PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی یه تبلت 10 اینچی

s4lish
09-06-2010, 21:22
سلام دوستان..اگه می شه یه تبلت 10 اینچی معرفی کنید که سیستم عامل ویندوز 7 رو ساپورت کنه...
هدف من از این تبلت کارای سبک درسی و اینترنت و کتاب الکترونیکی و موزیک و البته نوشتن جزوه تو دانشگاه و اینچیزا..دیگه می خوام کاغذ و خودکار رو جم کنم..

البته من یه تبلت 10 اینچی به نام ADAM از شرکت Notion Ink رو پسندیدم خیلی خوشم اومد ..و تنها مشکلش لینوکس بودنش بود.... به نظر شوما تو لینوکس هم می شه کارایی مثل جزوه نوشتن و PDF خوندن انجام داد!؟!؟

اینم عکسی از مقایسه این تبلت با ipad

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

راستی یه چیز دیگه.....بنظر شما لینوکس چقدر می تونه تو تبلت موفق باشه!؟!؟..

roteal2007
09-06-2010, 21:27
تبلت کاملیبه.
ایران اومده؟
شرکت سازندش معتبره؟!

biostar
09-06-2010, 21:29
چرا لینوکس موفق نباشه ..... اکثر توزیع های لینوکس نسخه تبلت دارند .. مسلما سرعت و کارایی خیلی بیشتری نسبت به ویندوز برای تبلت دارند........مخصوصا سرعت !

از لحاظ نرم ازفزاری هم قوی هستند و بیش از 4000 نرم افزار و بازی می تونید نصب کنید

s4lish
10-06-2010, 13:48
تبلت کاملیبه.
ایران اومده؟
شرکت سازندش معتبره؟!

دقیقا خبر ندارم... بخاطر اینکه جدیده شاید الان نباشه ولی حتما میاد....من که از امکاناتش خیلی خوشم اومده..
در مورد شرکت سازندش هم شاید تو ایران معروف نباشه شاید خارج معروف باشه..باید بیشتر تحقیق کرد

از امکاناتش :
مخصوصا مولتی تسکینگ که می شه در یک لحظه هم موزیک گوش داد هم میشه اینترنت رفت و یا کارای دیگه انجام داد.. ولی آیپد چنین قابلیتی نداره...:21:.. وبکم هم داره که زیاد بدردم نمی خوره:31: و .. . قیمت مناسبی هم داره :46:

s4lish
10-06-2010, 13:58
چرا لینوکس موفق نباشه ..... اکثر توزیع های لینوکس نسخه تبلت دارند .. مسلما سرعت و کارایی خیلی بیشتری نسبت به ویندوز برای تبلت دارند........مخصوصا سرعت !

از لحاظ نرم ازفزاری هم قوی هستند و بیش از 4000 نرم افزار و بازی می تونید نصب کنید

درسته..فرمایش شما درسته... من خودم یه مدت با لینوکس ابونتو کار کردم و مشکل اصلی من بودم نه لینوکس..

بخاطر اینکه عادت کردم فقط فایل های EXE رو نصب کنم و عادت کردم که یه My computer با درایو داشته باشم و... .

ولی الان می خوام یه سیستم عامل مکینتاش روی لپتاپم نصب کنم.ازاون نسخه های -- شده..امیدوارم بتونم:20:

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

دوستان سرانجام یه تبلتی با قابلیت ویندوز 7 پیدا کردم ولی فکر نکنم اینوار همچین چیزی پیدا بشه :41:

اینم یه توضیح مختصر انگلیسی در مورد این تبلت :27:
Archos Launches 9" Tablet with Windows 7

Archos has launched a 9 inch ultra-mobile tablet PC that runs on Windows 7.
At an event in France yesterday, Archos kicked things off by announcing the Archos 9, a 9 inch touch screen UMPC running Microsoft’s soon to be released operating system, Windows 7. Weighing in at less than 800g, and just 0.63 inches thick the Archos 9 packs Intel’s Z515 Atom processor, an 80 GB HDD, Bluetooth to tether wireless accessories, and dual DVBT TV atennas.

