PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک تیم ملی پرتغال

صفحه ها : [1] 2

HOJ-JAT
04-06-2010, 10:43
با سلام وخسته نباشید..:11:
در این تایپیک در مورد تیم پرتغال بحث و تبادل نظر می شود..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فهرست بیست و سه بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال برای شرکت در رقابت های نهایی جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی به این شرح اعلام شد:
دروازه بانان:
ادواردو ( اسپورتینگ براگا)، دانیل فرناندز ( ایراکلیس یونان)، بتو ( اف ث پورتو)

مدافعان:
میگوئل ( والنسیا)، پائول فررا ( چلسی)، ریکاردو کاروالیو ( چلسی) برونو آلوز ( اف ث پورتو)، رولاندو ( اف ث پورتو)، ریکاردو کاستا ( لیل، ، دودا ( مالاگا)، فابیو کوئنترائو ( بنفیکا)

هافبک ها:
پدرو مندز ( اسپورتینگ)، پپه ( رئال مادرید)، تیاگو ( اتلتیکو مادرید)، دکو ( چلسی)، رائول میرلس ( اف ث پورتو)، میگوئل ولوسو ( اسپورتینگ)

مهاجمان:
سیمائو ( اتلتیکو مادرید(، دنی ( زنیت روسیه)، لیدسون ( اسپورتینگ)، هوگو آلمیدا ( وردر برمن)، کریستیانو رونالدو ( رئال مادرید)، نانی ( منچستر یونایتد)

HOJ-JAT
04-06-2010, 10:53
با نزدیک شدن به سال 2010، Goal.com تیم منتخب دهه اخیر پرتغال را معرفی می کند.

سایت گل- این دهه جزء بهترین سال های تاریخ فوتبال پرتغال بود. آنها در همه جام های جهانی و جام ملت های اروپا شرکت داشتند و یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی بودند.

پرتغالی ها که جام جهانی 1998 را از دست دادند، در یورو 2000 فوق العاده ظاهر شدند؛ انگلیس و آلمان را در همان مرحله گروهی حذف کردند و در مرحله یک چهارم نهایی از سد ترکیه گذشتند. اما در نیمه نهایی با خطای هند بحث برانگیز آبل ژاویر، مغلوب فرانسه شدند.

پس از نمایش قدرتمندانه در هلند و بلژیک، پرتغالی ها به عنوان یکی از مدعیان پای به جام جهانی 2002 کره و ژاپن گذاشتند اما در عین شگفتی در همان مرحله گروهی، با شکست مقابل آمریکا و کره جنوبی، از گردونه رقابت ها خارج شدند. بعد از این رقابت ها بود که آنتونیو الیویرا از کار برکنار شد و لوئیس فیلیپه اسکولاری جانشین او شد..

با هدایت "فیل بزرگ" اوضاع برای پرتغالی ها دگرگون شد؛ آنها در یورو 2004، که در خاک پرتغال برگزار شد، با شکست دادن تیم هایی مانند اسپانیا و انگلستان به فینال رسیدند. اما شکست 1-0 مقابل یونان در فینال، رویاهای آنها را برای بالا بردن جام قهرمانی نقش بر آب کرد.

این پایان یک عصر در فوتبال پرتغال بود؛ بسیاری از بازیکنان "نسل طلایی" پرتغال تصمیم به کناره گیری از تیم ملی گرفتند؛ ضمن اینکه بسیاری از بازیکنان پورتو که آن سال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده بودند، راهی دیگر تیم های بزرگ اروپایی شدند.

در جام جهانی 2006، پرتغال یک بار دیگر هلند و انگلیس را از جام حذف کرد اما در مرحله نیمه نهایی، با گلی که زیدان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، 1-0 مغلوب فرانسه شدند. پرتغالی ها در یورو 2008 نیز به توفیقی دست نیافتند. آنها در یک چهارم نهایی، 3-2 مغلوب آلمان ها شدند و با جام وداع کردند.

پس از مسابقات یورو 2008، کارلوس کرش جانشین اسکولاری شد اما اوضاع برای او و تیم ملی پرتغال به خوبی پیش نرفت و آنها در آستانه حذف از دور مقدماتی مسابقات جام جهانی قرار گرفتند. بسیاری از بازیکنان قدیمی از تیم ملی خداحافظی کردند و یافتن جانشینی مناسب برای آنها دشوار بود.

آرایش: 4-5-1

ریکاردو (......-2001)

دروازه بان سابق اسپورتینگ که شهرتش به دلیل بستن چشم هایش در هنگام ارسال هاست، نقش مهمی در موفقیت های دهه اخیر تیم ملی پرتغال داشت. شاید او روی ارسال ها ضعیف باشد اما او بعضی از بهترین و زیباترین لحظات فوتبال پرتغال را در دهه اخیر رقم زد. از جمله در یورو 2004 و در بازی با انگلیس که او ابتدا با در آوردن دستکش ها، پنالتی داریوژ واسل را گرفت و سپس پنالتی سرنوشت ساز را به گل تبدیل کرد تا پرتغال به نیمه نهایی یورو 2004 برسد. ریکاردو در جام جهانی 2006 یک بار دیگر سرنوشت ساز شد و در ضربات پنالتی، سه ضربه شاگردان اسون گوران اریکسون گرفت تا انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی با جام وداع کند.

ژوزه بوسینگوا (....-2007)

ورود بوسینگوا به ترکیب اصلی تیم ملی زمانی اتفاق افتاد که تیم ملی دو گزینه دیگر نیز در این پست داشت: پائولو فریرا و میگل. میگل نتوانست توجه لوئیز فیلیپه اسکولاری را جلب کند و فریرا نیز به دلیل مصدومیت دچار افتی محسوس شد؛ و اینگونه بود که بوسینگوا در سال 2007 به ترکیب اصلی تیم ملی پرتغال راه یافت. توانایی های او در کارهای هجومی و خونسردی اش در کارهای دفاعی، همچون هوایی تازه برای تیم ملی پرتغال بود. او در یورو 2008 بسیار خوب کار کرد و جایگاهش را در سمت راست خط دفاعی تیم ملی پرتغال برای سالها تضمین کرد.

روی ژرژ (2003-1994)

هرچند پرتغالی ها در سمت راست خط دفاعی گزینه های متعددی دارند اما در سمت مقابل و در جناح چپ، از زمانی که روی ژرژ در سال 2003 از تیم ملی خداحافظی کرد، به دنبال گزینه ای مناسب برای پر کردن جای او هستند. این مدافع سابق پورتو و اسپورتینگ که سه سال پیش از فوتبال خداحافظی کرد، یکی از ارکان اصلی تیم ملی پرتغال در یورو 2000 و جام جهانی 2002 بود اما در یورو 2004 و در 31 سالگی، جای خود را در تیم ملی به نونو والنته واگذار کرد. ژرژ در کارهای دفاعی مهارت بالایی داشت و در مواقع حمله نیز به خوبی تیم را هدایت می کرد. همچنان جای خالی او در تیم ملی احساس می شود و هیچ بازیکنی پس از او نتوانسته سمت چپ خط دفاعی پرتغال را به خود اختصاص دهد.

ژرژ آندراده (....-2001)

او یکی از بهترین مدافعان دهه اخیر فوتبال پرتغال است و حضور او در قلب خط دفاعی برای تیم اطمینان بخش است. او اولین بازی اش برای تیم ملی پرتغال را در سال 2001 انجام داد و تا سال 2006 یکی از بازیکنان اصلی تیم بود اما یک مصدومیت وحشتناک موجب شد تا جام جهانی 2006 را از دست بدهد. او در بین نفرات منتخب اسکولاری برای یورو 2008 نیز حضور داشت اما یک مصدومیتی دیگر او را حاشیه نشین کرد. این مدافع 31 ساله بعد از فسخ قرار دادش با یوونتوس در حال حاضر بدون تیم است و بازگشتش به سطح اول فوتبال اروپا در ابهام قرار دارد. با این وجود همکاری او با تیم ملی ادامه خواهد داشت و زوج او و کاروالیو برای پرتغالی ها همچنان بسیار ارزشمند است.

ریکاردو کاروالیو (....-2003)

مدافع چلسی یکی از بازیکنانی است که توسط اسکولاری به فوتبال اروپا معرفی شدند. او در سال 2003 و پس از فصلی درخشان با پورتو برای اولین بار به تیم ملی پرتغال دعوت شد. این مدافع 31 ساله از آن پس به یکی از گزینه های ثابت تیم ملی پرتغال تبدیل شد و در یورو 2004 و 2008 و جام جهانی 2006 برای پرتغال بازی کرد. در طول شش سال، کاروالیو 53 بازی ملی انجام داد و پس از مصدومیت ژرژ آندراده به باتجربه ترین بازیکن خط دفاعی پرتغال بدل شد. او که کاپیتان دوم پرتغالی هاست، به دفعات دروازه تیمش را از خطر نجات داده و بی تردید در چند سال آینده نیز یکی از نفرات ثابت تیم ملی پرتغال خواهد بود.

کاشتینیا (2006- 1998)

کاشتینیا خوش شانس بود که زمانی به تیم ملی راه یافت که دوران بازی پائولو سوسا به دلیل مصدومیت های متعدد در سراشیبی قرار گرفت. او که یکی از بازیکنان موثر تیم در یورو 2000 بود، در بین نفرات اعزامی پرتغالی به جام جهانی 2002 جای نداشت اما پس از فصلی خیره کننده و به یاد ماندنی با پورتو، در یورو 2004 دوباره در ترکیب تیم ملی پرتغال قرار گرفت. اگرچه در سال 2006 بدون تیم بود اما به دلیل نقش مهمی که در تیم ملی داشت اسکولاری او را برای رقابت های جام جهانی به تیم ملی فراخواند و در آلمان یکی از گزینه های ثابت پرتغالی ها بود. شاید او هافبکی نباشد که چشم ها خیره کند اما حضورش در جلوی خط دفاعی بسیار موثر است.

کریس رونالدو (....-2003)

کریس رونالدو اولین بازی اش برای تیم ملی پرتغال را در سال 2003 تحت رهبری اسکولاری در مقابل تیم ملی قزاقستان انجام داد و از آن زمان به مهره اصلی تیم تبدیل شد به گونه ای که بازی پرتغالی ها حول محور او شکل می گیرد. تکنیک، دریبلینگ و خلاقیت او موجب افتخار و مباهات بسیاری از پرتغالی ها شده است؛ هرچند بسیاری اعتقاد دارند که او هنوز به اوج نرسیده است. در 24 سالگی او 22 گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده و به نظر می رسد قصد دارد جای پائولتا را به عنوان بهترین گلزن پرتغالی ها بگیرد.

لوئیز فیگو (2006-1991)

فیگو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال پرتغال است. او در 18سالگی، و کمی پس از اینکه در مسابقات جام جهانی زیر 20 ساله ها قهرمان جهان شد، اولین بازی ملی اش را با تیم ملی بزرگسالان در مقابل لوکزامبورگ انجام داد. او که به "نسل طلایی" فوتبال پرتغال تعلق دارد، در موفقیت های پرتغالی ها در یورو 2000 و 2004 نقشی اساسی داشت و پس از این رقابت ها که در خاک کشورش برگزار شد، بازنشستگی اش از تیم ملی را اعلام کرد. اما در این تصمیمش تجدید نظر کرد و کمک کرد تا پرتغال به نیمه نهایی جام جهانی 2006 راه یابد. فیگو که از هر لحاظ یک نابغه است، در 15 سالی که برای تیم ملی پرتغال بازی کرد از هیچ فداکاری دریغ نکرد. او رکورد دار بازی ملی در تیم ملی پرتغال است.

روی کاستا (2004-1993)

روی کاستا، یکی دیگر از بازیکنان درخشان "نسل طلایی"، در یازده سالی که برای پرتغال بازی کرد، به اندازه فیگو موثر و مهم بود. اولین بازی ملی او، بازی دوستانه مقابل سوئیس در سال 1993 بود، سه سال پیش از آنکه با گلی خیره کننده از پشت محوطه جریمه، پرتغال را به یورو 96 برساند. در یورو 2000 او یکی از بازیکنان کلیدی تیمی بود که نیمه نهایی رقابت ها رسید و چهار بعد در یورو 2004، او که جایگاهش را به دکو واگذار کرده بود، به عنوان یار جانشین دو بار موفق به گلزنی شد. اگرچه او دوست صمیمی لوئیز فیگو است اما از او تبعیت نکرد و بعد از خداحافظی از تیم ملی در سال 2004، دوباره به تیم بازنگشت. کاستا در بین رکوردداران بازی ملی در پرتغال، در رده سوم قرار دارد و پنجمین گلزن برتر پرتغالی هاست. پاس های دقیقش تحسین بسیاری را برانگیخته بود و او را در زمره بهترین های دهه اخیر قرار داد.

