PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی ویندوز آپدیت می شه فایل های آپدیت کجا می ره؟

hadi_vazi
04-06-2010, 10:16
با سلام همونجوری که از اسم تایپیک معلومه می خوام ببینم وقتی ویندوزم آپدیت می شه فایل هاش کجا میره؟
می شه این فایل ها رو وقتی یه ویندوز دیگه نصب می کنم به اون انتقال بدم تا آپدیت بشه یا باید دوباره به اینترنت وصل بشم و امکانش نیست؟

Dew Drop
04-06-2010, 10:48
سلام
تو این مسیر ذخیره میشن.c:/windows/SoftwareDistribution/Download .می تونید اونا رو یه جای کپی کنید .بعد انتقال بدید.

piishii
04-06-2010, 14:43
سلام
تو این مسیر ذخیره میشن.c:/windows/SoftwareDistribution/Download .می تونید اونا رو یه جای کپی کنید .بعد انتقال بدید.
سلام
+
اینکه اینکار به هیچ وجه توصیه نمیشه توسط خود مایکروسافت .

alpha007
05-06-2010, 08:33
سلام
حجم فایلهای موجود تو این پوشه با حجم اولیه آپدیتی که آنلاین صورت میگیره یکسان نیست
بنظر یه جای کارش میلنگه

hadi_vazi
05-06-2010, 09:24
alpha درست میگه فولدرش حدود 3 مگه در حالی من تا حالا چیزی حدود 100 مگ دانلود کردم بقیه اش کجاست؟

kortol
05-06-2010, 10:26
کلا این کار توصیه نمیشه ...........چون یک سری از بسته های بروز رسانی برای برنامه های ویندوز مثل Internet Explorer میان یا مدیا پلیر یا Windows Defender و یا Up date های مخصوص سخت افزار ها ، در پوشه های مخصوص خوشن نصب میشن..برای همین هم دیگه قابلیت کپی ندارند.......بسته های بروز رسانی ویندوز مثل آنتی ویروس ها نیست که کپیش کنی و ویندوز بروز بشه..........اگه اینجوری بود که همه این کار رو می کردند و این همه سرویس پک و up date درست نمی شن.....

honeyxp
05-06-2010, 10:33
یادمه توی رایانه ی امروز این سوالو پرسیدن گفته شد نمی شود آپدیت ها را جمع آوری کرد و بک آپ ازشون گرفت. مگه با برنامه های کمکی که اونم یادم نیست پی بود. ولی قسمت اول حرفمو مطمئنم.

ebrahimjan
05-06-2010, 11:38
با كمك اين برنامه ميتوني آپديت هاي ويندوز رو ذخيره كني
WUtooL_1.16

piishii
05-06-2010, 12:44
alpha درست میگه فولدرش حدود 3 مگه در حالی من تا حالا چیزی حدود 100 مگ دانلود کردم بقیه اش کجاست؟

سلام
من خلاف عرض نکردم که
منم میگم چنین کاری بر فرض اینکه همش اونجا باشه درست نیست
چیزی که خود مایکروسافت پیشنهاد داده برای سون و ویستا چنین کاری انجام نشه
بهترین کار آپدیت کردن به روز بدون کپی کردن آپ دیت های قبلی ست .
باز هم من قویا توصیه میکنم چنین کاری چی با برنامه ی کمکی چی با استفاده از خود ویندوز صورت نگیره .