PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا ميشه منوي فارسي براي سامسونگ LA40C550J1R فعال كرد يا نه ؟

yusefreza
02-06-2010, 17:54
سلام .
جايي خوندم كه بعضي LCD هايي كه منوي فارسي ندارند رو با ورود به منوي مخفي و تغيير بعضي گزينه ها ميشه منوي فارسي رو هم به ليست اضافه كرد !
آيا چنين كاري براي lcd مدل LA40C550J1R ممكنه يا نه ؟

ebi66_boukan
02-06-2010, 21:24
سلام .
جايي خوندم كه بعضي LCD هايي كه منوي فارسي ندارند رو با ورود به منوي مخفي و تغيير بعضي گزينه ها ميشه منوي فارسي رو هم به ليست اضافه كرد !
آيا چنين كاري براي lcd مدل LA40C550J1R ممكنه يا نه ؟
مگه این مدل منو فارسی نداره؟؟؟من C650 دارم منو فارسیه.

kaveh_d
03-06-2010, 06:22
منم C550 دارم. منوفارسی فابریک روش هست!

yusefreza
03-06-2010, 07:21
مگه این مدل منو فارسی نداره؟؟؟من C650 دارم منو فارسیه.

نه والا !! نداره .
راستي چرا اين LCD نميتونه فايلهاي MKV و 3GP از USB رو پخش كنه ؟!!!
فقط AVI رو ميتونه پخش كنه !

t_tanhayam
03-06-2010, 09:05
نه والا !! نداره .

فكر ميكنم مشكلي با اجراي مخصوصا mkv نداشته باشه تست شده

ebi66_boukan
03-06-2010, 09:36
نه والا !! نداره .

شما تو منو بخش زبان برو ببین منوش چه زبان هایی داره.واسه من که فقط فارسی و انگلیسی هست.:13:

kaveh_d
03-06-2010, 11:45
نه والا !! نداره .

مطمئنی C550 خریدی؟ ... همه اینا پخش میشه.

اگه منوی فارسی نداری برو تو منو مخفی و لوکیشن رو بذار رو ایران.

yusefreza
03-06-2010, 12:54
مطمئنی C550 خریدی؟ ... همه اینا پخش میشه.

اگه منوی فارسی نداری برو تو منو مخفی و لوکیشن رو بذار رو ایران.

شما تو منو بخش زبان برو ببین منوش چه زبان هایی داره.واسه من که فقط فارسی و انگلیسی هست.:13:

اره مطمئنم .تو منوي مخفي ش هم ميتونيد مشاهده كنيد .

زبانهاش هم 4 تاست . عربي ، اردو ، انگليسي ، فرانسه !!!!

من فايل آپگريد
LA40C550J1R
رو از اين لينك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
گرفتم و آموزشش رو هم خوندم .
فقط مونده آپگريدش كه كمي ميترسم .
به نظر شما آپگريد كنم يا نه ؟ خطري كه نداره ؟ به جز رفتن برق
آپگريد رو هم بخاطر منوي فارسي ميخوام انجام بدم .
اينم عكسهاي منوي مخفي

kaveh_d
03-06-2010, 17:12
علی الحساب اون Local set رو که رو MidAsia گذاشتید رو برگردونید رو Iran تا بعد...

yusefreza
03-06-2010, 17:32
علی الحساب اون Local set رو که رو MidAsia گذاشتید رو برگردونید رو Iran تا بعد...

مطمئنيد كه اتفاقي نخواهد افتاد و مشكلي براي LCD پيش نمياد ؟

kaveh_d
04-06-2010, 01:18
نه مشکلی پیش نمیاد. من واسه اینکه منو رو از حالت آبی به زرشکی تبدیلش کنم اکثر کشورها رو امتحان کردم ولی فایده ای نداشت. اما مشکل شمارو حل میکنه.

ebi66_boukan
04-06-2010, 09:37
بابا بزار همون انگلیسی بمونه خیلی بهتره.من اگه بابام گیر نده همون انگلیسی میزارم.چیز خاصی نداره که نتونی بفهمی.
به نظر من بعضی اصطلاحات انگلیسی هستن که وقتی فارسی میشن مضحک و خنده داره.پس همون انگلیسی خیلی بهتره.
آپگرید هم اگر مربوط به اون نباشه ممکنه دردسر ساز بشه و اگر گارانتی نداشته باشید که تی وی رو به یه مجسمه تبدیل میکنه.اونوقته که به زبان اردو هم راضی میشید:31:

شما کجا گرفتید تی وی رو؟؟واسه بانه هم همشون فارسی دارن.حالا موندم واسه شما از کجا اومده؟

yusefreza
05-06-2010, 09:46
بابا بزار همون انگلیسی بمونه خیلی بهتره.من اگه بابام گیر نده همون انگلیسی میزارم.چیز خاصی نداره که نتونی بفهمی.
به نظر من بعضی اصطلاحات انگلیسی هستن که وقتی فارسی میشن مضحک و خنده داره.پس همون انگلیسی خیلی بهتره.
آپگرید هم اگر مربوط به اون نباشه ممکنه دردسر ساز بشه و اگر گارانتی نداشته باشید که تی وی رو به یه مجسمه تبدیل میکنه.اونوقته که به زبان اردو هم راضی میشید:31:

شما کجا گرفتید تی وی رو؟؟واسه بانه هم همشون فارسی دارن.حالا موندم واسه شما از کجا اومده؟

دِ اگه با من بود كه با زبان فرانسه ش هم كنار ميومدم ولي كسايي هستند كه گير ميدن و اين مسئله رو ايراد مي دونن ! اصلا بعد از تنظيمات اوليه كه تموم شد كسي مگه زود به زود منو رو باز ميكنه كه زبانش هم مهم باشه !!!

از بانه گرفتيم !!! ولي از كجا بدونيم كه زبان فارسي نداره !
همه همينو ميگن !
خلاصه مشكل منوي فارسي و باز نكردن بعضي از فرمت ها كلا lcd رو از چشممون انداخته !

ebi66_boukan
05-06-2010, 10:02
دِ اگه با من بود كه با زبان فرانسه ش هم كنار ميومدم ولي كسايي هستند كه گير ميدن و اين مسئله رو ايراد مي دونن ! اصلا بعد از تنظيمات اوليه كه تموم شد كسي مگه زود به زود منو رو باز ميكنه كه زبانش هم مهم باشه !!!

از بانه گرفتيم !!! ولي از كجا بدونيم كه زبان فارسي نداره !
همه همينو ميگن !
خلاصه مشكل منوي فارسي و باز نكردن بعضي از فرمت ها كلا lcd رو از چشممون انداخته !

انصافا منو فارسی اصلا مشکل نیست.کاش تی وی ما فارسی نداشت.
خوب شما اگه اینو در نظر بگیرید که خیلی از تی وی های دیگه همون فرمت هایی که ال سی دی شما پخش میکنه رو هم پخش نمیکنه نه تنها از چشمتون نمیفته بلکه تو چشمتون عزیز هم میشه.

راستی چه فرمت هایی رو نمیخونه؟؟؟
ضمنا با این برنامه بار کدش رو بزن ببین ساخت کجاست:
بینشون فاصله انداختم تا شیلتر نشه.

yusefreza
05-06-2010, 12:53
انصافا منو فارسی اصلا مشکل نیست.کاش تی وی ما فارسی نداشت.
خوب شما اگه اینو در نظر بگیرید که خیلی از تی وی های دیگه همون فرمت هایی که ال سی دی شما پخش میکنه رو هم پخش نمیکنه نه تنها از چشمتون نمیفته بلکه تو چشمتون عزیز هم میشه.

راستی چه فرمت هایی رو نمیخونه؟؟؟
ضمنا با این برنامه بار کدش رو بزن ببین ساخت کجاست:
بینشون فاصله انداختم تا شیلتر نشه.

باركدش رو همون بانه قبل از خريد زدم و ساخت كره در اومد .
فايلهاي MKV و 3GP و DAT رو نميخونه ! البته MPG رو هنوز امتحان نكردم ولي AVI رو خوب پخش ميكنه !

t_tanhayam
05-06-2010, 13:11
واقعا خيلي عجيب كه dat رو مثلا نميخونه البته من هنوز مشكوكم c550 ميتونه مثل c650 بخونه فرمتها رو يا نه ?
يكي از دوستان اينجا عنوان كردند خاطرم نيست اگه كسي در اين مورد اطلاعي داره خوشحال ميشم بدونم

ebi66_boukan
05-06-2010, 13:13
باركدش رو همون بانه قبل از خريد زدم و ساخت كره در اومد .
فايلهاي MKV و 3GP و DAT رو نميخونه ! البته MPG رو هنوز امتحان نكردم ولي AVI رو خوب پخش ميكنه !
تو دفترچه برگای آخر نوشته که چیارو میخونه.جالبه میگید MKV نمیخونه.شاید استثنا یکی رو نخونده.بازم امتحان کنید.DAT رو که فکر کنم همه نمیخونن و برای خوندن DAT ها فکر کنم باید از DAT به MPEG تغییر بدید.البته اینو شنیدم و تست نکردم.