دکو (...-2003)

حضور این بازیکن برزیلی الاصل در تیم ملی پرتغال برای بسیاری سوال برانگیز بود اما زمانی که او در اولین بازی ملی اش دروازه برزیل را باز کرد، کسی دیگر به ملیت او فکر نکرد. از آن پس بود که با پاس های دقیق و موثرش نشان داد که چرا در پورتو به او لقب "جادوگر" داده اند. او جای روی کاستا را به عنوان بازیساز پرتغالی ها پر کرد و علی رغم افتش در فصل اخیر، همچنان می تواند گزینه اول تیم ملی پرتغال باشد.

پدرو پائولتا (2006-1997)

شاید بعضی ها عقیده داشته باشند که پرتغال پس از اوزه بیو یک مهاجم تمام عیار نداشته است و مجبور به استفاده از مهاجمانی هستند که در کلاس جهانی قرار ندارند. اما پائولتا بهترین مهاجم دهه اخیر پرتغال بود و شاید بتوان گفت در چند دهه اخیر پرتغال مهاجمی مانند او نداشته است. او که در مسابقات انتخابی همیشه فوق العاده ظاهر می شد، در تورنمنت های بزرگ در باز کردن دروازه ها موفق نبود؛ با این وجود او همچنان بهترین گلزن تاریخ فوتبال پرتغال است و همین به تنهایی موجب شده که نامش در بسیاری از انتخاب ها قرار داشته باشد.

joey jordison
04-06-2010, 11:38
سلام برادر..............ممنون من طرفدار 2 آتیشه تیم ملی پرتغال هستم!
چرا خبری از بوسینگوا و ژوائو موتینهو نیست؟
راستی کارشما هم نیست:13:مانیش هم نیست
تو اون تیم دهه جای ژائو پینتو خالی هست به نظرم و ایول به لوئیس فیگو و روی کاستای عزیزم!
ممنون

MORINIO
04-06-2010, 14:05
سلام برادر..............ممنون من طرفدار 2 آتیشه تیم ملی پرتغال هستم!
چرا خبری از بوسینگوا و ژوائو موتینهو نیست؟
راستی کارشما هم نیست:13:مانیش هم نیست
تو اون تیم دهه جای ژائو پینتو خالی هست به نظرم و ایول به لوئیس فیگو و روی کاستای عزیزم!
ممنون

در مورد بوسینگوا فکر کنم به دلیل مصدومیت جام جهانی رو از دست داد ...:13:

joey jordison
04-06-2010, 14:31
حیف شد بوسینگوا نیست اما خوب میگل را داریم غم نداریم!

perjixen
06-06-2010, 08:52
حالا دست دست ... تاپيك بالا !!

در راستاي اسپم زدايي :
درباره گروهشون كمي توضيح ميديد ، پي‌لي‌ز :31:

joey jordison
06-06-2010, 11:06
پرتغال با ساحل عاج برزیل و کره شمالی هم گروه هست!
اولین بازی با ساحل عاج هست دومی با کره شمالی و نهایت هم برزیل را سوراخ خواهیم کرد:21:

perjixen
07-06-2010, 11:14
خو گفتيد اينا هم گروهيشونه !
خوبن :31:

Ezel
07-06-2010, 11:48
شخصا به پرتغال علاقه زیادی دارم اما :

با وجود شخصی مثل کوئیروش ( کرش ) که هیچگاه نفر اول خوبی نبوده ( ولی یکی از بهترین دستیارها بوده و منچستر امروز از لحاظ شیوه بازی بسیار مدیون همین شخص هست ) فکر میکنم در بهترین حالت فقط یک مرحله بالا بیاد ( البته امیدوارم اینطور نشه و بالاتر بیاد ) :5:

perjixen
07-06-2010, 12:04
پرتغال بهترين تجربه‌ش تا چندين سال ديگه ... همون تجربه اروپايي خودشونه !
بازيكنهاي خوبي داشتن و دارن ، تكنيك خوبي هم دارن ... ولي نتجيه خوبي ندارن !

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

پرتغال بهترين تجربه‌ش تا چندين سال ديگه ... همون تجربه اروپايي خودشونه !
بازيكنهاي خوبي داشتن و دارن ، تكنيك خوبي هم دارن ... ولي نتجيه خوبي ندارن !

Boy Ka
09-06-2010, 14:29
پرتغالیاش بیان بالا:8:

joey jordison
09-06-2010, 16:05
ایول بلاخره یک پرتغالی پیدا شد!
راستی دوستان نانی مصدوم شده؟

Boy Ka
09-06-2010, 18:52
اره نانی از ناحیه شونه مصدوم شد. خیلی حیف شد. تازه داشت خودشون نشون میداد.

تو این بازی آخری پرتغال با یه تیم افریقایی رونالدو نیمه دوم اومد تو زمین چندتا حرکت زد کل ورزشگاه چشاشون باز موند. لول. این افریقاییها هم خنده ای هستن واسه خودشون.

به نظر من danny پدیده پرتغال تو رقابتهای امسال هست.

joey jordison
09-06-2010, 23:33
حیف نانی نیست...........

حرکت زد کل ورزشگاه چشاشون باز موند
اینو خوب اومدی!

بردیا
09-06-2010, 23:35
wow
یادش بخیر سر یورو 2008 چه کلی با این پرتغالیا داشتیم:دی

bax_021
10-06-2010, 08:56
منم عاشق پرتغالم
ولی چرا خیلیا بدشون میاد ؟؟؟
مخصوصا از کریس ؟؟؟
مگه کریس چی کارشون کرده ؟؟؟ :13:

Boy Ka
10-06-2010, 13:36
از خودشون باید پرسید. کسایی که از نزدیک نمیشناسن رونالدو رو خیال میکنن که یه شخص مغرور, خودخواه, بد اخلاق, سوسول و..... هست. منم اگه در مورد یه آدم این جور فکر کنم ازش بدم میاد. منتهی مهم اینه که اینا واقعیت نداره.

رونالدو چیزی نیست که خیلیا خیال میکنن.

Boy Ka
10-06-2010, 14:36

joey jordison
10-06-2010, 16:47
من مستندی در مورد زندگی کریس رونالدو دیدم و اون بر خلاف اون چیزی بود که همه فکر میکنن!
راستی من شنیدم نانی از بازی سوم میتوانه در ترکیب پرتغال باشه راسته؟

yuseph
10-06-2010, 17:02
من مستندی در مورد زندگی کریس رونالدو دیدم و اون بر خلاف اون چیزی بود که همه فکر میکنن!
راستی من شنیدم نانی از بازی سوم میتوانه در ترکیب پرتغال باشه راسته؟
میشه این مستند روهم ما ببینیم!!!!پی لی ز!!!!:38:

bax_021
10-06-2010, 19:29
هه هه هه
تلوزیون یه بار نشون داد می خواستی ببینی :13:
کریس اندازه ی هیکل مسی فقط کار خیر کرده :19:

Boy Ka
10-06-2010, 22:10

:40::40::40:

pcforlife
10-06-2010, 22:23
هنوز که هنوزه کریس رو دوست دارم! امیدوارم این جام جهانی موفق باشه!:20: ضمنا به نظر من پرتغال پتانسیل اینو داره که به نیمه نهایی برسه! خدا رو چه دیدی! شاید انگلیس، پرتغال فینال رو برگزار کردن!:20:

Boy Ka
10-06-2010, 22:32
دست کم گرفتن پرتغال توسط بقیه تیما خیلی جالبه.

تو یورو 2004 که دوم شدن. تو جام جهانی 2006 چهارم شدن. تو یورو 2008 توسط آلمان که فینالیست شد تو مرحله حذفی باختن و کنار رفتن.

از لحاظ آماری تو رقابتهای چند سال گذشته پرتغال یکی از بهترین تیمها بوده ولی همیشه قبل از شروع شدن بازیها هیچکی شانسی واسشون قائل نیست.

امیدوارم امسال هم پرتغال ارزشهاشو اثبات کنه.

bax_021
11-06-2010, 22:22
چرا اینقدر ساکته این تاپیک
فقط همین چند نفریم ؟؟؟ :41:

Boy Ka
12-06-2010, 11:45
موقع بازیهای پرتغال شلوغ میشه تو فکر نباش:46:

perjixen
12-06-2010, 20:58
من بی تعارف بگم ، از کریس بدم میاد ... چون یکی که دوسش دارم خیلی ازش خوشش میاددددددددد :31:
حسودم.؟!@؟!؟؟ :31:

میگم حالا بیایید یه استراتژی برای بازی بریزیم .... قربونت اونجا نریز فرش کثیف میشه :31:

mmiladd
12-06-2010, 21:06

joey jordison
13-06-2010, 10:39
بی صبرانه منتظر بازی با ساحل عاج هستم!
تیم اول گروه همون پرتغال هست........................

SAEED_BARCELONA
13-06-2010, 11:30
کریس اندازه ی هیکل مسی فقط کار خیر کرده
مسی بابت هر گلش 1000یورو کمک میکنه به فقیر فقرا!!! حساب کتاب بکن ببین چقدر میشه تو 1سال
-----------------------------------
این قضیه سوار اتوبوس نشدن کریس چیه؟ گفته بی کیفیته؟:دی

rvin@
13-06-2010, 17:50
سلام به پرتقالی های باحال
درسته که من از پی سی ورلد خوشم نمیاد و دیگه اینجا نمیام ولی این دلیل نمیشه که از پرتقال حمایت نکنم.
البته فکر کنم امسال اسپانیا قهرمان بشه ولی بازم امیدوارم که رونالدینیو رو تو فینال ببینم.

Boy Ka
13-06-2010, 17:56
این قضیه سوار اتوبوس نشدن کریس چیه؟ گفته بی کیفیته؟:دی

این یکی از دروغهای کثیف خبرگزاری فارس هست. اگه یه نفر یه لینک انگلیسی از این خبر اورد من رگمو میزنم.

joey jordison
13-06-2010, 20:00
سلام به پرتقالی های باحال
درسته که من از پی سی ورلد خوشم نمیاد و دیگه اینجا نمیام ولی این دلیل نمیشه که از پرتقال حمایت نکنم.
البته فکر کنم امسال اسپانیا قهرمان بشه ولی بازم امیدوارم که رونالدینیو رو تو فینال ببینم.
سلام آروین جان منو یادته تو یورو 2008 با هم طرفدار پرتغال بودیم!
فکر کردم دیگه نمیاین واسه طرفداری پرتغال!
خوش برگشتی ولی چه ربطی به رونالدینیو داره منظورت رونالدو بود!؟
کلا امسال طرفدار پرتغال کمتر شده!

popowoody
14-06-2010, 22:40
یکی به من میگه که کریس رونالدو چند سالشه یادم رفته

bax_021
15-06-2010, 10:05
یکی به من میگه که کریس رونالدو چند سالشه یادم رفته
کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو ،متولد 5 فوریه ی سال 1985 (25سال) در جزیره ی مادیرا ی پرتغال :10:

*M!L4D*
15-06-2010, 10:07
،متولد 5 فوریه ی سال 1985 (23 سال)
من فک می کردم از 1985 تا 2010 حدود 25 سال باشه .. نه ؟:دی ...!

bax_021
15-06-2010, 10:16
من فک می کردم از 1985 تا 2010 حدود 25 سال باشه .. نه ؟:دی ...!
هه هه :31:
راست می گیا
من از ویکی پدیا کپی کردم :19:
ببخشید :11:

perjixen
15-06-2010, 10:42
این قضیه سوار اتوبوس نشدن کریس چیه؟ گفته بی کیفیته؟

مسئله خونوادگي بوده :31:

فكر كنم ميخواسته جلو بشينه ... آقا پليسه نزاشته :31:

tahoori
15-06-2010, 10:45
من خیلی از پرتقال خوشم میاد ولی حیف که یه معظل بزرگ داره اونم دروازبانشونه

mehrdad8086
15-06-2010, 10:55

لطفا این مستند رو آپ کنید ببینیم این بشر چیکارس؟
از هیچ بازیکنی به اندازه این بابا بدم نمی یاد...
آی یه بار دیگه یکی مثل آلمان بزنه بترکونشون این پرتغال رو...:31:

bax_021
15-06-2010, 12:00
لطفا این مستند رو آپ کنید ببینیم این بشر چیکارس؟
از هیچ بازیکنی به اندازه این بابا بدم نمی یاد...
آی یه بار دیگه یکی مثل آلمان بزنه بترکونشون این پرتغال رو...:31:
اسم مستند اینه : Cristiano Ronaldo ; the boy who had a dream
از اینجا می تونی بخری :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو ترنت هم سرچ کنی هست واسه دانلود :10:
وقتی برزیل رو له کرد پرتغال بعدش میام درباره ی درپیتایی مثل آلمان حرف می زنم باهات
تا اون موقع فقط سکوت

bax_021
15-06-2010, 13:32
غیر از په په کسی مصدومه ؟؟؟؟

Boy Ka
15-06-2010, 13:52
خوب امروز اولین بازیمون رو باید انجام بدیم. بازی سختی هم هست و امیدوارم برنده بشیم!

