PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال تاوان

sinath
10-06-2010, 15:24
مجموعه تلویزیونی " تاوان "‌ از 22 خرداد روزهای زوج از شبکه 3 سیما پخش می شود.

این سریال به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی مجید مولایی روزهای زوج در ساعت 55 : 20 دقیقه روی آنتن می رود.

مینا لاکانی ،‌ پژمان بازغی ،‌رضا رویگری ،‌مریم کاویانی ، مهرداد ضیائی ،‌شهنام شهابی ،‌ مهران رنجبر و کیانوش گرامی از جمله بازیگرانی هستند که در "تاوان "‌ ایفای نقش می کنند. ‌

درخلاصه داستان این سریال آمده است : پویان جوان شهرستانی پس از دریافت مدرک لیسانس مدیریت در شرکتی استخدام می شود که مرجان مدیریت آن را به عهده دارد ، مرجان که از همسرش سعید جدا شده است و پسر بزرگی به نام هومن دارد، شرایط روحی مناسبی ندارد و به شدت احساس تنهایی می کند؛ پویان به او پیشنهاد ازدواج می دهد و مرجان که تصور می کند این ازدواج آرامش را به اوباز خواهد گرداند می پذیرد .

تاوان در 20 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه 3 پخش می شود.

Sara
10-06-2010, 16:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سریال تاوان با محوریت استحكام بخشیدن به نهاد خانواده در شبكه 3 سیما تولید می‌شود. این سریال را شهرام شاه‌حسینی كارگردانی می‌كند. شاه‌حسینی از كارگردانان سینماست كه تاكنون فیلم‌های كلاغ پر، زن‌ها فرشته‌اند و آقای 7 رنگ را برای سینما كارگردانی كرده است.
به گزارش جام جم ، مجید مولایی ، تهیه‌كننده این سریال به «جام‌جم» گفت: مینا لاكانی، جدیدترین بازیگری است كه برای بازی در این سریال قرارداد بسته است. وی افزود: پیش از این، قرار بود سارا خوئینی‌ها در سریال تاوان بازی كند كه به دلیل مشغله كاری، انصراف داد و جای او را لاكانی گرفت. سریال در شهریور كلید خورد و تاكنون 40 درصد از تصویربرداری آن به پایان رسیده است.

این تهیه‌كننده درباره داستان تاوان گفت: طرح اصلی فیلمنامه از حسین مرتضاییان آبكنار است و فیلمنامه را آرش برهانی و علیرضا معتمدی نوشته‌اند. محور اصلی تاوان توجه به خانواده و تاثیر روابط و اخلاق بزرگ‌ترها بر رفتار فرزندان است. داستان این سریال درباره جوانی شهرستانی به نام پویان است كه پس از دریافت مدرك لیسانس مدیریت در شركتی استخدام می‌شود كه مرجان امینی، مدیریت آن را به عهده دارد. مرجان كه مدت‌هاست از همسرش سعید جدا شده و پسر بزرگی به نام هومن دارد، شرایط روحی مناسبی ندارد و بشدت احساس تنهایی می‌كند تا این‌كه پویان به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد و مرجان برای یافتن آرامش، درخواست او را می‌پذیرد.
سریال تاوان با محوریت استحكام بخشیدن به نهاد خانواده در شبكه 3 سیما تولید می‌شود. این سریال را شهرام شاه‌حسینی كارگردانی می‌كند. شاه‌حسینی از كارگردانان سینماست كه تاكنون فیلم‌های كلاغ پر، زن‌ها فرشته‌اند و آقای 7 رنگ را برای سینما كارگردانی كرده است.
مولایی درباره بازیگران سریال تاوان گفت: نقش پویان را پژمان بازغی بازی می‌كند، مینا لاكانی هم بازیگر نقش مرجان است. مریم كاویانی هم ایفاگر نقش بیتا، همسر سابق پویان است. رضا رویگری هم نقش سعید، همسر سابق مرجان را درسریال تاوان بازی می‌كند. سیدمهرداد ضیایی، رامین راستاد، شهنام شهابی، رامین رنجبر، كیانوش گرامی و... دیگر بازیگران این سریال هستند.
مولایی در پاسخ به این پرسش كه تعداد شخصیت‌های سریال زیاد هستند، آیا فكر می‌كنید مخاطب بتواند با همه آنها همراه شود؟ گفت: در سریال تاوان، حدود 6 خانواده به تصویر كشیده می‌شوند. تجربه ثابت كرده است كه نوع تدوین در این نوع سریال‌ها بسیار مهم است. مستانه مهاجر تدوین سریال را آغاز كرده و با تجربیاتی كه این تدوینگر دارد، امیدواریم كه سریالی خوش ریتم به مخاطبان ارائه كنیم.

