PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38

pedram_01
22-11-2012, 01:54
سلام دوستان عزیز
یه سند باکس قابل اعتماد لطفا بهم معرفی کنید (سند باکس تنها و مجرا؛نه همراه با اینترنت سکوریتی خاصی) و نحوه ی کار باهاش رو توضیح بدید تا منم بتونم در تست ها شرکت کنم؟

منم به شدت دنبال جواب این سوال هستم. ولی کسی جواب نمیده

aylar6888
22-11-2012, 02:12
زیاد چیزی در دست و بالم نداشتم این 8 مورد هم از بچه ها گرفتم شرمنده تون نباشیم :دی

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد: 123

با کلود اسکنر IO BIT ;یک مورد بیشتر شناسایی نشد:31:
IObit Cloud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 40eebe5b83b09f0a0c900d5ac54c32c66333a6f6e01ea521ab 82a104225a432c59e2d20cf369ca9c9baa48c22b08a2465456 c15d0&signature=4d0acdf0b72a922105)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
22-11-2012, 03:12
منم به شدت دنبال جواب این سوال هستم. ولی کسی جواب نمیده

سلام

بارها در این مورد صحبت شده حتی تاپیک اختصاصی هم داره

میتونید از برنامه sandboxie و shadowe defender استفاده کنید و یا میتونید با برنامه های Virtualbox ویا VMware یه ویندوز نصب کنید و مخربها رو اونجا تست کنید توصیه میشه یه بار هم تاپیک اختصاصی مجازی سازی را مطالعه کنید کلا 5 صفحه بیشتر نیست !!!!!!!!!!؟؟؟

تاپیک اختصاصی کلیه ی مباحث مجازی سازی و پیرامون ← راهنما در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
22-11-2012, 08:58
دوستانی که Nod32 ، Avira و سوییت های دیگر را دارند میشه لطف کنند و تست هوش مصنوعی بزنند با این 8 مورد لطفا

راستی کسی کوییک هیل نداره تست بزنه ؟؟؟؟؟

noproblem
22-11-2012, 13:01
تست هوش مصنوعی بزنند با این 8 مورد لطفا
اگر شما راهی بلدی بگو تا دیتابیس نود 32 رو خاموش کنیم و تست هوش مصنوعی بزنیم!
عزیز هوش مصنوعی همراه با دیتا بیس آپدیت میشه!! نمیشه که فقط تست هوش مصنوعی انجام داد!!
به عنوان مثال امروز یه نمونه مخرب نوشته میشه و در دیتا بیس نود 32 ثبت میشه به این ترتیب هست که هوش مصنوعی هم بعد از اپدیت دیتا بیس مخرب هایی رو که تقریبا اعمالی شبیه مخرب مورد نظر رو انجام میدادند رو با نام هایی همانند ؛ varient؛ heur و اسمی شبیه به مخرب مورد نظر مورد شناسایی قرار میده .
اینم تست 8 مورد با نود 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_01
22-11-2012, 13:13
عزیز هوش مصنوعی همراه با دیتا بیس آپدیت میشه!! نمیشه که فقط تست هوش مصنوعی انجام داد!!
به عنوان مثال امروز یه نمونه مخرب نوشته میشه و در دیتا بیس نود 32 ثبت میشه به این ترتیب هست که هوش مصنوعی هم بعد از اپدیت دیتا بیس مخرب هایی رو که تقریبا اعمالی شبیه مخرب مورد نظر رو انجام میدادند رو با نام هایی همانند ؛ varient؛ heur و اسمی شبیه به مخرب مورد نظر مورد شناسایی قرار میده .
اینم تست 8 مورد با نود 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن نود 32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یا اینم میشه

noproblem
22-11-2012, 13:18
غیر فعال کردن نود 32

سلام

مرسی
ولی من نگفتم ریل تایم آنتی ویروس :دی

..::(10)::..
22-11-2012, 14:32

عزیر منظور ایشون از تست هوش مصنوعی این نیست که دیتابیس خاموش باشه
در واقع در این تست آنتی ویروس آپدیت نمی شود و به اینترنت اتصال ندارد (استفاده نکردن از کلود) و توسط ویروس های جدید که در دیتابیس وجود ندارد آزمایش می شود
ساده ترش این که آنتی ویروست آپدیت نشده باشه

دوستانی که Nod32 ، Avira و سوییت های دیگر را دارند میشه لطف کنند و تست هوش مصنوعی بزنند با این 8 مورد لطفا

راستی کسی کوییک هیل نداره تست بزنه ؟؟؟؟؟
البته این تست به این راحتی ها اینجا نمیشه انجامش داد و تفاوتش زیاده چون تاریخ ارائه آخرین ورژن هر آنتی ویروس متفاوته و در نتیجه تاریخ آپدیت دیتابیس اونها هم متفاوته پس باید همه را تا تاریخ یکسانی آپدیت کرد سپس مقایسه کرد
و همینطور باید مطمئن بود ویروس ها جدیدن و بعد از تاریخ آپدیت ساخته شدن

22-11-2012, 14:33
پاک شود تکراری

xman681
22-11-2012, 15:50

سلام

تا به امروز چنین تعریفی نشنیده بودیم. . . . . مگه میشه هوش مصنوعی آپدیت هم داشته باشه ؟؟؟؟!!!

