PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریستارت شدن خودکار و ناخواسته ی سیستم

Akbari694
06-06-2010, 06:03
با سلام
مدتی است که کامپیوتر من هر دو ساعت یک بار ریستارت می شود.
همیشه نسخه 7600 ویندوز 7 را بر روی کامپیوتر نصب می کردم و هیچ مشکلی نداشت. اما پس از مدتی به این مشکل دچار شد پس ویندوزم رو از اول نصب کردم. ویندوز جدید هم از همون ابتدا این مشکل رو داشت. با آپدیت دو هفته پیش KIS 9.0.0.736 اسکن کردم، ویروسی پیدا نشد.

در ضمن از Event Viewer استفاده کردم و با Event ID 6008 به آدرس زیر هدایت شدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منتها چیز زیادی عایدم نشد. چون برای مشاهده ی مقالات مربوط به ثبت نام پولی نیاز داره.

لازم به ذکره که ویندوزم کرک نشده.
پیشاپیش متشکرم.

ebrahimjan
06-06-2010, 06:59
آيا ويندوز شما جنيون يا همون اكتيو هست اين مشكل بيشتر به خاطر اكتيو نبودن ويندوز پيش مياد

pcnondaily
06-06-2010, 07:51
همیشه در فاصله های یکسان دوساعتی ریست میشه یا موقع کار هایی خاص؟ ضد ویروس به روز هست؟ احتمال مشکل سخت افزاری بیشتر به نظر می رسه.

Akbari694
06-06-2010, 12:49
ویندوز رو تازه دیروز (عجیب) کرک کردم. قبل از کرک شدن و بعدش این مشکل رو داشت و داره.
همون طوری که توی عکس می بینید اصلاً بخش Activation از Properties کامپیوتر حذف شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و همیشه دقیقاً دو ساعت دو ساعت ریستارت میشه (حتی شب ها که هیچ کار نمی کنم و فقط داره دانلود میکنه).

ضد ویروس هم همون طوری که گفتم آپدیت دو هفته پیش رو داره و تا نصب مجدد ویندوز امکان آپدیتش نیست (چون کاسپر رو اکتیو نکنیم فقط یه بار میشه آپدیتش کرد.)

حالا جاتون خالی ویروت هم گرفتم. ان شاءالله ویندوز رو از اول نصب می کنم باز هم نتیجه رو می گم.

ولی اگر دوستان راهی رو سراغ دارند دریغ نکنند.

Akbari694
06-06-2010, 22:17
قربون کاسپر خودم بشم که همه ی فایل های ویروتی رو پاک (نه حذف) کرد.
بعدش راحت ویندوزم رو از اول نصب کردم که همه چیز درست شد حتی ریستارت شدن. پس اشکال نه سخت افزاری بود و نه مربوط به نسخه ی ویندوز

ممنون از همه!

alpha007
06-06-2010, 22:42
قربون کاسپر خودم بشم که همه ی فایل های ویروتی رو پاک (نه حذف) کرد.
بعدش راحت ویندوزم رو از اول نصب کردم که همه چیز درست شد حتی ریستارت شدن. پس اشکال نه سخت افزاری بود و نه مربوط به نسخه ی ویندوز

ممنون از همه!
شما که کسپر آپدیت شده داشتی چطور به زخم این نوع ویروس گرفتار شدی؟!

Akbari694
08-06-2010, 06:07
شما که کسپر آپدیت شده داشتی چطور به زخم این نوع ویروس گرفتار شدی؟!
موقع گرفتن ویروت کاسپر جونم رو بسته بودم.