مولایی درباره انتخاب شاه‌حسینی برای كارگردانی تاوان گفت: قبل از این تله‌فیلم «گام‌های معلق» را به كارگردانی شاه‌حسینی ساختم. ساخت این فیلم تجربه خوبی بود. از طرفی، شاه‌حسینی با كارگردانی فیلم‌های سینمایی نشان داده كه سلیقه مردم را می‌شناسد و می‌داند چگونه داستان را روایت كند تا فضایی گرم داشته باشد و مخاطبان، آن را بپسندند. همه اینها باعث شد تا كارگردانی تاوان را به این كارگردان جوان بسپارم و تا اینجای كار هم از انتخاب خودم راضی هستم.
از دیگر عوامل سازنده سریال تاوان می‌توان به مدیر تصویربرداری:محمد ناصری، صدابردار: منصور شهبازی، طراح صحنه و لباس: منصوره یزدان‌جو، طراح گریم: سودابه خسروی، عكاس: نادر فوقانی، دستیار یك كارگردان و برنامه‌ریز: روزبه سجادی‌حسینی، مدیر تولید: جعفر عروجی و دیگر بازیگران: مجید جعفری، كاظم هژیرآزاد، آزاده ریاضی، علی بخشی، بهنام باقری و... اشاره كرد.
تبیان

*PiNk PaNTHeR*
10-06-2010, 17:30

nil2008
11-06-2010, 19:27
دوست عزيز ...
ممنون از اطلاعاتت ...
من تو روزنامه خونده بودم فيلمنامه اي شبيه جستجوگران داره!!!؟؟؟ :8:

pcforlife
15-06-2010, 12:41
یه سریال دیگه با انتهای الف و نون!:27:
حالا خارج از شوخی! کسی میبینتش؟ موضوش چیه؟ چند قسمتش رفته؟:20:

nil2008
15-06-2010, 19:30
یه سریال دیگه با انتهای الف و نون!:27:
حالا خارج از شوخی! کسی میبینتش؟ موضوش چیه؟ چند قسمتش رفته؟:20:
دوست عزيز ...
من اتفاقي دو قسمتشو ديدم خلاصه اش هم اينه تا جايي كه فهميدم:
از اسم خود بازيگرا هم استفاده ميكنم ... بازغي شوهر دوم لاكانيه .لاكاني جزء هيئت مديره يه شركت بزرگه كه باباش سهامدار اصليش بوده و بعد از مرگش ارثش رسيده به لاكاني.همسر اول لاكاني كه همون رويگري باشه يه آدم شارلاتان وكلاهبرداريه كه به بهونه هاي مختلف از لاكاني پول ميكشه...پسر لاكاني هم كه الان اسم اصليشم يادم رفته همونيه كه تو همه سريالا نقش جوون معتاد رو بازي ميكنه ازبس كه بهش ميخوره!!!
اينجا هم باز نقش پسر معتادي رو بازي ميكنه كه ميره با دوستش يكشب جواهرات مامانه رو ميدزده ولي موقع آب كردنش از خلافكاراي بدتر از خودش يه كتك حسابي ميخوره و راهي بيمارستان ميشه...
با ورود مريم كاوياني به عنوان نماينده يكنفر از سهامداراي شركت كه از خارج مياد ومي خواد با فروش سهامش به پيرمردي كه شريك پدر لاكاني و خواستگار قبليش هم بوده عملا" قدرت تصميم گيري رو از لاكاني بگيره واينكه كاوياني و بازغي قبلا" با هم سر و سري داشتن وارد مرحله جديدي ميشه...در ضمن پير مرد مذكور داره حسابهاي شركت رو دستكاري ميكنه و قصد داره حسابي زيرآب لاكاني رو بزنه...آخر قسمت دوم هم لاكاني بعد از رفتن پيش روانپزشك ،تصميم گرفت اشك و ترديدي كه همه فقط بخاطر پولش اونو ميخوان بذاره كنار كه يه سي دي بدستش رسيد كه حالشو كلا" كن فيكون كرد حالا تا بعد ...
فكر كنم يه چيزيم بيشتر از خود فيلمنامه نويسش تعريف كردم ...!!!:8:

