PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره عينك هاي سه بعدي كه تازه به ايران اومده ؟

Jeff hardy M
06-06-2010, 17:10
سلام
من تازگي ها تو بيشتر سايت هاي ايراني اين تبليغ رو ميبينم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كه فروش عينك سه بعدي هست كه به گفته ي همين سايت ها واقعا 3D‌ نشون ميده و اورجينال انگلستان هست.
حالا من از شما چند تا سوال دارم
كسي تا حالا از اين سايت ها اين عينك رو خريده ؟ چطوريه ؟ واقعا كار ميكنه ؟
واسه xBOX360‌ ميشه استفاده كرد ؟ منظورم اينه واسه همه بازياش ؟ چون تو سايتش نوشته واسه همه بازي ها . فيلم ها رو ميشه باهاش 3D‌ ديد !
رو TV معمولي هم كار ميكنه ؟ مي ارزه كه بخرمش ؟

من متن يكي از اين سايت ها رو زير ميزارم:

اگر هيجان را دوست داريد!اگر دوست داريد فيلم هاي خود را سه بعدي ببينيد همانند سينماهاي سه بعدي! اگر دوست داريد بازي هاي كامپيوتر سه بعدي انجام دهيد! عينك سه بعدي به همراه یک دی وی دی شامل كليپ ، كارتون و تصاویر سه بعدي + نرم افزار درايور سه بعدي ساز كامپيوتر با كم ترين قيمت نسبت به سایر فروشگاه ها ...
نکته قابل توجه در مورد این عینک ها این است شما می توانید با نصب درایور سه بعدی (مخصوص همه کارت گرافیک های کامپیوتری) و با داشتن عینک سه بعدی آناگلیف تمام بازی را به صورت کاملا سه بعدی (مجازی) دنبال کنید و از بازی های کامپیوتری بیشتر لذت ببرید. راهنمای نصب بازی و درایور سه بعدی داخل دی وی دی نصب بازی موجود است. تجربه استفاده از عینک های سه بعدی بسیار لذت بخش و تعجب بر انگیز برای کاربران میباشد. این عینک مناسب با هر نوع مانیتور میباشد و با شیشه های مخصوص فیروزه ای و قرمز بسیار شیک بوده و با استاندارد بین المللی انگلستان میباشد.
این پکیج ارزشمند همراه با یک دی وی دی شامل انیمیشن ها ، بازی ها ، تصاویر و کلیپ های کوتاه سه بعدی برای متقاضیان برای زمان محدود با قیمت فوق العاده استثنایی 7700 تومان ارسال خواهد شد.

popowoody
06-06-2010, 18:03
من تو مشهد زندگی می کنم یه روز رفتم پروما به ما نشون می داد گفت :

باید تلویزیون LED باشه
فیلم سه بعدی ضبط شده باشه ( آواتار )

ولی من که امتحان کردم خیلی باحال بود آدم از تلویزیون در اومد

SPY.07
06-06-2010, 18:40
دوست عزیز یه نگاهی به این تاپیک بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همون عینک های معمولی قرمز-فیروزه ای هست که با ریختن یه درایور برای کارت گرافیکتون ، بازی ها و بعضی برنامه ها سه بعدی میشن. که البته هر بازی به طور کامل سه بعدی نمیشه . لیستش تو سایت nVidia هست.

این روزا با اومدن تلوزیون ها Full LED 3D ، مردم این دو تا تکنولوژی رو با هم قاطی میکنن درحالی که کاملا جدا از هم هست. ( به بخش سخت افزار مراجعه کنید )

باید تلویزیون LED باشه
فیلم سه بعدی ضبط شده باشه ( آواتار )

با روش بالا اصلاً اینا نیاز نیست...

jecoo
06-06-2010, 18:42
باسلام!
اقا شک نکن بخر برای فیلمهاش باید فیلم سه بعدی باشه ولی برای بازی ها من رو 15 تا بغیر از اونا که تو لیست برنامش بود تست کردم جواب داد خیلی هم حال میده من خودم از این بازیا خیلی خوشم اومد
کالاف 4
کالاف 6
کانتر
کرایسیس
و فیلماش هم من تو ال سی دی امتحان کردم جواب داد خیلی حال میده ولی زیاد ازش استفاده نکن تیک میگیری

EngineeR EhsaN
06-06-2010, 20:41
كيفيتش چطور از اب درمياد؟
ارزش خريد داره؟
آخه من خيلي وسوسه شدم:15:

hesam_g59
07-06-2010, 01:04
من سفارش دادم.. اما هنوز نیومده...
دو دلم یه وقت پولم به هدر نرفته باشه

G.D.ragon.Ir
07-06-2010, 07:45
دوستان, درایورش فقط مختص به انویدیا هست؟

camry
08-06-2010, 16:55
سلام
از دست این تکنولوژی های امروز اگر چه بازیا رو سه بعدی بازی کردن یه لذت دیگه ای داره اما به نظر من نخری بهتره می دونی چرا چون دو روز دیگه 4 بعدی میاد :31:(احتمالا یه ماشینی میاد که میری توی اون میشینی و همراه بازی تکونت میده ضمن اینکه سه بعدیه)

mjorh
08-06-2010, 19:31
آخرش نفهميدم بخريم يا نخريم. حالا كه تو كف امتحان نهاييا مونديم .

DaRiOuShJh
08-06-2010, 20:59
بچه ها اینا چی ریختی کار مکینن؟
عینک رو میزنید تو چشتون مانیتور رو نگاه میکنید بعد از نصب درایورهاش و ...؟

MobinS
08-06-2010, 21:42
اصلا نخرید عینک رو! خودتون می تونین بسازیدش! برید سرچ کنین توی گوگل پیدا کنید، من خریت کردم و خریدم! اینا همه دروغن ، قیمت خود عینک 100 تومن هم نمیشه (تک تومنی!).
آره عینک رو می پوشی ، درایورشو می ریزی ، اگه فیلم مخصوص داری (مثلا آواتر) که پلی می کنی و می بینی ، اگه می خوای بازی بکنی باید تنظیماتی رو بکنید ، که واسه هر بازی هم اجرایی نیست ، بازی های خاص و مخصوص و معروف که لیستشو خودش داره .
درضمن این عینکا واسه چشم بده ، چون علت این که اجسام رو سه بعدی می بینید اینه که عینک چشم شما رو وادار می کنه که کمی چپ ببینه و این کار غیر عمدی هست. پس از مدتی استفاده از این عینکا چشمتون انحراف پیدا می کنه و یکم چشمتون چپ میشه. مراقب باشید ، از این عینکا نگیرید ، اگر هم می خوایید بگیرید ، عینک های سیمی که واسه هر بازی جداش وجود داره قیمتی حدود 20 هزار تومن داره رو بگیرید ، و جز عینک سه بعدی Guitar Hero و call Of duty عینک سه بعدی بازی های دیگه ای رو نگیرید.