PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال کوتاه در مورد ویندوز 7

Greedy
03-06-2010, 09:45
سلام گفتم
من الان حدود دو سه سالی میشه که ویندوز ویستا دارم و حالا تصمیم گرفتم به ویندوز سون کوچ کنم Windows 7 Upgrade Advisor رو دانلود کردم و نصب کردم و نتایجش این شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اونطور که خودم تا حدودی فهمیدم سیستمم برای نصب ویندوز 64 بیتی اصلا جواب نمیده ولی برای 32 بیتی مشکل خاصی نداره به جز ظرفیت ظرفیت هارد که مشکل حادی نیست چون هاردم 250 گیگه میشه خالیش کرد و یکی از نرم افزارها که نرم افزار مربوط به درایور مودم adsl هست و با ویندوز سون هماهنگی نداره مشکل خاصی نداره
درست گفتم ؟
سوال بعدیم اینه اخرین نسخه نهایی ویندوز سون چیه و مربوط به به چه ماهیه؟
این نرم افزار درایور adsl م نسخه ای برای ویندوز سون نداده نمیشه کاریش کرد تو ویندوز سون هم بدون هیچ مشکلی نصب شه ؟ترفندی هست ؟
لطف کنید این سوالات جواب بدید ممنونتون میشم

Khazuk
03-06-2010, 10:44
هیچ وقت ویندوز آپگریت نکن چرا ؟چون در اصل ماجرا فرقی نمیکنه وقتی آپگریت کنی یا وین قبلی پاک کنی و جدید نصب کنی وین قبلیت از بین میره
در مورد 64 بیتی کسایی که کارای خیلی حرفه ای انجام میدن و رم زیاد نیاز دارن استفاده میکنن همون 32 خوبه
شما یه ویندوز خوب مثلا ultimate ver 6.1 build 7600 که نصب کنی کفایت میکنه و بعد آپدیت میکنی میشه همون چیزی که بهش میگن جدید یا آپدیت ماه فلان
درمورد مودم هم احتمال زیاد درایور ویستا روش جواب میده

mohammadi4net
03-06-2010, 10:48
سلام گفتم
من الان حدود دو سه سالی میشه که ویندوز ویستا دارم و حالا تصمیم گرفتم به ویندوز سون کوچ کنم Windows 7 Upgrade Advisor رو دانلود کردم و نصب کردم و نتایجش این شد :

اونطور که خودم تا حدودی فهمیدم سیستمم برای نصب ویندوز 64 بیتی اصلا جواب نمیده ولی برای 32 بیتی مشکل خاصی نداره به جز ظرفیت ظرفیت هارد که مشکل حادی نیست چون هاردم 250 گیگه میشه خالیش کرد و یکی از نرم افزارها که نرم افزار مربوط به درایور مودم adsl هست و با ویندوز سون هماهنگی نداره مشکل خاصی نداره
درست گفتم ؟
سوال بعدیم اینه اخرین نسخه نهایی ویندوز سون چیه و مربوط به به چه ماهیه؟
این نرم افزار درایور adsl م نسخه ای برای ویندوز سون نداده نمیشه کاریش کرد تو ویندوز سون هم بدون هیچ مشکلی نصب شه ؟ترفندی هست ؟
لطف کنید این سوالات جواب بدید ممنونتون میشم

مودمتون فقط کابل usb داره ؟ RJ-4 نداره؟

Greedy
03-06-2010, 16:54
هیچ وقت ویندوز آپگریت نکن چرا ؟چون در اصل ماجرا فرقی نمیکنه وقتی آپگریت کنی یا وین قبلی پاک کنی و جدید نصب کنی وین قبلیت از بین میره

من که اپگریت نکردم ویندوزو ؟! نکنه منظورت نرم افزار Windows 7 Upgrade Advisor که گفتمه :دی ؟ اگه منظورت اینه که بگم این نرم افزار که ویندوز اپگریت نمیکنه مشخصات سیستم چک میکنه و بعد اخرش میگه چه سیستمت با ویندوز هفت سازگاره یا نه

شما یه ویندوز خوب مثلا ultimate ver 6.1 build 7600 که نصب کنی کفایت میکنه و بعد آپدیت میکنی میشه همون چیزی که بهش میگن جدید یا آپدیت ماه فلان
می خواستم بدونم اخرین نسخه نهایی ویندوز ویستا که اومده چه نسخه ای هست دقیقا مثلا نرم افزار اپرا اخرین نسخش 10.53 هست شما حرفی که میزنی اگر اشتباه نکرده باشم منظورت اینه که مثلا نسخه 10.50 اپرا رو بگیر بعد به 10.53 اپدیت کن ولی این چه کاریه بدونی نسخه اخر چیه بری همون اخرین نسخه رو بخری که دردسر نداشته باشه برای اپدیت کردن بهتره که
از اینکه جوابمو دادی خیلی خیلی ممنون

مودمتون فقط کابل usb داره ؟ RJ-4 نداره؟

فقط کابل usb داره

Khazuk
03-06-2010, 18:05
می خواستم بدونم اخرین نسخه نهایی ویندوز ویستا که اومده چه نسخه ای هست دقیقا مثلا نرم افزار اپرا اخرین نسخش 10.53 هست شما حرفی که میزنی اگر اشتباه نکرده باشم منظورت اینه که مثلا نسخه 10.50 اپرا رو بگیر بعد به 10.53 اپدیت کن ولی این چه کاریه بدونی نسخه اخر چیه بری همون اخرین نسخه رو بخری که دردسر نداشته باشه برای اپدیت کردن بهتره که
از اینکه جوابمو دادی خیلی خیلی ممنون

آخرین ویندوز :

Greedy
03-06-2010, 18:30
آخرین ویندوز :
پس اخرین نسخه میشه Windows6.1-KB947821-v2-x86
دستت درد نکنه

Khazuk
04-06-2010, 10:46
پس اخرین نسخه میشه Windows6.1-KB947821-v2-x86