گرفته باشم .کیفیت عکس در حالت اتوماتیکش بسیار عالیست . چون بطور هوشمندانه مود عکاسی رو پیدا می کنه . میزان نویزشم در ایزوی بالا خوبه .برخلاف سری a490 لرزه گیر داره .رقیبش در کنون با همین قیمت ixus95 is است .ixus95 در بعضی review ها بهترین دوربین زیر 200 دلار معرفی شده .بنظر من برتری اون نسبت به a3000 اینه که از digit 4 استفاده می کنه و چشمی داره. هر چند چشمی اون فایده زیادی نمیتونه داشته باشه . بنظر من برو فروشگاه دوربین هر دو تای اینا رو دستت بگیر ببین کدومشو بیشتر می پسندی . راستی ixus95 برخلاف a3000 چند تا رنگ داره . شک نکن دنبال دوربین دیگه هم نرو . من خیلی بررسی کردم .یکی رو انتخاب کن و برو عکس بگیر

alis63
30-06-2010, 18:53
دوست عزیز دور بر 200 تومن اینها رو پیشنهاد میکنم البته بهتر از اینها زیاده ولی با بودجه تو و کارایی اینها بد نیستند:
sony w210
sony w220البته اگه گیر بیاری
a1100 canon
دور بر سامسونگ نری.....

truy
07-07-2010, 13:08
توی این محدوده قیمت بهترین دوربین fuji film s1500 هستش اینم مشخصاتش

دوربینی که شرکت فوجی فیلم با نام FinePix S1500، به بازار معرفی کرده است، دوربینی با زوم بالا، اندازه ی بسیار کوچک، وزن بسیار کم و مجهز به تکنولوژی برتر است. این دوربین 10 مگاپیکسلی، ویژگی های خاصی چون، SR Auto، عکس برداری پی در پی، حالت رفع قرمزی چشم، AF Tracking، تشخیص چهره و Panorama Shooting دارد که نیاز تک تک افراد خانواده را رفع می کند.
Instant Zoom، از ویژگی های چشمگیر این دوربین فوجی فیلم است که به شما کمک می کند تا با زوم بالا، از سوژه ی متحرک مورد نظر خود، عکس بگیرید.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: دوربین نیمه حرفه ای - وزن 345 گرم
مشخصات حسگر و تصویر: حسگر CCD با کیفیت 10.0 مگاپیکسل - اندازه 1 به 2.3 اینچ
فیلم: ابعاد DV - سرعت 30 فریم بر ثانیه
لنز: 33-396 میلیمتر - بزرگنمایی اپتیکال 12 برابر - لرزشگیر تصویر - زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
عکسبرداری: سرعت شاتر از 1 به 2000 ثانیه تا 8 ثانیه - ایزو اتوماتیک و اتوماتیک (800)، اتوماتیک (400) و 64 و 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و (3200 با دقت 3 مگاپیکسل) - فلاش داخلی (Pop-Up) با برد 8.7 متر (Auto ISO) - تکنولوژی تشخیص چهره
صفحه نمایش: 2.7 اینچ با رزولوشن 230,000 پیکسل
سایر مشخصات: ذخیره بر روی کارت حافظه SD/SDHC Card - باتری قلمی آلکالاین سایز AA (قابلیت استفاده از باتری قابل شارژ)

:: نقد و بررسی Fujifilm FinePix S1500
شاید برایتان جالب باشد که بدانید که دوربین FinePix S1500، حالت Panorama Shooting دارد، یعنی می تواند سه عکس را روی هم بیندازد.
این دوربین، قابلیت فیلم برداری با سرعت 30 فریم در ثانیه و با دقت 640*480 و 320*240را دارد.
فرمت فایل های تصویر ثابتی که در این دوربین FinePix S1500، ذخیره می شود، JPEG، فیلم، AVI و فرمت فایل های صوتی، WAV است.
FinePix S1500، مجهز به ویژگی های بی شماری است که صحنه ی عکس برداری را با جزییات کامل مثل نور، فاصله، رنگ زمینه و سایر چیزهایی که برای یک عکس مناسب، نیاز است، روی صفحه نمایش با 230000 پیکسل نمایش می دهد و ضمناً همه ی این ویژگی ها از طریق دستی هم قابل کنترل هستند.
سرعت شاتر این مدل از دوربین فوجی فیلم، از 8 ثانیه تا یک دوهزارم ثانیه، قابل کنترل است.
فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، دوربین بسیار با کیفیتی است که به تنظیمات دستی کامل، تعداد زیادی حالت های عکاسی از قبل تنظیم شده، حسگری با دقت 10مگاپیکسل و از نوع CCD، لرزش گیر تصویر اپتیکال که در نوع خود، بی نظیر است و محدوده ی ایزوی بالا مجهز است.
خاصیت عکس برداری پی در پی، عملکرد خوبی دارد و به عکاس کمک می کند تا لحظه های نابی را که ارزش عکس گرفتن دارند، به هیچ وجه از دست ندهد و هرگز فراموش نکند، مثل صحنه های مهیج ورزشی یا لحظه های شیرین عکس گرفتن از یک کودک. سرعت عکس برداری پی در پی دوربین FinePix S1500، حدود 7.5 فریم در ثانیه است.
تصاویر زیبایی که با این دوربین می گیرید، در حافظه ی نوع SD و نوع جدیدتری به نام SDHC (کارت حافظه ی SD با ظرفیت بالاتر)، ذخیره می شود تا هر زمانی که تمایل داشتید، آنها را مرور و ویرایش کنید.
FinePix S1500، مجهز به حالتی به نام Scene Recognition Autoاست که به طور خودکار، بهترین تنظیمات را برای شرایطی که در آن عکس برداری می کنید، انتخاب می کند تا تصویر شفاف و خوبی داشته باشید.
دوربین فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، مجهز به AF Tracking است، یعنی می تواند به صورت هوشمندانه، سوژه را دنبال کند و حتی اگر سوژه در محدوده ی دوربین، دور هم بزند، آن را بیابد و عکس خوبی با فوکوس مناسب و تنظیمات مناسب، از آن بگیرد.
با فشار دادن دکمه ی شاتر، اطمینان دارید که عکسی زیبا، واضح و مناسب گرفته اید و همان طور که قبلاً اشاره شد، با تنظیم حالت AF Tracking، می توانید به طور خودکار، روی سوژه ی مورد نظر، فوکوس کنید و سر بزنگاه، لحظه را شکار کنید! در این حالت، خود دوربین، این کار را انجام می دهد، بدون اینکه شما مجبور باشید دکمه ی شاتر را تا نیمه پایین نگه دارید.
پس از اینکه کلی عکس زیبا با دوربین فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، گرفتید، می توانید بنشینید و آنها را به صورت پشت سر هم، همراه با پخش موسیقی، نگاه کنید و لذت ببرید. فقط کافی است که عکس ها و نوع موسیقی را انتخاب کنید، همین!
این دوربین جدید فوجی فیلم، با گزینه

نقاط قوت

• کیفیت خوب تصاویر تقریبا در تمام شرایط
• امکان استفاده از زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
• لرزشگیر دست اپتیکال کارآمد
• مود ماکروی بسیار قوی
• اندازه ی کوچک و وزن کم
• ویژگی SR Auto
• زوم اپتیکال بی نظیر 12 برابر
• محدوده ی ایزوی بالا

نقاط ضعف

• عدم تجهیز دوربین به باتری لیتیومی
• اثر آبرنگی شدن عکسها در ایزوهای بالا

اینم عکسش

این دوربین تو سایت d i g i k a l a . c o m قیمتش 185 تومنه

tirdad_60
07-07-2010, 17:57
دوست عزیز این توضیحات مهیج در سایتها و ریویوهای بازاری کارخانه های تولید کننده اغلب در عمل نتایج متفاوتی به بار می آورد
چون این توضیحات بدون شک برای فریب مشتری نوشته شده

مثلا آبرنگی شدن عکس در ایزوهای بالا :31:

