PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک طرفه شدن سیم کارت

shahedi
02-06-2010, 08:13
سلام دوستان من میاندوره را پرداخت نکردم SMS اومده که خط شما یک طرفه شده(همراه اول) و مبلغ فلان را با این شناسه پرداخت کنید با اینکه پرداخت کردم فعلا وصل نشده باید مراجعه حضوری داشته باشم؟یا اتوماتیک وصل میشه؟

mmiladd
02-06-2010, 08:44
سلام دوستان من میاندوره را پرداخت نکردم SMS اومده که خط شما یک طرفه شده(همراه اول) و مبلغ فلان را با این شناسه پرداخت کنید با اینکه پرداخت کردم فعلا وصل نشده باید مراجعه حضوری داشته باشم؟یل لتوماتیک وصل میشه؟

به یه دفتر خدماتی مراجعه کنین..

ali1497
02-06-2010, 09:47
با سلام
من با اينكه دو روز هست هزينه ميان دوره را پرداخت كرده ام اما هنوز در قسمت رويت حساب مبلغ پرداختي كم نشده است!
امور غير حضوري همراه اول خيلي نا به سامان ميباشد.

shahedi
02-06-2010, 11:19
با سلام
من با اينكه دو روز هست هزينه ميان دوره را پرداخت كرده ام اما هنوز در قسمت رويت حساب مبلغ پرداختي كم نشده است!
امور غير حضوري همراه اول خيلي نا به سامان ميباشد.
آره عزیز من 24 ساعت نیست پرداخت کردم وصل نشده مگه نباید وصل بشه؟ از بانک پارسیان پرداخت کردم

Hadi King
02-06-2010, 14:18
اين اشتباهات زياد براي بانك ها پيش مياد هر موقع كه رفتم از بانك پرداخت كردم بهم اخطار اومده كه خط شما بدهي داره و تا فلان ساعت ديگه وقت داريد بدهي خود را پرداخت كنيد با وجودي كه من پرداخت كردم :20: بايد دوباره برم بانك و بهشون بگم تا بررسي كامل بشه ولي دفتر خدماتي ها نــه اينجوري نيســت هر موقع قطع بود صبح ميرفتم پرداخت ميكردم سر ساعت 2 بعدظهر وصل ميشــد من خودمم نميدونستم همش ميرفتم بانك پرداخت ميكردم كه برا وصل شدنش يه روزي وقت ميخواست كه دوستام بهم گفتن برو دفتر خدماتي هااا بهتـــره :31:
موفق باشيد!:40: