PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي هك پسورد آي دي ياهو

hellbrain666
17-04-2006, 17:03
بچه ها من شنيدم يه برنامه هايي هستند كه بدون فرستادن فايل يا لينكي به قرباني مي تونن با جستجو در سرور ياهو پسورد رو بدست بيارند چطوريه؟

Wisdom
17-04-2006, 17:19
درود بر شما
عضويت رو تبريك ميگم
بهتر بود اين سوال در انجمن و تاپيك خودش مينوشتيد
نه توي انجمن متفرقه

هک بدون نیاز به برنامه ای خاص

شما با اين آموزش مي توانيد بدون ارسال فايل و کاملا باکلاس پسورد اينترنت مردم رو هک کنيد.اينم بگم كه اين کار خيلي بي رحمانه هست و به من هيچ ربطي نداره!!!!!!!!
ما به اين برنامه ها احتياج داريم که همش تو خود ويندوز هست: BACK ORFICE. Wingate.Netbus.Telnet
اول وارد Wingate شده و در جايي که نوشته شده HOST NAME اي پي قرباني رو قرار مي ديم و در قسمت بعدي به Scan port رفته و Defualt برنامه که Port 23 هست رو به 12345 تغيير ميدهيم و گزينه سوم که try to open port only هست را انتخاب و اسکن رو بزنيد. البته در اينجا ميتونيد از يه RANGE IP هم استفاده كنيد وهم مي تونيد اي پي قرباني رو بدهيد و در صورت باز بودن پورت ميتونيد مراحل بعدي رو اجرا كنيد. حالا ما فرض رو بر اين ميذاريم كه يه Range Ip داديم. بعد از اسکن شما با قسمتي به نام Server Found مواجه مي شويد که يکسري اي پي را با پورتهي باز مورد نظر شما پيدا کرده که در ادامه بيد يکي از اي پي هارو به دلخواه انتخاب کنيد.
در قسمت بعدي NETBUS را باز كرده و در جاي Hostname/IP اي پي مورد نظر را وارد كنيد و در ادامه ي كار اگر از شما پسسورد بخواهد بايد از Telnet استفاده كنيد و اگر نخواهد كه كار تقريبا تمومه . حالا فرض ميكنيم كه پسسورد خواست بايد مراحل زير را طي كنيد:

به قسمت RUN رفته و CMD را اجرا كرده و بعد Telnet را اجرا كنيد و اي پي را نوشته و بعد از پرت 12345 استفاده كنيد در پنجره Netbus براي كرك پسوورد اين نوشته را وارد كنيد: Password;1;123serverPWD;Y4hoo

شما ميتونيد پسورد ديگه اي هم بذاريد حالا با Netbus دوباره وصل شده و پسورد را Y4hoo ميزنيد

همه چيز در دست شماست

حالا به قسمت File Manager رفته و سرور را به سيستم طرف ارسال كنيد و در قسمتي كه از شما پرسيد سرور را به كجا بفرستم شما ادرس C:Windows را ميدهيد .و قسمت دانلود را ميبنديم . حالا كارمون با Netbus تموم شد .

حالا به BACK ORFICE ميريم و در قسمت Target Host اي پي طرفو ميزنيم و پرت 12345 و باز در قسمت بعدي پسورد را زده و SEND را ميزنيم

با اين روش كارهاي زيادي ميشه انجام داد !

Wisdom
17-04-2006, 17:20
انجمن و تاپيك مربوط به هك و ياهو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
18-04-2006, 01:53
سلام دوست من...
ممنون از راهنمايي و همچنين لينك...
كاشكي توضيح مي دادين كه BACK ORFICE. Wingate.Netbus.Telnet رو از كجا ميشه پيدا كرد...
ممنون. :)

khaiyam
26-04-2006, 11:31
BACK ORFICE. Wingate.Netbus.Telnet
اين برنامه ها را از كجا پيدا كنيم

Ship Storm
26-04-2006, 12:36
فکر نکنم یاهو اینقدر بیغ باشه که بشه به سادگی هکش کرد

hellbrain666
04-05-2006, 20:52
خيلي ممنون ولي اين برنامه ها BACK ORFICE. Wingate.Netbus رو از كجاي ويندوز اكس پي پيدا كنم؟
درضمن لطفا بخش آخر "حالا به BACK ORFICE ميريم و در قسمت Target Host اي پي طرفو ميزنيم و پرت 12345 و باز در قسمت بعدي پسورد را زده و SEND را ميزنيم" را بيشتر توضيح دهيد

masoud908
08-08-2006, 18:54
اين تاپيك همين بالاستا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_hitman
17-01-2007, 12:18
سلام من دنبال يه برنامه راحت برا هك پسورد اي دي ميگردم لطفآ اگه شما اطلاعاتي دارين به من بگين

bahareh_bus
21-01-2007, 08:43
دیگه چیزی به اسم هک راحت وجود نداره!!!!!!!

layenz
21-01-2007, 14:26
سلام...

ببینم شما که به این خوبی توضیح دادی اینم بگو که این برنامه های BACK ORFICE. Wingate.Netbus.Telnet از کجا

گیر بیارم یا در کدوم قسمت ویندوز هست؟

بازم ممنون.

Black Prince
23-01-2007, 02:53
اينا BACK ORFICE. Wingate.Netbus.Telnet كجا بيد؟؟؟؟؟