په په خوب شده ولی اینکه 90 دقیقه بازی کنه یا نه بستگی به تصمیم کادر فنی داره.

اینم یه عکس از رونالدو تو تمرین آخر تیم قبل از بازی با ساحل عاج:

مانی 22
15-06-2010, 14:43
تنها تیمی که بعد فرانسه خیلی دوسش دارم و دوست دارم بره بالا پرتغاله.
چون همیشه به فرانسه باخته!نیم نهایی ملت های 2000 و نیم نهاییه جام جهانی 2006!
ولی خیلی تیم خوبیه.
مخصوصا به خاطراینکه رونالدو توش بازی می کنه...
امیدوارم فینال بین پرتغال و فرانسه برگزار شه.
:)

bax_021
15-06-2010, 15:57
خوب امروز اولین بازیمون رو باید انجام بدیم. بازی سختی هم هست و امیدوارم برنده بشیم!

په په خوب شده ولی اینکه 90 دقیقه بازی کنه یا نه بستگی به تصمیم کادر فنی داره.

واقعـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــا ؟؟؟؟؟؟ :8:
من فکر می کردم کاملاز دست داد جام جهانی رو...
پس هیچ مصدومی نداریم ؟؟؟ :5:

بردیا
15-06-2010, 16:56
وقتی برزیل رو له کرد پرتغال بعدش میام درباره ی درپیتایی مثل آلمان حرف می زنم باهات
تا اون موقع فقط سکوت

اوهو
مواظب باشید از کره شمالی نخورید
بازی با آلمان و حذف شدن دوباره پیشکشتون

Boy Ka
15-06-2010, 19:22
خوب اولین بازی که تر زدیم:31: . به امید بازیهای بعدی:20: .

masud-000000
15-06-2010, 19:33
پرتقال! هم نتونست کاری از پیش ببره اگه بخواد اینطور ادامه بده باید منتظر شگفتی سازیه کره شمالی باشه...:27:

bax_021
15-06-2010, 19:44
افتضاح
این چه وضع بازی بود ؟؟؟ :19:
واقعا با این وضع به جایی نمی رسیم
کریس هم یک دهم بازی تو رئال رو نشون نداد از خودش
امیدوارم بهتر شه تیم

SAEED_BARCELONA
15-06-2010, 20:42
این همه پرتغال پرتغال کردید آخرش مساوی. تازه دروگبا اگه از اول بودش 99.9%:دی بازنده میدان میشد!!! انشاا... از کره 3 امتیاز بگیرید

وین رونی
15-06-2010, 20:44
من پرتغالی نیستم اما به نظرم یه سری عوامل هستن که نمیذارن تیمها خوب بازی کنن.بازیکنی مثل کریس رونالدو یا مسی سخت بتونن تو زمین لغزنده و با اون توپ که همه ازش مینالن خوب بازی کنن.آب و هوا،توپ نامرغوب(به زعم خود بازیکنان)،اون شیپورهای مزاحم و ...باعث شدن بازیها افت کنن.نه؟

mmiladd
15-06-2010, 20:45
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

[U[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CHEGUEVARA.
15-06-2010, 20:49
افتضاح
این چه وضع بازی بود ؟؟؟ :19:
واقعا با این وضع به جایی نمی رسیم
کریس هم یک دهم بازی تو رئال رو نشون نداد از خودش
امیدوارم بهتر شه تیم

البته کریس رونالو تو رئال هم همچین پ......یییییییی نیست.....
بیهوده چشم به این تیم دارین.......:27:

Boy Ka
15-06-2010, 21:46

mehrdad8086
15-06-2010, 22:13
اسم مستند اینه : Cristiano Ronaldo ; the boy who had a dream
از اینجا می تونی بخری :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو ترنت هم سرچ کنی هست واسه دانلود :10:
تا اون موقع فقط سکوت

عجب!!!!!:19:
این پرتغاله؟نارنگی یافا هم نیست که!:31:

bax_021
15-06-2010, 22:24
عجب!!!!!:19:
این پرتغاله؟نارنگی یافا هم نیست که!:31:
فعلا سکوت
خیلی راه مونده هنوز تا پایان :27:

masoudtr
16-06-2010, 00:38

arash66_2m
16-06-2010, 09:14
سلام دوستان /.
من با pes 2010 رده بندی کردم هر تیم رو تو گروهشون !
منم پرتغال بودم.از گروه به عنوان تیم دوم میرم .
و می خوریم به اسپانیا که اونجا کلا بازی تا دقیقه وقت های اضافی 1-1 شد و بعد ضربات پننالتی باختم من :31:
و در نهایت همین اسپانیا قهرمان شد اگ ما بتونیم اسپانیا رو ببریم 100% قهرمانی از آن ماست :31::20:

به امید قهرمانی

+ المان هم دو دوم حذفی حذف میشه خیالتون راحت :31:

arash66_2m
16-06-2010, 12:03
سلام دوستان /.
من با pes 2010 رده بندی کردم هر تیم رو تو گروهشون !
منم پرتغال بودم.از گروه به عنوان تیم دوم میرم .
و می خوریم به اسپانیا که اونجا کلا بازی تا دقیقه وقت های اضافی 1-1 شد و بعد ضربات پننالتی باختم من :31:
و در نهایت همین اسپانیا قهرمان شد اگ ما بتونیم اسپانیا رو ببریم 100% قهرمانی از آن ماست :31::20:

به امید قهرمانی

+ المان هم دو دوم حذفی حذف میشه خیالتون راحت :31:

اگه نظر ندین نامردین :31:

Boy Ka
16-06-2010, 12:12
haters لطفا الکی دور برندارین! این تیم ساحل عاج بازیکناش بیشتر شبیه غول بیابونی بودن تا بازیکن فوتبال. همچین حمله میکردن به طرف که یارو از ترسش میخواست فرار کنه. مطمئنم برزیل هم جلو اینا به مشکل برمیخوره.

انشاالله 2 بازی بعدی رو میبریم و به عنوان تیم اول صعود میکنیم. اگه به اسپانیا بخوریم کارمون تمومه. دی: .

bax_021
16-06-2010, 12:31
اگه نظر ندین نامردین :31:
منم با پرتغال اومدم بالا ولی خوردم به شیلی و بردم
مرحله ی بعد با ایتالیا هنوز بازی نکردم :8:

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

haters لطفا الکی دور برندارین! این تیم ساحل عاج بازیکناش بیشتر شبیه غول بیابونی بودن تا بازیکن فوتبال. همچین حمله میکردن به طرف که یارو از ترسش میخواست فرار کنه. مطمئنم برزیل هم جلو اینا به مشکل برمیخوره.

انشاالله 2 بازی بعدی رو میبریم و به عنوان تیم اول صعود میکنیم. اگه به اسپانیا بخوریم کارمون تمومه. دی: .
خیلی گنده بودن
خیلی
همشون 80 کیلو با بالا بودن
واقعا ترسناک بودن :18:

BIKHIAL_ALL_75
16-06-2010, 15:33
پرتقال در برابر ساحل عاج هیچی واسه گفتن نداشت,یه تیم کاملا معمولی بود,
اگر ارکسون اوون 2تا مهاجمشو در نمیاورد حتما ساحل عاج میرد..

خیلی گنده بودن
خیلی
همشون 80 کیلو با بالا بودن
واقعا ترسناک بودن

به خاطر همینه بهشون میگن فیلهای آفریقا:31:

arash66_2m
16-06-2010, 18:56
داره همه چیز به نفع پرتغال پیش میره به امید قهرمانی !
اسپانیا داره میبازه:31:

joey jordison
16-06-2010, 20:02
پرتقال در برابر ساحل عاج هیچی واسه گفتن نداشت,یه تیم کاملا معمولی بود,
اگر ارکسون اوون 2تا مهاجمشو در نمیاورد حتما ساحل عاج میرد..
به غیر از آلمان کلا کی حرف واسه گفتن داشت......................ساحل عاج عوض بازیکن اشتباهی فیل برداشته آورده!

وهو
مواظب باشید از کره شمالی نخورید
بازی با آلمان و حذف شدن دوباره پیشکشتون
شما همون مقابل استرالیا در پیت 4 تا زدین بدنتون گرم هنوز!!امسال خوشبختانه بازیکنهای زرافه آنچنان تو ترکیب ندارن!البته زیاد هستن ولی کوتاه قد هم دارین تو ترکیبتون!
کره شمالی هم بازی بعد جر خواهد خورد!!

این همه پرتغال پرتغال کردید آخرش مساوی. تازه دروگبا اگه از اول بودش 99.9% بازنده میدان میشد!!! انشاا... از کره 3 امتیاز بگیرید
شما هم اون همه برزیل برزیل میکردید همون بود!نزدیک بود از کره شمالی امتیاز از دست بدین!کره شمالی که اونطور بودین احتمالا مقابل ساحل عاج میبازین!!این روبینیو کچولو معلوم نیست در بازی با ساحل عاج جان سالم به در ببره یا نه!

عجب!!!!!
این پرتغاله؟نارنگی یافا هم نیست که!
آدم طرفدار پرتغال باشه بهتر از آلمان زرافه نشان هست....................هه هه ههه ههه

bax_021
17-06-2010, 11:10
پرتغال هم باخت خدا رو شکر :8:
اگه ما هم دوم بشیم بیشتر به نفعمونه
من یه چیزی رو نفهمیدم هنوز
نانی کجاست ؟؟؟ :43:

Boy Ka
17-06-2010, 12:13
نانی کجاست ؟؟؟ :43:

نانی مصدوم شد

bax_021
18-06-2010, 08:20
چرا نمیاد هیچ کس اینجا ؟؟؟
من 2 هفته دیگه کنکور دارم ولی روزی 2-3 بار میام
خیلی کمیم
حتی از کره ی شمالی کمتر :13:

arash66_2m
18-06-2010, 09:28
چرا نمیاد هیچ کس اینجا ؟؟؟
من 2 هفته دیگه کنکور دارم ولی روزی 2-3 بار میام
خیلی کمیم
حتی از کره ی شمالی کمتر :13:

بذار به بازی پرتغال نزدیک بشیم همه تو این تایپیکن :ی
:31:

Boy Ka
18-06-2010, 11:31
بزار کره شمالی رو که 4-5 تا زدیم میام اینجا شلوغش میکنیم:5:

joey jordison
18-06-2010, 11:40
یادمه تو یورو 2008 خیلی بیشتر بودیم طرفدارای پرتغال این سری کم شدیم...............

arash66_2m
18-06-2010, 14:31
من که فقط طرفدار پرتغال و آرزانتین هستم والسلام :31:
حالا اینجت آرژانتین

Amin
18-06-2010, 14:58
یادمه تو یورو 2008 خیلی بیشتر بودیم طرفدارای پرتغال این سری کم شدیم...............
من یه زمانی طرفدار پرتغال بودم
فقط به خاطر بازیکن محبوبم: لوییز فیگو
اما الان از این تیم خوشم نمیاد
مخصوصا که پیراهن فیگوی عزیز رو تو تن این بچه پر رو که اصلا ازش خوشم نمیاد میبینم

joey jordison
18-06-2010, 15:51
مخصوصا که پیراهن فیگوی عزیز رو تو تن این بچه پر رو که اصلا ازش خوشم نمیاد میبینم
یکی از اسطوره های زندگی من لوئیس فیگو هست!
و از یورو 2000 عاشق فوتبال لوئیس فیگو و پرتغال اون دوره شدم!و الان و تا ابد هم عاشق فوتبال پرتغال خواهم بود!و پرتغال را به خاطر کریس رونالدو دوست ندارم به خاطر خودش دوست دارم!به خاطر بازیکنهای تکنیکی به خاطر بازی زیبا..............
و به نظر من بهترین کسی که میتوانه پیراهن شماره 7 این تیم را بر تن کنه همون کریس رونالدو هست!

Boy Ka
19-06-2010, 11:03

چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم این بچه پررو تو سن 25 سالگی افتخارات و عناوین بیشتری از کل دوران فوتبال فیگو بدست اورده و بازیکن بهتری هم هست.

joey jordison
19-06-2010, 13:49
چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم این بچه پررو تو سن 25 سالگی افتخارات و عناوین بیشتری از کل دوران فوتبال فیگو بدست اورده و بازیکن بهتری هم هست
فکر کنم بدونید که من چقدر پرتغال و رونالدو را دوست دارم!ولی این که رونالدو از فیگو بهتر باشه به نظر من اینطور نیست!
شما فقط یورو 2000 را یادتون بیاندازین هر وقت رونالدو توانست مثل اون موقع فیگو به درد پرتغال بخوره و همه را به حیرت و داره اونوقت این صحبت را میشه کرد!
هنوز گل فیگو به انگلستان را به یاد دارم!اون درخشش!ولی رونالدو کجا به درد پرتغال خورده........خواهشا اشتباه برداشت نکنید من عاشق پرتغال و رونالدو هستم....

