PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کیفیت صوتی متعلق به کدام برند است؟

Ali_B1
10-06-2010, 09:23
دوستان سلام
سوالی که همیشه برای شخص من ، به دلیل علاقه مندی و زمینه ی کاری مطرح هست ، کیفیت و کارایی صوتی سیستم های دیجیتالی از جمله لپ تاپ ها می باشد.
حالا که قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم ، پاسخ به این سوال خیلی برام حیاتی و مهم تر هست . اینکه آیا اساسا ، کدام برند و یا مدل از لپ تاپ ها داری کیفیت صدای بهتر و همچنین قدرت بالاتر برای ویرایش و ادیت فایل های صوتی هست.
آیا همونطور که من فکر می کنم ، ایسوس در این زمینه پیشرو هست؟
اگر دوستانی که این مساله براشون مهم بوده و هست و تجربیاتی در این وادی دارند من رو نیز بهره مند کنن خیلی ممنون خواهم شد.

REGISTERED-USER
10-06-2010, 14:33
فقط و فقط HP بدلیل استفاده از اسپیکرهای altec lansing البته الان این اسپیکرها رو هم برندهای دیگه مثل lenovo و دل شروع به تولسید کردند

ولی مثلا سری HDX اچ پی صدای فوق العاده ای دارند

سری Qosmio توشیبا هم خیلی خوبه

ایسوز روی 3d srs sound داره میره جلو ولی کیفیت اسپیکر ها رو باید از برندهای معروف ببینی مثل altec lansing

Ali_B1
10-06-2010, 15:23
دوست خوبم مرسی از توجه و پاسخ ات . اینطور که من متوجه شدم پس به نوع اسپیکر توجه کنم و اگر مثلا روی مدلی از ایسوس هم این نوع اسپیکر بود باید انتظار صدای مطلوبی داشته باشم ، درسته؟
در مورد اچ پی در پیژه نامه ی اخیر عصر ارتباط خوندم که گارانتی درست و درمونی برای محصولات اچ پی در ایران وجود نداره! که این مساله برای من واجد اهمیت هست .
ولی خوب این نظر شما باعث شد کمی روی مدل های متناسب با شرایط مطلوب خودم ، از برند توشیبا و اچ پی تحقیق بیشتری کنم.
باز هم مرسی

biostar
10-06-2010, 20:54
فعلا در بازار ، نوت بوک های HP کیفیت صدای خیلی خوبی دارند ، مخصوصا سری DV6 از اچ پی .... در مورد گارانتی هم باید بگم برای این محصولات گرانتی های خیلی خوب و معتبری مثل IranHP و MyHP و مادیران هست ! عصر ارتباط حرف مفت کم نمیزنه !

Ali_B1
11-06-2010, 10:11
سلام دوست خوبم
در مورد عصر ارتباط موافقم که مطالبشون جهت داره و کاملا بی طرفانه نیست . مادیران برای لپ تاپ های اچ پی گارانتی داره؟ اگر اینطور باشه خیلی خوبه !
نظر شما در مورد این مدل اچ پی چیه؟
dv6 2170؟
15/6"
geforce 230m
4 GB DDR2
core i7-720m
hdd: 640 GB
W7 home OS
3 kg

biostar
11-06-2010, 10:30
سلام دوست خوبم
در مورد عصر ارتباط موافقم که مطالبشون جهت داره و کاملا بی طرفانه نیست . مادیران برای لپ تاپ های اچ پی گارانتی داره؟ اگر اینطور باشه خیلی خوبه !
نظر شما در مورد این مدل اچ پی چیه؟
dv6 2170؟
15/6"
geforce 230m
4 GB DDR2
core i7-720m
hdd: 640 GB
W7 home OS
3 kg

مدل خیلی خوبیه ، اما اگر با کارت گرافیک 320 بگیرید بهتره ، البته فرق خاصی نداره :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]