far2009
16-06-2010, 21:07
این فیلم چرا اینطوریه ؟! مدام زمان تغییر پیدا میکنه بدون هیچ نشانه ای مثلا این بازیگر نقش اول مردش 3 بار از خواب بیدار شد و معلوم نبود کدام را توی خواب میدید. خیلی تغییر جهت توی فیلم می دهند .

البته قابل فهم هست ولی اگر بخواهم نکته مثبتی را هم بگم می توانه فیلم نامش باشه چون به نظر من جدیده و غیر قابل حدس زدن تا حدودی

titir
16-06-2010, 21:09
به نظر مي رسه كه سبك فيلم نامه متفاوت با ديگر كارهاي سازمان باشه

amirhoseinmehri
16-06-2010, 21:24
برن پی کارشون با این فیلمای مزخرف:2:

yahoda
17-06-2010, 13:56
بنظر سریال جالبی از نظر فیلمنامه و کارگردانی میاد .و دوباره قشر مرفه جامعه رو به تصویر میکشه . به یه مسئله اجتماعی هم ( ازدواج مردان با زنانی که سنشون بالاتر از اوناست ) دامن زده و دوباره ماجراهای پسران سرخورده و اعتیاد رو مطرح کرده .
شروع خوبی داره ولی بنظر مخاطب عام رو کمتر راضی میکنه .

M3HRD@D
18-06-2010, 13:23
بر هر سریال مزخرفی که تاپیک نمی زنن دوستان

nil2008
18-06-2010, 17:07
من كلا" با دوتا مسئله تو اين سريال مشكل دارم :
1- اگه دوستان تيز بين مثل هميشه دقت كنن اصرار كارگردان رو مي بينن در استفاده پژمان بازغي از لنز آبي و همينطور در برخي از صحنه ها باقي بازيگران هم يكي دوبار لنز زدن ...گويا لنز اضافه داشتن...:18:
2-نميدونم چرا رابطه مادر وپسري اين لاكاني با پسرش اصلا"برام قابل قبول نيست!!! :13:

yahoda
21-06-2010, 14:07
من كلا" با دوتا مسئله تو اين سريال مشكل دارم :
1- اگه دوستان تيز بين مثل هميشه دقت كنن اصرار كارگردان رو مي بينن در استفاده پژمان بازغي از لنز آبي و همينطور در برخي از صحنه ها باقي بازيگران هم يكي دوبار لنز زدن ...گويا لنز اضافه داشتن...:18:
2-نميدونم چرا رابطه مادر وپسري اين لاكاني با پسرش اصلا"برام قابل قبول نيست!!! :13:

بنظر سریال داره پلیسی میشه . در مورد لنز هم نکته جالبی بود دقت نکرده بودم ایندفعه دقیقتر نگاه میکنم ! رابطه مادر و فرزندی هم شاید به این دلیل غریب باشه که تاحالا صحنه ها یا دیالوگهای خاصی منوط به این قضیه بینشون رد و بدل نشده .

hamidkabiri6270
23-06-2010, 16:54
این فیلم چرا اینطوریه ؟! مدام زمان تغییر پیدا میکنه بدون هیچ نشانه ای مثلا این بازیگر نقش اول مردش 3 بار از خواب بیدار شد و معلوم نبود کدام را توی خواب میدید. خیلی تغییر جهت توی فیلم می دهند .