Boy Ka
19-06-2010, 18:51
بحث من تیم ملی نیست. بحث خود بازیکنه. گرچه تو تیم ملی هم فیگو زیاد مفید نبوده واسه پرتغال. پرتغال زمانی به عنوان یه مدعی مطرح شد که کریس رونالدو اومد وگرنه قبلش همش حذف میشدن.

joey jordison
19-06-2010, 19:39
پرتغال بعد از یورو 2000 همیشه مدعی بوده!نسل طلایی پرتغال باعث این شد و البته قهرمانی جوانان جهان اگه اشتباه نکنم
با حضور روئی کاستا لوئیس فیگو و نونو گومژ و پائولتا و ژائو پینتو فرناندو کوتو و .........
اینکه همش حذف میشن که ربطی به یک بازیکن نداره مشکل تیم ملی پرتغال اینه که حذف میشن!در حالی که خیلی عالی بازی میکنن!
فیگو اسطوره پرتغال بوده!(بهترین بازیکن تاریخ پرتغال)اینو تنها من نمیگم خیلی ها میگن!باید دید رونالدو که راه زیادی پیش رو داره چکار میکنه!

Boy Ka
20-06-2010, 10:44
رونالدو همین الانش بهترین بازیکن تاریخ پرتغال هست. البته قصد بحث ندارم هرکی یه نظری داره و نظرش محترمه ولی من فکر میکنم یکم بیش از حد فیگو رو بزرگ کردین.

فیگو بعد از ترک بارسلون هیچوقت نتونست اون بازیکن توانا و فوق العاده باشه.

joey jordison
20-06-2010, 19:50
البته هر کس نظری داره ولی بنده هر کسی را دیدم گفته فیگو بهترین بازیکن تاریخ پرتغال هست اینجا هم میتونین نظرسنجی کنین.......بعد شما دوره ای که فیگو با رونالدو همسن بوده را مقایسه کنید!
به هر حال بی خیال جو بازیها یک جور شده که دیگه آدم از تیمهای کوچیک هم میترسه.............امیدوارم فردا برای پرتغال مشکلی پیش نیاد!

a.z.p.z
21-06-2010, 16:56
دوستان تبریک میگم ... واقعا مردونه بازی کردید همشه ته قلبم از پرتغال خوشم میومد ! ... بله و با نتیجه 8 بر صفر ترکوند!
گل رونالدو هم واقعا خنده بود :دی

خلاصه اینکه زدید کره رو سرویس کردید ! ... تبریک میگم واقعا لذت بردم از این بازی ! ...
امیدوارم با قدرت بتونن مثل دوره قبل تو 4 تیم برتر قرار بگیرند ...

p3yman_xl
21-06-2010, 16:59
فوق العاده بود!

caca_caca888
21-06-2010, 17:00
سلام
آقا تبريك ميگم.خيلي باحال برديد:دي
گل رونالدو از همه باحال تر بود!

a.z.p.z
21-06-2010, 17:00
از فوق العاده هم چیزی اونور تر ...
واقعا لذت بردم ... واقعا مردونه تا اخر بازی کردن ! ... پرتغال میتونه مثل دوره قبل جز 4 تیم برتر قرار بگیره ! ...

caca_caca888
21-06-2010, 17:01
دوستان تبریک میگم ... واقعا مردونه بازی کردید همشه ته قلبم از پرتغال خوشم میومد ! ... بله و با نتیجه 8 بر صفر ترکوند!
گل رونالدو هم واقعا خنده بود

خلاصه اینکه زدید کره رو سرویس کردید ! ... تبریک میگم واقعا لذت بردم از این بازی ! ...
امیدوارم با قدرت بتونن مثل دوره قبل تو 4 تیم برتر قرار بگیرند ...
بابا 7 بر صفر
كي هشت شد ما نفهميديم!!

SHADEL
21-06-2010, 17:02
پرتقال ترکوند.بپه ها البته کره خیلی بد بازی کرد که پرتقال این قدر گل زد.بالاخره رونالدو هم پاش به گل زنی باز شد.

Mojtaba N87
21-06-2010, 17:04
بازی افتضاح کره تفاضل گل خوبی واسه پرتغال رقم زد.
تبریک!
کره 1 دهم کره جلو برزیلم نبود

SAMAN-JEEZY
21-06-2010, 17:05
با این که از پرتغال بدم میاد ولی خیلی حال کردم

Vahid.Mob.14
21-06-2010, 17:06
تبریک میگم. با اینکه طرفدار پرتغال نیستم دمشون گرم. چون باعث شد یه سری آدمهای مغرور تو تاپیک کره شمالی ضایع شن.

hoomaan
21-06-2010, 17:07
من ندیدم .گل رونالدو چه جوری بود مگه ؟

alireza20202003
21-06-2010, 17:08
انصافا بازی امروز بی نظير بود . مخصوصا گل رونالدو كه خيلی تميز بود.

nafe-bandar
21-06-2010, 17:13
آقا من حدس مي زنم كشور كره با پرتغال تباني كرده!
بعدش بازيكنان كره تهديد شدن كه اگه ببرن خونوادشون به هلاكت(كلمات كارشناسانه :31:) مي رسند!

arash66_2m
21-06-2010, 17:13
کسی حرفی داره ؟
من که میدونم قهرمان میشیم که :31: با این بازی هم به آلمان و تیم های دیگه ثابت کردیم که برگردن کشورشون الکی چرا مدعی قهرمانی هستید آخه ؟!! ها ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafe-bandar
21-06-2010, 17:14
در ضمن كجاش گل رونالدو قشنگ بود!؟
بيچاره زوركي يادش اومد بايد بالا سرش هم نگاه كنه! شانسي توپ اومد جلو پاش تك به تك خراب كنه كه رونالدو نيست!
گندش نكنيد!

bax_021
21-06-2010, 17:16
چه عجب یه بارم تاپیک تیم ما شلوغ شد
مردیم از بس 3 نفر بودیم :31:
واقعا خوب بازی کردیم
اگه همیشه اینطوری باشیم تا فینال حتما می ریم
کریس ، تیاگو ، میرلس و سیمائو عالی بودن
شاهکار بودیم این بازی
کریس هم با این گل باحال روحیش رو به دست آورد
هیچ وقت اینقدر خوشحال ندیده بودمش :8:
برزیلیا هم برن یکم تمرین کن یه مساوی ازمون بگیرن :27:

golmohammadi
21-06-2010, 17:16
تبریک برای طرفداران پرتغال
این بازی میتونه پر گلترین بازی این جام باشه
چون بعید به نظر میرسه که گلهای بیشتری زده بشه

nafe-bandar
21-06-2010, 17:17
اينم يه نگاه بندازين جالبه :31:

برد پرتغال با اختلاف بیش از سه گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0 0%

bax_021
21-06-2010, 17:18
بيچاره زوركي يادش اومد بايد بالا سرش هم نگاه كنه! شانسي توپ اومد جلو پاش تك به تك خراب كنه كه رونالدو نيست!
گندش نكنيد!
کریس واقعا بد شانسی می آورد
روحیش بد بود
گل قشنگی نزد
فقط جالب بود
ولی الان که روحیه داره حریف می طلبه :27:

joey jordison
خوب حالا به این میگن پرتغال
واقعا بی نظیر بود.............حیف دنی بازی نکرد واقعا!
همونطور که حدس میزدم میگل را آورده بود به جای فریرا که کاملا کار عاقلانه ای بود و کلا دفاع بی نظیری داره پرتغال مخصوصا من تو کف بازی کونترائو هستم!
رونالدو فوق العاده بود!و بلاخره گل زد حیف اون توپی که از دور شوت کرد خورد به تیر دروازه!

برزیلیا هم برن یکم تمرین کن یه مساوی ازمون بگیرن
این تیکه را خوب اومدی................

Boy Ka
خوب خوب خوب. اول از همه تشکر میکنم از کسانی که اومدن و این تاپیک رو منور کردن با نظراتشون:40: .

دوم اینکه یسسسس!! 7-0 و این است پرتغال:20: . برای رونالدو هم خیلی خوشحالم. چندتا پاس عالی داد. ولی اون بازیکنمون اسمش چی بود اها کونتراو خیلی بازیکن خوبیه. باید بگم پرز بگیرتش واسه دفاع چپ! لول.

bax_021
21-06-2010, 17:19
بازی افتضاح کره تفاضل گل خوبی واسه پرتغال رقم زد.
تبریک!
کره 1 دهم کره جلو برزیلم نبود
کره خوب نبود
ولی برزیل هم جلوی کره تیم نبود

caca_caca888
21-06-2010, 17:20
گندش نكنيد!
نه ديگه قشنگ بود:دي

Boy Ka
21-06-2010, 17:22
برای دومین بار پیاپی :

hoomaan
21-06-2010, 17:23
کسی حرفی داره ؟
من که میدونم قهرمان میشیم که :31: با این بازی هم به آلمان و تیم های دیگه ثابت کردیم که برگردن کشورشون الکی چرا مدعی قهرمانی هستید آخه ؟!! ها ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو گروه دوم میشین میخورین به اسپانیا حذف میشین .این کل داستانه .

bax_021
21-06-2010, 17:24
خوب خوب خوب. اول از همه تشکر میکنم از کسانی که اومدن و این تاپیک رو منور کردن با نظراتشون:40: .

دوم اینکه یسسسس!! 7-0 و این است پرتغال:20: . برای رونالدو هم خیلی خوشحالم. چندتا پاس عالی داد. ولی اون بازیکنمون اسمش چی بود اها کونتراو خیلی بازیکن خوبیه. باید بگم پرز بگیرتش واسه دفاع چپ! لول.
منم به خودم و boy ka و arash66_2m و joey jordison تبریک می گم
بالاخره همه فهمیدن پرتغال یعنی چی...
کونتراو عالی بود :40:
فهمیدین 6 ماه پیش ملی پوش شده ؟؟؟ :18:
کف کردم وقتی شنیدم
پیش به سوی قهرمانی :11:

Boy Ka
21-06-2010, 17:31
تو گروه دوم میشین میخورین به اسپانیا حذف میشین .این کل داستانه .

به احتمال زیاد اسپانیا تو اون گروه دوم میشه پس ما بهشون نمیخوریم اگه دوم بشیم:8: .

joey jordison
21-06-2010, 17:34
تو گروه دوم میشین میخورین به اسپانیا حذف میشین .این کل داستان
کل داستان اینه.اسپانیا مثل یورو 2004 توسط پرتغال حذف میشه!

arash66_2m
21-06-2010, 17:37
منم به خودم و boy ka و arash66_2m و joey jordison تبریک می گم
بالاخره همه فهمیدن پرتغال یعنی چی...
کونتراو عالی بود :40:
فهمیدین 6 ماه پیش ملی پوش شده ؟؟؟ :18:
کف کردم وقتی شنیدم
پیش به سوی قهرمانی :11:

به احتمال زیاد اسپانیا تو اون گروه دوم میشه پس ما بهشون نمیخوریم اگه دوم بشیم:8: .

منم که به نوبه خودم تبریک میگم /.
آره دوم بشیم خودمون هم راضی هستیم و پرتغالی ها هم !
پیش به سوی بازی های بهتر و قهرمانی.:27::20:

H.Operator
21-06-2010, 17:43
تبریک:برد پر گلی داشتید اما مغرور نشید

فکر نکنم رونالدو اگر گلو نمیزد دهن همه رو سرویس می کرد مشخص بود که بد تور تو کف گله:27:.
در ضمن این رونالدو چرا همش مانیتورها رو نگاه میکنه آخه بدطورم این حرکتو انجام میده هر وقت دوربین روشه داره خودشو دید میزنه انگار آینه دم دستش نیست خودشو ببینه:2:.
حالا یکوقت جبهه نگیرید ها شوخی کردم:31:.

shahabprince
21-06-2010, 17:48
واقعا دلم برای رونالدو سوخت که اون شوتش گل نشد.
اینقدر براش دعا کردم تا گل بزنه اخرش هم زد.
فکر کنم به خاطر دعاهای من بود که کریس گل زد:31:

pcforlife
21-06-2010, 17:58
تبریک به همه طرفدارای پرتغال! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash66_2m
21-06-2010, 18:02
واقعا دلم برای رونالدو سوخت که اون شوتش گل نشد.
اینقدر براش دعا کردم تا گل بزنه اخرش هم زد.
فکر کنم به خاطر دعاهای من بود که کریس گل زد:31:

آره/.
منم دعا کردم که گل بزنه خیلی خیلی دلم واش سوخت !
ولی فکر کنم دعای من بود که اجابت شد ها !:31:

B L A S T E R
21-06-2010, 18:06
عجب بازی بود ...
واقعا حال کردم با رونالدو... این شوقش برای گل زدن واقعا قابل تحسین بود ... شانس هم نداره ... بازم به تیرک ... ولی دمش گردم چه خوشگل هم شده بود امروز پدر سوخته : ))
تبریک میگم بهتون:40:

