PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل با windows 7

GENERAL_RAAAM
02-06-2010, 17:24
سلام . خوبین ؟
من 2-3 تا سوال در مورد ویندوز 7 که تازه نصب کردم ، دارم.
1. رو دی وی دی ویندوز یه کرک بود براش ، اونا زدم ، بعدش فهمیدم رفته فایل slui که مال اکتیو کردن ویندوز هست را پاک کرده . و قتی می خوام برم تو Personalize کامپیوتر ، میگه قابل دسترس دز این نسخه ویندوز نیست !!! آیا مال همینه که رفته اونا پاک کرده و نیمزاره اکتیو کنم ؟
2.من cpu 3.2 و Ram 1 gig ddr2 دارم . اگه رمم را 2 گیگ کنم ، سرعت کامپیوتر خوب میشه ؟ آخه خیلی سرعتش پایینه . مثلا رو یه برنامه می زنم ، تا چند ثانیه اصلا چراغ هارد خاموش روشن نمیشه بعد یه 10 ثانیه تازه کار می کنه .
3. ویندوز اکتیو شده با اینی که من دارم فرقی داره ؟
4. من روی دفترچه مادربوردم نوشته 64bit ready , و فک کنم این نسخه که نصب کردم ( windows7 ultimate build 7000 )
32 بیت هست . میتونم 64 بیت نصب کنم ؟ یا میشه 32 بین را اپدیت کرد بشه 64 بیت ؟
5. من یه کی جن و یه سریال برای یه نرم افزار دانلود کردم ، ولی ویندوز خودش اونا را پاک میکرد. چرااا ؟؟؟؟ :13:
6. همین یه خورده وقت پیش برای فعالسازی رفتم windows loader 1.8 را دانلود کردم ولی میگه از سیستم عامل شما پشتیبانی نمیکنهه !!!!
اینم عکس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون اگه جواب بدین:40::11:

Khazuk
02-06-2010, 18:05
سلام
1 ویندوزی نصب کن که هیچ دستکاری نشده باشه ( یعنی از کسی که از اینترنت دان کرده بگیر نه این شرکتی ها )
2- 1گیگ رم فقط واسه ویندوز سون لازمه بای رم اضافه کنی
3 32 بیتی نمتونی 64 کنی یا باید 32 نصب کنی 64
4 از این لودر استفاده کن ( شما وقتی از یک ویندوز بدون دستکاری استفاده کنی کافیه بایه لودر فعالش کنی )

GENERAL_RAAAM
02-06-2010, 18:59
سلام
1 ویندوزی نصب کن که هیچ دستکاری نشده باشه ( یعنی از کسی که از اینترنت دان کرده بگیر نه این شرکتی ها )
2- 1گیگ رم فقط واسه ویندوز سون لازمه بای رم اضافه کنی
3 32 بیتی نمتونی 64 کنی یا باید 32 نصب کنی 64
4 از این لودر استفاده کن ( شما وقتی از یک ویندوز بدون دستکاری استفاده کنی کافیه بایه لودر فعالش کنی )

من یه مجموعه King خریدم اینم توش بود . بهش نمیاد چیزیشا دستکاری کرده باشن . فک نکنم ویندوز بدی باشه.
2 گیگ بسه یا بیشتر ؟
این مورد 3 را اصلا نفهمیدم چی میگین !!!
اتفاقا همینا اول دی ال کردم نشد ، رفتم یه 1.8 دانلود کردم ولی با اونم نشد
فک کنم به خاطر اینه که اون کرک قبلیه ( TimeNuke ) را استفاده کردم
به نظر شما ، من یه بار دیگه ویندوز عوض کنم و کرک شما را استفاده کنم میشه ؟
مورد 3 را بهتر توضیح بدین لطفا !:11:

Khazuk
03-06-2010, 00:20
2 گیگ خوبه ( من خودم 2 گیگ دارم ) 3 گیگ خیلی بهتره این ویندوز من هست بدون دستکاری و هیچ چیزه اضافه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس دوم که میبینی با همون لودر اکتیو شده و راحت آپدیت های ماکروسافت هم میگیرم

مورد 3 این بود ک ویندوز 32 بیتی را نمیتونی آپگریت کنی که بشه 64 بیتی باید یا 32 بیتی نصب کنی یا اینکه 64 بیتی نصب کنی
ببین با ریستور نمیتونی مشکلت حل کنی ؟ اگر باز همون مشکل بود ویندوز عوض کن بعد ویندوز با فلش نصب کن مدت 15 دقیقه بیشتر طول نمیکشه :31: توی همین فروم هم طریقه راه اندازی ویندوز با فلش هست
موفق باشی

hip_hop
03-06-2010, 09:09
سلام من می خوام با چند ID وارد بشم این عمل با ویندوز xp انجام می دادم با دست کاری ریجستر ولی تو ویندوز 7 هر چه دنبال run می گردم نییییییست

GENERAL_RAAAM
04-06-2010, 13:32
خیلی ممنون و مرسی
من ویندوزم مدل 7000 هست که آشغاله ، باید یه 7600 نصب کنم و قراره از دستم بگیرم.
خیلی ممنون:8:

mohsen_1363
04-06-2010, 14:42
سلام من می خوام با چند ID وارد بشم این عمل با ویندوز xp انجام می دادم با دست کاری ریجستر ولی تو ویندوز 7 هر چه دنبال run می گردم نییییییست
تو سرچ پروگرام استارت بزن run پیداش میکنی

Khazuk
04-06-2010, 18:27
روی Start راست کلیک بعد properties بعد توی صفحه باز شده Customize بعد تیک Run بزن دیگه همیشه توی
start هست