البته قابل فهم هست ولی اگر بخواهم نکته مثبتی را هم بگم می توانه فیلم نامش باشه چون به نظر من جدیده و غیر قابل حدس زدن تا حدودی

من که تاآخرش را حدس میزنم چی میشه .پژمان بازغی مجدد ازدواج میکنه بعد کاشف به عمل میاد زن سابقش نمرده و اون جسدی که داخل ماشین بوده زنی بوده که بین راه سوار ماشین شده.این زن سابق پژمان بازغی هم از ماشین پرت شده بیرونو زنده مونده.احتمالا یه مدت حافظه اش را از دست میده و بعدا همه چی یادش میاد. و حالا دوباره برگشته ......الی آخر:27:

moh3n_gh1991
23-06-2010, 17:13
یعنی میشد بدتر از این سریالی بسازن؟

molaali
24-06-2010, 15:34
من که تاآخرش را حدس میزنم چی میشه .پژمان بازغی مجدد ازدواج میکنه بعد کاشف به عمل میاد زن سابقش نمرده و اون جسدی که داخل ماشین بوده زنی بوده که بین راه سوار ماشین شده.این زن سابق پژمان بازغی هم از ماشین پرت شده بیرونو زنده مونده.احتمالا یه مدت حافظه اش را از دست میده و بعدا همه چی یادش میاد. و حالا دوباره برگشته ......الی آخر:27:

تا يه اندازه اي خوب حدس زدي. آفرين!

yahoda
27-06-2010, 18:38
این قشمتش که تو جنگل پای زنرو گرفته بود و میکشیدو میبرد شبیه فیلمهای ترسناک بود :18:

nil2008
29-06-2010, 19:50
این قشمتش که تو جنگل پای زنرو گرفته بود و میکشیدو میبرد شبیه فیلمهای ترسناک بود :18:
دوست عزيز ...
اگه برات ممكنه
ميشه يكم بيشتر تعريف كني؟؟؟ آخه اون قسمتشو نديدم...كي پاي كيو ميكشيد؟؟؟:18:

molaali
29-06-2010, 23:05
دوست عزيز ...
اگه برات ممكنه
ميشه يكم بيشتر تعريف كني؟؟؟ آخه اون قسمتشو نديدم...كي پاي كيو ميكشيد؟؟؟:18:

بازغي پاي لاكاني رو مي كشيد. چون همه فكر مي كنند لاكاني مرده(اسم كاراكتر يادم نيست) و لاكاني هم 90 درصد مالش رو زده به نام بازغي حال اون مي خواد سر به نيستش كنه البته لاكاني فراموشي گرفته.

hamidkabiri6270
30-06-2010, 13:19
تا يه اندازه اي خوب حدس زدي. آفرين!

حالا یه ذره کارگردان اینور اونورش کرده ولی اصل موضوع همونیه که گفتم.:31:

moh3n_gh1991
30-06-2010, 18:14
ولی خودمونیم عجب سریال خنکیه....

mr_khodaei2008
01-07-2010, 18:15
دوستان يه سوال

ديشب كه وصيت نامه يعني دزديده شد توسط كي كاري ندارم ولي چرا اين مشتاق و وكيله اينقدر نگرانن