AMIR REZAs
21-06-2010, 18:21
نامردا..............:31:
یه کم در برابر تیم آسیایی تعصب داشته باشید...........
مثلا هم قاره ای هستید:31:
:5:

bax_021
21-06-2010, 18:26
عجب بازی بود ...
واقعا حال کردم با رونالدو... این شوقش برای گل زدن واقعا قابل تحسین بود ... شانس هم نداره ... بازم به تیرک ... ولی دمش گردم چه خوشگل هم شده بود امروز پدر سوخته : ))
تبریک میگم بهتون:40:

حالا از این به بعد بازیش بهترم می شه
روحیش 10 برابر بهتر شدش
نمردیم یه بار یکی تو این تاپیک به کریس فش نداد :11:

aRThaS_08
21-06-2010, 18:32
کریس واقعن عالی بود. خیلی خوشم میاد ازش. از وقتی که اومده رئال دیدم نسبت بهش تغییر کرده

واقعن بهترین بازیکن جهانه :ایکس

bax_021
21-06-2010, 19:13
سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال:اين پيروزي را به مردم پرتغال تقديم مي‌كنيم

کوئيروز پيروزي پر گل مردانش برابر کره شمالي را به مردم کشورش تبريک گفت.
کارلوس کوئيروز در نشست خبري پس از بازي تيمش برابر کره شمالي گفت: از فرصت‌هاي به دست آمده بدرستي استفاده کرديم و بخصوص در نيمه دوم تيم کاملا برتر ميدان بوديم.
سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال افزود: قبل از اين ديدار اين هراس وجود داشت که کره شمالي مانند بازي قبلي خود در نيمه اول دفاع کند و در نيمه دوم ما را به دردسر بيندازد؛ اما اين اجازه را نداديم و تلاش کرديم که در نيمه دوم فاصله فاحش فوتبال خود را با فوتبال اين کشور به رخ جهان بکشيم.
کوئيرز ادامه داد: بازي بعدي ما برابر برزيل بازي اصلي گروه مرگ است و بايد در اين ديدار به پيروزي برسيم.
پرتغال با نتيجه 7 بر صفر برابر کره شمالي به پيروزي رسيد.

errmii
21-06-2010, 20:57
تبریک میگم
یاد بازی آلمان عربستان افتادم که آلمان هشت بر صفر برد.

vahid_ba
21-06-2010, 21:21
به به به به

just c.ronaldo

scali
21-06-2010, 21:22
تبریک به همه پرتغالی ها .

خیلی خوب بازی کردن و دمشون گرم .

mmiladd
21-06-2010, 21:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amirdb
21-06-2010, 21:54
بهتون تبریک میگم
تو این جام اگه یه بازی جذاب بوده این بوده
من که ندیدم به نظر این طوری میاد
شانس که نداریم همه بازی ها رو می نشستم میدیدم امروز به سرم زد رفتم سونا این بازی رو از دست دادم.
حیییییییییییییف

پ ن :ولی زیاد خوشحال نباشید چون اسپانیا قهرمانه!!مطمئن باشید

golmohammadi
21-06-2010, 23:24
همه تیمها که نمیتونند قهرمان بشند
ولی امروز خوب بازی کرد
و ضعیف بازی کردن کره شمالی هم خیلی کمک کرد
رونالدو شوت زن خوبی هست
در دو بازی هر کدوم یکبار به تیر زده

salarhiv
22-06-2010, 05:33
تبریک.تبریک

بالاخره یه حریف واسه ارژانتین پیدا شد:27:

hamid_diablo
22-06-2010, 09:22
سلام

از این که پرتغال عالی بود شکی نیست

ولی کره نسبت به بازی با برزیل باز تر بازی کرد:20:

شاید فکر میکرد که پرتغال روی کاغذ از برزیل ضعیفتره پس کمی ملایم تر بازی کنیم

نیمه دوم هم کره برای گل اومده بود:31:

shahshahani
22-06-2010, 15:27
تبریک به همه پرتغالی ها

به نظرتون برزیل رو چند چند میبریم؟ مخصوصا حالا که کاکا نیست؟

برزیل خیلی کند بازی میکنه. بازیکناش اصلا حال دویدن ندارن انگار.البته به خاطر میانگین سنی بالای تیمشونه. اگه سرعت بازی رو مثل بازی با کره بالا ببریم فکر کنم برزیل رو هم راحت ببریم.

arash66_2m
22-06-2010, 15:39
تبریک به همه پرتغالی ها

به نظرتون برزیل رو چند چند میبریم؟ مخصوصا حالا که کاکا نیست؟

برزیل خیلی کند بازی میکنه. بازیکناش اصلا حال دویدن ندارن انگار.البته به خاطر میانگین سنی بالای تیمشونه. اگه سرعت بازی رو مثل بازی با کره بالا ببریم فکر کنم برزیل رو هم راحت ببریم.

بردنش هم ببیریم 1- 0 یا هم 2-1 ولی نبریم بهتره فکر نکنم جوری بازی کنیم که به فکر برد باشیم فوقش شاید مساوی بگیرن تا به عنوان تیم دوم بریم / که به اسپانیا که به احتمال زیاد تو گروه خودش دوم میشه نخوریم همین !:31:

Boy Ka
22-06-2010, 18:25
من میگم برزیل را نباید با اختلاف بیشتر از یک گل ببریم چون تیمای دیگه میبینن دور بعدی میان جلومون تدافعی بازی میکنن:5: . باید با اختلاف گل کم ببریم:5: .

bax_021
22-06-2010, 19:15
به نظر منم با اختلاف یک گل می بریم
یا مساوی می کنیم
حالا کاکا نیست خیالم راحت تره :8:
منتظر لوله شدن بازیکنای برزیل توسط کریس هستم شدید :10:

shahshahani
22-06-2010, 22:35
بردنش هم ببیریم 1- 0 یا هم 2-1 ولی نبریم بهتره فکر نکنم جوری بازی کنیم که به فکر برد باشیم فوقش شاید مساوی بگیرن تا به عنوان تیم دوم بریم / که به اسپانیا که به احتمال زیاد تو گروه خودش دوم میشه نخوریم همین !:31:

اسپانیا از گروهش صعود نمیکنه. حالا ببین کی گفتم...
عمرا اگه بتونن از پس شیلی بر بیان. البته اگه شیلی بازی همیشگیش رو انجام بده و بحث تبانی و .... در کار نباشه.

اگه همه چیز خوب پیش بره و روز مسابقه اسپانیا و شیلی به قول قلعه نویی روز پاک فوتبال باشه شیلی و سوئیس میان بالا. اونوقت من ترجیح میدم به سوئیس بخوریم تا به شیلی. شیلی خیلی قویه.

B L A S T E R
22-06-2010, 22:57
اسپانیا از گروهش صعود نمیکنه. حالا ببین کی گفتم...
عمرا اگه بتونن از پس شیلی بر بیان. البته اگه شیلی بازی همیشگیش رو انجام بده و بحث تبانی و .... در کار نباشه.

اگه همه چیز خوب پیش بره و روز مسابقه اسپانیا و شیلی به قول قلعه نویی روز پاک فوتبال باشه شیلی و سوئیس میان بالا. اونوقت من ترجیح میدم به سوئیس بخوریم تا به شیلی. شیلی خیلی قویه.
نه دیگه اینطوریام نیست :)

joey jordison
22-06-2010, 23:09
آره کار اسپانیا مقابل شیلی بسیار مشکل هست.......البته همچین تیم فوق العاده ای نشان نداده اسپانیا!
برزیل رو میبریم اسپانیا را هم میبریم:31:

ardavan_2008
23-06-2010, 00:14
بچه ها تو اولین پست یه پرچم این تیم رو بزارید ابهتش معلوم بشه خوب!:31:

راستی چرا صفحات تاپیک کمتر از بقیه ی تیمهاست؟!!:41:

ninabina
23-06-2010, 09:51
خدا کنه دور بعد به یه تیم اسون و دست و پا شکسته بخوریم:31:

Boy Ka
23-06-2010, 10:45
من که میدونم به اسپانیا میخوریم. شانس نداریم.

joey jordison
23-06-2010, 11:02
به اسپانیا بخوریم!بلاخره برای قهرمان شدن باید با تیمهای بزرگ بازی کرد و شکستشون داد!

shahshahani
23-06-2010, 11:19
من بازم میگم به اسپانیا نمیخوریم. به سوئیس میخوریم
حالا ببین.

bax_021
23-06-2010, 11:50
به اسپانیا بخوریم!بلاخره برای قهرمان شدن باید با تیمهای بزرگ بازی کرد و شکستشون داد!
موافق هستم کاملا :10:
ما نباید از هیچ تیمی بترسیم
آرژانتین ، برزیل ، اسپانیا و اروگوئه امسال قوی ترین ها هستند
ما برای صعود باید همشون رو شکست بدیم
حالا چه تو این مرحله چه مرحله ی بعد :11:

ninabina
23-06-2010, 11:55
سویس برادر کوچیکه المانه!نباید دست کم گرفتشون. شیلی راحتتره. هر چند من ارزو دارم به هندوراس بخوریم:31:متاسفانه حذف شدن!
به نظرم پرتغال باید سعیشو بکنه جلوی برزیل و یه زهر چشمی از حریف بگیره! خدا اونچه که به صلاحشونه همون بشه
میترسممثل یورو که سرگروه شدیم ولی المان برای اولین بار سر گروه نشد و خوردیم بهم و ... اینبار هم بخوریم به اسپانیشها:41:البته اسپانیا و پرتغال بازیشون بهم نزدیکه ولی بهر حال هافبک ها و مهاجمین بهتری دارن!ما اینقدر وضعمون بده که میرالس شده بهترین هافبکمون:13:100 شوت میزنه تا یکیش بره توی چارچوب!
من همیشه از فیریرا بدم میومد و میگفتم چرا میگل رو نمیذارن . ولی وقتی میگل جلوی کره کلی توپ لو داد و یه سانتر درست حسابی نداشت و کلی هم اضافه وزن داشت فهمیدم چرا!:41:کاش یکم از فابیو کوینترا یاد میگرفتن. داره از بوسینگوا هم بهتر میشه. بوسینگوا سانترهای گل زیادی داشت. ولی فابیو خیلی بی تجربه هستش ولی فکر کنم بهترین سکوی پرش براش مقابل برزیل باشه:5:
کاش از کریس به عنوان وینگر استفاده کنن و نه فوروارد. اگر 2 فوروارد بزاره و کریس پشت سرشون باشه خیلی خوبه . ولی توی تمام تیم پرتغال 2 تا فوروارد هست!

:40:یعنی میشه با اینهمه بدبختی بریم فینــــــــــــــــــــــ ــــــااااااااااال:40:

B L A S T E R
23-06-2010, 11:59
نانی دعوت نشده ؟:18:

bax_021
23-06-2010, 12:04
نانی دعوت نشده ؟:18:

منم دوست داشتم باشه
می گن مصدومه ولی :41:

joey jordison
23-06-2010, 12:38
ولی وقتی میگل جلوی کره کلی توپ لو داد و یه سانتر درست حسابی نداشت و کلی هم اضافه وزن داشت فهمیدم چرا!
میگل کجا اضافه وزن داشت!
میگل بعد از بوسینگوا بهترین دفاع راست پرتغال هست البته بازی با برزیل بهتر هم خواهد شد!البته حیف بوسینگوا را از دست داد پرتغال!
بعد دوستان په په پس کدام گوری هست اونم از دست داد جام رو؟

B L A S T E R
23-06-2010, 12:50
رو نیمکته پپه نمیدونم چرا بازی نمیکنه . فک کنم تو پرتغال هافبک دفاعی بازی کنه!!

bax_021
23-06-2010, 13:28
رو نیمکته پپه نمیدونم چرا بازی نمیکنه . فک کنم تو پرتغال هافبک دفاعی بازی کنه!!

مصدوم بود
تازه خوب شده په په
فکر کنم آماده نیست هنوز

Boy Ka
23-06-2010, 13:49
اگه په په سالم بود قدرت دفاعی تیم خیلی بیشتر میشد. حیف که اماده نیست. از اونطرف هم نانی خیلی میتونست بهمون کمک کنه که متاسفانه ترکید. دی.

به نظر من نقاط قوت تیم این 3تا هستن:

1- انگیزه بالا
2- زوج برونو آلوز - کاروالیو
3- رونالدو

ninabina
23-06-2010, 15:24
میگل کجا اضافه وزن داشت!
میگل بعد از بوسینگوا بهترین دفاع راست پرتغال هست البته بازی با برزیل بهتر هم خواهد شد!البته حیف بوسینگوا را از دست داد پرتغال!
بعد دوستان په په پس کدام گوری هست اونم از دست داد جام رو؟
پرتغال 2004 و 2006 رو نگاه کن بعد ببین این چقدر کپل شده. نگید رونالدو هم کپل شده ها. رونالدو همش ماهیچس. کلی سریع می دوه و ... ولی میگل دایم توپ رو لو میداد و میخورد زمین. خدا کنه من اشتباه کرده باشم ولی احتمال میدم یا فریرا مصدوم بوده یا به دلیل دیگه ای ازش استفاده نشده.
در مورد په په هم باید توجه کنید که او رباط صلیبی رو عمل کرده و 6 ماهه بازی نکرده. اگر می تونست چند بازی برای رئال بازی کنه اونوقت میشد در موردش نظر داد ولی معمولا این نوع اسیب دیدگی کلی زمان میبره.
په په پست بازیش در پرتغال هافبک تدافعیه و یک خط جلوتر از پستی هست که برای رئال بازی میکنه. و کلی موفق بوده و در یورو 2008 و مقدماتی جام جهانی کلی در کار حمله عالی کار کرد. ولی حیف:41:

joey jordison
23-06-2010, 18:27
به هر حال من میگل را چاق نمیدونم!خیلی بهش اعتقاد دارم یورو 2004 فوق العاده بود!!ایشالا بازی بعد میدرخشه!

Aryana_b
24-06-2010, 14:40
دم پرتغال گرم که ابرو برزیل رو برد
اونا 2-1 کردن اما پرتغال 7 تا زد گلم نخورد:21: خوشحال شدم رونالدو بالاخره گل زد بعد از گل یه نفس راحت کشید:27:
عجب گلی هم بود فک کنم تا حالا قشنگترین گل این جام بوده:21:

ardavan_2008
24-06-2010, 21:07
اخ جون فردا با برزیل بازی دارند! ای چند تا گل بزنه چه حالی از این برزیلیا گرفته میشه!:31:

bax_021
24-06-2010, 22:40
فردا بازیه بزرگیه
امیدوارم پرتغال توانایی ها و بازیکناش ارزششون رو به دنیا نشون بدن
تا همه بفهمن پرتغال برزیل اروپا نیست
پرتغال ، پرتغاله...
و نمی شه با هیچ تیمی مقایسه اش کرد :11:

p3yman_xl
25-06-2010, 19:29
من نه طرفدار پرتغالم، نه طرفدار آنچنانی رونالدو ؛
ولی برام جالبه مردک میرزایی چطور میتونه در مورد این بازیکن بزرگ نظر بده...
مرتیکه ی حسود...

Gita
25-06-2010, 19:34
این بار که انشالله رونالدو Man of the Match نشد؟
هیچ کار مفیدی نمیکنه هربار انتخاب میشه!

Gita
25-06-2010, 19:42
اه
باز هم که این انتخاب شد!
همه در یک سطح بودن.
ظاهرا نگاه میکنن بین یه عده بازیکن که هیچکدوم کار خاصی انجام ندادن اونی که مشهورتره انتخاب میکنن.

bax_021
25-06-2010, 19:42
این بار که انشالله رونالدو Man of the Match نشد؟
هیچ کار مفیدی نمیکنه هربار میشه انتخاب میشه!
اتفاقا شد
کریس کم تحک داره ولی تاثیر گذاره
:40:

eshghe eskate
25-06-2010, 20:05
میگم مزدک چرا همش میگف پورتوغال به جای پرتغال؟

Boy Ka
25-06-2010, 20:13
اینا دو زار اطلاعات فوتبالی ندارن. رونالدو الان از لحاظ مدت و سختی تمرینات بهترین بازیکن تو دنیاست. همه مربیهاش هم به این اعتراف کردن. 1 ساعت زودتر میاد سر تمرین و 2 ساعت دیرتر میره. اونوقت این مزدک اومده میگه اگه رونالدو یکم بچسبه به تمرین هم خوبه!!!

LeBron
25-06-2010, 20:18
میگم مزدک چرا همش میگف پورتوغال به جای پرتغال؟
درستش همینیه که مزدک میرزایی تلفظ میکرد
Portugal
Porteghal یه غلط مصطلحه

xerxes again
25-06-2010, 20:24
اینا دو زار اطلاعات فوتبالی ندارن. رونالدو الان از لحاظ مدت و سختی تمرینات بهترین بازیکن تو دنیاست. همه مربیهاش هم به این اعتراف کردن. 1 ساعت زودتر میاد سر تمرین و 2 ساعت دیرتر میره. اونوقت این مزدک اومده میگه اگه رونالدو یکم بچسبه به تمرین هم خوبه!!!

شما در کدوم تیم با هم هم بازی بودین؟:31:
حالا نمیشه نیم ساعت زودتر بیاد. مگه 1 ساعت زودتر کسی هست که بخواد باهاش تمرین کنه. مربی و ...:31:
این بهترین بازیکن زمین ارزشی نداره که. اگه پولی چیزی میدن که هیچی. اگه جایزه بدن میرزه.:31:

آرسـام
25-06-2010, 20:26
بوی تبانی از بازی پرتقال و برزیل به مشام می رسید. نمیدونم شاید هم مشام من بوی تبانی میده!

Boy Ka
25-06-2010, 20:34
شما در کدوم تیم با هم هم بازی بودین؟:31:
حالا نمیشه نیم ساعت زودتر بیاد. مگه 1 ساعت زودتر کسی هست که بخواد باهاش تمرین کنه. مربی و ...:31:
این بهترین بازیکن زمین ارزشی نداره که. اگه پولی چیزی میدن که هیچی. اگه جایزه بدن میرزه.:31:

کسی در مورد بهترین بازیکن زمین حرفی نزد. بحث چیز دیگه ای هست.

در ضمن ما همبازی نبودیم, رائول و پلگرینی و فرگوسن و کرش و خیلی از همبازیهاش این چیزا رو در مورد رونالدو گفتن.

بوی تبانی از بازی پرتقال و برزیل به مشام می رسید. نمیدونم شاید هم مشام من بوی تبانی میده!

شامه تون مشکل پیدا کرده. اصلا بحث تبانی نبود. اگه میخواستن تبانی کنن اینقدر کارت زرد نمیگرفتن و اینقدر خشن بازی نمیکردن تیما. شانسهای مسلم گلزنی هم که دیدید.

shahshahani
25-06-2010, 20:39
آخه همه انتظار داشتن پرتغال 7 تا 7 تا بزنه.... این بار که 0 - 0 شد فکر میکنن تبانی شده :دی

ardavan_2008
25-06-2010, 20:44
به نظرم امروز بازی جالبی انجام ندادند!مثل اینکه خوابشون می یومد:31:اصلا دنبال توپ نمی دوییدند!ماشاء الله چپ راست برزیل خطا می کرد!

pedramch
25-06-2010, 20:48
دمش گرم...قشنگ بازی کرد پرتغال:دی

ممنون/:5:

xerxes again
25-06-2010, 20:51
در ضمن ما همبازی نبودیم, رائول و پلگرینی و فرگوسن و کرش و خیلی از همبازیهاش این چیزا رو در مورد رونالدو گفتن.
بعد اونا هم 1 ساعت زودتر میومدن سر تمرین ؟ اگه نه از کجا میدونستن 1 ساعت زودتر اونجاست؟:31:

Boy Ka
25-06-2010, 20:56
بعد اونا هم 1 ساعت زودتر میومدن سر تمرین ؟ اگه نه از کجا میدونستن 1 ساعت زودتر اونجاست؟:31:

اولا که بجز بازیکنا و کادر تمرینی کسان دیگری هم هستن اونجا که همیشه زودتر از بقیه میان.
دوما اگه احیانا شما یه روز رفتی تو یه تیمی و هر روز دیدی یه نفر زودتر از بقیه میاد سر تمرین ازش میپرسی که ساعت چند میاد سر تمرین.
سوما رائول بازیکنیه که خودش معروفه که قبل از همه میاد سر تمرین. وقتی امسال رونالدو اومد و رائول این موضوع رو دید یه مصاحبه کرد و از اینکه رونالدو از خودش هم زودتر میاد سر تمرین ابراز تعجب کرده بود.
چهارما شما اگه قصد پارازیت ارسال کردن داری میتونی بری تو تاپیک آرژانتین و جو اینجا رو متشنج نکن لطفا.

Dark Shine
25-06-2010, 20:59
به نظرم امروز بازی جالبی انجام ندادند!مثل اینکه خوابشون می یومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اصلا دنبال توپ نمی دوییدند!ماشاء الله چپ راست برزیل خطا می کرد!

دمش گرم...قشنگ بازی کرد پرتغال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کی یه چیزی میگه.
منم از بازی امروز خوشم نیومد
کسل کننده بود !

frnsh
25-06-2010, 21:29
به نظر من که بازی امروز خیلی باحال بود، پرتغال که خیلی عالی بازی کرد!
میرزایی هم که گفت، بازی های قبلی که داشتن بیشتر برزیل برده بود.
من که از برزیلیا خوشم نمیاد! وقتی رونالدو و رونالدینیو نباشن خیلی بیمزه شده! مخصوصا امروزم که کاکا نبود!

B L A S T E R
25-06-2010, 23:04
حالم دیگه از این مزدک بهم خورد ... مردک عقده ای ...
من نمیدونم چی کار کرده این رونالدو انقد بهش گیر میده ... حیف نمیشه اینجا فحش داد ...
یه نکته دیگه هم بازی کنترائو بود ... این بشر فوق العادست ... قابلیت بای کردن وینگر رو هم داره ... دمش گرم.. خیلی بهش علاقه مند شدم :)

B L A S T E R
26-06-2010, 00:07
اتفاقا عددی هست که اینقدر داره سخت میگذره به شما و طرفداران مسی..............با عرض پوزش!

آدم شیطان پرست باشه بهتر از اینکه طرفدار یک حشیشی Gay باشه:11::31:این به اون در
ایول . خوشم از حرفت آمد . من نمیدونم اینا چرا انقد به رونالدو کار دارن . واقعا دلیلی میبینی شما ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
26-06-2010, 00:09
:27::27::27::27::27::27:
این خنده دار ترین پستی بود که تو این چند وقته خوندم
شما خود رونالدو نیستی؟

bax_021
26-06-2010, 07:50
شما خود رونالدو نیستی؟
چرا خنده داره اون وقت ؟؟؟
حقیقته...
فرگوسن هم چند بار تحسین کرده بودش رونالدو رو به خاطر تمرین هاش
کلا همه می گن خوب تمرین می کنه :5:

eshghe eskate
26-06-2010, 08:42
درستش همینیه که مزدک میرزایی تلفظ میکرد
Portugal
Porteghal یه غلط مصطلحه
چی چی؟!:دی
بیخیال داداش!!
تلفظ انگلیسی اینی که شما نوشتید پورتگل هست
میگی نه یه دیکشنری چک کن!

B L A S T E R
26-06-2010, 08:46
بیخیال داداش!!
حتماً با خودش گفته چون U داره باید بگم پورتووغال :دی

farz1985
26-06-2010, 10:36
اين براي اولين بار است كه در اين انجمن پستي مي نويسم كه دليل آن خاتمه دادن به بحث هاي بي نتيجه راجع به انتخاب بهترين بازيكن زمين (FIFA Man of Match) است.

اگر به سايت رسمي فيفا مراجعه كنيد مي بينيد كه انتخاب بهترين بازيكن زمين براي اولين بار در تاريخ توسط هواداران از طريق اين سايت انجام مي شود بنابراين كسي را كه در پايان معرفي مي كنند انتخاب هوادران است و بس! پس اين همه توهين كه به كريستيانو رونالدو مي شود بي مورد مي باشد(تقصير او چيست كه هوادارن به او راي مي دهند!!؟). و در ضمن گزارشگران پر مدعي بي اطلاع رسانه ملي بهتر است به جاي بدگويي از بازيكنان ابتدا كمي تحقيق كرده و سپس صحبت كنند.

شما هم مي توانيد پس از شروع نيمه دوم هر بازي با مراجع به
به بازيكني كه شايسته مي دانيد راي دهيد.

B L A S T E R
26-06-2010, 11:17

toolhelp
26-06-2010, 11:18
چرا خنده داره اون وقت ؟؟؟
حقیقته...
فرگوسن هم چند بار تحسین کرده بودش رونالدو رو به خاطر تمرین هاش
کلا همه می گن خوب تمرین می کنه :5:

كلا كودك خوبيه و با اراده يكم وقتشو بيشتر كنه شايد يه چيزي بشه :31:

bax_021
26-06-2010, 12:59
اين براي اولين بار است كه در اين انجمن پستي مي نويسم كه دليل آن خاتمه دادن به بحث هاي بي نتيجه راجع به انتخاب بهترين بازيكن زمين (FIFA Man of Match) است.

اگر به سايت رسمي فيفا مراجعه كنيد مي بينيد كه انتخاب بهترين بازيكن زمين براي اولين بار در تاريخ توسط هواداران از طريق اين سايت انجام مي شود بنابراين كسي را كه در پايان معرفي مي كنند انتخاب هوادران است و بس! پس اين همه توهين كه به كريستيانو رونالدو مي شود بي مورد مي باشد(تقصير او چيست كه هوادارن به او راي مي دهند!!؟). و در ضمن گزارشگران پر مدعي بي اطلاع رسانه ملي بهتر است به جاي بدگويي از بازيكنان ابتدا كمي تحقيق كرده و سپس صحبت كنند.

شما هم مي توانيد پس از شروع نيمه دوم هر بازي با مراجع به
به بازيكني كه شايسته مي دانيد راي دهيد.
شما تنهایی گفتی ؟؟
یا کسی همراهیتون می کرد ؟؟
دیگه اینا اینقدر همه جا جار زدم همه می دونن تماشاگرا man of the match رو انتخاب می کنن
بعد مگه کسی بحث کرد سر این موضوع ؟؟:46:

Boy Ka
26-06-2010, 13:33
شما خود رونالدو نیستی؟

این جمله رائول در مورد رونالدو هست:

“He is the first to arrive and the last leave training. I see him and say to myself, ‘I have to train harder'. He’s a wonderful guy, a total leader.”

اینم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میبینم که ضایع شدی رفت:5:

گرافيكار
26-06-2010, 13:43
به نظر من رونالدو تا حالا چيز خاصي به جز زدن مسخره ترين گل جام انجام نداده
واقعا نميدونم چجور توي بازي با ساحل عاج و برزيل بهترين بازيكن زمين انتحاب شده
كمي عملكرد فيفا و گروه انتخاب بازيكن برتر رو زير سوال ميبره

Erfan64
26-06-2010, 13:53
LOOOOOL
آبجی بیخیال
:31:

B L A S T E R
26-06-2010, 13:57
به نظر من رونالدو تا حالا چيز خاصي به جز زدن مسخره ترين گل جام انجام ندادهتو همون بازی دو تا پاس گل هم داد قربان :)

LOOOOOL
آبجی بیخیال

منظورش این بود که شب من میترسم بیا اینجا من نترسم : ))

farz1985
26-06-2010, 14:08

من كه در جند پست قبلي گفتم براي انتخاب بهترين بازيكن زمين گروهي وجود ندارد بلكه هواداران به صورت راي گيري اينترنتي آن را مشخص مي كنند.:5:

شما تنهایی گفتی ؟؟
یا کسی همراهیتون می کرد ؟؟
دیگه اینا اینقدر همه جا جار زدم همه می دونن تماشاگرا man of the match رو انتخاب می کنن
بعد مگه کسی بحث کرد سر این موضوع ؟؟:46:

اگر موضوع اينقدر روشن است پس چرا دوستمون هنوز اين رو نمي دونه:31:

bax_021
26-06-2010, 14:38
البته هر 3 تا بازی بهترین بازیکن شد
یه نگاه به سایت فیفا بندازید می بینید کریس تو زمین چی کارا کرده
نمی گم مثل بازیاش تو رئاله (حتی نصف اون بازی ها رو هم تو تیم ملی انجام نمی ده)
ولی بازم خیلی خوب بازی می کنه
در ضمن فیفا بهترین بازیکن رو انتخاب نمی کنه
طرفدارا انتخاب می کنن
:11:

Boy Ka
26-06-2010, 14:51
اینکه رونالدو بازیش تو پرتغال به چشم نمیاد واسه اینه که توپی بهش نمیرسه.

مثلا تو اسپانیا بازیکنی مثل ویا هر 2 دقیقه یه بار توپ به پاش میخوره. یا تو ارژانتین مسی همش صاحب توپه. ولی سیستم بازی پرتغال طوریه که رونالدو خیلی کم صاحب توپ میشه.

مثلا همین بازی با برزیل مشخص بود کرش به رونالدو گفته بایست اون جلو واسه ضد حمله تا توپ رو بهت بدن. حالا وقتی اصلا هافبکای پرتغال توپی رو نمیتونن بهش برسونن و بیشتر بازی دست برزیله رونالدو چیکار میتونه بکنه؟

خواهشا دوستان وقتی میخوان در مورد یه بازیکن نظر بدن تعصباتشون رو کنار بزارن و واقع بین باشن. تصورش رو بکنید اگه مثلا رونالدو جاش با ویا عوض میشد! شرط میبندم ویا 1 گل هم نمیتونست بزنه. اصلا توپ به پاش نمیخورد.

xerxes again
26-06-2010, 15:15
این کویروش چرا کتشو کوبوند زمین؟ من بازی رو ندیدم این صحنه رو دیدم تعجبیدم.
پنالتی واسش نگرفتن یا یکی موقعیتو گند زد؟

B L A S T E R
26-06-2010, 15:51
اینکه رونالدو بازیش تو پرتغال به چشم نمیاد واسه اینه که توپی بهش نمیرسه.

مثلا تو اسپانیا بازیکنی مثل ویا هر 2 دقیقه یه بار توپ به پاش میخوره. یا تو ارژانتین مسی همش صاحب توپه. ولی سیستم بازی پرتغال طوریه که رونالدو خیلی کم صاحب توپ میشه.

مثلا همین بازی با برزیل مشخص بود کرش به رونالدو گفته بایست اون جلو واسه ضد حمله تا توپ رو بهت بدن. حالا وقتی اصلا هافبکای پرتغال توپی رو نمیتونن بهش برسونن و بیشتر بازی دست برزیله رونالدو چیکار میتونه بکنه؟

خواهشا دوستان وقتی میخوان در مورد یه بازیکن نظر بدن تعصباتشون رو کنار بزارن و واقع بین باشن. تصورش رو بکنید اگه مثلا رونالدو جاش با ویا عوض میشد! شرط میبندم ویا 1 گل هم نمیتونست بزنه. اصلا توپ به پاش نمیخورد.
بله ، چون کوئیرز از رونالدو به عنوان فوروارد نوک استفاده کرد ، تواناییهاش نصف میشه اینجا ! پست اصلیش که همون وینگر باشه اگه بازی کنه خیلی عالیه .. ولی چون پرتغال یه نوک تمام عیار نداره رونالدو مجبوره اونجا بازی کنه .
تازه پرتغال یکی مثل دکو کم داره . الان بای ساز نداره که توپ واسش اماده کنن!

LeBron
27-06-2010, 01:11
بیخیال داداش!!
درسته تلفظ انگلیسیش همینه که شما گفتین (همچنین پورچگل)
ولی توی ایران به خاطر شباهتش با کلمه پرتقال (میوه) اسم این کشور از خیلی وقت پیش به شکل porteghal تلفظ میشه که اشتباهه.
درستش پرتُـــغال هست توی فارسی(که در اصل تلفظ نیمه عربیش هست) ولی به خاطر این که اون یکی شکلش جا افتاده الان هر دو تاش درست محسوب میشه
لینک توی لغتنامه دهخدا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولش نوع تلفظ رو نوشته که همونیه که مزدک میرزایی تلفظ میکرد:

پرتقال . [ پ ُ ت ُ ] (اِخ ) (کشور...) نام قدیم آن لوزی تانی...اسم یکی از تیمای باشگاهی این کشور پورتو هست که اول نام پرتغال هست(که در واقع ریشه اسم کشوره)
ولی چه خیالیه هر چی خواستین بگین : دی

Layken
27-06-2010, 23:48

به امید قهرمانی ... پرتقال تک تیم مهد پرورش ستارگان بی همتای دنیای فوتبال.

از جمله...

scali
28-06-2010, 00:03
به امید قهرمانی ... پرتقال تک تیم مهد پرورش ستارگان بی همتای دنیای فوتبال.

از جمله...

یعنی بقیه تیم ها ستاره هاشونو از کره مریخ میارن ؟

farzadhidden
28-06-2010, 09:26
اسپانیا هم تو این بازی 3 تا میخوره و حذف میشه ! :D

Boy Ka
28-06-2010, 10:12

nader_star
28-06-2010, 10:22
من با اینکه طرفدار پرتقال نیستم و طرفدار آرژانتین و اسپانیا هستم ولی مطمئنم اسپانیا جلوی پرتقال له می شه و فکر می کنم اگه اسپانیا بتونه پرتقال رو بزنه 100% قهرمانیش تضمین میشه چون پرتقال خیلی تیم محکمی هست

hamidkabiri6270
28-06-2010, 12:13
3 بر 1 اسپانیا میبره.شک نکنید.

frnsh
28-06-2010, 13:22
به نظر من که اسپانیا اگه بخواد مثل بازیهای قبلیش بازی کنه که 100% میبازه! خیلی افتضاح بازی کرد. اما اگه مثل بازیهای جام اروپاش بازی کنه، میبره!

teza
28-06-2010, 14:01
به نظر من اسپانیا خواهد باخت

davy jones
28-06-2010, 14:29
من هم با اینکه طرفدار پرتغال نیستم ولی از اونجایی که آنتی اسپانیا هستم آرزو میکنم که پرتغال برنده بشه.

bax_021
28-06-2010, 15:33
پرتغال می بره و احتمالا امسال قهرمان می شه :40:

runner
28-06-2010, 18:09
امیدوارم اسپانیا ببره!!!!:7::33::33::33:

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

به نظر من که اسپانیا اگه بخواد مثل بازیهای قبلیش بازی کنه که 100% میبازه! خیلی افتضاح بازی کرد. اما اگه مثل بازیهای جام اروپاش بازی کنه، میبره!

بابا شما یه فرمایشی می کنیا!!!
پرتغال که از اسپانیا بد تر بازی کرده با دو مساوی و یه برد!!!
اسپانیا باز از اکثر تیما قشنگ تر بازی می کنه

مانی 22
28-06-2010, 18:13
امیدوارم اسپانیا ببازه...امیدوارم کریس رونالدو خودشو نشون بده...این خیلی مهمه...کریس رونالدو بدرخشه و اسپانیا حذف شه...

runner
28-06-2010, 18:15
امیدوارم اسپانیا ببازه...امیدوارم کریس رونالدو خودشو نشون بده...این خیلی مهمه...کریس رونالدو بدرخشه و اسپانیا حذف شه...

:22::22::22::22:

مانی 22
28-06-2010, 18:20
:22::22::22::22:

آقا شما برو تو تاپیک خودت ادا در بیار !
یا میبره یا میبازه دیگه...
:8:
یه کریس رونالدو برا کل اسپانیا بسه...!
اگر البته رو فرم باشه .

این اسپانیاییا از شدت استرس نمی دونن چی کار کنن هی میان اینجا نظرای الکی ملکی می دن !

آقا ما هم سبزیما...
:46:

runner
28-06-2010, 18:23
:8:
یه کریس رونالدو برا کل اسپانیا بسه...!
اگر البته رو فرم باشه .

این اسپانیاییا از شدت استرس نمی دونن چی کار کنن هی میان اینجا نظرای الکی ملکی می دن !

آقا ما هم سبزیما...
:46:

حالا چرا ناراحت شدی
والا آواتار شما هم شبیه پرچم پرتغال نیست ولی اینجایی!!!

مانی 22
28-06-2010, 18:27
من یک فرانسوی متعصبم !
همینجوری از اسپانیا بدم میومد، از کریسم به خاطر اینکه تو رئاله خوشم میاد، گفتم بیام طرفدارپرتغال شم !

arash66_2m
28-06-2010, 20:16
دو سه تا از آخرین بازی هایی که این دو تا تیم با هم انجام دادن نتجشون چی به چی بود ؟
با تاریخ باشه خوب میشه /.

Dell1558
28-06-2010, 21:47
ایول فقط پرتغال

ولی حیف که به اسپانیا خورده ، اسپانیا آمادس الان

امیدوارم بتونه بیاد بالا

frnsh
29-06-2010, 01:07
بابا شما یه فرمایشی می کنیا!!!
پرتغال که از اسپانیا بد تر بازی کرده با دو مساوی و یه برد!!!
اسپانیا باز از اکثر تیما قشنگ تر بازی می کنه

خیلی!!!!
حالا ببینیم جلوی پرتغال چه میکنه!!!

bax_021
29-06-2010, 07:06
دو سه تا از آخرین بازی هایی که این دو تا تیم با هم انجام دادن نتجشون چی به چی بود ؟
با تاریخ باشه خوب میشه /.

921-12-18 : 3-1 : Spain v Portugal

1922-12-17 : 1-2 : Portugal v Spain

1923-12-16 : 3-0 : Spain v Portugal

1925-05-17 : 0-2 : Portugal v Spain

1928-01-10 : 2-2 : Portugal v Spain

1929-03-17 : 5-0 : Spain v Portugal

1930-11-30 : 0-1 : Portugal v Spain

1933-04-02 : 3-0 : Spain v Portugal

1934-03-11 : 9-0 : Spain v Portugal

1934-03-18 : 1-2 : Portugal v Spain

1935-05-05 : 3-3 : Portugal v Spain

1941-01-12 : 2-2 : Portugal v Spain

1941-03-16 : 5-1 : Spain v Portugal

1945-03-13 : 2-2 : Portugal v Spain

1945-05-06 : 4-2 : Spain v Portugal

1947-01-26 : 4-1 : Portugal v Spain

1948-03-20 : 2-0 : Spain v Portugal

1949-03-20 : 1-1 : Portugal v Spain

1950-04-02 : 5-1 : Spain v Portugal

1950-04-09 : 2-2 : Portugal v Spain

1956-06-03 : 3-1 : Portugal v Spain

1958-04-13 : 1-0 : Spain v Portugal

1964-11-15 : 2-1 : Portugal v Spain

1979-09-26 : 1-1 : Spain v Portugal

1981-06-20 : 2-0 : Portugal v Spain

1984-06-17 : 1-1 : Portugal v Spain

1991-01-16 : 1-1 : Spain v Portugal

1992-01-15 : 0-0 : Portugal v Spain

1994-01-19 : 2-2 : Spain v Portugal

2002-02-13 : 1-1 : Spain v Portugal

2003-09-06 : 0-1 : Portugal v Spain

2004-06-20 : 1-0 : Portugal v Spain

Mohammad King
29-06-2010, 09:32
سلام

فکر کنم پرتغال امروز حذف بشه!

Boy Ka
29-06-2010, 14:30
بابا ناسلامتی امروز بازی داریما. بیاد پست بدین:19:

water_lily_2012
29-06-2010, 15:04
پرتغال با یه گل تیم اسپانیا را می بره

Erfan64
29-06-2010, 15:16
بازی پرتغال اسپانیا ساعت 6:30 یا 11 ؟

runner
29-06-2010, 15:17
بازی پرتغال اسپانیا ساعت 6:30 یا 11 ؟

ساعت 11 :31:

Amirdb
29-06-2010, 15:34
پرتغال با یه گل تیم اسپانیا را می بره
چه توهماتی
به همین خیال باش عزیزم

teza
29-06-2010, 15:40
و پرتغال امشب خواهد برد و ماتادورها به خانه برمیگردند :40:

alireza661299
29-06-2010, 15:55
پرتغال 2-3 میبره. شک نکنین.

CHEGUEVARA.
29-06-2010, 16:07
پرتغال با نتیجه 3 بر 1 میبازه.....
مطمئن باشین....:20:

ninabina
29-06-2010, 16:42
همه کارشناسان متفق القول میگن پرتغال میبازه:41:امیدوارم اینطور نشه. هرچند در تمام پستها اسپانیا یک سر و گردن بالاتره.پرتغال با همون تاکتیکی که مقابل برزیل بازی کرد رو میاره که خیلی خطرنکه. اگه یک گل بخوره دیگه کاااااار تمامه:41:.
ضمن اینکه کریس رو در پست غیر تخصصیش یعنی مهاجم نوک میذاره که عملا رونالدو رو غیر فعال میکنه:19:
از سمت چپ چارت 3 تیم سر گروه و یک تیم دوم به مرحله ی بعدی رفتن. از سمت راست چارت هم آلمان و آرژانتین امدن بالا که احتمال بالا آمدن پاراگوئه زیاده. وامیدوارم تیم دوم گروه هم در این سمت داشته باشیم که پرتغال باشه:31::40:خدا بزرگه:11:
ضمنا آب و هوای مسابقه ی پرتغال اسپانیا بارانیه و باد شدیدی هم میوزد:18:

Payan
29-06-2010, 17:07
خیلی دوست دارم پرتغال ببره... شر این اسپانیا کنده شه.

Amirdb
29-06-2010, 17:14
خیلی دوست دارم پرتغال ببره... شر این اسپانیا کنده شه.
میترسین ازش؟؟:31:
نترس برزیل به اسپانیا نمیخوره
فینال بین اسپانیا و هلنده
برزیل حذف میشه.تیمی که با کره شمالی....(نگم بهتره)

arash66_2m
29-06-2010, 17:24
شک نکنید اگه 3 تا تو نوک حمله یا دو تا داشته باشیم حتما میبریم بازی رو ( پرتغال )
من که خیلی امید دارم ...
:31::31::31::27:
فینال بزرگ در راه هست ...

Farbod_h
29-06-2010, 17:27
عجب !
وقتی 11 نفر چپبدن تو دروازه می خواستی چی کار کنن ؟

Payan
29-06-2010, 17:28

ترس؟ نه حاجی فقط دوست دارم این پیش بینی ریاضی دان که گفته اسپانیا قهرمانه زود بره رو هوا.
فینال که رویایی هست... برزیل-آرژانتین. دو تیم دوست داشتنی من. البته اینبار آرژانتین قهرمانه

خب ما هرچی هست کره شمالی رو زدیم من پس چی بگم که از صربستان خوردین اساسی؟:27:

runner
29-06-2010, 17:36
خب ما هرچی هست کره شمالی رو زدیم من پس چی بگم که از صربستان خوردین اساسی؟:27:

دوست عزیز صربستان با اسپانیا بازی نکرده ها!!!!!

bax_021
29-06-2010, 17:41
امیدوارم این بازی هم مثل بازی با کره و برزیل خوب باشیم
البته باید بهتر باشیم که از اسپانیا رد شیم
من کنکور دارم پنجشنبه :19: اگه ببریم با روحیه ی خوبی می رم سر جلسه :8:
شما هم برام دعا کنید
امیدوارم امشب هر تیمی لیاقت داره ببره :11:

B L A S T E R
29-06-2010, 17:51
امیدوارم این بازی هم مثل بازی با کره و برزیل خوب باشیم
البته باید بهتر باشیم که از اسپانیا رد شیم
من کنکور دارم پنجشنبه :19: اگه ببریم با روحیه ی خوبی می رم سر جلسه :8:
شما هم برام دعا کنید
امیدوارم امشب هر تیمی لیاقت داره ببره :11:
منم کنکور دارم :دی
---------
امشب یا راموس یا رونالدو یکیشون مرحوم میشن :دی

Amirdb
29-06-2010, 17:53
خب ما هرچی هست کره شمالی رو زدیم من پس چی بگم که از صربستان خوردین اساسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

فکر کنم ایشون از یکی شنیدن ورزشی مثل فوتبال هست و چند بار هم برزیل قهرمان شده
بعد تا اینو شنیدید گفتید من طرفدار برزیلم
عزیزم صربستان تو گروه ما بود؟؟؟؟؟

teza
29-06-2010, 17:58
پرتغال تو وقت اضافی میبره شک نکنید امسال امید من به پرتغال زیاده یه پای فینال هست و یکی دیگه برزیل اگه نشه مسلما المان پای فیناله

xerxes again
29-06-2010, 18:45
من هم از اسپانیا یه مقداری خوشم میاد، هم می خواستم بزنم برد اسپانیا تو وقت اضافه یا پنالتی اشتباه زدم برد پرتغال همون موقع. پس امیدوارم تو وقت اضافه یا پنالتی ببرید که ما هم یه پیش بینی کشکی درست بزنیم.:31:

Payan
29-06-2010, 19:11
فکر کنم ایشون از یکی شنیدن ورزشی مثل فوتبال هست و چند بار هم برزیل قهرمان شده
بعد تا اینو شنیدید گفتید من طرفدار برزیلم
عزیزم صربستان تو گروه ما بود؟؟؟؟؟
بله درست میفرمایی. البته اون موقع که ماشنیدیم که فوتبالی هست و بساطی و اینا شما هنوز به دنیا نیومده بودی

دوست عزیز صربستان با اسپانیا بازی نکرده ها!!!!!
درسته من با آلمان اشتباه کردم. شما از سوییس خوردین و این چیزایی که شما گفتین هیچ چیزیو عوض نمیکنه. اینکه ما کره رو بردیم اما شما باختین:31:

joey jordison
29-06-2010, 19:49
خوب امشب بازی داریم!اسپانیاییها خودشون را آماده کنن برای دفاع فوق العاده پرتغال!یک ذهره چشمی بگیره که نگو نپرس پرتغال!
بلیط برگشت به اسپانیا را باید آماده کنن!:31:

Boy Ka
29-06-2010, 20:23
خوب 2 ساعت مونده تا بازی. امیدوارم با شکست اسپانیا به همه ثابت کنیم پرتغال کیلویی چنده! لول.

Payan
29-06-2010, 20:24
خوب 2 ساعت مونده تا بازی. امیدوارم با شکست پرتغال به همه ثابت کنیم پرتغال کیلویی چنده! لول.

پرتغال تو گلو اسپانیا گیر خواهد کرد...

teza
29-06-2010, 20:48
پرتغال خواهد برد میگی نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی میشه خوب بگو اره دیگه

arash66_2m
29-06-2010, 21:12
یوووووووووووووووووووووهاا ااا
پرتغال ببینیم چیکار می کنی .............
اسپانیا در این بازی کاملا خراب و داغون خواهد شد !!!!!!!!!! :27:
میگی نه ! نگاه کن :31:

ghermezeteh
29-06-2010, 21:14
دیشب پیروانی میگفت پرتغال شخصیت قهرمانی نداره و اگر اسپانیا رو ببره فقط یک اتفاق است.

Boy Ka
29-06-2010, 21:27
دیشب پیروانی میگفت پرتغال شخصیت قهرمانی نداره و اگر اسپانیا رو ببره فقط یک اتفاق است.

پیروانی شعر گفته واسه خودش:46: .

teza
29-06-2010, 22:03
از کی تا حالا پیروانی صاحب نظر شده
اقا بازی شروع شد باختید بی برو برگرد

Boy Ka
29-06-2010, 22:51
خوب نیمه اول تموم شد.

همونطوری که پیش بینی میکردم دفاع مستحکممون نقطه اتکامون هست و دل بستیم به ضد حمله! امیدوارم نیمه دوم گل بزنیم و رکورد گل نخوردنمون هم حفظ بشه.

teza
29-06-2010, 23:00
اقا ما میبیریم شک نکنید از اول گفتم حالا هم میگم ماتادورها به خانه برمیگردند و ما یه پای فینال هستیم
شیرههههههههههههههههه پرتغاللللللللللللللللل

Boy Ka
29-06-2010, 23:55
باختیم.اااااااااااااااااا ه. طرح و برنامه درستی واسه حمله نداشتیم خداییش. اون کرش خنگ هم که ورداشت صاف بهترین بازیکن هجومی تیم رو تعویض کرد.

خداحافظ جام جهانی....خداحافظ پرتغال....

runner
29-06-2010, 23:55
بچه ها اشکال نداره انشا الله 4 سال دیگه

:26::26::26::26::26::26:

joey jordison
29-06-2010, 23:56
حذف شدیم!حیف.....................نمیدونم تا کی باید از حذف پرتغال زجر بکشم!
اسپانیا هم برد مبارکش باشه و طرفداراش هم تبریک میگم!آرزو میکنم اسپانیا قهرمان بشه!

runner
29-06-2010, 23:57
خوب نیمه اول تموم شد.

همونطوری که پیش بینی میکردم دفاع مستحکممون نقطه اتکامون هست و دل بستیم به ضد حمله! امیدوارم نیمه دوم گل بزنیم و رکورد گل نخوردنمون هم حفظ بشه.

تا اینجا هم اشتب می کردی دفاعتون ... نبود دروازبانتون خوب بوده
تیمتون نه حمله داشت نه دفاع

fr0st
29-06-2010, 23:57
اقا ما میبیریم شک نکنید از اول گفتم حالا هم میگم ماتادورها به خانه برمیگردند و ما یه پای فینال هستیم
شیرههههههههههههههههه پرتغاللللللللللللللللل

شک نداریم :22:
خوب تیم اینتر هم حذف شد !!!
اوه ببخشید پرتغال :دی

Go Home :27:

XirowN
29-06-2010, 23:58
خدایی آفساید بود گلشون !

ShayaN3K
29-06-2010, 23:59
واقعا این رونالدو باعث باختن پرتقال بود.
به جز شوت از راه دور هیچ نقش دیگه ای نداشت.

خدایی آفساید بود گلشون !
آفساید نبود

A.M.D.D.E.V.I.L
30-06-2010, 00:01
ولی خیلی دلم میخواست پرتقال هم بزنه ولی نشد.

teza
30-06-2010, 00:05
شک نداریم :22:
خوب تیم اینتر هم حذف شد !!!
اوه ببخشید پرتغال :دی

Go Home :27:

داداش الان اصلا رو حال نیستم سر به سر من نذار بد قاتیم
ولی مورد نداره از مرحله بعد بالاتر نمیرید:22:

Amirdb
30-06-2010, 00:07
یوووووووووووووووووووووهاا ااا
پرتغال ببینیم چیکار می کنی .............
اسپانیا در این بازی کاملا خراب و داغون خواهد شد !!!!!!!!!! :27:
میگی نه ! نگاه کن :31:
آخــــــــــــــــــــــی حذف شدید
دیدی نشد عزیزم
حالا اشکال نداره... شاید رونالدوی بی ادب به خودش بیاد

vahid0801
30-06-2010, 00:08
ولی خیلی دلم میخواست پرتقال هم بزنه ولی نشد.

به قول جوا خیابانی:
امروز فوتبال جهان برنده شد.من خیلی دوست داشتم بتونم هر دو تیم رو برنده بکنم.اما حیف که فوتبال به من این اجازه رو نمیده:2:

CHEGUEVARA.
30-06-2010, 00:09
از اینکه پرتغال حذف شد بسیار خوشحال هستم.......:27::21: