PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد كردن 3 سيستم در شبكه

آرام جان گل
01-06-2010, 09:52
سلام
من هيچي از شبكه سردر نمي يارم خواهش ميكنم كمكم كنين
دوتا مشكل برام پيش اومده
1- ويندوز يه سيستم ها را تازه عوض كردم كانكشن local area آن غير فعال است و علامت ضربدر قرمز روش هست حتي سيدي مادربرد آن را كامل و درست نصب كردم يعني نه ميتونم به اينترنت وصل بشم نه تو شبكست بايد چه تنظيماتي انجام بدم تا ocal area فعال بشه ؟
2- همين سيستم با دوتاي ديگه را ميخوام شبكه كنم يعني همه چيزش آمادست نميدونم چطوري بايد براشون workgroup تعريف كنم چه كار كنم كه راحت بتونم remote كنم يا فايلها را share كنم .
ممنون ميشم جوابمو بدين
با تشكر

undertaker_ss
01-06-2010, 11:17
سلام
من هيچي از شبكه سردر نمي يارم خواهش ميكنم كمكم كنين
دوتا مشكل برام پيش اومده
1- ويندوز يه سيستم ها را تازه عوض كردم كانكشن local area آن غير فعال است و علامت ضربدر قرمز روش هست حتي سيدي مادربرد آن را كامل و درست نصب كردم يعني نه ميتونم به اينترنت وصل بشم نه تو شبكست بايد چه تنظيماتي انجام بدم تا ocal area فعال بشه ؟
2- همين سيستم با دوتاي ديگه را ميخوام شبكه كنم يعني همه چيزش آمادست نميدونم چطوري بايد براشون workgroup تعريف كنم چه كار كنم كه راحت بتونم remote كنم يا فايلها را share كنم .
ممنون ميشم جوابمو بدين
با تشكر
1- کابل رو تست کن ببین سالمه
2- شما ip ها رو توی یه رنج بذار مثلا یکی 192.168.100.1 یکی 192.168.100.2 تا .... به همین ترتیب
برای remote یا می تونی از نرم افزارهای اینکار مثله teamviewer استفاده کنی یا از remote desktop خود ویندوز (teamviewer بهتره )
برای share هم فقط کافیه هر فایلی که می خوای رو بریزی توی یه فولدر بعد رایت کلیک بعد share
و بعد برای دسترسی به هر کدوم توی run از دوتا \\ به همراه ip استفاده می کنی

آرام جان گل
03-06-2010, 08:42
سلام ممنون من همه اين كارها را انجام دادم ولي اين 3 تا سيستم وارد شبكه نميشه واقعا نمي دونم بايد چه كار كنم . همه چيزش آمادست 4 تا سيستم با هم شبكه شدند فقط اين 3 تا مشكل دارند ؟
تنظيمات ديگه‌اي نمي خواد ؟
با تشكر

undertaker_ss
03-06-2010, 18:43
سلام ممنون من همه اين كارها را انجام دادم ولي اين 3 تا سيستم وارد شبكه نميشه واقعا نمي دونم بايد چه كار كنم . همه چيزش آمادست 4 تا سيستم با هم شبكه شدند فقط اين 3 تا مشكل دارند ؟
تنظيمات ديگه‌اي نمي خواد ؟
با تشكر

همشون همون مشکل ضربدر قرمز را دارند؟
کابل رو تست کردی؟