PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر ایسر

DARRE
06-06-2010, 17:59
سلام،

من یک ایسر 9300 دارم که دوهفته هستش توی سرویس هست به خاطر اینکه شارژ نمیشد.
اولا میخواستم بدونم حایی هست تخصصی بتونه درستش کنه گویا مادر برد مشکل داره.
دوما هارددیسکشو دادم در آوردند زدند روی یک باکس به امید اینکه روی pc بتونم کارهامو انجام بدم ولی با اینکه توی devuce manager نشون میده توی my computer از هارددیسک خبری نیست. در این مورد راهنمایی لازم دارم.

ممنون
مسعود

hamid.7003
06-06-2010, 18:33
سلام،

من یک ایسر 9300 دارم که دوهفته هستش توی سرویس هست به خاطر اینکه شارژ نمیشد.
اولا میخواستم بدونم حایی هست تخصصی بتونه درستش کنه گویا مادر برد مشکل داره.
دوما هارددیسکشو دادم در آوردند زدند روی یک باکس به امید اینکه روی pc بتونم کارهامو انجام بدم ولی با اینکه توی devuce manager نشون میده توی my computer از هارددیسک خبری نیست. در این مورد راهنمایی لازم دارم.

ممنون
مسعود

هاردت IDE یا sata?

H@mid-Vista
07-06-2010, 22:04
بهترین جا برای تعمیر ایسر
سازگار ارقام هست
از ۱۱۸ شماره شو بگیر

kevin1023
08-06-2010, 00:11
راست ميگه حميد سازگار يا ويستا پخش رايانه

در مورد هارد هم برو قسمت disk management ببين اگه اونجا هست مي‌توني بهش نام يه درايو بدي ؟

DARRE
09-06-2010, 10:24
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. هارددیسک sata هستش و توی device manager به عنوان HITACHI HTS541612J95A0USB device دیده میشه ولی در disk management نیستش. البته os لپتاپ ویستا بود الان روی pc xp هستش نمیدونم فرق کنه

kevin1023
12-06-2010, 00:45
از هارد نوت بوك و باكس اكسترنال استفاده ميكني ، درسته !!!

ببين مشكل از باكس يا هارد نيست ،

فكر كنم هارد مشكل داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DARRE
12-06-2010, 11:26
از دوستانی که زحمت کشیدند و راهنمایی کردند واقعا سپاسگزارم ولی مشگل تا حدودی حل شد.
اولا اشکال شارژ از نوت بوک نبود جای دیگه بردم گفتند آداپتور مسئله داره با اینکه من با مولتی متر کنترل کرده بودم ولی گویا آمپر لازم رو نمیداده. آداپتور نو گرفتم جواب داد. به هرخال اون تعمیرگاه اولی توی پایتخت که اسم خوشون رو کلینیک هم گذاشتند وقتی دل و جگر نوت بوک رو سر جاش میگذاشتند کابل فلت رو شل بستند و حالا من یک تصویر سرخ رنگ دارم ولی حاضر نیستم دوباره دستگاه رو اونجا ببرم!
دوما مسئله هارد یک معمایی شده بود که وقتی دوباره روی دستگاه اصلی گذاشتیم کار کرد و به این نتیجه رسیدیم که ایسر توی بوت سکتور یک جور کد سکوریتی میذاره که هارددیسک توی سیستمهای دیگه دیده میشه ولی ماونت نمیشه که چیز خوبی هستش ولی خوب چند تا از این "متخصص" های سواد دار گفته بودند دیسک خرابه و پول میخواستند سکتور سکتور ریکاوری کنند.
عزت زیاد
پاینده باد ایران

hamid.7003
13-06-2010, 11:09
هارد ساتای لپ تاپ رو میشه مستقیم به pc وصل کرد یه کابل دیتا و یه برق وصل کن بهش درست مثل هارد pc