PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک کردن CHKCDX32.dll

Morteza561
02-06-2010, 08:59
سلام

من یه سی دی رایتی دارم که یکی از دوستام برام رایتش کرده و روش یه جوری کار کرده که بعد از قرار دادن سی دی، اتوران فایل های Chkcdx16.dll ، CHKCDX32.dll ، CHKCDXNT.dll ، CHKCDXPL.dll ، chkdsk.exe رو به پوشه system32 کپی می کنه و با یه سری توابع و استفاده از این فایل ها اصل یا تقلبی بودن + درایو مجازی رو تشخیص میده. می خواستم بدونم راهی برای کرک کردن این فایل ها و یا اتورانش هست؟:18::19:

این فایل پیوست امتحانی هست و ربطی به بحث نداره!

با تشکر ....:10:

hepL3r
02-06-2010, 13:02
بله میشه کرکش کرد . میشه بگید هنگام تشخیص درایو مجازی نرم‌افزار چیکار میکنه ؟ منظورم اینه که پیغامی چیزی میده یا نرم‌افزار خودشو میبنده ؟

Morteza561
02-06-2010, 14:56
بعد از شناسایی یه پیام مخصوص خودش رو میده.

مثلا اگه تو درایو مجازی باشه پیامش اینه:Error...........14
یا اگه سی دی رایتی باشه اینه: Error...........6
و الی آخر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بعضی مواقع هم برنامه هنگ می کنه و خود به خود بسته میشه و غالب مواقع رفتار برناهم به صورت بالاست.

ممنون...منتظر ادامش هستم...:46::10:

hepL3r
02-06-2010, 16:38
هنگامی که برنامه ارور میده توی Olly بهش اتچ کنید بعد پیغامو بگردید البته میتونید از call stack و یا ALT+F9 هم استفاده کنید . بعد که پیغامو پیدا کردید میتونید کرکش کنید تا پیغامو نده و برنامه اجرا بشه . البته نگفتید برنامه پروتکت میشه یا نه .

Morteza561
02-06-2010, 17:39
ببخشید من یکم تو کرک مبتدی ام میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟ من تو Olly بهش Attach می کنم اما پیغام رو پیدا نمی کنم.

منظورتون از این که پروتکت میشه یا نه چیه؟

ممنون از این که کمکم می کنید... منتظرم...

hepL3r
03-06-2010, 12:05
فایل اتوران رو با PEID و DIE چک کنید و جواب ها رو بگید .
برنامه اتوران رو با olly باز کنید . هنگامی که پیغام داد دکمه pause رو بزنید . بعد کلیدهای ALt+F9 . حالا کلید ok رو در پیغام ارور بزنید . olly متوقف میشه . ( اگه قبل از زدن کلید ok متوقف شد باید بریم به سراغ یه روش دیگه . مثل استفاده از API ) از اون قسمت توی olly یه عکس بذارید یا دستوراتو کپی کنید اینجا . بعد اونقدر F8 بزنید که به RET برسید حالا یه بار دیگه هم F8 بزنید . از این قسمت هم یه عکس بذارید یا دستوراتو کپی کنید .

BR
hepL3r

Morteza561
03-06-2010, 22:14
اين هم عکس برنامه ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه نکته ای اینجا هست که من دلیلش رو نمی دونم اون هم اینه که براي اجراي برنامه حتما بايد اتوران رو باز کنيد. وقتي هم که تو Olly اتوران رو باز مي کنم بعد چک کردن شروط مذکور! خود اتوران Terminate ميشه و يه فايل ديگه به نام Student.exe باز ميشه. وقتي هم که تو Olly این فایل رو بازش مي کنم پشت سر هم براي اجرا کردنش مينويسه (Shift+F7+F8+F9)
(در ضمن با اجرا کردن خود فایل Student.exe در سی دی هم هیچ اتفاقی نمیفته!)

حالا بايد چکار کنم؟:19:

ضمایم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hepL3r
05-06-2010, 11:29
نرم‌افزار با ASProtect محافظت میشه که به راحتی هم آنپک میشه ولی مشکل اینجاست که من تا فایل رو از نزدیک نبینم نمیتونم کاری کنم . اگه یه نمونه کوچیک در حد یک مگابایت درست کنی خوب میشه . البته به دلیل کنکور من فعلا" کرک نمیکنم .

Morteza561
09-06-2010, 10:22
سلام

ببخشید یکم دیر شد اصلا پستتون رو ندیدم.

این فایل اتورانش رو براتون آپ کردم. اگر براتون ممکن بود تو اوقات فراغتتون یه نگاهی بهش بندازین:

فایل استیودنت رو هم اگه نیاز بود بگید تا آپ کنم ....

منتظرم...

Morteza561
20-06-2010, 11:53
این هم DLL های برنامه:

جون من اگه کسی میتونه کمک کنه ...

JavadMessi
20-06-2010, 18:07
ببخشید دیر اومدم لطفا فایل student رو هم آپ کنید