عزیر منظور ایشون از تست هوش مصنوعی این نیست که دیتابیس خاموش باشه
در واقع در این تست آنتی ویروس آپدیت نمی شود و به اینترنت اتصال ندارد (استفاده نکردن از کلود) و توسط ویروس های جدید که در دیتابیس وجود ندارد آزمایش می شود
ساده ترش این که آنتی ویروست آپدیت نشده باشه

البته این تست به این راحتی ها اینجا نمیشه انجامش داد و تفاوتش زیاده چون تاریخ ارائه آخرین ورژن هر آنتی ویروس متفاوته و در نتیجه تاریخ آپدیت دیتابیس اونها هم متفاوته پس باید همه را تا تاریخ یکسانی آپدیت کرد سپس مقایسه کرد
و همینطور باید مطمئن بود ویروس ها جدیدن و بعد از تاریخ آپدیت ساخته شدن

تست هوش مصنوعی هیچ ارتباطی به آپدیت و دیتابیس سوییت ها ندارد

برای تست رفتار شناسی یا هوش مصنوعی یا هوریستیک یا پرواکتیو : محافظ آنتی ویروس خاموش می شود , ویروس ها اجرا ؛ تمام شد

یا اینکه سوییت شما جلوی فعالیت را خواهد گرفت یا اینکه نخواهد گرفت در همه سوییت ها هم به سادگی امکان داره عزیز

موفق باشید

aylar6888
22-11-2012, 15:57

سلام xman جان
دوست عزیز من که گفتم با"هروستیک "یا همون هوش مصنوعی اویرا رو تست کردم.هروستیک 5 مورد شناسایی کرد.
برای خودم با گارد هم تست کردم که باز هم شناسایی همون 5 مورد بود...
اما چشم من با اویرا فری یه بار دیگه تست میکنم و شات میذارم.
ببخشید من اسمتونو نمیدونستم....

jolan57
22-11-2012, 16:03
مثل اینکه باز رفتارشناسی و هوش مصنوعی رو باهم یکی کردین :دی
این دو فرق دارند بله هوش مصنوعی آپدیت هم میشه و الگوهای جدیدی بهش اضافه میشه
قبلا در این مورد توضیح داده شده

تعریف Heuristic یا همون هوش مصنوعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B9%DB%8C#post7114964)
پیغام های هوش مصنوعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در همین زمینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B9%DB%8C#post7114921)

noproblem
22-11-2012, 16:18
سلام

تا به امروز چنین تعریفی نشنیده بودیم. . . . . مگه میشه هوش مصنوعی آپدیت هم داشته باشه ؟؟؟؟!!!

برای تست رفتار شناسی یا هوش مصنوعی یا هوریستیک یا پرواکتیو : محافظ آنتی ویروس خاموش می شود , ویروس ها اجرا ؛ تمام شد

یا اینکه سوییت شما جلوی فعالیت را خواهد گرفت یا اینکه نخواهد گرفت در همه سوییت ها هم به سادگی امکان داره عزیز

موفق باشید
سلام
خوب شد حداقل امروز شنیدید چون هوش مصنوعی ارتباط بسیار نزدیکی بادیتا بیس داره!!! در ضمن وقتی یه فایل رو اسکن میکنیم هوش مصنوعی هم در اسکن دخیله اون چیزی رو که شما میفرمایید رفتار شناسی هست که تا فایل اجرا نشه نمیتونه تشخیص بده که فایل مخربه یا خیر...

xman681
22-11-2012, 18:38
مثل اینکه باز رفتارشناسی و هوش مصنوعی رو باهم یکی کردین :دی
این دو فرق دارند بله هوش مصنوعی آپدیت هم میشه و الگوهای جدیدی بهش اضافه میشه
قبلا در این مورد توضیح داده شده

تعریف
Heuristic یا همون هوش مصنوعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B9%DB%8C#post7114964)
پیغام های هوش مصنوعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در همین زمینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B9%DB%8C#post7114921)

سلام
خوب شد حداقل امروز شنیدید چون هوش مصنوعی ارتباط بسیار نزدیکی بادیتا بیس داره!!! در ضمن وقتی یه فایل رو اسکن میکنیم هوش مصنوعی هم در اسکن دخیله اون چیزی رو که شما میفرمایید رفتار شناسی هست که تا فایل اجرا نشه نمیتونه تشخیص بده که فایل مخربه یا خیر...

اوکی

من الان دقیق متوجه این قضیه شدم

خیلی خیلی ممنون چون اطلاعات ناقص بنده کامل شد امروز ؛ بسیار بسیار ممنون از دوستان

22-11-2012, 18:42
سلام

مثلا

موفق باشید

دوستان یکم توضیح دادن کلا بحث پیچیده ای هستش رفتار شناسی زیر مجموعه هوش مصنوعی هستش و کلا اینها به هم وابسته هستن

کلا بر عکس اینکه شما گفتی میشه گفت :
کاملا هم به آپدیت آنتی ویروس ها بستگی داره
(مثلا وقتی شما میدونی چیزی خطرناکه حتما باید امتحان کنی تا بفهمی خطرناکه؟ )
وقتی آنتی ویروس میدونه این مخرب ویروسه و توی دیتابیش داره عکس العمل نشون میده تمام و اگه نباشه در دیتابیس رفتارش را بررسی میکنه که این باز هم میتونه از دیتابیس کمک بگیره (رفتار مشابه و ....) یعنی کاملا دیتابیس تاثیر داره و بخصوص در مقاسیه تاریخه آپدیت تاثیر داره

