PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مدیا پلیر ویندوز ۷ (windows 7 media player)

فربد
08-06-2010, 23:25
من می‌خوام media player 11 x64رو نصب کنم، می‌ره ساغ validate کردن و بعد هم اجازه‌ی این کارو نمی‌ده، چی کار می‌تونم بکنم؟
البته مشکل اصلی‌م اینه که توی این ویندوز نمی‌تونم به راحتی tag‌هارو edit کنم ، مثل xp) و همچنین اونجوری که می‌خوام عکس آلبوم‌رو بذارم
و همچنین مشکل مهم دیگه: چه جوری می‌شه کپی‌رایت یه آهنگ‌رو تو این ویندوز پاک کرد؟ (tagی که نمی‌شه Removeش کرد)

Dew Drop
09-06-2010, 01:28
سلام
شما باید با یه کرک ویندوزتون رو اکتیو کنید بعد میتونید دانلود کنید.در ضمن همه اینایی که گفتید اگه برای فایلهای موزیک میگین رو میشه تو
library>music>all music انجام داد,قسمت پایین صفحه ام جایی برای ادیت کردن هست.امیدوارم منظورتون این بوده باشه.

کرک ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فربد
09-06-2010, 21:15
ممنون
مشکل‌مو تو همون جایی که آدرس دادید، مطرح کردم:

«من ویندوز 7مو crack کردم (x64) و می‌نویسه: winows is activated، حالا می‌خوام windows media player 11 x64 نصب کنم ولی می‌گه: this copy of windows is not genuine، مشکل از کجاست؟»

در مورد tagها هم منظورم همین بود، که گفتید؛ و منم از همین جایی که می‌گید، edit می‌کنم؛ ولی توی این ورژن مدیا پلیر (ویندوز7) هنوز با بعضی امکانات tag مشکل دارم؛ تو ورژن‌های قبلی می‌شد genre و زبون و... برای هر قطعه (موسیقی) مشخص کرد، نام آهنگساز و شاعر و متن شعر رو داد... ولی اینجا نمی‌شه.
بازم ممنون

فربد
14-06-2010, 20:30
این پیغام چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad38
14-06-2010, 20:50
حالا چرا 11 رو می خوای نصب کنی؟ مدیا پلیر سون به طور پیش فرض 12 هست چرا شما 1 ورژن قبل رو می خوای نصب کنی ؟

Dew Drop
15-06-2010, 01:00
این پیغام چیه؟

سلام
شما برای نصب مدیا پلیر 11 باید یه مراحلی رو طی می کردین,نمی دونم حالا اونا رو رفتین یا نه(منظورم downgrade wmp12)؟این ارور به خاطر wmp12 تون هست.توsearch بنویسید Turn Windows Features on or off بعد اون رو باز کنید اونجا یه گزینه ای هست media features ببینید تیک داره؟

حالا چرا 11 رو می خوای نصب کنی؟ مدیا پلیر سون به طور پیش فرض 12 هست چرا شما 1 ورژن قبل رو می خوای نصب کنی ؟

تو پست های قبلی اشاره کردن که به خاطر tag ها و lyrics که تو مدیا پلیر 12 نیستش 11 رو ترجیح میدن.درسته پلاگین lyrics برایمدیا پلیر 12 هستش ولی مثل مدیا پلیر 11 عمل نمی کنه.

فربد
15-06-2010, 22:45
سلام
شما برای نصب مدیا پلیر 11 باید یه مراحلی رو طی می کردین,نمی دونم حالا اونا رو رفتین یا نه(منظورم downgrade wmp12)؟این ارور به خاطر wmp12 تون هست.توsearch بنویسید Turn Windows Features on or off بعد اون رو باز کنید اونجا یه گزینه ای هست media features ببینید تیک داره؟

تو پست های قبلی اشاره کردن که به خاطر tag ها و lyrics که تو مدیا پلیر 12 نیستش 11 رو ترجیح میدن.درسته پلاگین lyrics برایمدیا پلیر 12 هستش ولی مثل مدیا پلیر 11 عمل نمی کنه.

بله
اول یه همین صورت removeش کردم (ورژن ۱۲رو) بعد خواستم ۱۱رو نصب کنم (x64 برای 7 x64) (تبعاً restart و ... هم انجام شد)!
چه مشکل دیگه‌ای می‌تونه باشه
(windows 7 x64، bitdefender2010، Outpost 2009) که آنتی‌ویروس و فایروال‌و disable‌هم کرده‌ام)
چه کنم؟

بله به همون دلایل و دلایلی چون افزودن عکس آلبوم (که بهش عنوان هم می‌شه داد... و ژانرو و ...مجبورم ورژن قبلی‌رو - متأسفانه - داشته باشم.

Dew Drop
15-06-2010, 23:43
نه منظورم remove نبود.این لینک رو ببینید متوجه میشید چی میگم. شمام همینجوری عمل کردین؟

فربد
16-06-2010, 21:02
نه منظورم remove نبود.این لینک رو ببینید متوجه میشید چی میگم. شمام همینجوری عمل کردین؟

نه، من اول تیک meida center و media playerرو برداشتم (از media features) و بعد از Restart، ورژن ۱۱رو نصب کردم.
الآن که media player 12 نصبه، این لینک‌رو خوندم و انجام دادم و اینجاها گیر کردم:
۱. نفهمیدم take ownership چیه! در نتیجه اون فایلارو کاری نکردم!
۲. از سایت مایکروسافت هم فایل setup‌ مربوط به media player 11 for windows 7رو پیدا نکردم! (از یه جای دیگه با search، مدیا پلیر ۱۱ برای ویندوز 7 ۶۴بیتی‌و گرفتم)
۳. موقع Run کردن فایل setup مدیا پلیر ۱۱، این پیغام‌رو داد:

!؟!؟

Dew Drop
17-06-2010, 00:23
نه، من اول تیک meida center و media playerرو برداشتم (از media features) و بعد از Restart، ورژن ۱۱رو نصب کردم.
الآن که media player 12 نصبه، این لینک‌رو خوندم و انجام دادم و اینجاها گیر کردم:
۱. نفهمیدم take ownership چیه! در نتیجه اون فایلارو کاری نکردم!
۲. از سایت مایکروسافت هم فایل setup‌ مربوط به media player 11 for windows 7رو پیدا نکردم! (از یه جای دیگه با search، مدیا پلیر ۱۱ برای ویندوز 7 ۶۴بیتی‌و گرفتم)
۳. موقع Run کردن فایل setup مدیا پلیر ۱۱، این پیغام‌رو داد:

!؟!؟

سلام
من یه توصیه دوستانه می کنم اگه هنوز wmp12 براتون کار میکنه از خیر نصب wmp11 بگذرید.چون احتمالا نتونید wmp12 رو پاک کنید ودر نتیجه wmp11 هم براتون نصب نمیشه.من پلاگینی برای مدیا پلیرم نصب کردم که برای lyrics و ادیت خوبه ولی خوب اگه اصرار دارید که نصبش کنید دیگه حرفی نیست.
برای اینکه take owenership رو اجرا کنید یه سری مراحل رو باید تو properties فایلها انجام بدید ولی با نصب این فایل که براتون اپلود کردم می تونید اون رو تو کلیک راست تون با فشار دادن shift وقتی روی فایل راست کلیک میکنید تو منوی راست کلیک داشته باشید.

فربد
17-06-2010, 13:56
سلام
من یه توصیه دوستانه می کنم اگه هنوز wmp12 براتون کار میکنه از خیر نصب wmp11 بگذرید.چون احتمالا نتونید wmp12 رو پاک کنید ودر نتیجه wmp11 هم براتون نصب نمیشه.من پلاگینی برای مدیا پلیرم نصب کردم که برای lyrics و ادیت خوبه ولی خوب اگه اصرار دارید که نصبش کنید دیگه حرفی نیست.
برای اینکه take owenership رو اجرا کنید یه سری مراحل رو باید تو properties فایلها انجام بدید ولی با نصب این فایل که براتون اپلود کردم می تونید اون رو تو کلیک راست تون با فشار دادن shift وقتی روی فایل راست کلیک میکنید تو منوی راست کلیک داشته باشید.

می‌رم یه امتحانی بکنم
ولی اگه لطف کنید و اون پلاگین‌رو اسم‌شو بهم بگید که پیدا کنم و نصب کنم، ممنون می‌شم (راستی عکس آلبوم‌رو هم می‌شه مدیاپلیر ۱۱ گذاشت؟)
با سپاس

Dew Drop
18-06-2010, 23:38
سلام
اینم lyrics plugin که براتون آپلود کردم.امیدوارم بدردتون بخوره.

فربد
21-06-2010, 23:34
سلام
اینم lyrics plugin که براتون آپلود کردم.امیدوارم بدردتون بخوره.

با سلام
ممنون از لطف‌تون
راستش من دوست ندارم نرم‌افزارم به اینترنت وصل بشه و ترجیح می‌دم خودم همه‌چی‌رو دستی وارد کنم
البته نصب‌ش کردم ولی دیدم به جای album art در visualization می‌خواد از اینترنت lyrics‌ رو بگیره و نشون بده

واقعاً نمی‌دونم چرا مایکروسافت اصرار داره هر کار خوبی که قبلاً انجام داده، با یه حرکت مثلاً جدید خراب‌ش کنه! مثل همین مدیاپلیر جدیدش برای ویندوز 7!

من این نرم‌افزار رایگان‌و دانلود کردم و تا حدودی مشکل‌م حل شد:

ولی اضافه کردن عکس آلبوم (البته با اندازه‌ی دلخواه) امکان‌پذیر نیست هنوز و با گشتی سریع، جای اضافه کردن lyricsرو هم پیدا نکردم؛ افزودن زبان هم نداره...