PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگام ورود به ویندوز بعد تغییر دمین USER NAME و PASSWORD کار ممیکنه

amin_eshgh
05-06-2010, 09:16
سلام خدمت تمامی دوستان من 2 تا pc دارم و یه لب تاپ من دوتا pc رو توسط setup a home or small office network و یه router به هم وصل کردم و میتونستم با زدن ip دستکاه دیگه فولدر های شیر شده اونو ببینم یه لب تاپم دارم که مدیر شبکه شرکت اونو با کامپیوتر های شرکت بوسیله دمین شبکه کرده من هرچقدر سعی کردم اونو با یکی از این pc ها شبکه کنم نشد رفتم در قسمت my computer properties computer name و نحوه شبکه رو از دمین کردم work group و اسمشم گذاشتم mshome و بعد دستگاه کفت باید رست کنی تا تنظیمات اعمال شه بعد ریست دیگه هر چقدر username و password رو میزنم نمیتونم وارد لب تاپ بشم اینم بگم که نحوه ورودش از این صفحه آبی مسخره است که باید alt+del+ctrl رو بزنی تا صفحه لگین بیاد .error ای که هم میده اینکه میگه user name or password or domain is not correct کمکم کنید لطفا

moosavi.sm89
05-06-2010, 22:50
عزیز خوب اون یوزر پسوردی که قبلاً میزدی برای دومین بوده
شما باید الان یوزر پسورد لوکالت رو به سیستم بدی.
از یوزر administrator استفاده کن بدون پسورد اگر شانس داشته باشی روش پسورد نباشه.

مدیر شبکه شرکت اونو با کامپیوتر های شرکت بوسیله دمین شبکه کرده من هرچقدر سعی کردم اونو با یکی از این pc ها شبکه کنم نشد تا این قسمت مشکل چی بوده؟ منظورتون از اینکه شبکه نشد چیه دوست من یعنی خواستی مستقیم به یک سیستم وصل کنی با کابل نشده؟:11: