PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگرداندن ویندوز 7 به حالت اولیه ...

pooria.rio
04-06-2010, 13:08
سلام
من پریروز یه ASUS PRO64 خریدم
قبل از اینکه با نرم افزار خود (ASUS (AI RECOVERY BURNER از ویندوز بک آپ بگیرم باهاش کار کردم و نرم افزار هم نصب کردم:41::41:
حالا که میخوام بک آپ بگیرم نرم افزار لپ تاپ ارور میده و نمیشه باهاش پشتیبان گرفت
ریستور خود ویندوز هم تاریخ اولیه رو نداره
خیلی برام مهمه که از حالت اولیه ویندوز که بالا اومده پشتیبان داشته باشم
ممنون میشم راهنماییم کنین
راستی ویندوز هم 7 64 بیتی هستش

Microsoft24
04-06-2010, 14:10
سلام
من پریروز یه ASUS PRO64 خریدم
قبل از اینکه با نرم افزار خود (ASUS (AI RECOVERY BURNER از ویندوز بک آپ بگیرم باهاش کار کردم و نرم افزار هم نصب کردم:41::41:
حالا که میخوام بک آپ بگیرم نرم افزار لپ تاپ ارور میده و نمیشه باهاش پشتیبان گرفت
ریستور خود ویندوز هم تاریخ اولیه رو نداره
خیلی برام مهمه که از حالت اولیه ویندوز که بالا اومده پشتیبان داشته باشم
ممنون میشم راهنماییم کنین
راستی ویندوز هم 7 64 بیتی هستش

با سلام به شما دوست عزیز ،

اولا ، شما یک توضیحی بدید که چند تا پارتیشن دارید ؟!‌:

در ثانیه یک عکس از ارور UP کنید‌! بهتر میشه نظر داد!

موفق باشید ،

امید

saman3230
04-06-2010, 14:50
سلام

قبل با آمدن ویندوز کلید f8 با f10 رو فشار بدید از این طریق ویندوز رو به روز اول برگدانید سپس ریکاروی تهیه کنید

pooria.rio
04-06-2010, 17:20
با سلام به شما دوست عزیز ،

اولا ، شما یک توضیحی بدید که چند تا پارتیشن دارید ؟!‌:

در ثانیه یک عکس از ارور UP کنید‌! بهتر میشه نظر داد!

موفق باشید ،

امید
سلام عزیز
این نرم افزار از 4 تا DVD استفاده میکنه واسه بک آپ گرفتن
والا دیگه dvd خام الان ندارم که ارورش رو بزارم
اما میگه که dvd1 درست بک آپ گرفته نشد،لطفا دوباره دی وی دی خالی قرار بدهید تا عملیات از سر گرفته شود
ضمنا 2 تا هم پارتیشن دارم

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

سلام

قبل با آمدن ویندوز کلید f8 با f10 رو فشار بدید از این طریق ویندوز رو به روز اول برگدانید سپس ریکاروی تهیه کنید

این کار جواب میده ؟
نرم افزارهای اصلی لپ تاپ رو پاک نمیکنه ؟
بعد تو اون صفحه ای که میاد repair رو بزنم ؟
میشه مراحل بعدش رو هم توضیح بدید که گیر نکنم ؟

Microsoft24
04-06-2010, 18:05
این کار جواب میده ؟
نرم افزارهای اصلی لپ تاپ رو پاک نمیکنه ؟

نه پاک نمیکنه! ، چون شما دو تاپارتیشن داری که یکیش ریکاوری ه!

همین راهی که سامان خان فرمودند ، عالیه!

من میخواسم بدونم که شما پارتیشن ریکاوری رو دارین یا نه!

pooria.rio
04-06-2010, 18:27
من این راه رو امتحان کردم
متاسفانه میره رو همون سیستم ریستور خود میندوز که بهتون گفتم ریستور پوینت اولیه رو نداره
یعنی زودترینش واسه بعد از نصب نرم افزارهاس که به دردم نمیخوره
یه راه دیگه پیشنهاد بدین

REGISTERED-USER
04-06-2010, 19:09
سلام

ویندوز هفت اونم اگه نسخه 64 بیتی باشه کمی ریکاوری اش متفاوت هست ... برای بوت ریکاوری از روی هارد نیاز به یک شورکات دسترسی به اون دارید که اول از همه نیاز به یک دیسک ریکاوری مخصوص لپ تاپ خود دارید ... روش ساخت اون در ویندوز هفت رو قبلا دوستان تو کلوپ ویندوز هفت گذاشتند .... پس اول این دیسک رو بسازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی این سی دی رو گذاشتید و بوت کردید ، به راحتی یکی از گزینه های عکس ابزار ریکاوری از روی هارد شماست و این ابزار برای شما لود میشه و میتونید کل سیستم رو به حالت factory setting تغییر بدید (نیازی به ایجاد پوینت ریکاوری توسط ویندوز نیست ، این گزینه ابزار خود ایسوز رو لود میکنه) ... البته باید بگم که این عملیات کمی طول میکشه و همچنین پارتیشن C شما کاملا فرمت میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooria.rio
04-06-2010, 20:13
سلام

ویندوز هفت اونم اگه نسخه 64 بیتی باشه کمی ریکاوری اش متفاوت هست ... برای بوت ریکاوری از روی هارد نیاز به یک شورکات دسترسی به اون دارید که اول از همه نیاز به یک دیسک ریکاوری مخصوص لپ تاپ خود دارید ... روش ساخت اون در ویندوز هفت رو قبلا دوستان تو کلوپ ویندوز هفت گذاشتند .... پس اول این دیسک رو بسازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی این سی دی رو گذاشتید و بوت کردید ، به راحتی یکی از گزینه های عکس ابزار ریکاوری از روی هارد شماست و این ابزار برای شما لود میشه و میتونید کل سیستم رو به حالت factory setting تغییر بدید (نیازی به ایجاد پوینت ریکاوری توسط ویندوز نیست ، این گزینه ابزار خود ایسوز رو لود میکنه) ... البته باید بگم که این عملیات کمی طول میکشه و همچنین پارتیشن C شما کاملا فرمت میشه

ممنون از راهنماییتون
ولی نمیدونم چرا اینجا کسی متوجه نمیشه من چی میگم :دی
این کاری که گفتین رو انجام دادم،اما میره روی ریکاوری خود ویندوز که قبلا توضیج دادم به چه دلیل به درد من نمیخوره
حالا بگین من باید چی کار کنم :دی

Microsoft24
04-06-2010, 20:32
ممنون از راهنماییتون
ولی نمیدونم چرا اینجا کسی متوجه نمیشه من چی میگم :دی
این کاری که گفتین رو انجام دادم،اما میره روی ریکاوری خود ویندوز که قبلا توضیج دادم به چه دلیل به درد من نمیخوره
حالا بگین من باید چی کار کنم :دی

خب ، باید بره تو همون قسمت دیگه!

بعد شما ، System Image Recovery و یا Reset Factory رو بزنی ، لپ تابت رو ریستور میکنه به روز اولی که خریدی!

pooria.rio
04-06-2010, 20:35
ریست فاکتوری نداره
مشکل همینه

به این نکته دقت کنین که من هیچ restore point از ویندوز ندارم،چه با نرم افزار اسوس چه با نرم افزار خود ویندوز

اگه ممکنه هرچی میخواین بگین با عکس توضیح بدین ممنون میشم

Microsoft24
04-06-2010, 22:32
ریست فاکتوری نداره
مشکل همینه

به این نکته دقت کنین که من هیچ restore point از ویندوز ندارم،چه با نرم افزار اسوس چه با نرم افزار خود ویندوز

ببینم ، مگر شما یک پارتیشن ریکاوری ندارین ؟؟؟؟

شما ، یک عکس از My Computer بزار ببینم!

REGISTERED-USER
04-06-2010, 22:44
ریست فاکتوری نداره
مشکل همینه

ای نوفهمه ... ای هیچی نوفهمه ... چه از ما وخای ها ؟ چرا مثل بختک چسبیدی به فروم ؟ :31: :31:

ببین پوریا جان ... نیازی به ساختن پوینت نیست .... شما از این طریق باید وارد ریکاوری ایسوز بشوید ... اگه ریکاوری سنتر ایسوز لود میشه یه عکسی ازش بزار بهت بگم

پارتشین ریکاوری هم مخفی هست ... این کارش لود برنامه d2d recovery از روی همون پارتیشنه

pooria.rio
04-06-2010, 23:29
اینم عکس از my computer

توروخدا مرحله به مرحله توضیح بدین که چی کار کنم ؟؟/ با عکس

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

ای نوفهمه ... ای هیچی نوفهمه ... چه از ما وخای ها ؟ چرا مثل بختک چسبیدی به فروم ؟ :31: :31:

ببین پوریا جان ... نیازی به ساختن پوینت نیست .... شما از این طریق باید وارد ریکاوری ایسوز بشوید ... اگه ریکاوری سنتر ایسوز لود میشه یه عکسی ازش بزار بهت بگم

پارتشین ریکاوری هم مخفی هست ... این کارش لود برنامه d2d recovery از روی همون پارتیشنه

نه،،،،،،ریکاوری سنتر اسوس نمیاااد
مال خود ویندوز میاد که به دردم نمیخوره

REGISTERED-USER
04-06-2010, 23:34
یه عکس از برنامه ریکاوری کریتور ایسوز میزاری؟

pooria.rio
04-06-2010, 23:38
خدمت شما

saman3230
04-06-2010, 23:39
شما روی MY COMPUTER راست کلیک MANAGE

از MANGE به STROGE DEVICE برید

از اون صفحه عکس بگیرید نه از مای کامپیوتر

REGISTERED-USER
04-06-2010, 23:51
خوب این میگه 4 تا دی وی دی آماده کن ، اولی رو بزار و استارت کن .... مشکل چیه ؟

pooria.rio
05-06-2010, 00:01
خوب این میگه 4 تا دی وی دی آماده کن ، اولی رو بزار و استارت کن .... مشکل چیه ؟

کشتی منو تو :دی
بابا جان ارور میده،دی وی دی اول رو میزنه بعد آخرش میگه درست رایت نشد،لطفا دوباره دی وی دی خالی بزارین تا رایت کنم

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

شما روی MY COMPUTER راست کلیک MANAGE

از MANGE به STROGE DEVICE برید

از اون صفحه عکس بگیرید نه از مای کامپیوتر

اینم خدمت شما

عکس دیگه ای نمیخواین ؟؟ :دی

saman3230
05-06-2010, 00:04
ببین فدا شم من

بیا همین گزینه رو پائین روی DISK MANAGMENT من اطلاعات اون قسمت رو می خوام

pooria.rio
05-06-2010, 00:07
خدمت شمااا :دی

saman3230
05-06-2010, 00:11
خب خب خب

با خیال راحت همون روشی که در اول گفتم رو انجام بده

چون درایو ریکاوریت هستش

و هیچ مشکلیم نداره

pooria.rio
05-06-2010, 00:13
اون روش اول رو کامل توضیح بده
چون من هرکاری که میکنم جواب نمیده اون روش شما

saman3230
05-06-2010, 00:17
قبل از بالا امدن ویندوز کلید ّf10 و یا f8 رو فشار بدید

وارد ریکاوری شوید

گزینه ریستور رو انتخاب کنید

بعد از ریستور درایو c

pooria.rio
05-06-2010, 00:22
این کارو کردم
دنبال ایمیج میگرده که من ندارم
در حالت دوم هم میره سراغ ریستور پوینت های خود ویندوز

saman3230
05-06-2010, 00:26
آخه نصب برنامه هیچ تاثیری در ریکاوری ویندوز نداره !!

اون یه فایل wim هست تو همون درایوی که داری !!

pooria.rio
05-06-2010, 00:30
نمیدونم والا
دارم دیوونه میشم
الان اوضاع اینطوریه که گفتم
کمک کنید :دی

saman3230
05-06-2010, 00:32
یه کاری می تونی بکنی بری ریکاوریشو بخری

یا کسیو پیدا کنی که مدل تورو داشته باشه و از ریکاوری اون یه کپی بگیری

pooria.rio
05-06-2010, 00:36
راه دیگه ای نداره که خودم بتونم انجام بدم ؟
دفتر گارانتی چی ؟
اون میتونه این کارو انجام بده ؟

saman3230
05-06-2010, 00:40
آخه عجیبه

ببینم برنامه ریکاوری وقتی شروع به ریکاوری گرفتن می کنه چه پیغام خطایی میده ؟

pooria.rio
05-06-2010, 00:46
برای بار 1000 ام :دی
اینو میگه

بابا جان ارور میده،دی وی دی اول رو میزنه بعد آخرش میگه درست رایت نشد،لطفا دوباره دی وی دی خالی بزارین تا رایت کنم

saman3230
05-06-2010, 00:49
ا خوب چه ربطی داره

شاید این موضوع از نوع دی وی دی که استفاده می کنی باشه یا از دی وی دی رایتریت دلیل نمیهشه

pooria.rio
05-06-2010, 00:51
ا خوب چه ربطی داره

شاید این موضوع از نوع دی وی دی که استفاده می کنی باشه یا از دی وی دی رایتریت دلیل نمیهشه

تا حالا 4 جور دی وی دی خام استفاده کردم
همشون همین رو میگه
خوب لااقل یه راهی بگین که بفهمم دردش چیه؟؟؟؟:46:

saman3230
05-06-2010, 00:55
دردش درده به دردیه:31:

ببین والا نباید این مشکلو داشته باشد چون اصلا نصب برنامه به ریکاوری ربطی نداره آخه

pooria.rio
05-06-2010, 00:58
آقایون خانومای p30 لطفا بسیج شید تا این مسئله حل بشه
:دی

ess_1362
05-06-2010, 08:24
سلام

البته من در زمینه لپ تاپ اصلا تجربه دوستان را ندارم ولی همراه لپ تاپ شما یک CD ریکاوری هست که وقتی شما از اون CD بوت می کنید پس از انجام مراحلی سیستم عامل به روز اول بر می گرده

البته شما حتما باید همون روزی که لپ تاپ را خریداری کردین با استفاده از NORTON GHOST یک بک آپ از درایو سیستم عامل می گرفتین و روی یک DVD میزدین تا امروز دیگه درگیر این مسائل جزیی نمیشدین

REGISTERED-USER
05-06-2010, 09:46
سلام علیکم :دی ... حال شما خوبه ؟

خیلی از لپ تاپ ها از جمله ایسوز این دیسک رو به همراه ندارند !

مساله اون نورتن گاست و ... نیست ، ریکاوری دیسک بهتره توسط خود برنامه پیشنهادی سازنده تهیه بشه

pooria.rio
05-06-2010, 10:33
یعنی واقعا هیچ راهی نداره ؟؟؟

REGISTERED-USER
05-06-2010, 10:34
من یه دیسک با روشی که گقتم ساختم .... لپ تاپ هم acer 4740G است ... وقتی میزاری از روی سی دی بوت میکنی مراحل اش رو ببین (برات عکس گرفتم ) :دی

مرحله بعد انتخاب گزینه اول است :

آخرین گزینه :

ابزار برگرنداندن فاکتوری ستینک :

آخر لیست لینکی است که می تونه شما رو به برنامه ریکاوری وصل کنه ... مثلا در این مورد : acer erecovery managment

برای ایسوز هم باید حتما این گزینه وجود داشته باشه و اگر نباشه ، یعنی ریکاوری پرت !

نکته مهم :

باید اول برید توی بایوس ایسر و گزینه ای داره به نام D2D recovery manager ، اون رو روی حالت enable بزارید تا این گزینه اکتیو بشه ... :20:

احتمالا هم شما مراحل مشابه دارید !

بعد بگید ایسوز ، بیا .... مشکل میاره همه می مونند توش ... خدایی بهتر ابزار ریکاوری رو یکی از ایسر دیدم یکی از ایسوز ! بقیه برندها چرندند ! :2:

حالا مطمئنی این دیسک رو ساختی ؟ غیر ممکنه توش چیزی نباشه :5:

REGISTERED-USER
05-06-2010, 10:40
در سایت نوت بوک ریوو راهنمای خوبی گذاشته :

1. Try using the recovery partition, if you didn't erase it. Reboot, press F9 at the asus splash screen. If recovery starts, you're fine. It will be done in less than half an hour.

2. Insert recovery CD/DVD, reboot computer, press ESC once at the ASUS boot screen. At the ensuing prompt, select the CD/DVD drive, and press Enter. The recovery disk should now boot. If it doesn't, something's wrong either with the drive or the disk.

In any case try the recovery partition option first, it's much faster.

And make sure you back up all your data!