به این دوست عزیز پیشنهاد میکنم کمی صبر کرده و دوربینی بهتر
مثلا sx200 یا s90 از کنون tz7 یا lx3 از پاناسونیک و یا انتخابهایی در این سطح داشته باشند که تفاوت را کامل حس کنند
و تا مدتی از پیشرفت دوربینها عقب نمانند

truy
07-07-2010, 21:27
دوست عزیز این توضیحات مهیج در سایتها و ریویوهای بازاری کارخانه های تولید کننده اغلب در عمل نتایج متفاوتی به بار می آورد
چون این توضیحات بدون شک برای فریب مشتری نوشته شده

مثلا آبرنگی شدن عکس در ایزوهای بالا :31:

به این دوست عزیز پیشنهاد میکنم کمی صبر کرده و دوربینی بهتر
مثلا sx200 یا s90 از کنون tz7 یا lx3 از پاناسونیک و یا انتخابهایی در این سطح داشته باشند که تفاوت را کامل حس کنند
و تا مدتی از پیشرفت دوربینها عقب نمانند

من این دوربینو تست کردم که از هر نظر کیفیتش خوبه واسه کسانی که میخوان عکاسیو آغار کنن بهترین کزینه است
شما یه دوربینه SLR like به من معرفی کنید که بتونه با ایزوی بالای 800 عکساشو صاف و بدونه نویز دریاره؟
بعد شما کدوم عکاسیو دیدید که با یه دوربینه کامپکت با ایزوی 3200 عکاس کنه؟
تنها دوربینه زیر 200 تومن هم هست که در حال فیلم برداری زوم داره و view findere الکتریکی داره شما میتونید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کیفیت عکساشو نکاه کنید
و این دوربین تو این قیمت بزرگترین اندازه سنسور رو داره 4.62 * 6.16 و اکه حرفه ای باشید اینو میدونید که در دوربینها مگاپیکسل مهم نیست بلکه سایز سنسور مهمه یه مثال در همین مورد واستون میزنم

مثلا شما با یه دوربین 10 مگاپیکسلی کامپکت یه عکس بگیرید سپس یه عکس دیگه هم با یه دوربینه 10 مگا پیکسلی SLR بگیرید حالا این عکس هارو بذبن در سایز بزرگ 70*50 چاپ کنید حالا این عکس هارو نکاه کنید میبینید که عکسی که با کامپکت گرفتید از نزدیک نکاه کنید میبینید که کم کم داره پیکسلاش داره میزنه بیرون اما اون عکس دیگه کیفیتش پائین نیومده . این بخاطر تفاوت سنسور است واسه همین میگم که سایز سنسور مهمه نه مگاپیکسل ، مگاپیکسل بالا در کل عوام فریبه

راستی من رتبه 2 عکاسی دانش آموزانه مشهدم

tirdad_60
07-07-2010, 22:30
توی این محدوده قیمت بهترین دوربین fuji film s1500 هستش اینم مشخصاتش

دوربینی که شرکت فوجی فیلم با نام FinePix S1500، به بازار معرفی کرده است، دوربینی با زوم بالا، اندازه ی بسیار کوچک، وزن بسیار کم و مجهز به تکنولوژی برتر است. این دوربین 10 مگاپیکسلی، ویژگی های خاصی چون، SR Auto، عکس برداری پی در پی، حالت رفع قرمزی چشم، AF Tracking، تشخیص چهره و Panorama Shooting دارد که نیاز تک تک افراد خانواده را رفع می کند.
Instant Zoom، از ویژگی های چشمگیر این دوربین فوجی فیلم است که به شما کمک می کند تا با زوم بالا، از سوژه ی متحرک مورد نظر خود، عکس بگیرید.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: دوربین نیمه حرفه ای - وزن 345 گرم
مشخصات حسگر و تصویر: حسگر CCD با کیفیت 10.0 مگاپیکسل - اندازه 1 به 2.3 اینچ
فیلم: ابعاد DV - سرعت 30 فریم بر ثانیه
لنز: 33-396 میلیمتر - بزرگنمایی اپتیکال 12 برابر - لرزشگیر تصویر - زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
عکسبرداری: سرعت شاتر از 1 به 2000 ثانیه تا 8 ثانیه - ایزو اتوماتیک و اتوماتیک (800)، اتوماتیک (400) و 64 و 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و (3200 با دقت 3 مگاپیکسل) - فلاش داخلی (Pop-Up) با برد 8.7 متر (Auto ISO) - تکنولوژی تشخیص چهره
صفحه نمایش: 2.7 اینچ با رزولوشن 230,000 پیکسل
سایر مشخصات: ذخیره بر روی کارت حافظه SD/SDHC Card - باتری قلمی آلکالاین سایز AA (قابلیت استفاده از باتری قابل شارژ)

