PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد print size

spiring water
06-06-2010, 12:24
سلام.
چرا بعضی از عکسها print size و actual size اشون یکیه ولی بعضی دیگه اینطور نیست؟
(برای دیدن این مطلب بالا باید به option bar از ابزار zoom بروید.)
آیا در p.s میشه اندازه ی print size رو تغییر بدیم؟
ممنون.

s_r_asadiyan
06-06-2010, 15:47
سلام.
چرا بعضی از عکسها print size و actual size اشون یکیه ولی بعضی دیگه اینطور نیست؟
(برای دیدن این مطلب بالا باید به option bar از ابزار zoom بروید.)
آیا در p.s میشه اندازه ی print size رو تغییر بدیم؟
ممنون.

سلام دوست من
پرینت سایز در حقیقت نمای مقابل چشم شما از چاپ هست
یعنی به شما اجازه می ده که اشکالات سند خودتون رو اصلاح کنید مثل رنجه بودن خطوط و یا بی کیفیت بودن بعضی از تصاویر رو با زومی که انجام می ده و درحقیقت خروجی شما در فرآیند چاپ هست رو به اتون نشون می ده البته کار شما برای چاپ از نوع با کیفیت بالا مثل افست باشد پرینت سایز رو خیلی باید جدی بگیرید اما اگه از نوع تبلیغات محیطی فلکس و بنر هست خروجی پرینت سایز چندان معتبر نیست و با چند درجه زوم اوت محصول کار خود رو خواهید دید.
پیروز و سربلند باشی

spiring water
07-06-2010, 12:30
سلام دوست من
پرینت سایز در حقیقت نمای مقابل چشم شما از چاپ هست
یعنی به شما اجازه می ده که اشکالات سند خودتون رو اصلاح کنید مثل رنجه بودن خطوط و یا بی کیفیت بودن بعضی از تصاویر رو با زومی که انجام می ده و درحقیقت خروجی شما در فرآیند چاپ هست رو به اتون نشون می ده البته کار شما برای چاپ از نوع با کیفیت بالا مثل افست باشد پرینت سایز رو خیلی باید جدی بگیرید اما اگه از نوع تبلیغات محیطی فلکس و بنر هست خروجی پرینت سایز چندان معتبر نیست و با چند درجه زوم اوت محصول کار خود رو خواهید دید.
پیروز و سربلند باشی
سلام.
ممنون از پستتون. ولی من یه چیز دیگه سوال کردم و شما توضیحاتی در مورد print دادید.
بازم ممنون

s_r_asadiyan
07-06-2010, 15:51
سلام دوست من
منظور من این بود که پرینت سایز چیزی نیست که شما و من بتونیم تغییر بدیم پرینت سایز خروجی کار شماست
موفق باشی