PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : net meeting در ویندوز 7 کجاست

david071
05-06-2010, 20:50
net meeting در ویندوز 7 کجاست؟

اگر کسی نرم فزاری مثل net meeting داره
لطفا معرفی کنه
یک نرم افزار میخوام که دو کامپیوتر روی شبکه باهم صحبت کنند

mohsen_1363
05-06-2010, 21:19
برای شبکه کردن دو p30 اینجا مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piishii
06-06-2010, 12:57
سلام
سوال ایشون ربطی به شبکه کردن نداره این یک قابلیتی بود که توی ویندوز Xp دو سیستمی که توی یک شبکه ی لن بودند میتونستد با زدن دستور conf و طی کردم مراحل با هم نت میتینگ داشته باشند
توی ویندوز های ویستا و سون این قابلیت از بین رفته و سیستم های بهتری جایگزین شده شما زمانی که دو کامپیوتر یا بیشتر رو لن کرده عزیزم این مسیر رو طی کن و از سیستم جدید مایکروسافت استفاده کن
Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] clicking All Programs, and then clicking Windows Meeting Space.
یک برنامه ی دیگه هم هست من تست نکردم ولی شما اگه مایل بودی میتونی تست کنی و اونم ShareView هست
SharedView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fsite%2Fsitehome.aspx%3FSiteID%3D94)

david071
06-06-2010, 16:17
Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] clicking All Programs, and then clicking Windows Meeting Space.
سیستم من این گزینه رو نداره چیکار کنم
اگه نرم افزارش هست لینکش رو بگذارید
ممنون

Dew Drop
06-06-2010, 17:08
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p_amir
26-06-2010, 16:11
سلام به دوستان عزیز
من اون برنامه ایکه گفته بودین رو نصب کردم sharedview
به درد من نخورد چون با ای دی هاتمیل کار می کنه
من یه برنامه میخوام که تویک شبکه داخلی
همه بتونن با هم چت تصویری و صدا داشته باشن
به غیر از نرم افزار outlook messenger
این نرم افزار فقط صدا داره تصویر نداره
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
هرکی نرم افزاره بالایی رو خواست به من پیغام بده براش بفرستم یا از سایتهای دانلود
بره دانلود کنه
نرم افزار جالبیه برای چت در یک شبکه داخلی با صدا و بدون تصویر
p_amir2001@yahoo.ca (p_amir2001@yahoo.ca)

Evil Boy
24-07-2010, 12:40
سلام
سوال ایشون ربطی به شبکه کردن نداره این یک قابلیتی بود که توی ویندوز Xp دو سیستمی که توی یک شبکه ی لن بودند میتونستد با زدن دستور conf و طی کردم مراحل با هم نت میتینگ داشته باشند
توی ویندوز های ویستا و سون این قابلیت از بین رفته و سیستم های بهتری جایگزین شده شما زمانی که دو کامپیوتر یا بیشتر رو لن کرده عزیزم این مسیر رو طی کن و از سیستم جدید مایکروسافت استفاده کن
یک برنامه ی دیگه هم هست من تست نکردم ولی شما اگه مایل بودی میتونی تست کنی و اونم ShareView هست
SharedView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fsite%2Fsitehome.aspx%3FSiteID%3D94)

عزیز میشه دقیقتر بگی مسیر Windows Meeting Space کجاست؟من که پیداش نکردم!

Mojmos
05-12-2010, 12:15
عزیز میشه دقیقتر بگی مسیر Windows Meeting Space کجاست؟من که پیداش نکردم!

Windows Meeting Space
توی vista هستش نه seven

mkhoshtip67
10-02-2014, 19:16
net meeting در ویندوز 7 کجاست؟

اگر کسی نرم فزاری مثل net meeting داره
لطفا معرفی کنه
یک نرم افزار میخوام که دو کامپیوتر روی شبکه باهم صحبت کنند
سلام!من یه نرم افزاری استفاده میکنم به نام bigant خیلی عالیه! کل امکاناته net meeting رو هم داره اما از خیلی بهتره! اگه خواستی کار با اون رو یادت بدم این ایمیل منه!
iranianmohsen@yahoo.com
id:iranianmohsen