PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصميم خريد تلوزيون

omid.par
01-06-2010, 14:30
سلام دوستان به نظر شما براي خريدن تلوزيون LCD برم بانه سردوراهي موندم كه آيا ميتونم يه تلوزيون بخرم كه سرم كلاه نره

omid.par
01-06-2010, 14:58
برو ولي مواظب باش

t_tanhayam
01-06-2010, 17:22
دوست عزيز اين چه حرفيه ؟
اينجا كلي هستن كه رفتن وخريدن از همينجا اطلاعات خوبي جمع كردند وبا چشم باز خريد كردند وخيلي هم راضي هستند
ديگه اون زماني كه سر ملت رو كلاه ميگذاشتند گذشت
قبلا انتخاب ميكنيد ميبينيد تست ميكنيد مقايسه ميكنيد
و ان شالاه ميخريد :10:

mortezaon
01-06-2010, 17:34
سلام دوست من اشتباه نكن
من 50 اينچ پاناسونيك خريدم خيلي خوب بود تا اينه نوسان برق اونو سوزود

ولي با گارانتي بانيان الكترونيك برامون عوض كردند و به عنوان عذر خواهي شركت پاناسونيك به نمايندگي بانيان الكترونيك يه مدل بالاترشو به ما دادن چون اون مدل قبلي كه داشتيم تو بازار موجود نبود به نظر من هر چي را با گارانتي اصلي بگير نمي دوني چه حالي شده بوديم كه تلوزيون دو ميليوني ما سوخته بود نصف تصوير داشت نصف نداشت

البته اين رودند تعويض حدودا 1 ماه طول كشيد
ولي از من به شما نصيحت 200 يا 300 تومن ارزش نداره كه بدون گارانتي از بانه تلوزيون بخري هيچ ارزوني بي دليل نيست

.

samira_googleOne
02-06-2010, 13:50
سلام دوستان به نظر شما براي خريدن تلوزيون LCD برم بانه سردوراهي موندم كه آيا ميتونم يه تلوزيون بخرم كه سرم كلاه نره

نه عزيز
مهمترين مسئله در خريد تلوزيون گارانتي هست
به نظر من يه شارپ 40 اينچ كه ال اي دي هم هست و ژاپنيه و قيمتش هم عاليه بگير
قيمت 1.600 و كيفيت هم بي نظيره
اينجوري ديگه مجبور نيستي بري بانه و با قيمت توپ يه ال اي دي خيلي عالي گرفتي

اين هم مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Full LED Panel
Full HD 1080P
10th-Gen panel
Utra Brilliant LED and Crystalucent Technology
Mega contrast 2,000,000:1
100/120HZ fine motion advanced
HDMI x 4
10Bit Signal Processing with 1 billion colors
SRS Trusurround XT

مجهز به پانل LED ژاپني
زاويه ديد بسيار وسيع (176درجه افقي و عمودي)
روشنايي تصوير بالا
كنتراست فوق‌العاده 2,000,000:1 ديناميك
داراي چهار ورودي HDMI
مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از یک بیلیون رنگ
قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
خروجی صوتی SRS Trusurround XT

t_tanhayam
02-06-2010, 23:56
نه عزيز
مهمترين مسئله در خريد تلوزيون گارانتي هست
به نظر من يه شارپ 40 اينچ كه ال اي دي هم هست و ژاپنيه و قيمتش هم عاليه بگير
قيمت 1.600 و كيفيت هم بي نظيره
اينجوري ديگه مجبور نيستي بري بانه و با قيمت توپ يه ال اي دي خيلي عالي گرفتي

اين هم مشخصات:

Full LED Panel
Full HD 1080P
10th-Gen panel
Utra Brilliant LED and Crystalucent Technology
Mega contrast 2,000,000:1
100/120HZ fine motion advanced
HDMI x 4
10Bit Signal Processing with 1 billion colors
SRS Trusurround XT

مجهز به پانل LED ژاپني
زاويه ديد بسيار وسيع (176درجه افقي و عمودي)
روشنايي تصوير بالا
كنتراست فوق‌العاده 2,000,000:1 ديناميك
داراي چهار ورودي HDMI
مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از یک بیلیون رنگ
قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
خروجی صوتی SRS Trusurround XT

البته جسارتا عرض ميكنم دوست گلم فكر نميكنم مهمترين قضيه باشه ها :46:

kgh
03-06-2010, 10:50
سلام

خسته شدیم بسکه تو هر تاپیکی رفتیم این نوشته رو عینا به یک شکل و طرح و رنگ قرمز از این دوستمون دیدیم.
:18::18::18:
علتش چیه واقعا؟؟
:41::41::41:
الله اعلم

