PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات adobe reader 9

AHJ Soft
03-06-2010, 11:28
سلام به همه دوستان
اميدوارم تاپيك به درد بخوري باشه
خب اولين سوال رو من از شما ميپرسم
من براي ديدن فايل هاي ebook يا همون pdf از نرم افزار adobe reader 9 استفاده ميكنم
مشكل اينجاست كه وقتي ميخوام مطلبي رو از تو pdf به notepad كپي كنم به جاي نوشته هاي اصلي يك سري حروف ظاهر ميشه مثل ! و @ و % و . . .
اين در صورتيه كه فايل pdf پسورد نداشته باشه
اما اگه pdf پسورد داشته باشه راحت با pdf password remover ميشه قفل رو باز كرد و متن رو بدون مشكل كپي كرد
اما pdf من پسورد نداره و به همين دليل حروف خوب كپي نميشه
چي كنم ؟؟؟؟
لطفا منو راهنمايي كنيد !!!

Marytet
24-07-2010, 17:42
اولاْ كه برنامه Adobe reader برنامه قوي اي براي كپي كردن اسناد از PDF به سند متني نيست. بهتر است از Acrobat professional 9 استفاده كني. چند برنامه تبديلي نيز وجود داره.
ولي وقتي سندهايت به شكل كاراكتر ظاهر ميشن علتش عدم همخواني encoding است.

jack426
25-07-2010, 01:50
اولاْ كه برنامه Adobe reader برنامه قوي اي براي كپي كردن اسناد از PDF به سند متني نيست. بهتر است از Acrobat professional 9 استفاده كني. چند برنامه تبديلي نيز وجود داره.
ولي وقتي سندهايت به شكل كاراكتر ظاهر ميشن علتش عدم همخواني encoding است.

یا قانون کپی رایت : که نرم افزار به علت اینکه صاحب اثر فایل PDF رو قفل کرده این اجازه رو به شما نمیده

nanoboy
26-11-2010, 00:14
سلام من تو نرم افزار adob 9 دارم یک مقاله میخونم میخوام با مداد زیر کلمه ها خطی بکشم واسه اینکار از منویtools گزینه customize رو میزنم و در پنچره باز شده روی pencil tool کلیک میکنم اما نمیدونم که چرا نمیاد؟

با تشکر

Dew Drop
26-11-2010, 06:33
سلام من تو نرم افزار adob 9 دارم یک مقاله میخونم میخوام با مداد زیر کلمه ها خطی بکشم واسه اینکار از منویtools گزینه customize رو میزنم و در پنچره باز شده روی pencil tool کلیک میکنم اما نمیدونم که چرا نمیاد؟

با تشکر

سلام
به خاطر اینه که اگه security این فایل رو ببینید commenting این فایل رو,
روی not allowed قرار دادن که تغییرات در این فایل انجام نگیره.