PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پیام dispaly driver stoped responding and has recoverd

esf-kh
04-06-2010, 18:37
درود .

کامپیوتر من مشخصات زیر را دراد :

cpu : amd phenom xII 550
moder board : gigabyte ma78gds3h
ram : 3 gig
gerapic : ATI RADEON hd 4550 یک گیگ رم

از وقتی ویندوز سون رو نصب کردم گاهی با باز کردن برنامه ها یا پنجره ای صفحه قفل میشه و بعد سیاه میشه و دوباره به حالت عادی بر می گرده و تو taskbar پیغام dispaly driver stoped responding and has recoverd رو می ده . گاهی اوقات هم صفحه آبی مرگ ظاهر میشه . و دو سه بار هم صفحه مونیتور مثل وقتی که تلویزیون هیچ برنامه ای نداره و برفک نشون میده برفکی میشه . ویندوز سون msdn که دستکاری نشده هم رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد . در system rate پایین ترین رتبه 5.1 است و مربوط به گرافیک Aero می باشد . به نظر شما مشکل از کجاست ؟ لازم به ذکر هست تمام درایورها رو نصب کردم . آپدیت هاش رو هم گرفتم و نصب کردم . با برنامه های بک آپ گیر از درایور سیستم رو چک کردم و هر چی درایور که آپدیت نیوده را آپدیت کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست . الان تم ویندوز رو تو حالت کلاسیک قرار دادم . با توجه به اینکه سیستم از نظر کارآیی سیستم پایینی نیست مشکل از کجا میتونه ناشی بشه ؟

mohsen_1363
04-06-2010, 19:42
1 گیگ از رم ها رو بردار
و 2 گیگ توی 2 خشاب کنار هم بزار
اگه 3 تا رم 1 گیگ داری

اگه یه 2 گیگ و یه 1گیگ داری
1گیگ رو بردار و فقط رم 2گیگ رو بزار
نتیجه رو اعلام کن

esf-kh
04-06-2010, 22:34
درود . یکی از رم‌های یک گیگ رو بیرون آوردم . الان دو تا رم یک گیگ تو دو تا خشاب کنار هم هست ولی مشکل همچنان باقی است

Dew Drop
05-06-2010, 00:28
سلام
به نظر من مشکل شما از کارت گرافیک تون هست.نمی دونم شاید دماش زیاد میشه این مشکل براتون پیش میاد.بهتره تواین تایپیک هم بپرسید.

مشکلات کارت های گرافیک، تدوین و کپچر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_1363
05-06-2010, 03:48
مشخصات سیستم شما که خیلی خوب هست
و تمامی قطعه ها هم کاملا ویستا ساپورت هستند
شما روی xp هیچ مشکلی نداشتید ؟
مثلا موقع گیم ؟
پاور مناسب استفاده کردید که برق کم نیاره با توجه به
سیستمتون ؟
چیزی دیگه ای به ذهنم نمیرسه دوست عزیز تا کمکتون کنم
ولی یه ربطی به گرافیک داره به خاطر اون پیغامتون

esf-kh
05-06-2010, 08:28
دوستان گرامی از راهنماییتون سپاسگزارم . توی تاپیکی که فرمودید هم سوال را می پرسم .

سیستم رو قبلا با ویندوز ایکس پی امتحان کردم مشکلی نبود . الان هم یک روزی هست که تم ویندوز سون رو روی کلاسیک گذاشتم . ظاهرا مشکلی نیست .

حقیقتش روی گیم امتحان نکردم . نمی دونم مشکلی داره یانه .
پاور سیستم Green GP530AB هستش .

البته دوستمون داغ کردن کارت گرافیک رو فرمودن که لازمه عرض کنم وقتی سیستم را به این CPU ارتقا دادم مجبور شدم بایوس را آپدیت کنم چون سی پی یو را نمیشناخت . الان سی پی یو را به خوبی می شناسه . فقط مشکلی که هست اینه که وقتی در کیس را می بندم بعد از مدتی سرعت فن سی پی یو بالا می ره و وقتی در کیس رو باز می کنم سرعت پایین می یاد . موقع ری استارت هم یک لحظه سرعت فن کم میشه و دوباره به حالت عادی بر می گرده که نمی دونم مشکل از کجاست . البته این مشکلی که عرض کردم ربطی به ویندوز سون نداره و تو ایکس پی هم همین مشکل وجود داشت ولی یک جورایی شک دارم به بالا بودن دمای سیستم . مادر برد را هم گارانتی بردم گفتند که زیر مادر برد سبز شده که نشون میده آمپر کشیده و یک چیزی داره برق زیادی می کشه . ورژن بایوس را همون ورژن آخری که در سایت گیگا بایت هست گذاشتم و از همون موقع بالا رفتن سرعت سی پی یو اتفاق افتاد . ورژن دیگه ای از بایوس هم در سایت موجود نیست .

اینها تمام مواردی بود که از زمانی که سیستم را آپگرید کردم پیش آمده که البته بیشتر به سخت افزار میاد تا ویندوز سون ولی به هر حال مشکل تو ویندوز سون خودش رو نشون میده

شاد و پیروز باشید .

بدرود

esf-kh
05-06-2010, 09:49
درود مجدد

الان که دارم با سیستم کار می کنم رم سیستم 2 گیگ هست . فتو شاپ و دریم ویور رو با هم باز گذاشتم پیغام داد مموری سیستم پایین هست ، اطلاعات را ذخیره کنم . چند بار دیگه هم همین مشکل پیش اومده نمی دونم مگه 2 گیگ رم برای سون کافی نیست ؟ خلاصه این سیستم حسابی کلافم داره میکنه

mohsen_1363
05-06-2010, 15:44
دوست عزیز دو گیگ رم برای ویندوز کم نیست من با همین 2گیگ رم همه کار دارم میکنم
بدون هیچ مشکلی ، شما هم میتونی 1گیگ دیگه رو جا بزنی اگه مجدد مشکلی داشتی
، 1گیگ برش داری
پاورتون هم مناسب هست
در مرود دور فن ، تو بایوس یه سری تنظیمات هست برای دمای cpu و درو فن ، اونا رو چنج کن
شاید جواب گرفتی
امپر زیادی هم که مادر بورد میکشه ، احتمال برق دزدی داری ، مادر برد چک کن اتصال بدنه نداشته باشه
و در کل بهتره مادربورد عوض کنی اگه گانتی قبول میکنه
این مین دیگه مین بشو نیست ، اسیب دیده
موفق باشی