PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل بزرگ با PartitionMagic (خواهشا خیلی سریع کمکم کنید)

armin_goooodboy
17-04-2006, 03:30
سلام دوستان
من با PartitionMagic یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم
مشکلم اینه که یه خورده با این برنامه ور رفتم میخواستم فضای خالی درایو G رو به درایو D بدم که یهو برق رفت
وقتی دوباره سیستم بالا اومد دیدم درایو G م پریده
رفتم تو این نرم افزار دیدم هست اما غیر فعاله و اسمش شده (*:)
وقتی روش راست کلیک میکنم و از قسمت Advanced گزینه Change Drive Letter.... میزنم و نام درایو رو G یا هر چیز دیگه انتخاب مبکنم و بعد Apply میزنم چند درصد پر میشه و بعد ERROR #207 میده
میدونم اطلاعاتش پاک نشده و فقط باید دوباره فعالش کنم اما نمیشه
در ضمن
من قبل از نصب این نرم افزار یدونه پوینت برای سیستم ریستور درست کردم
حالا که میخوام ریستور کنم به اون موقع این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهشا زودتر کمک کنید چون واقعا حیاتیه
ممنون

Sherpa
17-04-2006, 09:12
سلام دوستان
من با PartitionMagic یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم
مشکلم اینه که یه خورده با این برنامه ور رفتم میخواستم فضای خالی درایو G رو به درایو D بدم که یهو برق رفت وقتی دوباره سیستم بالا اومد دیدم درایو G م پریده
رفتم تو این نرم افزار دیدم هست اما غیر فعاله و اسمش شده (*:)
وقتی روش راست کلیک میکنم و از قسمت Advanced گزینه Change Drive Letter.... میزنم و نام درایو رو G یا هر چیز دیگه انتخاب مبکنم و بعد Apply میزنم چند درصد پر میشه و بعد ERROR #207 میده
میدونم اطلاعاتش پاک نشده و فقط باید دوباره فعالش کنم اما نمیشه
.......
خواهشا زودتر کمک کنید چون واقعا حیاتیه
ممنون

سلام

دوست عزيز اگر جلوي اسم درايو علامت ستاره (*) نوشته شده احتمالا اون پارتيشن پنهان (Hidden) شده , به قسمت Advance > Unhide برو و اونو به حالت عادي برگردون شايد مشكلت حل بشه .

موفق باشي

armin_goooodboy
17-04-2006, 09:28
سلام
اسمش شده ( * : )
و توی advanced فقط گزینه Change Drive Letter وجود داره
همین
در ضمن رنگ درایو زرد شده که از پایین صفحه جلوی رنگ زرد نوشته other

hgkhatir
17-04-2006, 09:36
با استفاده از easyRecovery محتويات آن را بازيابي كن

Captain Nemo
17-04-2006, 11:25
سلام دوست عزیز
اول باید با همون پارتیشن مجیک ، اون پارتیشن رو پاک کنی. یه نکته اینکه برای اینکه موقع پاک کردن اطلاعاتت از بین نره وقتی گزینه delete رو زدی از پنجرای که میاد جلوت گزینه اول یعنی Delete رو انتخاب کن نه اون یکی. بعد توسط عبارت Redistribute Free Space فضای خالی دیسکت رو به یه پارتیشن جدید تبدیل کن.
اگه مشکلی بود بگو.

armin_goooodboy
17-04-2006, 11:29
سلام عزیز
مطمئنی اینطوری اطلاعاتش پاک نمیشه؟
آخه خیلی حیاتیه

armin_goooodboy
17-04-2006, 12:43
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
پاک ششششششششششششد

درایو G اومد اما توش هیچی نیست
یه روزنه امیدی هم که داشتم دیگه ندارم
تموم شد
19 گیگ اطلاعاتم به راحتی پرید

دیگه هیچ اثری ازشون نیست

با نرم افزار PC Inspector File Recovery هم چک کردم شاید بتونم برگردونم
اما اونجا هم چیزی نبود

Captain Nemo
17-04-2006, 13:09
مطمئنی اون جوری که من گفتم عمل کردی؟
ببین، با اون روشی که من گفتم امکان نداره اطلاعات پاک بشه، این حرف من نیست، حرف خوده پارتیشن مجیکه. اونجایی که میخواستی delete کنی از اون پنجره ای که باز شده بود کدوم گزینه رو زدی، اولی یا دومی؟ مطمئن باش اگه طبق اون چیزی که من بهت گفتم عمل کردی اطلاعاتت پاک نشده. اصلا شاید قبلا پاک شده؟ اون موقع که میخواستی فضای خالی دیسک g رو به d انتقال بدی!
مطمئن باش روش من مشکلی نداره.

armin_goooodboy
17-04-2006, 15:02
سلام دوست من
من دقیقا کاری که گفتی رو انجام دادم ( البته فکر کنم اینطور بود ) راستش از دیشب روش بودم و خسته بودم
شاید اشتباهی انجام دادم
100% اشتباه از من بود
از شما هم ممنونم که راهنماییم کردی
من یه عکس از محیط این نرم افزار میذارم
ببین امیدی هست؟
ولی فکر نمیکنم دیگه بشه کاریش کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain Nemo
17-04-2006, 18:40
دوست عزیز، اینکه اطلاعاتت رو نمیبینی تا حدودی طبیعیه. اخه میدونی چیه ، اولندش که تو یه لحضه خیلی حساسی برق رفته، و اصلا شاید علت پاک شدن اطلاعات همون هست. دومندش احتمال اینکه با پارتیشن مجیک یه پارتیشن رو delete کنی و دوباره اطلاعاتت بی کم و کاست برگردند خیلی کمه، اگه دقت میکردی تو همون پنجره ای که مربوط به delete کردن پارتیشن بود یه توضیح کوچیک هم نوشته بود. اونم اینکه اگه دومین گزینه رو انتخاب کنید دیگه امکان برگشت فایل ها با استفاده از برنامه های recovery نیست. پس یه نتیجه میگیریم، اگه از گزینه اول استفاده کنیم باید بعدا با برنامه های recovery فایلها رو برگردونیم.
پس تنها راهی که میمونه همین برنامه ها هستند، باید از چند تا برنامه استفاده کنی، اگه PC Inspector File Recovery جواب نداده ، سعی کن بقیه برنامه های که تو این زمینه هست رو امتحان کنی. اگه اطلاعاتت با همین delete از بین رفته باشه مطمئن باش با این برنامه ها برمیگردند. اما اگه بخاطر اون برق رفتگی باشه ....

امید وارم اطلاعاتت برگردند، واقعا درکت میکنم، خیلی حال گیریه، اطلاعاتی رو که طی مدت ها جمع کردی حالا بایه اتفاق از دست بدی. یه بار برای خودم پیش اومد تا مدت ها دپرس بودم!!!

Captain Nemo
17-04-2006, 18:43
امید وارم از من دلخور نباشی، چون همش یه چیزی داره بهم میگه من باعث این بدبختی شدم، واقعا متاسفم.

armin_goooodboy
17-04-2006, 23:01
سلام دوست خوبم
بابا این حرفا چیه عزیز
دیگه از این حرفا نزنیا
ناراحت میشم

چرا باید دلخور باشم؟

تازه این که بدبختی نیست عزیز
بی خیال کل هارد
مهم اینه که من با داشتن دوستای خوبی مثل شما و همه پی سی ورلدی ها خوشبخت ترینم
باور کن اینو از ته دل میگم
تو هم خودتو واسه این چیزای کوچیک ناراحت نکی
دوستی ارزشش بیشتر از ایناست
امیدوارم دوستای خوبی واسه هم باشیم
من خیلی خاطرتو میخوام
ممنون
بای

Captain Nemo
18-04-2006, 00:29
ما چاکرتیم، شرمندم نکن دیگه!

interchange
18-04-2006, 01:05
نمیدونم شاید مشکلت تا حالا حل شده باشه و اطلاعات هاردت برگشته باشه. ولی اگه برنگشته از stellar phonix استفاده کن. چون اگه این برنامه نتونه برگردونه بقیه ی برنامه ها هم نیمتونن. تجربش رو من داشتم و بعد از کلی برنامه این برنامه بود که نجاتم داد.