مگه با وصيت نامه اي كه به نام يكي ديگه است هم ميشه كاري كرد كه اينا نگرانن؟

دومن همه كه از متن وصيت نامه خبر داشتن ختي پليس خوب چرا راحت خبر دزديده شدن رو به مراجع قانوني اعلام كنن و اون را بدون اعتبار بخونن مگه نميشه اين كارو كرد ؟

sina1415
01-07-2010, 18:41
دوستان يه سوال

ديشب كه وصيت نامه يعني دزديده شد توسط كي كاري ندارم ولي چرا اين مشتاق و وكيله اينقدر نگرانن

مگه با وصيت نامه اي كه به نام يكي ديگه است هم ميشه كاري كرد كه اينا نگرانن؟

دومن همه كه از متن وصيت نامه خبر داشتن ختي پليس خوب چرا راحت خبر دزديده شدن رو به مراجع قانوني اعلام كنن و اون را بدون اعتبار بخونن مگه نميشه اين كارو كرد ؟

اینها واسه منم سوال یود ...... باید ببینیم چی میشه ...........ولی سریاله یه جوریه ...

yahoda
02-07-2010, 15:03
این پلیسه ( بازجو ) هم خیلی رفتاراش و طرز برخوردش جلفه و تابلوست.

N.I.M.A _ P30
04-07-2010, 12:07
اولاش خیلی قشنگ نبود و بد شروع شد ولی رفته رفته داره قشنگ میشه.

nil2008
04-07-2010, 17:31
بازم يه سوال ديگه ...ببخشين ها !!!
هركي كامل سريالو ديده ياميدونه بگه ما هم بفهميم اين لاكاني مرد يا هنوز زنده اس؟
ممنون...

Ghorbat22
04-07-2010, 17:36
ممنون...

پویان(همسرش) وقتی پیداش کرد و فهمید زنده هست توی جنگل که رفتن بیهوشش کرد و بعد هم آتیشش زد و بعدش هم به دیار باقی شتافت :31:

yahoda
04-07-2010, 17:38
ممنون...

شوهره وسط جنگل زد توی سرش و بعد هم جنازش رو اتیش زد !!! طبق این صحنه ها باید مرده باشه .

Ghorbat22
04-07-2010, 17:41
این پلیسه ( بازجو ) هم خیلی رفتاراش و طرز برخوردش جلفه و تابلوست.

به شدت تایید میشه ...
هیچیش به پلیسا نمی خوره :18: اصلا خوشم نمیاد ازش :13:

mehdi_d.a
05-07-2010, 01:21
به شدت تایید میشه ...
هیچیش به پلیسا نمی خوره :18: اصلا خوشم نمیاد ازش :13:

اصلا خوب بازی نمیکنه این آقای بازیگر.:13:به نظر من اصلا به درد بازیگری نمیخوره.:31:

sina1415
06-07-2010, 00:10
اصلا خوب بازی نمیکنه این آقای بازیگر.:13:به نظر من اصلا به درد بازیگری نمیخوره.:31:

اره والا این خیلی افتضاحه.......کسی دیگه نبود جاش بزارن

HOJ-JAT
09-07-2010, 16:50
شوهره وسط جنگل زد توی سرش و بعد هم جنازش رو اتیش زد !!! طبق این صحنه ها باید مرده باشه
با قسمت دفعه پیش معلوم شد هنوز زنده است..
ان پسره هومن مثلا الان 16 سالشه..؟؟؟؟؟؟؟

mr_khodaei2008
30-07-2010, 17:38
واقعا افتضاح بود پايان فيلم

اينقدر مزخرف اصلا مغلوم نشد اخر فيلم چي شد و برا بازيگرها چه اتفاقي افتاد مثلا همين پويان زنده موند يا مرد

حالم از قصمت اخر بهم خورد

136209
30-07-2010, 19:41
واقعا افتضاح بود پايان فيلم

اينقدر مزخرف اصلا مغلوم نشد اخر فيلم چي شد و برا بازيگرها چه اتفاقي افتاد مثلا همين پويان زنده موند يا مرد

حالم از قصمت اخر بهم خورد

بابا به اون تابلویی مشخص بود که پویان مرد باقی هم رفتن سر زندگی خودشون