__

1- سعی کنید از پارتیشن ریکاوری استفاده کنید ، اگر آن را حذف و پاک نکرده اید! ری بوت کنید ،وقتی لوگوی ایسوز اومد دکمه F9 رو بفشارید. اگر ریکاوری اجرا شد ، عالیست و در کمتر از یک ساعت و نیم می توانید انجامش دهید

2- سی دی / دی وی دی ریکاوری را (در صورت داشتن و ساخته شدن ان قبل از هر چیز) درون سیستم قرار دهید ، سیستم را ریست کنید ، ESC را بفشارید یکبار وقتی که لوکوی ایسوز آمد، بعد از آن که سوال پرسید گزینه درایو CD/DVD انتخاب کنیدو اینتر را بزنید. ریکاوری دیسک اجرا می شود. اگر اجرا نشد ، چیزی مشکلی ایجاد کرده بر روی درایو و یا دیسک شما.

در این خصوص بهتره گزینه اول را انتخاب کنید چون بسیار سریع تر است. و مطمئن باشید از اطلاعات خود (پارتیشن C) بک اپ گرفته اید

pooria.rio
05-06-2010, 11:09
این مطلب آخریت به کار اومد
نرم افزار اسوس اومد
حالا برم جلو ببینم چی میشه !
خدا رحم کنه

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

خدا دنیا رو بهت بده،اینورشو انورشو :دی
الان داره factory restore میشه :دی

REGISTERED-USER
05-06-2010, 11:09
هم خوبه ... موفق باشی !

Microsoft24
05-06-2010, 14:38
این مطلب آخریت به کار اومد
نرم افزار اسوس اومد
حالا برم جلو ببینم چی میشه !
خدا رحم کنه

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

خدا دنیا رو بهت بده،اینورشو انورشو :دی
الان داره factory restore میشه :دی

من ، که داشتم از ایسوس نا امید می شدم!

حالا ، یک توضیحی بدید ، ببینم چه کار کردید!

با تشکر ،

امید

REGISTERED-USER
05-06-2010, 17:29
هیچی ... فکر کنم این پسرمون نمیومد دکمه f9 رو به موقع بزنه ! همین

werewolf
29-06-2010, 03:36
سلام.پنج صفحه رو خوندم اما هیچی نفهمدیم :ی از اونجایی که قبلاً اینقدر خنگ نبودم گفتم شاید من هم دوباره بپرسم یکی جواب جامعی بده.
لپ تاپ من مدل ASUS U80V هست و تازه خریدم.اولین کاری که کردم این بود که نرم افزار AI Recovery Burner که دوستمون عکسش رو توی صفحه های قبل گذاشته بود رو اجرا کردم و به زحمت تا دی وی دی 3 بک آپ گرفتم.اما ایندفعه ارور با یکبار در آوردن دی وی دی و گذاشتن دوباره در دی وی دی رایتر حل نمیشه و هر کاری میکنم یا تا آخر رایت میره بعد گیر میکنه و دی وی دی 3 رو میسوزونه یا کلا میگه مدیایی شناخته نشد،لطفاً دیسک خالی قابل رایت قرار دهدی(دی وی دی خام توی دستگاهه)

اگر کسی راه حل درستی برای اینکار داره ممنون میشم شیر کنه.ویا اگر نرم افزاری میشناسید که بتونه از ویندوز اورجینالم سورسش بک آپ بگیره و اون رو استخراج کنه باز هم ممنون میشم معرفی کنید.

پایدار باشید

عِطری

pooria.rio
30-06-2010, 13:00
من ، که داشتم از ایسوس نا امید می شدم!

حالا ، یک توضیحی بدید ، ببینم چه کار کردید!

با تشکر ،

امید

ببخشید من دیگه سر نزدم به اینجا
هیچی والا خیلی ساااااده بود
f9 رو اول زدم و بعد هم 2تا اینتر و یه کلیک.....
به همین راحتی
تمااااممم
:دی

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

سلام.پنج صفحه رو خوندم اما هیچی نفهمدیم :ی از اونجایی که قبلاً اینقدر خنگ نبودم گفتم شاید من هم دوباره بپرسم یکی جواب جامعی بده.
لپ تاپ من مدل ASUS U80V هست و تازه خریدم.اولین کاری که کردم این بود که نرم افزار AI Recovery Burner که دوستمون عکسش رو توی صفحه های قبل گذاشته بود رو اجرا کردم و به زحمت تا دی وی دی 3 بک آپ گرفتم.اما ایندفعه ارور با یکبار در آوردن دی وی دی و گذاشتن دوباره در دی وی دی رایتر حل نمیشه و هر کاری میکنم یا تا آخر رایت میره بعد گیر میکنه و دی وی دی 3 رو میسوزونه یا کلا میگه مدیایی شناخته نشد،لطفاً دیسک خالی قابل رایت قرار دهدی(دی وی دی خام توی دستگاهه)