This ---- looking piece of kit is pegged for an October release (in or around the same time Windows 7 starts to ship and should retail at about €450 ($635).

$635 is a way too much for an MID but at the same time, this thing would be perfect for browsing in front of the television or taking on long flights when boredom is almost guaranteed. Coupled with the fact that many airlines are rolling out in-flight WiFi, it would be a great device to have in your carry on. What do you guys think? Would you fork out more than $600 for one of these or would you just drop heavy hints around your birthday and Christmas?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

biostar
10-06-2010, 20:59
قیمت این تبلت در ایران چقدر میشه ؟؟ فکر کنم مدل های HP و ایسوس آن کاملا به صرفه تر باشند

s4lish
11-06-2010, 11:53
قیمت این تبلت در ایران چقدر میشه ؟؟ فکر کنم مدل های HP و ایسوس آن کاملا به صرفه تر باشند

هیچ اطلاعی در مورد قیمتش تو ایران ندارم...

اما می دونم که قیمت لپ تاپ هر چقدر که تو خارج باشه وقتی ایران میاد حدود 200 تومان به قیمتش اضافه می شه.
مثلا قیمت این لپ تاپ رو زده 625 دلار.. یکی یه چیزی تو مایه های 650 هزار تومان. بعد که بیاد ایران می شه 800 هزار تومان..

در ضمن مگه Hp و Asus تبلت های بدون کیبورد هم می زنن؟!!؟؟ :5:..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s4lish
11-06-2010, 11:59
اینم یه تبلت Hp

HP TX2 1030 US
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوت بوكي بسيار زيبا و سبك

داراي LCD 12.1 LED اينچ مولتي تاچ

وزن بسيار مناسب 1800 گرم

پردازنده قدرتمند AMD X2 64 BIT 2.1 GHZ

كارت گرافيگ قوي ATI HD3200 320 MB

RAM 3 GB - HDD 160 GB

WEB CAM بلوتوس

سفارش امريكا

فقط 990000 تومان

البته این چیزی نیست که من می خوام.....کیبورد و اینچیزا داره...
من فقط تبلت تاچ اسکرین می خوام..

biostar
11-06-2010, 18:52

این هم ایسوس :

s4lish
11-06-2010, 19:31
جناب biostar این دو دستگاهی که شما معرفی کردید بیشتر شبیه کتاب خوان الکتریکی هستن تا تبلت ... ..

آنقدر ها کارایی و قدرت ندارند.. فکرکنم اصلا درگاه usb هم ندارند....

biostar
11-06-2010, 19:35
جناب biostar این دو دستگاهی که شما معرفی کردید بیشتر شبیه کتاب خوان الکتریکی هستن تا تبلت ... ..

آنقدر ها کارایی و قدرت ندارند.. فکرکنم اصلا درگاه usb هم ندارند....

خیر کتاب خوان هم نیستند...
USB هم دارند...
از پردازنده های انتل سری z520 و z530 بهره می برند.......

s4lish
11-06-2010, 23:03
بله درسته............. پس چرا من هیچ مشخصاتی ازشون پیدا نمی کنم؟!؟!؟ :41:..

اگه می شه یه توضیحی در مورد سیستم و مشخصاتشون بدید خیلی ممنون می شم..

biostar
11-06-2010, 23:16
چرا نیست؟؟؟؟

خوب هنوز رسما وارد بازار نشدن ، کمی صبر لازمه.....

این مشخصات HP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s4lish
14-06-2010, 00:03
چرا نیست؟؟؟؟

خوب هنوز رسما وارد بازار نشدن ، کمی صبر لازمه.....

این مشخصات HP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درسته..

فقط یه نکته ی خیلی مهم تو قیمت تبلت ها..

تبلت هایی که ویندوز 7 دارن حداقل 200 دلار از تبلت های لینوکسی ان گرونترن....

خب بنظر شما دلیلی خوبیه که تبلت های ویندوز 7 بهترن!؟؟