:: نقد و بررسی Fujifilm FinePix S1500
شاید برایتان جالب باشد که بدانید که دوربین FinePix S1500، حالت Panorama Shooting دارد، یعنی می تواند سه عکس را روی هم بیندازد.
این دوربین، قابلیت فیلم برداری با سرعت 30 فریم در ثانیه و با دقت 640*480 و 320*240را دارد.
فرمت فایل های تصویر ثابتی که در این دوربین FinePix S1500، ذخیره می شود، JPEG، فیلم، AVI و فرمت فایل های صوتی، WAV است.
FinePix S1500، مجهز به ویژگی های بی شماری است که صحنه ی عکس برداری را با جزییات کامل مثل نور، فاصله، رنگ زمینه و سایر چیزهایی که برای یک عکس مناسب، نیاز است، روی صفحه نمایش با 230000 پیکسل نمایش می دهد و ضمناً همه ی این ویژگی ها از طریق دستی هم قابل کنترل هستند.
سرعت شاتر این مدل از دوربین فوجی فیلم، از 8 ثانیه تا یک دوهزارم ثانیه، قابل کنترل است.
فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، دوربین بسیار با کیفیتی است که به تنظیمات دستی کامل، تعداد زیادی حالت های عکاسی از قبل تنظیم شده، حسگری با دقت 10مگاپیکسل و از نوع CCD، لرزش گیر تصویر اپتیکال که در نوع خود، بی نظیر است و محدوده ی ایزوی بالا مجهز است.
خاصیت عکس برداری پی در پی، عملکرد خوبی دارد و به عکاس کمک می کند تا لحظه های نابی را که ارزش عکس گرفتن دارند، به هیچ وجه از دست ندهد و هرگز فراموش نکند، مثل صحنه های مهیج ورزشی یا لحظه های شیرین عکس گرفتن از یک کودک. سرعت عکس برداری پی در پی دوربین FinePix S1500، حدود 7.5 فریم در ثانیه است.
تصاویر زیبایی که با این دوربین می گیرید، در حافظه ی نوع SD و نوع جدیدتری به نام SDHC (کارت حافظه ی SD با ظرفیت بالاتر)، ذخیره می شود تا هر زمانی که تمایل داشتید، آنها را مرور و ویرایش کنید.
FinePix S1500، مجهز به حالتی به نام Scene Recognition Autoاست که به طور خودکار، بهترین تنظیمات را برای شرایطی که در آن عکس برداری می کنید، انتخاب می کند تا تصویر شفاف و خوبی داشته باشید.
دوربین فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، مجهز به AF Tracking است، یعنی می تواند به صورت هوشمندانه، سوژه را دنبال کند و حتی اگر سوژه در محدوده ی دوربین، دور هم بزند، آن را بیابد و عکس خوبی با فوکوس مناسب و تنظیمات مناسب، از آن بگیرد.
با فشار دادن دکمه ی شاتر، اطمینان دارید که عکسی زیبا، واضح و مناسب گرفته اید و همان طور که قبلاً اشاره شد، با تنظیم حالت AF Tracking، می توانید به طور خودکار، روی سوژه ی مورد نظر، فوکوس کنید و سر بزنگاه، لحظه را شکار کنید! در این حالت، خود دوربین، این کار را انجام می دهد، بدون اینکه شما مجبور باشید دکمه ی شاتر را تا نیمه پایین نگه دارید.
پس از اینکه کلی عکس زیبا با دوربین فوجی فیلم، مدل FinePix S1500، گرفتید، می توانید بنشینید و آنها را به صورت پشت سر هم، همراه با پخش موسیقی، نگاه کنید و لذت ببرید. فقط کافی است که عکس ها و نوع موسیقی را انتخاب کنید، همین!
این دوربین جدید فوجی فیلم، با گزینه

