PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تشخیص لغات دیکشنری بابیلون در ویندوز 7‏

jedivssith
02-06-2010, 12:29
درود
خیلی دوست دارم با ویندوز 7 کار کنم، اما دیکشنری و نرم افزار بابیلون در محیط این سیستم عامل ‏قادر به تشخیص لغات در محیط هایی مثل ورد، اسناد ‏PDF‏ و دیگر قسمتهایی که نوشته و لغت هست نیست. ‏راه حل کجاست؟ تنها مشکل من برای اینکه مجبورم از ویندوز 7‏‎ ‎‏ استفاده نکنم همین عدم تشخیص لغات با ‏کلیک روی کلمات در محیط برنامه هاست. آیا راه حلی در خود سیستم عامل هست که باید انجام شود؟ یا آیا ‏سازندگان بابیلون فکری برای این کار کرده اند؟

با سپاس فراوان
بدرود ‏

pcnondaily
02-06-2010, 12:43
OCR رو روی حداکثر گذاشتی؟

Configuration...>General>[Babylon Updates]Advanced>High

:31:

jedivssith
02-06-2010, 13:46
OCR رو روی حداکثر گذاشتی؟

Configuration...>General>[Babylon Updates]Advanced>High

درود

در واقع من الان XP دارم. محبت می کنید اگر خودتان از 7 استفاده می کنید یک تست از راهنمایی که فرمودید بگیرید اگر جواب داد به من اطلاع دهید تا 7 رو نصب کنم؟

ممنون

pcnondaily
02-06-2010, 18:56
من خودم 7 استفاده می کنم، تا حالا مشکلی نداشتم، فقط توی Chrome مشکل داره واسه من. باقی جاها مشکل نداره!

mohsen_karimi
23-07-2011, 22:32
من خودم 7 استفاده می کنم، تا حالا مشکلی نداشتم، فقط توی Chrome مشکل داره واسه من. باقی جاها مشکل نداره!

ورژن بابیلونتون چنده؟! ClearType توی ویندوزتون فعاله؟ چون اگه فعال نباشه بابیلون کار میکنه ولی برای اینکه متنها توی ویندوز بهتر دیده بشن معمولا این گزینه رو فعال میکنند.

poultry2011
06-09-2011, 09:57
مسیر زیر رو بروید :
برنامه آکروبات ریدر رو باز کنید بعد:
edit >preferences>genral
تیک گزینه زیر رو بردارید
use only certified plug-in
سپس روی دسک تاپ کلیک راست کنید و در منوی appearance در بخش effect ببینید با standard کردن گزینه کار می کند یا cleartype

:40:

havva
06-09-2011, 19:43
برای منم اینطوره، البته من بابیلون 9 دارم استفاده می کنم و اینطوره
حتی از همین فایرفاکس هم نمی تونه بخونه
OCR رو زیاد کردم هم نشد....
روی دسکتاپ کلیک راست هم کردم ولی گزینه ی appearance نبود.

rainy_fet
19-04-2012, 18:03
سلام
من طبق مسیر زیر رفتم مشکلم حل شد (ویندوز 7 ، 64 بیت) :

Control Panel > System > Advanced system settings > Advanced > (Performance) Settings > Visual Effects > Select 'Custom' and uncheck 'Smooth edges of screen fonts

موفق باشید

asdgh
29-08-2012, 00:22
سلام

Control Panel > System > Advanced system settings > Advanced > (Performance) Settings > Visual Effects > Select 'Custom' and uncheck 'Smooth edges of screen fonts

موفق باشید

خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییی ممنوم ازتون.طبق مسیری که گفتید رفتم و مشکل منم حل شد.البته من تا چند روز پیش که از ویندوز 7 نسخه 32 بیت استفاده میکردم مشکلی نداشتم اما حالا نسخه ی 64 بیت نصب کردم و این مشکل پیش اومد که با راهنمایی شما حل شد.
بازم ازتون ممنونم.
موفق باشید.

amir_nm_20
27-05-2014, 17:55
خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییی ممنوم ازتون.طبق مسیری که گفتید رفتم و مشکل منم حل شد.البته من تا چند روز پیش که از ویندوز 7 نسخه 32 بیت استفاده میکردم مشکلی نداشتم اما حالا نسخه ی 64 بیت نصب کردم و این مشکل پیش اومد که با راهنمایی شما حل شد.
بازم ازتون ممنونم.
موفق باشید.

سلام و ممنون از لطفت
منم این راه رو رفتم و مشکل حل شد اما وقتی Select 'Custom' and uncheck 'Smooth edges of screen fonts رو انجام میدم فونت نوشته ها تغییر میکنه در واقع خیلی کم رنگ میشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون از لطفتون

amir_nm_20
27-05-2014, 18:31
سلام و ممنون از لطفت
منم این راه رو رفتم و مشکل حل شد اما وقتی Select 'Custom' and uncheck 'Smooth edges of screen fonts رو انجام میدم فونت نوشته ها تغییر میکنه در واقع خیلی کم رنگ میشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون از لطفتون

amir_nm_20
27-05-2014, 19:30
بازم ازتون ممنونم.
موفق باشید.

سلام و ممنون از لطفت
لطفا راهنماییم کنید
ممنون از لطفتون

amir_nm_20
27-05-2014, 19:31
سلام و ممنون از لطفت
لطفا راهنماییم کنید
ممنون از لطفتون

s0or
26-11-2016, 03:07
سلام

موفق باشید

خدا هر جا که هستی خیرت بده و مشکلاتت رو حل کنه
بعد از 4 سال پست شما مشکل من رو حل کرد