PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی اسکنر در win7

starpars
08-06-2010, 18:21
چند وقته یه اسکنر آوردم که مدلش plustek OPTIC SLIM 2400 هست اما چون درایورش موجود نیست نمیتونم ازش استفاده کنم توی سایتش هم فقط درایور نسخه xp 32bit واسه دانلود گذاشته. :19:
راهی هست اینو توی ویندوز 7 نسخه bit 64 راش بندازم؟؟
یه جایی یه آموزش راه اندازی انواع اسکنر دیدم ولی چیزی ازش متوجه نشدم:41:

mohsen_1363
08-06-2010, 20:10
شما مطمئنی تو سایتش رفتی
این که تمامی درایور هاش موجوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

starpars
08-06-2010, 21:31
شما مطمئنی تو سایتش رفتی
این که تمامی درایور هاش موجوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون ولی این لینک که شما گذاشتین واسه مدل +OpticSlim 2400 که البته همینو دانلودش کردم اما نمیشناسه و سخت افزار رو به صورت نصب نشده توی device manager نشون میده مال من مدلش OpticSlim 2400 هستش که توی سایتش درایور ویندوز vista یا 7 رو نداره متاسفانه

mohsen_1363
08-06-2010, 22:19
سایت اسکنر رو کامل بررسی کردم
واقعا خیلی عجیبه که برای این اسکنر درایور 7 وجود نداره
احتمالا باید مدلش خیلی قدیمی باشه
درسته؟

شما این راه روتست بکن روی همین درایور 2400+
تو دیوایس مننجر روی درایو ناشناخته کلیک راست کن و اپدیت درایو ر و فایل دانلود شده رو به طور دستی معرفی کن
و........
اگه جواب نداد
2 راه دیگه به ذهنم میرسه اولیش نصب ویندوز xp داخل ویندوز 7 با درایو مجازی که احتمالا باید جواب بده
و راه اخر استفاده از دو ویندوز در دو درایو جداگانه هست xp و 7

starpars
09-06-2010, 15:18
سایت اسکنر رو کامل بررسی کردم
واقعا خیلی عجیبه که برای این اسکنر درایور 7 وجود نداره
احتمالا باید مدلش خیلی قدیمی باشه
درسته؟

شما این راه روتست بکن روی همین درایور 2400+
تو دیوایس مننجر روی درایو ناشناخته کلیک راست کن و اپدیت درایو ر و فایل دانلود شده رو به طور دستی معرفی کن
و........
اگه جواب نداد
2 راه دیگه به ذهنم میرسه اولیش نصب ویندوز xp داخل ویندوز 7 با درایو مجازی که احتمالا باید جواب بده
و راه اخر استفاده از دو ویندوز در دو درایو جداگانه هست xp و 7

جواب نمیده , ویندوز هم بخوام عوض کنم باید از نو دو تا ویندوز xp و 7 رو نصب کنم دردسره .
اسکنر خیلی هم قدیمی نیست شکلش دقیقا مثل همون 2400+ هست .
رفتم به بخش فنی شون ایمل زدم شاید یه کاری کنن

mohsen_1363
09-06-2010, 18:46
جواب نمیده , ویندوز هم بخوام عوض کنم باید از نو دو تا ویندوز xp و 7 رو نصب کنم دردسره .
اسکنر خیلی هم قدیمی نیست شکلش دقیقا مثل همون 2400+ هست .
رفتم به بخش فنی شون ایمل زدم شاید یه کاری کنن
ولی xp رو با باکس مجازی داخل 7 نصب کنی فکر کنم بشه
خیلی هم سریع نصب میشه ونشدم میتونی خیلی راحت پاکش کنی بدن هیچ اختلالی در ویندورز 7
من تاحالا vmvare , virtual xp mpde رو تست کردم
vmvare رو پیشنهاد میدم البته نصخه اخرشو باید بگیری

starpars
09-06-2010, 20:30
ایمیلمو پاسخ دادن ولی اینطور که توی متن ایمیل گفتن و همش ابراز تاسف کردن امیدی به ساپورت این اسکنر در ویندوز 7 نیست:41:
اینم متن ایمیلشون:

Dear sir

Thanks for your mail. However, we are sorry to tell you that this is a legacy product. There are no newer driver support. Here is the OS support chart. For your reference

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSorry for any inconvenience

zibaygoft
26-06-2012, 09:24
سلام داش این هم آدرس برای دانلود درایور اسکنر plustek 2400 slim برای win 7 .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آدرسو توی مرورگرت کپی کن ودر صفحه باز شده روی لینک
Download Plustek OpticSlim 2400+ Driver v.4.1.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیک کن (اگه 64b رو میخای اول روی Windows 7 64-bit بزن بعدروی لینک بالا کلیک کن) . حالا در صفحه جدید کد امنیتی رو وارد کن وگزینه دانلود رو بزن
بعد از دانلود فایل دقت داشته باش باید گزینه setup رو نصب کنی نه instal.بعد از نصب setup سیستم ریاستارت میشه
حالا باید نرم افزارهای Presto! Image Folioو Presto! PageManager و... رو که داخل سی دی راه انداز قدیمیت هستش نصب کنی .تموم شد به همین راحتی
حالا برای سلامتی وظهور آقامون سه تا صلوات بفرست

zibaygoft
26-06-2012, 09:25
سلام داش این هم آدرس برای دانلود درایور اسکنر plustek 2400 slim برای win 7 .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آدرسو توی مرورگرت کپی کن ودر صفحه باز شده روی لینک
Download Plustek OpticSlim 2400+ Driver v.4.1.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیک کن (اگه 64b رو میخای اول روی Windows 7 64-bit بزن بعدروی لینک بالا کلیک کن) . حالا در صفحه جدید کد امنیتی رو وارد کن وگزینه دانلود رو بزن
بعد از دانلود فایل دقت داشته باش باید گزینه setup رو نصب کنی نه instal.بعد از نصب setup سیستم ریاستارت میشه
حالا باید نرم افزارهای Presto! Image Folioو Presto! PageManager و... رو که داخل سی دی راه انداز قدیمیت هستش نصب کنی .تموم شد به همین راحتی

needlless_elf
14-01-2013, 17:39
mer c kheyli bedardam khord :D

mortezamen
16-03-2013, 18:01

سلام خدمت دوستمون.آقا من با اون لینکی که دادید ،درایور 2400+ رو دانلود کردم.اما تو سی دی اسکنر اون نرم افزارا (Presto! Image Folio و ...) نیستن.با نرم افزار دیگه ای مثله photoshop هم امتحان کردم اما بازم اسکنر شناسایی نمیشه.
اگر لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم.
{سیستم من هم win7 64 bit هستش و اسکنر مم plustek opticslim 2400 }