نقاط قوت

• کیفیت خوب تصاویر تقریبا در تمام شرایط
• امکان استفاده از زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
• لرزشگیر دست اپتیکال کارآمد
• مود ماکروی بسیار قوی
• اندازه ی کوچک و وزن کم
• ویژگی SR Auto
• زوم اپتیکال بی نظیر 12 برابر
• محدوده ی ایزوی بالا

نقاط ضعف

• عدم تجهیز دوربین به باتری لیتیومی
• اثر آبرنگی شدن عکسها در ایزوهای بالا

اینم عکسش

این دوربین تو سایت d i g i k a l a . c o m قیمتش 185 تومنه

دوست عزیز این توضیحات بازاری هستند و این کاملا مشخصه بخاطر همین بحثی نمیکنم

شاید اگر من هم در دوره دانش آموزی شرکت میکردم بالاخره یه رتبه دو رقمی میاوردم:31:

truy
07-07-2010, 23:17
ببخشید شما که اینقدر میگید بازاریه کدوم مغازه دار میاد به شما بگه سایز سنسور مهمه همه فقط میگن مگاپیکسل
اصلا تو مشخصات بالا از سایز سنسور صحبت شده؟ واسه همین من این نکته تخصصی رو مطرح کردم

در ضمن اگه شما اطلاعات تخصصی و نمونه عکس های این دوربین رو میخواهید ببینید به این سایت مراجعه کنید و عکس های گرفته شده با این دوربین با دوربین هایی که معرفی کردید را مقایسه کنید تا به حرفه من پی ببرید
در ضمن امتیازی که تو این سایت این دوربین گرفته از تمام دوربین هایی که تو این فروم معرفی شده بیشتره و کارشناسان به این دوربین ها امتیاز میدن نه مردم عادی اینو تو مشخصات این سایت نوشته
این سایت تخصصی ترین سایت نقد دوربین های عکاسی تو جهان هستش

در ضمن من فقط یه اشتباه تو نقد بالا پیدا کردم چون اونو کپی کرده بودم و خوب نگاش نکردم
سرعت عکاسی پی در پی این دوربین 1.4 فریم بر ثانیه هستش

ltmad
01-09-2010, 22:26
Fujifilm FinePix JV150

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا چند لحظه صبر کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [9]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مقایسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وضعیت : موجود
165000 تومان
گارانتی برنز دیجی کالا (یک سال تعمیر) | همراه با یک دستگاه کارت خوان 24 کاره رایگان169000 تومان
گارانتی طلایی دیجی کالا (یکماه تعویض + یکسال تعمیر + بیمه بدنه و سرقت ایران) | همراه با یک دستگاه کارت خوان 24 کاره رایگان

vahidmir2000
12-10-2010, 02:36
فوجی فیلم اس 1500 تایید میشه. واقعا ارزان ترین دوربین با این امکانات ( مودهای دستی عکاسی چشمی الکتریک زوم بالا و از همه مهمتر کیفیت عکس هستش من خودم این دوربینو تجربه کردم با احترام به نظرات دوستان و برندهای بسیار معتبر کنون و سونی باید بگم اون دو برند دوربینی با این مشخصات و با این قیمت ندارن

vvc
12-10-2010, 11:33
فوجی فیلم اس 1500 تایید میشه. واقعا ارزان ترین دوربین با این امکانات ( مودهای دستی عکاسی چشمی الکتریک زوم بالا و از همه مهمتر کیفیت عکس هستش من خودم این دوربینو تجربه کردم با احترام به نظرات دوستان و برندهای بسیار معتبر کنون و سونی باید بگم اون دو برند دوربینی با این مشخصات و با این قیمت ندارن
تایید میشه
دوربینهای فوجی در ایثن رنج قیمت یه سروگردن بالاتر از برندهای دیگه هستند