PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید هارد 1 ترابایت!

m_pixel
08-06-2010, 15:09
سلام به همگی!
من می خواستم هارد 1ترابایت بگیرم و به تاپیکی که بین چند مدل seagate,western نظر میدادن سر زدم ولی دیدم قدیمی هست.
من الان هاردم 500 سیگیت هست و اگه این 1 ترابایت رو هم بگیرم فکر کنم باز هم به این احتیاج پیدا کنم! و هردو را وصل کنم
1- می خواستم بدونم که اگه این هارد 1 ترابایت سیگیت باشه یا مارک دیگه ای باشه ، در سرعت فرقی هم میکنه؟

2--به نظرتون ویندوز رو روی کدومشون باید ریخت؟500 یا 1ترا؟

3-می خوام کمترین صدا رو داشته باشه چون من زیاد کار میکنم و به صدای هارد حساسم! ولی خب سرعتش هم به نسبت خوب باشه.

اینطور که من پرس و جو کردم اکثرا میگن وسترن.
4-در ضمن چه فرقی بین مدل های وسترن black,blue,green هست؟و بهترین مدلش چیه؟

5-حالا با توچه به اینکه الان هارد های بهتری هم به بازار اومده! دوستان در حال حاضر چه هاردی رو پیشنهاد میدن؟و لطفا قیمتش رو هم ذکر کنین و بگین چند مگ بافر هست؟
اگر هم وسترن پیشنهاد میدین مدلش رو هم بگین!

6-راسته که میگن سامسونگ بعضی هاش صدای زیادی میده؟و سیگیت الان بهتر شده یا نه؟

ممنون!:11:

zoorg2
08-06-2010, 21:35
داداش منم به صدا حساسم ولی اینجا کسی به ما جوابی نداد که کدوم کم صدا ترینه.

من هم بین سیگیت و وسترن موندم.سیگیت ظاهرا عملکرد خوب و سریعی داره وکمی پرفرمنس بهتر.

بین وسترها گرین کم صدا و کم مصرف و کم سرعته به گفته سازنده(بماند که بعضی ها می گن چون مرتب پارک می کنه پر صداست)

بلک که پرفرمنس و دور بالایی هم داره و احتمالن یه ذره صداش بیشتره.مصرف انرژی هم بیشتر

بلو هم که بین این دو.

من اگه سیگیت زیاد صدا نداشته باشه اون رو می خرم.چون هم ارزون تره و هم پرفرمنس خوبی دارم

pcnondaily
08-06-2010, 22:14
تا اونجا که من می دونم، وسترن دیجیتال چند سالی هست که توسط سی گیت خریداری شده، اگه من اشتباه می کنم دوستان اصلاح بفرمایند.
:31:

zoorg2
08-06-2010, 22:40
تا اونجا که من می دونم، وسترن دیجیتال چند سالی هست که توسط سی گیت خریداری شده، اگه من اشتباه می کنم دوستان اصلاح بفرمایند.

جالبه .این رو دیگه نشنیده بودیم.تا جایی که ما شنیدیم ،سیگیت مکستور رو خریده

pcnondaily
09-06-2010, 09:40
جالبه .این رو دیگه نشنیده بودیم.تا جایی که ما شنیدیم ،سیگیت مکستور رو خریده
حق با شماست، پس بنده اشتباه کردم، از تصحیحتون متشکر!

pcnondaily
09-06-2010, 09:46
راستی، من خودم یه هارد یه ترای سی گیت دارم، سروصدایی که به گوش (!) بیاد نداره، دست کم صداش زیر صدای فن گم شده!
حالا خود دانی!

m_pixel
09-06-2010, 12:09
داداش منم به صدا حساسم ولی اینجا کسی به ما جوابی نداد که کدوم کم صدا ترینه.

من هم بین سیگیت و وسترن موندم.سیگیت ظاهرا عملکرد خوب و سریعی داره وکمی پرفرمنس بهتر.

بین وسترها گرین کم صدا و کم مصرف و کم سرعته به گفته سازنده(بماند که بعضی ها می گن چون مرتب پارک می کنه پر صداست)

بلک که پرفرمنس و دور بالایی هم داره و احتمالن یه ذره صداش بیشتره.مصرف انرژی هم بیشتر

بلو هم که بین این دو.

من اگه سیگیت زیاد صدا نداشته باشه اون رو می خرم.چون هم ارزون تره و هم پرفرمنس خوبی دارم

از جوابتون ممنون!:11:
اگه میشه قیمت اینا رو هم بگین!

دوستان کسی نیست جواب بقیه سوال های مارو بده؟؟؟
چون امروز می خوام برم بخرم!

m_pixel
09-06-2010, 13:29
قیمت اصلی این وسترن بلک و بلو و سیگیت 7200.12چنده؟
لطفا زود جواب بدین می خوام برم بخرم!

toose2008
09-06-2010, 13:55
هیچ کشوری مثل ایران این هاردهای از رده خارج سیگیت یا مکستور رو نمیخره اگه بشه اسمشونو گذاشت هارد یه وسترن بلک بگیر شاید چند تومن گرون تر بدی ولی حال اساسی بهت میده بخصوص اگه گیمر باشی مصرفش بالاست سرعتش تووپ صدا من ندیدم حتی تو بدترین شرائط ولی اگه یه سیگیت بگیری از همون روز اول تق تق صدا میده بعد یه مدت بووم:11: وسترن بلک 115 سیگیت هم صحبتشو نکن

Ultra_Black
09-06-2010, 15:41
هیچ کشوری مثل ایران این هاردهای از رده خارج سیگیت یا مکستور رو نمیخره اگه بشه اسمشونو گذاشت هارد یه وسترن بلک بگیر شاید چند تومن گرون تر بدی ولی حال اساسی بهت میده بخصوص اگه گیمر باشی مصرفش بالاست سرعتش تووپ صدا من ندیدم حتی تو بدترین شرائط ولی اگه یه سیگیت بگیری از همون روز اول تق تق صدا میده بعد یه مدت بووم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وسترن بلک 115 سیگیت هم صحبتشو نکن
میتونید برای حرفهاتون دلیل و مدرک بیارید؟!!!
Seagate یکی از بزرگترین تولید کننده های هارد در دنیاست،شما با چه دلیلی محصولات این برند رو بی کیفیت میدونین؟!

m_pixel
09-06-2010, 19:17
هیچ کشوری مثل ایران این هاردهای از رده خارج سیگیت یا مکستور رو نمیخره اگه بشه اسمشونو گذاشت هارد یه وسترن بلک بگیر شاید چند تومن گرون تر بدی ولی حال اساسی بهت میده بخصوص اگه گیمر باشی مصرفش بالاست سرعتش تووپ صدا من ندیدم حتی تو بدترین شرائط ولی اگه یه سیگیت بگیری از همون روز اول تق تق صدا میده بعد یه مدت بووم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وسترن بلک 115 سیگیت هم صحبتشو نکن
احتمالا شما 7200.11 رو دیدی! که دو پلاتر هست.!

ممنون ازتون !:11:

امروز کار پیش امد نمیرم بگیرم انشاالله چند روز دیگه!
فقط خواهشا دوستان قیمت وسترن بلو و سیگیت رو هم بذارن !
واگه میتونن به سوالات پست اول من جواب بدن!
تشکر!

alpha007
09-06-2010, 21:31
وسترن و سیگیت هر دو از بزرگترین تولید کننده ها و طراحان هارد تو دنیان
درباره صدا هم هر دوشون تا حدودی صدا دارن که این کاملا طبیعیه
من نمیدونم چرا دوستان درباره هارد دنبال نوع کاملا بی صداشن
در صورتیکه از این یه قطعه مکانیکی به هیچ عنوان بی صداش یا کاملا کم صداش رو پیدا نمیکنید
از هیچ برندی
از هر کدوم از دو برند سیگیت یا وسترن بخرید ضرر نمیکنید
این پستهای منم توضیحات کافی و مستدل درباره خرید هارد هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zoorg2
09-06-2010, 23:53
احتمالا شما 7200.11 رو دیدی! که دو پلاتر هست.!

ممنون ازتون !:11:

امروز کار پیش امد نمیرم بگیرم انشاالله چند روز دیگه!
فقط خواهشا دوستان قیمت وسترن بلو و سیگیت رو هم بذارن !
واگه میتونن به سوالات پست اول من جواب بدن!
تشکر!

قیمتش به صورت حدودی در بازار تهران برا سیگیت 84 تومنه و احتمالا برا وسترن بلک94-100 تومن باشه.قیمت من مال چند هفته پیشه.ولی رو بلک شک دارم قیمتش رو