PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : back track live cd

akbarg64
05-06-2010, 13:30
درود خدمت همه دوستان.من میخام از بک ترک به صورت لایو استفاده کنم اما با این ارور مواجه میشم.میدونم مال سطح دسترسی هست اما اینکه چطور از شرش خلاص بشم نمیدونم.البته اینم میدونم که باید ازین دستورات استفاده کنم اما کجا خدا میدونه.ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.اینم عکسی از ارور مذکور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Blossom
05-06-2010, 20:20
خب این تصویر گویا نیست، می‌تونی توضیح بدی که چه کاری می‌کردی که این اومد؟
Back track چند؟
و این که back track یه توزیع حرفه‌ای حساب می‌شه، چرا برای کار از اون استفاده می‌کنی؟ دلیل خاصی داره؟

taia
05-06-2010, 22:26
درود خدمت همه دوستان.من میخام از بک ترک به صورت لایو استفاده کنم اما با این ارور مواجه میشم.میدونم مال سطح دسترسی هست اما اینکه چطور از شرش خلاص بشم نمیدونم.البته اینم میدونم که باید ازین دستورات استفاده کنم اما کجا خدا میدونه.ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.اینم عکسی از ارور مذکور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیشه دقیق گفت فقط سطح دسترسی هست، خیلی مسائل ممکن هست این مورد رو پیش بیارند، سطح دسترسی یکی از اونهاست، ممکن هست مشکل در کانفیگ X باشه، یا نبود یک فولدر، و غیره...
این ارورها معمولا کلی هستند.
در ضمن توزیعی مانند بک ترک رو بهتر است نصب کنید تا لایو، چون این توزیع ها به صورت کاربر روت بالا می آیند و در حالت لایو چون عملا سیستمی وجود نداره و فولدرها همه مجازی و بر روی رم شما هستند، با مشکلات دسترسی ها به صورت اساسی درگیر هستند.

در ضمن همونطور که Blossom گفت، کامل بگو در چه مرحله ای این پیغام اومد، در ضمن چه نسخه ای رو استفاده می کنی، جهت اطلاعات بیشتر کارت گرافیکت چی هست؟

و اگر نصب کردی هم بگو از کدام مقاله ی نصب استفاده کردی، البته از توضیحت می شه برداشت کرد که نصب نکردی، ولی به هر جهت

Blossom
06-06-2010, 00:21
نمیشه دقیق گفت فقط سطح دسترسی هست، خیلی مسائل ممکن هست این مورد رو پیش بیارند، سطح دسترسی یکی از اونهاست، ممکن هست مشکل در کانفیگ X باشه، یا نبود یک فولدر، و غیره...
این ارورها معمولا کلی هستند.
در ضمن توزیعی مانند بک ترک رو بهتر است نصب کنید تا لایو، چون این توزیع ها به صورت کاربر روت بالا می آیند و در حالت لایو چون عملا سیستمی وجود نداره و فولدرها همه مجازی و بر روی رم شما هستند، با مشکلات دسترسی ها به صورت اساسی درگیر هستند.

در ضمن همونطور که Blossom گفت، کامل بگو در چه مرحله ای این پیغام اومد، در ضمن چه نسخه ای رو استفاده می کنی، جهت اطلاعات بیشتر کارت گرافیکت چی هست؟

و اگر نصب کردی هم بگو از کدام مقاله ی نصب استفاده کردی، البته از توضیحت می شه برداشت کرد که نصب نکردی، ولی به هر جهت

والا اینا رو که به کنار بذاریم، حتی بک ترک تا اونجا که یادمه محیط x رو لود نمی‌کنه، جزو توزیع‌های حرفه‌ای به حساب میاد. من با بک ترک قبل از انتشار ۴ و خود ۴ که کار می‌کردم کلی اذیتم می‌کرد، یعنی به عنوان سیستم‌عامل تخصصی خوبه ولی به عنوان سیستم‌عامل کاربردی اصلن قابل استفاده نیس. فک می‌کنم اوبونتو بیس (یا ناپیکس بیس) بود.

taia
06-06-2010, 10:53
والا اینا رو که به کنار بذاریم، حتی بک ترک تا اونجا که یادمه محیط x رو لود نمی‌کنه، جزو توزیع‌های حرفه‌ای به حساب میاد. من با بک ترک قبل از انتشار ۴ و خود ۴ که کار می‌کردم کلی اذیتم می‌کرد، یعنی به عنوان سیستم‌عامل تخصصی خوبه ولی به عنوان سیستم‌عامل کاربردی اصلن قابل استفاده نیس. فک می‌کنم اوبونتو بیس (یا ناپیکس بیس) بود.

درست هست، البته X بستگی داره به راهنمای نصبتون، برای همین از دوستمون سوال کردم، در برخی راهنماها X رو نصب و کانقیگ میکنند و در برخی دیگر نه! بستگی به کار داره.
BT4 بر اساس اوبونتو هست، و کلا حرف شما کاملا درسته، توزیعی هست بیشتر برای کارهای امنیتی، در واقع توزیعی برای تست هست بیشتر تا اینکه کسی بخواهد به عنوان یک توزیع خانگی استفاده کنه، مخصوصا اینکه شما در همه حالت کاربر روت هستید، که خوب خودتون می دونید این یعنی چی! و چه مشکلاتی رو به همراه می تونه داشته باشه!
ما همیشه به کاربران توصیه می کنیم که کاربر روت رو لاگ این نکنند، حالا فکر کنید این توزیع همواره کاربر روت رو داره!

akbarg64
06-06-2010, 21:50
سلام.والا موقعی که سیستمم بوت شد چندتا گزینه اومد من اون گزینه گرافیکیش رو انتخاب کردم.گزینه سومش بود حالا اگه کسی داره یه نیگاه بندازه بک ترک نسخه ۳ لایو سی دی البته نسخه ۴ رو هم دارم نگین چرا نسخه ۳ اما قصد نصب کردن ندارم فقط میخوام ببینم چه جوریه بدردم چون ادم کنجکاوی هستم و دوست دارم تقریبا تموم سیستم عامل ها رو یه مزه کرده باشم.سیستمم هم لب تاب هست اچ پی ۵۰۰ گرافیک ۶۴ رم ۲۵۶ سی پی یو ۱۳۰۰ البته اون زمانی که خریدم واسه خودش لب تاب بود .الان دیگه نیست.ممنون ازینکه جواب دادین راستی موقع نصب ابونتو هم به سطح دسترسی گیر میداد که اول به صورت لایو اجرا کردم بعد نصب کردم مشکلم حل شد.الان هم دارم ازش استفاده میکنم.

akbarg64
17-06-2010, 20:39
سلام.کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41: :41:ممنون میشم دوستان لطفا اونایی که میدونن کمک کنن.