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

واقعا خيلي عجيب كه dat رو مثلا نميخونه البته من هنوز مشكوكم c550 ميتونه مثل c650 بخونه فرمتها رو يا نه ?
يكي از دوستان اينجا عنوان كردند خاطرم نيست اگه كسي در اين مورد اطلاعي داره خوشحال ميشم بدونم

ابی جان B650 میتونه DAT رو بخونه؟؟/

t_tanhayam
05-06-2010, 13:27
b650 تا حالا كه به فرمتي گير نداده من DAT و حتي فرمت ركورد شده از --- كه خيلي بد قلق هم هست MPEG2 رو هم ميخونه
فرمت شبكه هاي HD يعني TS رو هم اجرا مينه MKV و WMA همينطور
الان VOB يا همون فذمت DVD ‌ها رو هم تست زدم ميخونه 3GP ‌رو هم ميخونه
تنها فرمتهايي كه تست زدم واجرا نميكنه MOV و FLV هست ابي جان

kaveh_d
05-06-2010, 15:56
dat رو هنوز امتحان نکردم. چون اکثرا پسونداشونو به MPG تغییر میدم. اما تا حالا هر فیلم HD که گرفتم پخش کرده.
من قبل از خرید دفترچه های همه مدلها رو دانلود کردم و صفحه به صفحه باهم مقایسه کردم. از نظر USB خیالتون راحت. هیچ فرقی ندارن.

ebi66_boukan
05-06-2010, 16:26
واسه من که Dat رو نخوند که هیچ بلکه حتی تو لیست فایل های موجود در مموری هم نشونش نداد.:18:
WMA و 3gp رو خوند.ولی صدای 3gp رو نخوند.

t_tanhayam
05-06-2010, 16:43
جدي ميگي ابي خان؟
فكر ميكنم c650 نسبت به b650 فرمت هاي كمتري پشتيباني ميكنه اينطور كه به نظر ميرسه
تغيير فرمت بده dat هارو به mpeg :46:

masoooud
05-06-2010, 21:50
لطفا بچه هایی که این دو tv رو دارن یه فایل مشابه رو از اینترنت بگیرن و تست کنن! من پولC630 رو هم دادم اگر فرمتهای قابل پخشش کمتره دوباره باید فکر کنم!

ebi66_boukan
05-06-2010, 23:01
جدي ميگي ابي خان؟
فكر ميكنم c650 نسبت به b650 فرمت هاي كمتري پشتيباني ميكنه اينطور كه به نظر ميرسه
تغيير فرمت بده dat هارو به mpeg :46:
ابی جان وقتی رو فایل DAT رینیم(Rename) میزنم پسوند Dat وجود نداره که بخوام MPEG کنمش.فقط اسم فایل هست.تو بخش properties نوشته Dat.چجوری پسوندشو عوض کنم؟؟

t_tanhayam
06-06-2010, 00:03
ابی جان وقتی رو فایل DAT رینیم(Rename) میزنم پسوند Dat وجود نداره که بخوام MPEG کنمش.فقط اسم فایل هست.تو بخش properties نوشته Dat.چجوری پسوندشو عوض کنم؟؟

سلام ابي جون
ببين بايد اول به مسير زير بري
tools/folder option/view
خوب اينجا اون تيك مربوط به مخفي كردن فرمت فايل ها رو بردار تا پسوند ها ديده بشه
hide extensions for known file types
حالا ميتوني rename ‌كني :10:

ebi66_boukan
06-06-2010, 09:13
سلام
فایل Dat رو به MPEG رینیم(rename) کردم بدون مشکل خوند.:27:
تا الان که مشکلش با همون BBC planet earth بوده(البته 1080p 264x)

yusefreza
06-06-2010, 10:48
از لحاظ پشتيباني پخش فرمتها c550 و c650 هيچ فرقي با هم ندارند .
من هردو رو تست كردم

yusefreza
06-06-2010, 12:44
راستي all share همون بلوتوثه ؟
كسي تونسته اين ويژگي رو بكار ببره و ازش استفاده كنه ؟
هركي دفترچه فارسي تلويزيون خودش رو ميخواد به اينجا مراجعه كنه :

yusefreza
07-06-2010, 20:10
سلام به همه دوستان
بالاخره امروز تونستم منوي اين تلويزيون رو فارسي كنم !!
براي كسايي كه در آينده احتمال داره همين مشكل پيش بياد عرض كنم كه راه حل ش اين بود كه با ورود به منوي مخفي ( زدن دگمه standbye>Info > Menu>Mute >standbye ) از قسمت Option وارد local set شدم و East_Iran رو انتخاب كرده و تلويزيون رو خاموش و دوباره روشن كردم و وارد منو معمولي شده و ديدم كه زبان فارسي اضافه شده .
به همين راحتي !!!

kaveh_d
07-06-2010, 20:57
ما که از اول گفتیم این کارو بکن :31: