PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فورمت مقاله

b_b_t
02-06-2010, 10:57
با سلام
من می خواهم مقاله ای برای journal of Asian earth science بفرستم.خیلی در مورد شرایط ارسال مقاله در سایت این مجله گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.از شما خواهش می کنم در این مورد مرا راهنایی کنید
ممنون

Sharim
03-06-2010, 11:05
سلام
بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که اول مقاله رو در یکی از مجلات علمی پژوهشی یکی از دانشگاه ها چاپ کنید .
مقاله اون جا توسط تعدادی متخصص چک میشه و بررسی میشه . در صورت تاییدیه گرفتن با نام شما چاپ میشه و این یک نوع گارانتی خواهد بود برای مقاله شما . بعد از چاپ مقاله رو به یکی از مجلات معتبر داخلی ، مثلا فصل نامه علوم زمین یا ... ارسال کنید . اگر موضوع جدید و جالبی باشه و تاییدیه بگیره چاپ میشه .
بعد از اون میتونید درخواست چاپ مقاله در مجلات ISI رو بدید ، که به همراه اون رزومه چاپ های فبلی رو هم میفرستید . اون ها توسط متخصصانشون مقاله شما رو بررسی خواهند کرد و در صورتی که ایرادی داشته باشه و این ایراد جزئی و قابل اصلاح باشه به شما خواهند گفت تا اصلاحش کنید و بعد از اون انشالله چاپ خواهد شد .
در این زمینه حتما با یکی از اساتید دانشگاهی معتبر همکاری کنید ، هم برای کار شما اعتبار بالاتری میاره ، هم راهنمای خوبی برای شما خواهد بود .

موضوع مقاله شما چی هست ؟ پترولوژِی ، چینه و فسیل ، اقتصادی ، مهندسی ، آب ...؟ و در چه مقطعی و چه شهری هستید ؟ شاید بتونم کسی از اساتید رو بهتون معرفی کنم تا راهنماییتون کنه .