PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple Iphone 4G رسما معرفی شد!!!

SCIENCE_2012
07-06-2010, 22:07
سلام دوستان

ابر گوشی دنیا امشب رسما معرفی شد!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پردازنده 1 گیگاهرتز :18:

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

دوربین آیفون ۴ امکان فیلمبرداریHD با کیفیت 720p و سرعت ۳۰ فریم در ثانیه را هم دارد بقیه گوشی ها فعلا بوق بزنند!!!:31:

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

مشخصات دوربین!!! :5:

megapixel camera
1.75 micron sized pixels.
5x digital zoom. Tap to focus. LED flash.
But that's not all!
Camera records HD video!
720p at 30fps!
iMovie for iPhone!
Edit video on phone.

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

bzt
07-06-2010, 23:35
ما که برتري خاصي نسبت به گوشيهاي مطرح ديگر نديديم که اين گوشي رو متمايز بکنه،تازه از نظر صفحه نمايش هم که نسبت به رقبا(بخوانيد سامسونگ)حرفي وسه گفتن نداره

shahab_f
08-06-2010, 08:46
اسم گوشی هست iPhone 4 (حرف G رو دیگه نداره) . ضخامتش 9.3 میلیمتر هست . ضفحه اش ضد خش و پشت بدنه اش هم به جای پلاستیک ، نوعی شیشه فشرده و به قول خودشون engineered glass ضد خش. از همون CPU ی آیپد یعنی 1GHz Apple A4 استفاده میکنه.
------------------
رزولوشنش به 960×640 ارتقا یافته (چهار برابر نسل های قبلیش). دوربینش هم که 5 مگاپیکسله و فیلمبرداری HD با 30 فریم در ثانیه انجام میده.(تا بدین لحظه 20 گوشی موبایل با برند های مختلف با قابلیت فیلمبرداری HD ساخته شدند)
همونطوری که تو عکس زیر میبینید 2 تا میکروفون داره ، برای از بین بردن noise پس زمینه . اما این به معنای فیلمبرداری با صدای استریو نیست ، چون فقط یکی از میکروفون ها توی فیلمبرداری کار میکنه.
سیستم عاملش هم iOS 4 خواهد بود.
-------------------------------------------------------
دوربین دوم برای مکالمه ، چیزیه که به تازگی اپل راضی شده روی گوشی بذاره ، تازه اونم نه به صورت کامل که فقط با ارتباط Wi-Fi
در دو مدل 16 گیگ و 32 گیگ به قیمت های 199 و 299 دلار فروخته میشه (به همراه قرارداد اپراتور دیگه خودتون میدونید). و از 15 جون (هفته ی بعد) پیش سفارشش آغاز میشه. از 21 جون (دو هفته دیگه ) میتونین آیفون 3G , 3GS و یا آیپادتون رو به سیستم عامل جدید این گوشی آپگرید کنید

M@hdi-B
08-06-2010, 08:51
این چیه؟؟

- MicroSIM card support only

یعنی از این سیم کارت های معمولی نمی خوره؟؟ اگه اینطور باشه باید خوابشو ببینید:27:

total_overdose
08-06-2010, 11:22
این چیه؟؟

- MicroSIM card support only

یعنی از این سیم کارت های معمولی نمی خوره؟؟ اگه اینطور باشه باید خوابشو ببینید:27:
سلام مهدی جان
نه سیم کارت معمولی نمیخوره اما میشه گیر آورد و همون سیم کارت معمولی رو میشه برید و کوچیکش کرد.:46:

ali racer
08-06-2010, 12:17
سلام مهدی جان
نه سیم کارت معمولی نمیخوره اما میشه گیر آورد و همون سیم کارت معمولی رو میشه برید و کوچیکش کرد.:46:
البته اگه اپل با عوض کردن ولتاژ مینی سیم به کاربران رکب نزنه:31:

ولی کلا بجز طراحی بشدت تکراری اش
گوشی خوبی به نظر میاد

اپل تو کنفرانسش اعلام کرده بود از زبان آیفون
من از آینده هستم این قابلیت ها رو هم نوشته بود
حالا بعضی سایت ها این جمله و امکاناتی که برای توصیف این جمله مثال زده شده بود رو به سخره گرفتن :31:

alipencia
08-06-2010, 17:58
من خوندم تو زمان معرفی گوشی توسط جابز تو برقراری ارتباط مشکل داشته. این موضوع باعث ابرو ریزی جابز شد چون باعث خنده ی حاضران شد.

4870x2
08-06-2010, 18:04
مثل این که این A4 بدجوری قیافش رو عوض کرد: دی
و بسیار م شبیه ایفون چینی ها شده!
درسته دوربینش HD شده ولی به نظرم باز قابل مقایسه با این جدیدای شرکت های دیگه نیست
در کل به نظرم فروشش بغیر از امریکا از N8 کمتر میشه

metallica is me
08-06-2010, 18:10
من یه سوال دارم این cpu جدید a4 چند هرتز هست؟؟؟و رم و رام این دستگاه چنده؟؟؟

pulp_152
08-06-2010, 18:15
من یه سوال دارم این cpu جدید a4 چند هرتز هست؟؟؟و رم و رام این دستگاه چنده؟؟؟

اين پردازنده با هسته cortex a-8 هستش كه در واقع همون پردازنده galaxy s و wave هستش ... با اين تفاوت كه به جاي power sgx 540 از 535 قبلي كه در 3gs استفاده كرده بود استفاده شده ...

البته استيو يك سري خالي هايي در اينباره بسته كه مثلا ما اين رو طراحي كرديم و ... كه چند سايت امدن هسته رو باز كردن گفتن بيخود كردي اين همون هسته hammingbird هستش ... :31: خلاصه كنف شده ...

metallica is me
08-06-2010, 18:33
اين پردازنده با هسته cortex a-8 هستش كه در واقع همون پردازنده galaxy s و wave هستش ... با اين تفاوت كه به جاي power sgx 540 از 535 قبلي كه در 3gs استفاده كرده بود استفاده شده ...

البته استيو يك سري خالي هايي در اينباره بسته كه مثلا ما اين رو طراحي كرديم و ... كه چند سايت امدن هسته رو باز كردن گفتن بيخود كردي اين همون هسته hammingbird هستش ... :31: خلاصه كنف شده ...
دوست عزیز من نمیدونم شما چیکاره هستی ولی واقعا با اطلاعات ترین فرد در قسمت cpu هستی ممنون ازت ولی گفتی "با اين تفاوت كه به جاي power sgx 540 از 535 قبلي كه در 3gs استفاده كرده بود استفاده شده ... "این gpu ضعیفتری داره نسبت به galaxy??:40:

pulp_152
08-06-2010, 18:40
دوست عزیز من نمیدونم شما چیکاره هستی ولی واقعا با اطلاعات ترین فرد در قسمت cpu هستی ممنون ازت ولی گفتی "با اين تفاوت كه به جاي power sgx 540 از 535 قبلي كه در 3gs استفاده كرده بود استفاده شده ... "این gpu ضعیفتری داره نسبت به galaxy??:40:

سلام ... نه خوب منم همچي حاليم نميشه فقط از گردش تو سايتهاي مختلف و خواندن مطالب يك سري اطلاعات بدست ميارم كه به شما انتقال ميدم ..

اره ...از power sgx 535 استفاده شده .. كه طبيعتا بايد از لحاظ گرافيكي در سطح پايينتري از galaxy s با ايسته ... البته فكر نميكنم تفاوت زيادي رو شاهد باشيم .. چون تمام قدرت اين پردازنده بر ميگرده به معماري و طراحي و تغييراتي كه بوجود امده ..نه چيپ گرافيك ..