اگر کسی راه حل درستی برای اینکار داره ممنون میشم شیر کنه.ویا اگر نرم افزاری میشناسید که بتونه از ویندوز اورجینالم سورسش بک آپ بگیره و اون رو استخراج کنه باز هم ممنون میشم معرفی کنید.

پایدار باشید

عِطری

شما یه بار زحمت بکش همون اول که دستگاه روشن میشه،f9 رو بزن میره رو صفحه ریکاوری
بهد که رفت اونجا دیگه همه چی تابلوئه
یه بار بک آپ رو لود کن...
تموم که شد،ویندوز که میاد بالا،قبل از هرکاری،تکرار میکنم قبل از هرکاری سریع با دی وی دی بک آپ بگیر
مشکلت حل میشه

REGISTERED-USER
01-07-2010, 19:43
متاسفانه ایسوز اینطوره ... لپ تاپ دوستم هم این مشکل رو داشت رفتم سرج کردم دیدم توی فروم های خارجی بحث در موردش زیاده !

خوب قوب داده ایسوز اپدیت براش بیاره و اصلاح بشه این مورد

pooria.rio
01-07-2010, 22:38
یکی از دوستان میگفت بعضی از مدل های وایو هم همینطوریه ...

REGISTERED-USER
01-07-2010, 22:42
وایوو که گند زده حتی توی ریکاوری از روی هارد

meta77
02-07-2010, 13:20
سلام دوستان
من یه لپ تاپ ایسر 5732z خریده ام گه بعد مدتی وقتی می خواستم از ذوش بک آپ بردارم با نرم افزار آکرونیس باطری تموم شد و ویندوزم خراب شد یه ویندوز نصب کردم که وژنش با ویندوز اصلی لپ تاپ فرق می کرد (ویندوز 7) شماره سریال پشت نوت بوک رو هم قبول نمی کنه میگه باید حتما وژن اصلی رو نصب کنی
یه داریو مخفی روی لپ تاپ هست به نام ری کاوری می خوام از این داریو جهت ری کاوری و برگردان کلیه برنامه استفاده کنم خواهش می کنم به من بگید چه توی از این درایو استفاده کنم
ممنون از لطفتون

meta77
02-07-2010, 13:31
سلام دوستان
من یه لپ تاپ ایسر 5732z خریده ام گه بعد مدتی وقتی می خواستم از ذوش بک آپ بردارم با نرم افزار آکرونیس باطری تموم شد و ویندوزم خراب شد یه ویندوز نصب کردم که وژنش با ویندوز اصلی لپ تاپ فرق می کرد (ویندوز 7) شماره سریال پشت نوت بوک رو هم قبول نمی کنه میگه باید حتما وژن اصلی رو نصب کنی
یه داریو مخفی روی لپ تاپ هست به نام ری کاوری می خوام از این داریو جهت ری کاوری و برگردان کلیه برنامه استفاده کنم خواهش می کنم به من بگید چه توی از این درایو استفاده کنم
ممنون از لطفتون

علیغ
07-01-2012, 16:53
من asus x54 دارم با خود برنامه AI_Recovery بکاب گرفتن بر روی 6 dvd مشکلی پیدا نکردم
اما زمان بر گرداندن کل پار تیشنی که انجام داده بودم برگشت سر جای اول خود
نمیشه کاری کرد فقط از خود ویندوز بکاب بگیرم که پارتیشن بهم نخوره

ravan61
08-08-2013, 10:04
با سلام
راهنمایی کنید
من ویندوز7 لب تابم سونی را با کلید اف 10 دوباره نصب کردم و اشتباها تمام اطلاعات درایو سی و درایو دی از بین رفت ضمنا ویندوز روی درایو سی نصب بوده و الان درایو دی وجود ندارد برای برگردانندن اطلاعات درایو سی و دی قبلی چه کار کنم