سلام دوست من اشتباه نكن
من 50 اينچ پاناسونيك خريدم خيلي خوب بود تا اينه نوسان برق اونو سوزود

ولي با گارانتي بانيان الكترونيك برامون عوض كردند و به عنوان عذر خواهي شركت پاناسونيك به نمايندگي بانيان الكترونيك يه مدل بالاترشو به ما دادن چون اون مدل قبلي كه داشتيم تو بازار موجود نبود به نظر من هر چي را با گارانتي اصلي بگير نمي دوني چه حالي شده بوديم كه تلوزيون دو ميليوني ما سوخته بود نصف تصوير داشت نصف نداشت

البته اين رودند تعويض حدودا 1 ماه طول كشيد
ولي از من به شما نصيحت 200 يا 300 تومن ارزش نداره كه بدون گارانتي از بانه تلوزيون بخري هيچ ارزوني بي دليل نيست

.

alilosting
06-06-2010, 09:55
سلام

خسته شدیم بسکه تو هر تاپیکی رفتیم این نوشته رو عینا به یک شکل و طرح و رنگ قرمز از این دوستمون دیدیم.
:18::18::18:
علتش چیه واقعا؟؟
:41::41::41:
الله اعلم

علتش اينه كه بعضي ها ميخوان اون ستاره بغل اسمشون هي زياد شه يه نوشته رو بر ميدارن كپي پيست ميكنن
واقعا حركت مسخره ي هست

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:54 AM ----------

البته جسارتا عرض ميكنم دوست گلم فكر نميكنم مهمترين قضيه باشه ها :46:

منظورش احتمالا يكي از مهمترين قضيه هاست
ولي واقعي گارانتي هم مهمه. ولي نه در اين حد :31::31::31:

ebi66_boukan
06-06-2010, 10:57
به نظر من که اصل کلاه رو نمایندگی ها سر مردم میزارن.تو یه تایپیک دیگه خوندم طرف از بانه 46 B650 گرفته و سوخته.رفته تو نمایندگی درستش کرده و 250 تومن هزینش شده و درست شده.حالا حساب کنید طرف که تلویزسونش سوخته و درستش کرده باز با این خرجی که رو دستش افتاده قیمت تلویزیونش به بیشتر از 1850 نرسیده.حالا نمایندگی ها همون رو میدن حدود 2 ملیون و خورده ای.....
حالا حساب کنید که مشکلی پیش نیاد دیگه خیلی به صرفست....
به نظر من در هر صورت میصرفه بدون گارانتی گرفت حتی اگه آدم بدشانس باشه و بسوزه....(هر چند این موارد سوختن خیلی کمه و البته طبیعیه واسه وسایل الکترونیکی و ربطی به اجناس بدون گارانتی نداره.چون من تو همین تایپیک افراد زیادی دیدم که جنسشون گارانتی داشته و مشکل سوختن پیکسل و یا بالا نیومدن تی وی رو داشتن)

amir3408
06-06-2010, 11:59
به نظر من که اصل کلاه رو نمایندگی ها سر مردم میزارن.تو یه تایپیک دیگه خوندم طرف از بانه 46 B650 گرفته و سوخته.رفته تو نمایندگی درستش کرده و 250 تومن هزینش شده و درست شده.حالا حساب کنید طرف که تلویزسونش سوخته و درستش کرده باز با این خرجی که رو دستش افتاده قیمت تلویزیونش به بیشتر از 1850 نرسیده.حالا نمایندگی ها همون رو میدن حدود 2 ملیون و خورده ای.....
حالا حساب کنید که مشکلی پیش نیاد دیگه خیلی به صرفست....
به نظر من در هر صورت میصرفه بدون گارانتی گرفت حتی اگه آدم بدشانس باشه و بسوزه....(هر چند این موارد سوختن خیلی کمه و البته طبیعیه واسه وسایل الکترونیکی و ربطی به اجناس بدون گارانتی نداره.چون من تو همین تایپیک افراد زیادی دیدم که جنسشون گارانتی داشته و مشکل سوختن پیکسل و یا بالا نیومدن تی وی رو داشتن)

عزیز ما تازه عادت کردیم . شما همون متن همیشگی رو بذاری باعث انبساط خاطر هست. متاسفانه من هنوز حفظ نتونستم بکنم. یه چند بار دیگه زحمت بکشی حله:31:

پی نوشت: مسئول رسیدگی به اسپم کیه اینجا؟

ebi66_boukan
06-06-2010, 12:37
عزیز ما تازه عادت کردیم . شما همون متن همیشگی رو بذاری باعث انبساط خاطر هست. متاسفانه من هنوز حفظ نتونستم بکنم. یه چند بار دیگه زحمت بکشی حله:31:

منظورت کدوم متنه؟؟؟

alilosting
06-06-2010, 12:50

اين خيلي توپ گفتييييييي

amir3408
06-06-2010, 12:51
همون متن معروفه که الان همه حفظ کردیم. بانیان الکترونیکی که نوسانات برق رو هم گارانتی میکنه. و دمش خیلی گرمه.:5:

معذرت میخوام بابت اسپم.

ebi66_boukan
06-06-2010, 12:58
همون متن معروفه که الان همه حفظ کردیم. بانیان الکترونیکی که نوسانات برق رو هم گارانتی میکنه. و دمش خیلی گرمه.:5:

معذرت میخوام بابت اسپم.

مگه من گفتم؟؟؟دقت کن ببین کی گفته بعد بگو.متاسفم

amir3408
06-06-2010, 13:02
مگه من گفتم؟؟؟دقت کن ببین کی گفته بعد بگو.متاسفم
آقا حق با شماست. آواتارت رو اشتباه گرفتم. معذرت.

اسپمر ها واسه آدم حواس نمیذارند که. "این جمله معروف مال مادرم هست"

اگه میشه مدیران پستهای منو حذف کنند.

javadmoloudi
06-06-2010, 13:10
دوستان اخرین این بانه خوبه بریم یک تلویزیون LEDبخریم با نه بریم کجا بخریم میگن بانه دیگه قیمتاش خیلی گرون شده از بس دارن میرن اونجا کجا تلویزیون خوب گیر میاد ممنون میشم اگه جوای بدید

amir3408
06-06-2010, 13:27
دوستان اخرین این بانه خوبه بریم یک تلویزیون LEDبخریم با نه بریم کجا بخریم میگن بانه دیگه قیمتاش خیلی گرون شده از بس دارن میرن اونجا کجا تلویزیون خوب گیر میاد ممنون میشم اگه جوای بدید
گرون شدنش الکی میگن. برو بخر من 1 ماه پیش خریدم. ال ای دی هم بیشتر سامسونگ هست اونجا. جای خاصی هم لازم نیست بری چون همه مفازه ها قیمت یکسان دارند. فوقش 10 تومن اختلاف. ولی اولش شرط بذار که بعد از نیم ساعت تست ورش میداری.

hossein509
08-06-2010, 08:59
گرون شدنش الکی میگن. برو بخر من 1 ماه پیش خریدم. ال ای دی هم بیشتر سامسونگ هست اونجا. جای خاصی هم لازم نیست بری چون همه مفازه ها قیمت یکسان دارند. فوقش 10 تومن اختلاف. ولی اولش شرط بذار که بعد از نیم ساعت تست ورش میداری.

اگه تصميمت را گرفتي كه بدون گارانتي بخري بانه عالي است.فقط مدل و قيمتش را در شهر خود انتخاب كن و برو كه آنجا گيج نشي.من در بانه آدمهاي زيادي ديدم كه از روي تقليد از ديگران يك ال سي دي سوني بي كيفيت و ارزان را خريده و روي باربند گذاشته بودند و از چند تايي پرسيدم گفتند اگه بد بود كه همه روي باربندشان يدونه نداشتند.

samsung021
08-06-2010, 09:52
سلام به شما
بچه ها يه خبر
تلوزوين ال اي دي جديده شارپ كه طراحيش شبيه گوشي اپل هست و دورش قاب نداره تا 1 ماه آينده وارد ميشه
از خواص اين تلوزوين اينه كه 120 - 240 هرتز داره و --- داره و udb ميخوره كه همه فرمت ها رو پخش ميكنه
مهمترني نكتش اينه كه سيستمش RGBY هست يعني به رنگ هاي سه گانه زرد رو اضافه كرده و اينجوري تعداد رنگ هاي قابل نمايش خيلي زياد شده
براي همين هست كه ميگن كيفيتت تلوزوين عالي هست

جند تا عكس ميزارم براتون

سايت نارنجي هم در مورد اين تلوزوني تعريف كرده: