PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مودم ADSL از نظر شما؟؟؟

sadeghbb
02-06-2010, 19:52
دوستان من قصد خرید یه مودم رو داشتم البته یکی دارم TP-LINK 8817 که واقعا یه مودم بسیار مزخرف هستش بدون شک!
و الان میخوام اینو بکوبم جاش یه بهتر بخرم وچون من با اون مودم دیسی دارم ولی الان یکی از دوستام گرفتم اصلا دیسی نمیده!خط نویز زیاد داره و ای اس پی هم بنجله!:21:
میخواستم راهنماییم بکنید ببینم یه مدل مودم خوب چیه من بگیرم هزینش هم 60-65 باشه!
خودم مودم مورد نظرم اینه: d-link_dsl-2640u
وایرلس باشه یا نباشه برام زیاد مهم نیست مهم کیفیتشه ولی الان که فکرش رو میکنم میبینم وایرلس بودنشم مهمه!:27:
ممنون میشم راهنمایی کنید!:11:

sadeghbb
03-06-2010, 12:42
دوستان لطفا راهنمایی کنید! 56 مشاهده و 0پست!:41:

ardalan_zapata
03-06-2010, 12:49
TP-Link مدل خوبی هست تعجبم که شما مشکل دارید
در هر صورت D-link از TP لینک توی مواردی که شما فرمودید ضعیف تره
میتونید رو Linksys یا Zyxel حساب باز کنید

Exir
03-06-2010, 12:54
احتمالاً از سیمکشی یا نویز خط یا اسپلیتر یا تلفن هاست.
تو تنظیمات مودم snr margin اگه زیر 6 باشه خط نویز داره اگه منفی باشه خط نویز شدید داره و دیسی میشی.

ضمناً مودم دیلینک آشغالترین مودم موجود در ایرانه. که متاسفانه تو همه فروشگاههای این مملکت عین پشکل ریخته !

jamy_khoshtip
03-06-2010, 14:48
من هم با حرف بچه ها موافق هستم . من هم الان مودم usb dlink u200 دارم . حدودا یک سال هست . هیچ مشکلی باهاش نداشتم . اما اگر مارک خوب می خوای که بعدا به مشکل نخوری و بتونی lan و ... هم ازش بگیری من بهت Asus am602 رو معرفی می کنم .

roteal2007
03-06-2010, 16:02
من tp-link 8101g دارم و کاملا هم راضی هستم و مدل های جدیدتر هم اومده...

Mig33
03-06-2010, 16:09
LINKSYS by Cisco

160N و اگه پولت کمه 120N من خودم دارم و واقعا عالیه.

samfire
03-06-2010, 16:39
دوستان من قصد خرید یه مودم رو داشتم البته یکی دارم TP-LINK 8817 که واقعا یه مودم بسیار مزخرف هستش بدون شک!
و الان میخوام اینو بکوبم جاش یه بهتر بخرم وچون من با اون مودم دیسی دارم ولی الان یکی از دوستام گرفتم اصلا دیسی نمیده!خط نویز زیاد داره و ای اس پی هم بنجله!:21:
میخواستم راهنماییم بکنید ببینم یه مدل مودم خوب چیه من بگیرم هزینش هم 60-65 باشه!
خودم مودم مورد نظرم اینه: d-link_dsl-2640u
وایرلس باشه یا نباشه برام زیاد مهم نیست مهم کیفیتشه ولی الان که فکرش رو میکنم میبینم وایرلس بودنشم مهمه!:27:
ممنون میشم راهنمایی کنید!:11:

دوست عزیز بی اینترنتی بکشی بهتره که بری مودم TP-LINK هر مدل شو بخری باور کنید من هرجا رفتم برای کانفیک یاعیب یابی شبکه - این مدم اشغال کار من چندین برابر کرده " همه چیزو بررسی میکردم بعد اخر سر خودم مودم رو بررسی میکردم میدیدم بله مشکل از همینه " البته بگم سوئیچ TP-LINK قابل تحمله "

بهترین برند که که بگیری تا چندین چند سال میتونی استفاده کنی "D-link + Asus "

اگه کارت فقط با یه کامپیوتر هست d-link 300T plus بگیر هم ارزونه هم بهترین کارایی داره

من یه دونه 300 معمولی شو دارم باور کن چیزی حدود 4 سال ازش دارم استفاده میکنم " چشم نزنم " :31:

ieeeman
03-06-2010, 18:20
90 در صد مودم روترها های دوپورت usb lan مثل همند و همه از چیپ Board ID:96338L-2M-8M
استفاده میکنن که این هم چیپ خوبی از برادکام هست
asus 602
dlink دوپورت
td8811
مطمنم این چیپ رو دارن
شما هم قبل از اینکه پول بسلفی برو از یکی مودمش رو قرض کن ببین فرق میکنه یا مودمت رو بده کسی برات تست کنه

dsa dsa
03-06-2010, 18:27
linksys wag 320n
linksys wag 160n
مدل های tp link
CneT

این مباجث تکراری هستند __ خواهشن از زدن پست های مشابه خودداری کنید دوستان .

KING_DESIGNER
03-06-2010, 19:44
انگلیسیها میگن ما اینتقدر پول دار نیستیم که جنس ارزون بخریم.

دوست عزیز من توصیه میکنم که شما یک بار برای هیمشه خرید کنید
یک مودم وارلس دار مرغوب
من 604 ایسوز رو دارم و ازش راضی ام. 4 تا لن داره + 15 تا وایرلس.
بازم انتخاب با خودتون.

sadeghbb
03-06-2010, 20:15
90 در صد مودم روترها های دوپورت usb lan مثل همند و همه از چیپ Board ID:96338L-2M-8M
استفاده میکنن که این هم چیپ خوبی از برادکام هست
asus 602
dlink دوپورت
td8811
مطمنم این چیپ رو دارن
شما هم قبل از اینکه پول بسلفی برو از یکی مودمش رو قرض کن ببین فرق میکنه یا مودمت رو بده کسی برات تست کنه
دقیقا من مودمم رو دادم دست یکی از دوستام اونجا اوکی کار میکنه ولی پیش من پشت سره هم دیسی میده و چراغ ADSL خاموش روشن میشه!و مودم دوستم رو اوردم خودم تست کردم اونم برای من مشکلی نداره و دیسی نمیده!!!

hamed malekpour
03-06-2010, 22:19
به نظر من همasus602خوبه مال من که تا حالا کم نیاورده.

parsa205
05-06-2010, 08:58
به نظر من Zyxel با قیمت 95 تومن...آنتن دهیش در حد تیم ملی

shahramcat
05-06-2010, 09:05
کیفیت و کارایی عالی مودمهای linksys

قیمت پایین و کارایی خوب مودمهای TP-Link

razmjoo
05-06-2010, 15:50
من tp-link از نوع td-8811 دارم و خیلی هم ازش راضیم .

PaRkOr
05-06-2010, 15:51
Broadkam عالیه
من 24 ساعت دارم ازش استفاده میکنم
یا هووووووووووووووووو مددی

joe_satriani
05-06-2010, 15:54
البته اين رو هم بگم يه مقداري هم كيفيت مودم به شركتي كه ازش اينترنت رو ميگيريد هم بستگي داره
گاهي يه مودم آشغال هم جواب ميده وقتي شركت خوبي پشتيبانت باشه

farshin.rezaei
09-06-2010, 23:39
سلام
اول از همه Zyxel را به شما پیشنهاد میکنم که هم مایکروسافت تایید کرده و هم اکثر ای اس پس ها اون را تایید میکنند
انتخابهای بعدی من
buffalo
netgear
linksys
tp-link

KING_DESIGNER
09-06-2010, 23:44
در مورد مودم زایکسل و بوفالو بیشتر توضیح بدید و بگید چرا مودم خوبی هستند.

mohammadi4net
09-06-2010, 23:50
LINKSYS by Cisco

160N و اگه پولت کمه 120N من خودم دارم و واقعا عالیه.

منم این دو مدل رو تایید می کنم ، اگه از لینکسیس استفاده کنی دیگه عمرا سمت d-link و tp-link بری .

scali
09-06-2010, 23:54
به نظر من asus خوبه . :20:

KING_DESIGNER
09-06-2010, 23:55
منم با ایسوز موافقم وقبلا اعلام کردم
ولی میخوام بدونم دلیل انتخاب زاکسل چیه ؟
همچنین بوفالو

ghahremanimehdi
10-06-2010, 00:04
سازگارترین و بهترین مودم تو ایران Zyxel هستش. مدل زیر در حال حاضر بهترینه :

ZyXcel perstige 660HN-F1
قیمتش حدود 115 تومن و draft n هم هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kourosh_sos
10-06-2010, 00:14
به عنوان كارشناس نصب شركت سپنتا Level1 رو پيشنهاد ميكنم كه در دونوع Wire و Wireless هستش دليل انتخاب اين مودم طراحي فوق العاده Config راحت و اينكه اصل كشور آلمان هستش و قيمت مناسب شما اگر نويز داري بهتره مودم رو ببري سرخط از اونجا چك كني يا اينكه سر خط عدسي نصب كني تا نويز خط گرفته بشه اگر سوالي داشتي من در خدمتم

ghahremanimehdi
10-06-2010, 00:35
ب يا اينكه سر خط عدسي نصب كني تا نويز خط گرفته بشه اگر سوالي داشتي من در خدمتم

این عدسی که گفتید ، چی هستش ؟

sei_pm
10-06-2010, 08:04
linksys wag 320n
linksys wag 160n
مدل های tp link
CneT

این مباجث تکراری هستند __ خواهشن از زدن پست های مشابه خودداری کنید دوستان .

هر کسی پول به wag320N نمیده. وگرنه بهترین مودم Linksys هست که Usb هم داره.

kourosh_sos
10-06-2010, 11:22
این عدسی که گفتید ، چی هستش ؟

عدسي يه سوكت هستش كه كارش گرفتن نويز خطه متاسفانه تو ايران سيمي رو كه از مخابرات تا منزل مياد و سيمي كه از سرخط تا خود واحد كشيده ميشه رو به هم مي تابونن كه همين تابوندن سيم ها به يكديگر باعث نويز بر روي خط ميشه حالا ما ميايم اين عدسي رو بين راه سيم مخابرات و سيم واحد ميزاريم تا ديگه سيم ها به هم تابيده نشن و نويز خط گرفته بشه باز اگه سوالي بود در خدمتم

sadeghbb
10-06-2010, 11:34
عدسي يه سوكت هستش كه كارش گرفتن نويز خطه متاسفانه تو ايران سيمي رو كه از مخابرات تا منزل مياد و سيمي كه از سرخط تا خود واحد كشيده ميشه رو به هم مي تابونن كه همين تابوندن سيم ها به يكديگر باعث نويز بر روي خط ميشه حالا ما ميايم اين عدسي رو بين راه سيم مخابرات و سيم واحد ميزاريم تا ديگه سيم ها به هم تابيده نشن و نويز خط گرفته بشه باز اگه سوالي بود در خدمتم

دقیقا سیم کسی تلفن خونه ما همینجوریه !!!
میشه یه عکسی و یا طریقه خرید این عدسی رو برامون قرار بدین!ممنون میشم

ardalan_zapata
10-06-2010, 13:07

اگر هم میشه بفرمایید از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چقدر است
چون ما نویز داریم شدید تازه خط فیبر نوری هست ولی داخل ساختمون نویز میندازه حتی توی گوشی تلفن هم به اصطلاح " کوران " داریم
روی ADSL هم که نویز انداخته و DownStream هم کم کرده :13:

salambye
10-06-2010, 13:09
فق asus
مدل am405 هم ارزونه هم عالي. فروش اين مدلش هم كم نبوده

DrXoX
10-06-2010, 13:35

عدسی با اسپلیتر فرق می کنه ، اسم خارجی این عدسی چیه؟
عکسی از عدسی دارید بذارید ، تو ایران پیدا میشه؟
راستی مارپیچ بودن سیم های تلفن فکرمی کنم برای جلوگیری از ایجاد نویز هستش

زوج مارپيچ بدون حفاظ: متداول ترين نوع كابل زوج مارپيچ مي باشد
استانداردهاي زوج مارپيچ بدون حفاظ 5 رسته مي باشد :
رسته اول :به كابل تلفن زوج مارپيچ بدون حفاظ رايج كه مي تواند تنها صدا را حمل نمايد اطلاق مي گردد .
در آمریکای شمالی ، زوج مارپيچ بدون حفاظ متدوالترین کابل برای سیستم های تلفن می باشد
مارپیچ بودن ، نویزهای الکتریکی حاصل از زوجهای همجوار و از سایر منابع از قبیل موتورها ، رله ها و ترانسفورماتورها را خنثی می سازد

farshin.rezaei
10-06-2010, 15:21
در مورد مودم زایکسل و بوفالو بیشتر توضیح بدید و بگید چرا مودم خوبی هستند.

بهتره خودتون یک نگاه بیاندازید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تنها نکته مهم اینکه از لحاظ اقتصادی برای منزل مقرون بصرفه نیست

baby_1
10-01-2014, 21:08
سلام
من مودمم d-link هست و بعد از چندین سال جدیدا خیلی مشکل به هم زده به طوری که بfirmware به چند نسخه مختلف عوض کردم یا چندین بار پیکربندی و تنظیم اما باز مشکلات جدیدش باقی موند و راهی پیش رو نگذاشت جز تعویض و خرید یک مودم نو.
هزینه می خوام تقریبا 200-250 هزار تومان کنم که مشخصاتی مثل وایرلس ، چند پورت lan بودن و بردی نزدیک 300 متر داشته باشه.(چون برای دو طبقه می خواستیم استفاده کنیم) و چون می خوام این همه هزینه کنم(دانشجویی دیگ :n26::n28:) حداقل عمری 4 ساله فکر کنم خوب باشه و چیزی نباشه که بخوام هر لحظه ببرم تعمیرگاه یا پشتیانبی و قطعی زیاد داشته باشه.
چند مدل توی بازار دیدم که می خواستم نظرتون رو بدونم
tp-link-w8970
با مشخصات زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یک مودم وایرلس bufalo
و البته چند تا d-link هم بودن که در این انجمن که خوندم زیاد دوستان ازش تعریف نمی کنن می خواستم بدونم دلیلی بر رد مود d-link دارن یا تنها نقل از دیگران هست.
متشکر و سپاسگذار از توضیحاتتون پیشاپیش هستم

master2014
10-01-2014, 21:25
کلا نظر من اینه که دی لینک بهتر از باقی است اما بازم میگم بعضی مودم ها خیلی عالی کار میکنند که دی لینک یکی از آنها است اینو به تجربه دیدم.

baby_1
11-01-2014, 09:59
سلام
به نظر شما چه مودمی با مشخصاتی که در بالا اشاره کردم رو خریداری کنم بهتر هست؟

paymanb
11-01-2014, 16:38
tp-link 8951 بهترینه

mostafa_360
11-01-2014, 17:00
اگر پول کافی داری مودم های لینکسیس به خصوص دو مدل زیر خیلی قوی و عالی هستند:
Linksys by Cisco X2000 یا Linksys by Cisco X3000
اما اگر نمی خوای خیلی هزینه کنی به نظرم مودم های ASUS بهترین گزینه باشه چون هم کیفیت بالایی دارند و هم وایرلس قوی و هم کانفیگ راحت و به اسانی Firmware شان قابل اپدیت است.
در بین برندهای D-Link،Tp-Link و Tenda هم مودل های خوبی یافت میشه اما باید تحقیق کنی چون برخی مدل های این برندها کارایی خوبی ندارند و یا خرابی بالایی دارند و یا دچار خطاهای نرم افزاری می شوند.
البته برخی از برند های خیلی عالی متاسفانه در ایران موجود نیستند مثل NetGear و Buffalo

[Mohsen]
11-01-2014, 17:10
پیشنهاد منم D-Link هست گرچند که TP-Link اسم بیشتری درآورده ولی با تجربه کارکرد با هر دوشون میگم که دی لینک مستحکم تر و مقاوم تره

M@SOUD64
11-01-2014, 20:05
من مدتی که Zyxel دارم تا حالا که خوب جواب داده اما Tp-link و D-link هم خوبن

IVAN
11-01-2014, 20:23
سلام
من مودمم d-link هست و بعد از چندین سال جدیدا خیلی مشکل به هم زده به طوری که بfirmware به چند نسخه مختلف عوض کردم یا چندین بار پیکربندی و تنظیم اما باز مشکلات جدیدش باقی موند و راهی پیش رو نگذاشت جز تعویض و خرید یک مودم نو.
هزینه می خوام تقریبا 200-250 هزار تومان کنم که مشخصاتی مثل وایرلس ، چند پورت lan بودن و بردی نزدیک 300 متر داشته باشه.(چون برای دو طبقه می خواستیم استفاده کنیم) و چون می خوام این همه هزینه کنم(دانشجویی دیگ :n26::n28:) حداقل عمری 4 ساله فکر کنم خوب باشه و چیزی نباشه که بخوام هر لحظه ببرم تعمیرگاه یا پشتیانبی و قطعی زیاد داشته باشه.
چند مدل توی بازار دیدم که می خواستم نظرتون رو بدونم
tp-link-w8970
با مشخصات زیر
و یک مودم وایرلس bufalo
و البته چند تا d-link هم بودن که در این انجمن که خوندم زیاد دوستان ازش تعریف نمی کنن می خواستم بدونم دلیلی بر رد مود d-link دارن یا تنها نقل از دیگران هست.
متشکر و سپاسگذار از توضیحاتتون پیشاپیش هستم

زیرخاکی آوردی بیرون؟ :biggrin:

Mehdi Tamimi
17-02-2018, 13:04
سلام دوتا مودم برای اتصال adsl داشتم یکی کانکت میکرد ودومی وایرلس
اولی دیلینک 2520 u ودومی تیپیلینک
الان یه تیپیلنک خریدم که کار هر دو رو میکنه مدلش TD-W8970 هست
2520 اولی اصلا نویز خیلی جزیی در حد یکی دو دهم تغییر میداد ولی الان TD-W8970 مقدار Downstream رو از 10 گاهی حتی به 7.5 میرسونه
ولی اصلا قطعی ندارم وهمیشه وصل هستم
حالا سوال اینجاست که کدوم مودم داره اطلاعات درست میده ؟