یعنی شما چجوری میتونی تنظیم کنی که اگه ویروسی را میشناسه کاری به دیتابیسش نداشته باشه و اگه رفتارش مشکوک بود ویروس تشخیصش بده!
وقتی قصد مقایسه مثلا کسپر و نورتون را داریم اگه هر دو در دیتابسشون مشخصات ویروس باشه دیگه این چه مقایسه هوش مصنوعی هستش هر دو شناسایی می کنند و تمام
پس بر طبق حرف قبلی خودم باید واسه یک تست هوش توی شرایط برابر تاریخ آپدیت باید یکی باشه و ویروس بعد از تاریخ مورد نظر ساخته شده باشه تا تشخیص بر اساس هوش مصنوعی باشه
مسئله دیگه چجوری وقتی محافظ خاموشه(همینطور محافظت پنهانی) میتونه جلوی ویروس را بگیره؟

xman681
22-11-2012, 22:30
دوستان یکم توضیح دادن کلا بحث پیچیده ای هستش رفتار شناسی زیر مجموعه هوش مصنوعی هستش و کلا اینها به هم وابسته هستن

کلا بر عکس اینکه شما گفتی میشه گفت :
کاملا هم به آپدیت آنتی ویروس ها بستگی داره
(مثلا وقتی شما میدونی چیزی خطرناکه حتما باید امتحان کنی تا بفهمی خطرناکه؟ )
وقتی آنتی ویروس میدونه این مخرب ویروسه و توی دیتابیش داره عکس العمل نشون میده تمام و اگه نباشه در دیتابیس رفتارش را بررسی میکنه که این باز هم میتونه از دیتابیس کمک بگیره (رفتار مشابه و ....) یعنی کاملا دیتابیس تاثیر داره و بخصوص در مقاسیه تاریخه آپدیت تاثیر داره

یعنی شما چجوری میتونی تنظیم کنی که اگه ویروسی را میشناسه کاری به دیتابیسش نداشته باشه و اگه رفتارش مشکوک بود ویروس تشخیصش بده!
وقتی قصد مقایسه مثلا کسپر و نورتون را داریم اگه هر دو در دیتابسشون مشخصات ویروس باشه دیگه این چه مقایسه هوش مصنوعی هستش هر دو شناسایی می کنند و تمام
پس بر طبق حرف قبلی خودم باید واسه یک تست هوش توی شرایط برابر تاریخ آپدیت باید یکی باشه و ویروس بعد از تاریخ مورد نظر ساخته شده باشه تا تشخیص بر اساس هوش مصنوعی باشه
مسئله دیگه چجوری وقتی محافظ خاموشه(همینطور محافظت پنهانی) میتونه جلوی ویروس را بگیره؟

خب من با هوش مصنوعی کار نکردم و اطلاعاتی در موردش ندارم ولی

رفتار شناسی امسی سافت اصلا ارتباطی با آپدیت و دیتابیس آنتی ویروس نداره و کاملا مجزا عمل میکنه الگوریتم هایی داره که طبق اون رفتار ها را بررسی میکنه و به کاربر رفتار های پنهانی را نمایش میده

اگر برنامه را کاربر باز کرده باشه که هیچ در غیر اینصورت مسدود و قرنطینه میشه فایل ؛ البته این ماژول به شبکه امسی سافت هم متصل هست که میتونه نسب به تصمیم سایر کاربر ها برای شما تصمیم حداکثری بگیره

مثلا مثل این پیغام

What does it detect

Currently the Emsisoft Behavior Blocker can detect the following malware types
Email worms
Spyware/Adware
HiJackers
Backdoor trojans
Trojan downloader with reverse connection logic
Dialers
Keylogger
Rootkits
Viruses

In addition, the Behavior Blocker can monitor and stop any of the following actions

Installation of new drivers and services
Any kind of process manipulation like DLL-injection, code-injection, patching, termination, etc
Installation of new BHOs Browser Helper Objects
Changes to your Internet Explorer configuration
Hidden installations of software
Changes to your Hosts file redirects domains
Installations of debuggers on the system

S0R3N4
23-11-2012, 17:33
سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومد همین الان...
تا اونجایی که من یادمه قراره اینجا بدافزار هایی برای دانلود قرار داده بشه که بدون دابل کلیک هیچ آسیبی نمیتونن به سیستم بزنن!!یعنی خاصیت اتوران ندارن!
اینم گفته ی یکی از اساتید انجمن در مورد ویروس 02 یا همون بولدوزر :

2.خیر بدون دابل کلیک نمیتونه اسیبی بزنه

برای بی خطر بودن تست حتما هم باید از این دست ، بدافزار ها استفاده شه دیگه...وگرنه باید در همین تاپیک حلوا و خرمای سیستم هامونو به هم تعارف کنیم که... :sq_24:
اما سوالم اینجاس...
حالا اومدیم یه روزی...
سیستممون ناخودآگاه آلوده به همچین بدافزار هایی شد(که بدون دابل کلیک خطری ندارن)!!!
اونموقع هم پس فرقی به حالمون نمیکنه دیگه...آره؟
چون تا وقتی دابل کلیک نشه رو بدافزار ها خطری نداره! (تازه؛ما در اکثر مواقع این بدافزار هارو در جاهای پرت و دور افتاده ی سیستم میبینیم؛نه دمه دستمون! )
پس با این حساب؛چه انتی ویروسمون این بدافزار هارو بشناسه و چه نشناسه هیچ فرقی به حالمون نمیکنه؟؟
یا قضیه به شکل دیگه ای هستش؟

S0R3N4
23-11-2012, 18:10
Virus Pack
100

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password = bat

کلود آنتی ویروس Hitman Pro هر 100 تا بدافزار رو شناسایی کرد

Emsisoft AntiMalware Free تونست 98 تا از بدافزار هارو شناسایی کنه و 2 تا هم از زیر دستش در رفت

کلودآنتی ویروس Panda هم تونست هر 100 بدافزار رو شناسایی کنه ولی یکی از اونها رو نتونست پاکسازی کنه

Malwarebytes Anti-Malware هم بسیار خوش درخشید و تنها 51 بد افزار ها رو شناسایی کرد که شدیدا نا امید شدم ازش (حتی به عنوان مکمل در کنار آنتی ویروس اصلی):sq_19:

و SUPERAnti Spyware هم تنها تونست 33 تا از این سری بدافزار هارو شناسایی کنه! با این حال اونقدری که از مالوربایت انتظار داشتم از سوپرآنتی اسپای ور انتظار نداشتم و واسه همین زیاد هم برام عجیب نبود این درصد از شناسایی!هرچی باشه از اسمش معلومه که!!آنتی اسپای وره!نه آنتی مالور :31: !! (هر چند از اولش هم زیاد اعتقادی بهش نداشتم :sq_2::sq_2:)

و اینم نتیجه ی خیره کننده ی Windows Defender که ثابت کرد ماکروسافت به صوت مجانی خون به پشه نمیده!!! بعدش یه آنتی مالور بسازه به صورت رایگان که اندازه ی PANDA CLOUD Antivirus(رایگان) شناسایی داشته باشه یا فایروالش مثل COMODO قدرتمند و قابل اعتماد ؟؟؟!!!

aylar6888
23-11-2012, 19:47
سلام دوست عزیز:
مخربهایی که دارای فایل اجرایی باشن با دبل کلیک و اوپن کردن فعال میشن.اونم وقتی بی خطره که ما فایلهامونو کامل بشناسیم.خودمونم شناختیم .شاید کس دیگه از کامپیوترمون استفاده کرد و ......همه دارای این حالت نیستن.حدود 5 درصد از مخربها به سیستم آسیب میزنن اما خیلیهاشون هم رفتارهای متفاوت حتی در سیستمهای مختلف دارن.مثلا تکثیر بی رویه و جاسوسی و......
در ضمن ویندوز دیفندر یه ابزار آنتی اسپایور هست.شما اگه میخوای ماکروسافت رو محک بزنی باید از microsoft security essential استفاده کنی و با اون تست بزنی.
اما اینکه یک تنه جور چند نفرو کشیدی من یکی بهت آفرین جانانه میگم.شما روی یک سیستم اینها رو تست کردی یا چند تا سیستم داری/؟؟اگه روی یه سیستم اینهمه نرم افزار نصب باشه که میپوکه....
خسته نباشی و پیروز و پاینده باشی

Hidden-Hunter
23-11-2012, 20:33
کلود آنتی ویروس Hitman Pro هر 100 تا بدافزار رو شناسایی کرد

Emsisoft AntiMalware Free تونست 98 تا از بدافزار هارو شناسایی کنه و 2 تا هم از زیر دستش در رفت

کلودآنتی ویروس Panda هم تونست هر 100 بدافزار رو شناسایی کنه ولی یکی از اونها رو نتونست پاکسازی کنه

Malwarebytes Anti-Malware هم بسیار خوش درخشید و تنها 51 بد افزار ها رو شناسایی کرد که شدیدا نا امید شدم ازش (حتی به عنوان مکمل در کنار آنتی ویروس اصلی):sq_19:

و SUPERAnti Spyware هم تنها تونست 33 تا از این سری بدافزار هارو شناسایی کنه! با این حال اونقدری که از مالوربایت انتظار داشتم از سوپرآنتی اسپای ور انتظار نداشتم و واسه همین زیاد هم برام عجیب نبود این درصد از شناسایی!هرچی باشه از اسمش معلومه که!!آنتی اسپای وره!نه آنتی مالور :31: !! (هر چند از اولش هم زیاد اعتقادی بهش نداشتم :sq_2::sq_2:)

و اینم نتیجه ی خیره کننده ی Windows Defender که ثابت کرد ماکروسافت به صوت مجانی خون به پشه نمیده!!! بعدش یه آنتی مالور بسازه به صورت رایگان که اندازه ی PANDA CLOUD Antivirus(رایگان) شناسایی داشته باشه یا فایروالش مثل COMODO قدرتمند و قابل اعتماد ؟؟؟!!!

سلام

نمیدونم به این همه نرم افزار امنیتی که روی سیستم شما هست تبریک و تحسین بکنم یا بخندم و بگذرم.
قصد ایجاد تمسخر یا چیز خاصی ندارم ولی فکر کنم شما در مورد الوده شدن یکم وسواس دارید؟؟
ما یا از اینور پشت بام می افتیم یا از انطرف پشت بام..
این همه نرم افزار دارید فقط برای اسکن ولی برنامه درست حسابی برای سوال کردن در مورد فایل یا پروسه یا برنامه ای ندارید !
ماها فکر می کنیم سوییت زیاد داشته باشیم یعنی اخر سکیوریتی و اخر صفا و احساس امنیت کردن ولی باید بگم این ها فقط یک طرف قضیه هستند و الان مد شده که هرکس زیاد سوییت داشته باشه پیش خودش فکر میکنه که ایول الان همه من را به عنوان یک کسی که به دنبال امنیت هست می بینند. ولی نه البته شما را نگفتم.
یه کومودو خالی یا یه کسپر یا یک امسی سافت پک کامل نصب بکنید و اینقدر دنبال این چیزهای کادب نباشید...فقط کم کننده از نظر من MBAM هست و تا حدودی Hitman pro بقیشون فقط برای تزیین و بلد هستند اعداد اعشاری برای نسخه جدید بیرون بدهند.

اینم گفته ی یکی از اساتید انجمن در مورد ویروس 02 یا همون بولدوزر :

این بلدزر اگر سوییت شما تمیز کانفیگ شده باشه هیچ تخریبی نداره.

برای بی خطر بودن تست حتما هم باید از این دست ، بدافزار ها استفاده شه دیگه...وگرنه باید در همین تاپیک حلوا و خرمای سیستم هامونو به هم تعارف کنیم که... :sq_24:

من نمیدونم این خط سوالی هست یا خبری یا جمله ساده یا تعجبی !

سیستممون ناخودآگاه آلوده به همچین بدافزار هایی شد(که بدون دابل کلیک خطری ندارن)!!!

خب وقتی الوده میشه یعنی اجرا شدند دیگه و البته اگر این نوع برنامه ها ران بشن باید به فکر ویندوز جدید بود.

اونموقع هم پس فرقی به حالمون نمیکنه دیگه...آره؟

فرق میکنه که شما الوده شدید : دی

چون تا وقتی دابل کلیک نشه رو بدافزار ها خطری نداره! (تازه؛ما در اکثر مواقع این بدافزار هارو در جاهای پرت و دور افتاده ی سیستم میبینیم؛نه دمه دستمون! )

بله تا وقتی ران نشه ، هیچ مشکل و خطری نداره. خب سوییت روی کامپیوترت را عوض کن تا مخرب های دور افتاده در سیستمو بفهمی کجان و دارن چیکار میکنن.

پس با این حساب؛چه انتی ویروسمون این بدافزار هارو بشناسه و چه نشناسه هیچ فرقی به حالمون نمیکنه؟؟

اگر شناخت خوبه ولی اگر نشناخت که باید برید دنبال عوض کردن ویندوز : دی مخرب ها کاره خودشون را می کنند و مخرب های جدید طوری نوشته می شوند که به عنوان مهمانی عمل می کنند که برای صاحب خانه هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کنند .

یا قضیه به شکل دیگه ای هستش؟

والا الان مخرب ها امضا دیجیتالی و به صورت به قول یک عزیز که گفتند : زیرو اکسس ها که از سرورهای ویژه Black Hole گسترش پیدا می کنند. بعضی از مخرب ها هم هستند که منتظر هستند شما تا مرورگر را باز کنیدتا توسط مرورگر اطلاعات به سرور ارسال کنند و یا با تزریق کد به یکی از پروسه های سیف باعث می شوند که پروسه سیف کاره مخرب را بکنه و اطلاعات را به سرور هکر ببره که زیرواکسس ها از این نمونه هستند.
و حتی مخربی بود که یه فایل svchost.exe ایجاد می کرد که کسپر وارد لیست سفید کرده ولی چون برای وصل شدن برنامه سیف کسپر از من سوال میپرسه این svchost.exe فیک نتوانستند دیتا به سرور ببره.

باری ، اگر میدونستید مخربهای امروزی دنبال چه هدفی بودند اینقدر دنبال اسکنر نبودید. بلکه دنبال یک سوییت بودید که با کمک از یک مکمل ، کاره همه اسکنرها را بکنه .

یا حق .

Hidden-Hunter
23-11-2012, 21:08
سلام

سلام محمد جان یا بگم محمد مهدی صالحی : دی

یه رفیق داشتیم ما که مثل شما بود : که یوزرش این بود wordship البته این فرد جز اددلیست یوزر قبلیم karkas20 بود.

1. اهل شیراز

2. اهل گیم

3. عاشق ویروس

4.عاشق کرک و کسپر و مخالف نود

5.یکم هم عصبی و حرف حرف خود : دی

6. عاشق مرتضی اوینی

7. فامیلش هم مثل شما صالحی بود

8.در بخش انتی ویروس و گیم فعال بود

9. همیشه در میان جمع و ناشناس بود

10. عاشق تست ویروس و ویروس گذاشتن . البته عاشق بکدورهااااااااا

11.عاشق امضاهای کم ولی پر محتوا
12. و یهویی بدون مقدمه وارد این تایپیک و این انجمن می شد و پست میزد و چند وقت اکتیو بود وو دوباره میرفت دنبال کارش.

13 و الان هم باید سرباز باشه ، چون 22 سالشه و بعد فوق دیپلم داره خدمت میکنه فکر کنم.

14.عاشق بحث های کرک و اینترنت هم بود .

15. در عین خوشرویی ، یهو جدی و طرف مقابل را با یک پست می کوبید ، حالا هرکسی که میخواد باشه.

16. و مهم تر از اون عکس اوینی که در امضای شما هست ، همیشه در اواتار ایشون بود و چند وقتی هم اواتار فیس بوک ایشون بود .
فقط با این مشخصات نمیدونم خودتی مهدی یا کس دیگه !

pedram_01
23-11-2012, 21:17
کینگ سافت 78 تا شناخت

باقی مانده ها

نود 32 میگه 98 تا شناخت ولی 3 تا باقی مانده داره شاید یکی رو ترمیم کرده باشه

باقی مانده

و دکتر وب 99 تارو شناخت

باقی مانده

pedram_01
23-11-2012, 21:28
نود 32 اون شماره 11 رو هم شناخت وپاک کرد

Hidden-Hunter
23-11-2012, 21:44
کسپر 2013

از 100 نمونه ، فقط کسپر 2 تا را با KSN شناخت.

pedram_01
23-11-2012, 22:01
دوستان یک سوال داشتم این نسخه بتا فرقش ما نسخه RC چیه مرسی

لطفا جواب بدید

جواب رو پیدا کردم مرسی

S0R3N4
24-11-2012, 02:33
سلام

نمیدونم به این همه نرم افزار امنیتی که روی سیستم شما هست تبریک و تحسین بکنم یا بخندم و بگذرم.
قصد ایجاد تمسخر یا چیز خاصی ندارم ولی فکر کنم شما در مورد الوده شدن یکم وسواس دارید؟؟

اول اینکه نه شما لازمه منو مسخره کنید.نه لازمه بخندید.و نه لازمه سطح اطلاعات خودتون رو از کسی بالاتر بدونید!
اگه میبینید در مورد سوئیت های مختلف زیاد میپرسم فقط واسه علاقه ای که به نرم افزار های امنیته و بس!
اگه میبینید سوئیت های زیادی روی سیستم من نصبه!!باید بدونید این یکی از چند سیستم بلااستفاده ی بیمارستان خصوصیمه که برای تفریح روش سوئیت های مختلف رو تست میکنم در اوقات بیکاری و سوال و جواب هام هم برای همینه از اساتید محترم این انجمن!!
آیا درسته شخصی شخصی در مورد بیماری های مختلف و راه های پیشگیری و درمان از من زیاد سوال بپرسه بهش بخندم و بگذرم یا تحسینش کنم؟(تنها کاری که میتونم بکنم اینه که اگر میل داشتم به سوالاش جواب میدم و بهش کمک میکنم برای بیشتر شدن سطح اطلاعاتش در زمینه ای که علافه داشته ولی به دلایلی فرصت تحقیقات وسیع و یادگیری آکادمیک یا تجربی این رشته نداشته؛و یا اینکه در صورت اینکه تمایل نداشتم جوابش رو نمیدم!!!غیر این 2 دو به دور از شخصیته از نظر من-البته قصد توهین یا بی احترامی بهتون رو ندارم)
این فرد نه قراره به تمام این بیماری ها مبتلا بشه!و نه قراره درمانشون کنه!!فقط دوست داره بدونه!همین و بس!!! و نه وسواس داره!پس نحوه ی برخوردمون باید متفاوت تر ازافسوس خوردن و تحسین کردن باشه!!

ماها فکر می کنیم سوییت زیاد داشته باشیم یعنی اخر سکیوریتی و اخر صفا و احساس امنیت کردن ولی باید بگم این ها فقط یک طرف قضیه هستند و الان مد شده که هرکس زیاد سوییت داشته باشه پیش خودش فکر میکنه که ایول الان همه من را به عنوان یک کسی که به دنبال امنیت هست می بینند. ولی نه البته شما را نگفتم.

در بالا به ای مورد هم جواب دادم!
روی لپ تاپ اصلیه و کاملا شخصیم من فایروال COMODO نصبه به همراه آنتی ویروس پاندا
روی سیستم شخصیم در دفتر کارم اینترنت سکوریتی بیتدیفندر نصبه
و روی کامپیوترهای بیمارستان و داروخانه ( که همگی به هم شبکه هستند) Kaspersky Work Space Security نصبه!!
اما هستند سیستم هایی که استفاده ی زیادی ازشون نمیکنم و باهاش دارم در اوقات فراغت به یکی از مباحث های مورد علاقه در زمینه ی کامپیوتر یعنی آنتی ویروس ها و فایروال ها و بد افزار ها میپردازم!(هرچند از نظر خودمم عجیبه)! ولی دوست دارم اینکارو هر چه که باشه!
کلا...به نظرتون...یه آدم عاقل...کلی نرم افزار نصب میکنه که دقیقا یک کارو قراره انجام بدن؟؟؟
به نظر من...
تمامی انتی ویروس ها و فایروال ها و کلا سودئیت های امنیتی مطرح جهان(حداقلش 15-10 تای برتر لیست) قابلیت اینو دارن که از سیستم خونگی و شخصی هر فردی به طور کامل محافظت کنند با کمی اطلاعات از نحوه ی کارکرد صحیح نرم افزار و بروزرسانی های منظم!!یعنی عقیده ی من اینه که اگه از روز تفریح و سرگرمی و عشق نباشه؛حتی نرم افزار امنیتی مکمل در کنار هیچ کدوم از سوئیت ها نیاز نیست!!1
یادمه کاربرانی بودند که تا یکی ازشون میپرسید چه سوئیتی نصب کنم سریعا اسم چندتا نرم افزار قدرتمند رو میگفتند که خودشون به تنهایی میتونن کاملا امنیت رو بر قرار کنن؛ولی 3-4 تا نرم افزار دیگه واسه اسکن زوانه و اسک هفتگی و اسکن ماهانه و اسکن سالانه معرفی میکردن!! که خود من همیشه از اشخاصی بودم که میگفتم برای یک کاربر خانگی(هر چقدر هم که حرفه ای باشه) یه سوئیت خوب و مناسب با سلیقه و سطح سواد طرف میتونه امنیت حتی 100 درصد ایجاد کنه!(البته کاملا بحث در مورد شرکت ها و اداره ها و... فرق میکنه)
پس شخصا مخالف حتی نرم افزار های مکمل هستم به جز از روی کنجکاوی و امتحان کردن نرم افزار های مختلف(تازه اونم نه روی سیستم های اصلیم : شخصی و کاری)

این بلدزر اگر سوییت شما تمیز کانفیگ شده باشه هیچ تخریبی نداره.

ااااا؟چه جالب...
پس حسابی ممنون

من نمیدونم این خط سوالی هست یا خبری یا جمله ساده یا تعجبی !
در ابتدا مقدمه و توضیحی مختصری در مورد یک سوال بود...
ولی ظاهرا برای شما شده جمله ی ساده ی تعجبی....!!....نه.....!! شده جمله ی پیچیده ی تعجبی!!!!

خب وقتی الوده میشه یعنی اجرا شدند دیگه و البته اگر این نوع برنامه ها ران بشن باید به فکر ویندوز جدید بود.

مطئنید جمله و سوال های منو به خوبی متوجه شدی دوست عزیزم؟؟؟
من که چیز دیگه گفتم و شما چیزی گفتید بس عجیب و پیچیده!!
چون نمیدونستم اگه اجاره بشن سیستم ممکنه آلوده بشه!!
پس ویروس که میگن اینه دیگه...نه؟؟

در کل...
سوال من این بود... (البته از اساتید محترم اینجا)
اگه یه روزی ... بر فرض مثال...در سیستم یه بنده خدایی...همچین ویروس هایی بره که خودشون اوتوماتیک اجرا نمیکنن خودشون رو(اتوران نیستند) ؛ پس چطور ممکنه اون سیستم آلوده بشه با همچین بدافزار هایی؟؟؟ منتظر میمونن تا یکی بیاد روشون دابل کلیک کنه یه روزی؟؟؟(سوال من این بود)

بله تا وقتی ران نشه ، هیچ مشکل و خطری نداره. خب سوییت روی کامپیوترت را عوض کن تا مخرب های دور افتاده در سیستمو بفهمی کجان و دارن چیکار میکنن.

ممون از پیشنهاد سخاوتمندانتون!! دارم بهش فکر میکنم!!

اگر شناخت خوبه ولی اگر نشناخت که باید برید دنبال عوض کردن ویندوز : دی مخرب ها کاره خودشون را می کنند و مخرب های جدید طوری نوشته می شوند که به عنوان مهمانی عمل می کنند که برای صاحب خانه هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کنند .

ولی دوست عزیز و با سوادم جناب BATMAN چیزی دیگه عرض کردن؛وقتی که پرسیدم چطور بدون خطر این بدافزار هایی که دوستان در این تاپیک معرفی میکنند رو تست کنم با انتی ویروسم!!!!!!!!!!!

به نقل از دوست عزیزم جناب BATMAN :

شما فایل مخرب رو ابتدا از حالت فشرده خارج کنید و بعد در سندباکس اجرا کنید.
لازم نیست خود Winrar رو داخل سند باکس اجرا کنید.

(یعنی تا اجرا نشن با دابل کلیک بی خطرن دیگه!! غیر این میتونه باشه مضمون این جمله؟)

و حتی مخربی بود که یه فایل svchost.exe ایجاد می کرد که کسپر وارد لیست سفید کرده ولی چون برای وصل شدن برنامه سیف کسپر از من سوال میپرسه این svchost.exe فیک نتوانستند دیتا به سرور ببره.

چه جالب...!!
حالا اگه هر سری نخوای به این سوال جواب بدی چی میشه؟؟

باری ، اگر میدونستید مخربهای امروزی دنبال چه هدفی بودند اینقدر دنبال اسکنر نبودید

ممنونم بابت این جمله ی بسیار گران بها که کلی تکونم داد!!!!!
ولی میخوام بدونم یه کاربر ساده ی خانگی؛به چه درد یه هکر حرفه ای میخوره که نیاز به این همه شلوغ کاری دارن بعضی ها!!!(بلانسبت این جمع البته؛چون خود منم عرض کردم اهل تجملات امنیتی هستم اما به دلایل دیگه و میدونم تمام بچه هایی که تو این تاپیک هستن یا هدفشون مثل منه؛یا اینکه برای افزایش تجربه و سطح سواد در این رابطه هست!!اما یه سری از افراد هستند واقعا این قضیه رو شدیدا جدی میگیرن!!) آخه مگه به جز اینه که خودمونم میدونم که امکانش 1 در 1000 هست که اگه یک سوپر سوئیت رو سیستم نداشته باشیم هم قرار نیس به خاک سیاه بشینیم!!؟؟؟؟

آخه یه هکر بیکاره بیاد بشینه پسورد فروم؛یا ایمل یه کاربر خونگی رو -- کنه با هزار زحمت!!! کی چی عایدش بشه؟؟به کی و به چی آسیب برسونه!! کسی که اونقدر حرفه باشه که بتونه از 15 تا سوئیت برتر حال حاضر عبور کنه به فکر منافع مالی و سازمان های بزرگ و اداره جات دولتیه!!نه یه یوزر بدبخت بیچاره ی خانگی!!

. بلکه دنبال یک سوییت بودید که با کمک از یک مکمل ، کاره همه اسکنرها را بکنه .

یعنی این مکمل ها چی میتونن باشن جز اینکه در اصل خودشونم یه نوع اسکنر هستن؟؟؟هوم؟؟؟

یا حق .

با تشکر از وقتی که گذاشتید و تا آخر متن تحمل کردید و مطالعه کردید

Hidden-Hunter
24-11-2012, 08:21
در بالا به ای مورد هم جواب دادم!
روی لپ تاپ اصلیه و کاملا شخصیم من فایروال COMODO نصبه به همراه آنتی ویروس پاندا
روی سیستم شخصیم در دفتر کارم اینترنت سکوریتی بیتدیفندر نصبه
و روی کامپیوترهای بیمارستان و داروخانه ( که همگی به هم شبکه هستند) Kaspersky Work Space Security نصبه!!

سلام

اهوم.

کلا...به نظرتون...یه آدم عاقل...کلی نرم افزار نصب میکنه که دقیقا یک کارو قراره انجام بدن؟؟؟

اگر رک بگم و بی طرفانه ، ادم های عاقلی هستند که برای تست سوییت اینکار را می کنند و ادم های معمولی هم برای اسکن و از این کارا

تمامی انتی ویروس ها و فایروال ها و کلا سودئیت های امنیتی مطرح جهان(حداقلش 15-10 تای برتر لیست) قابلیت اینو دارن که از سیستم خونگی و شخصی هر فردی به طور کامل محافظت کنند با کمی اطلاعات از نحوه ی کارکرد صحیح نرم افزار و بروزرسانی های منظم!!یعنی عقیده ی من اینه که اگه از روز تفریح و سرگرمی و عشق نباشه؛حتی نرم افزار امنیتی مکمل در کنار هیچ کدوم از سوئیت ها نیاز نیست!!1

تست های اخیر که چیز دیگری نشان دادند.

پس شخصا مخالف حتی نرم افزار های مکمل هستم به جز از روی کنجکاوی و امتحان کردن نرم افزار های مختلف(تازه اونم نه روی سیستم های اصلیم : شخصی و کاری)

همه این نرم افزار MBAM / Hitman pro قبول دارند و در تست هایی که در سایت های دانلود فیلم هست اشخاص از این دو نرم افزار برای تست پاکسازی استفاده می کنند.

ااااا؟چه جالب...
پس حسابی ممنون

باز هم میگم اگر کانفیگ بشه ، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه دوست من !

این هم تست با همین بلدزره :
من بدون مدرک حرفمو تایید نمی کنم. فیلم ماله کلی وقت پیشه.

من که چیز دیگه گفتم و شما چیزی گفتید بس عجیب و پیچیده!!
چون نمیدونستم اگه اجاره بشن سیستم ممکنه آلوده بشه!!
پس ویروس که میگن اینه دیگه...نه؟؟

من فکر کردم نظر شما همین F0هست که گفتم اگر اجرا بشه به درایو ویندوز و چند درایو دیگر اسیب میزنه و پوشه هاشو دیلیت میکنه . واسه همین گفتم یک ویندوز لازمه

در کل...
سوال من این بود... (البته از اساتید محترم اینجا)
اگه یه روزی ... بر فرض مثال...در سیستم یه بنده خدایی...همچین ویروس هایی بره که خودشون اوتوماتیک اجرا نمیکنن خودشون رو(اتوران نیستند) ؛ پس چطور ممکنه اون سیستم آلوده بشه با همچین بدافزار هایی؟؟؟ منتظر میمونن تا یکی بیاد روشون دابل کلیک کنه یه روزی؟؟؟(سوال من این بود)

اگر همچین مخرب هایی بودند ، اره باید دابل کلیک شود تا اجرا شوند . همین و بس

ممون از پیشنهاد سخاوتمندانتون!! دارم بهش فکر میکنم!!

الان متوجه شدم منظور شما چی بود ، که پاسخ داده شد.

ولی دوست عزیز و با سوادم جناب BATMAN چیزی دیگه عرض کردن؛وقتی که پرسیدم چطور بدون خطر این بدافزار هایی که دوستان در این تاپیک معرفی میکنند رو تست کنم با انتی ویروسم!!!!!!!!!!!

به نقل از دوست عزیزم جناب BATMAN :

شما فایل مخرب رو ابتدا از حالت فشرده خارج کنید و بعد در سندباکس اجرا کنید.
لازم نیست خود Winrar رو داخل سند باکس اجرا کنید.

(یعنی تا اجرا نشن با دابل کلیک بی خطرن دیگه!! غیر این میتونه باشه مضمون این جمله؟)

من میگم در سیستم اصلی ، شما حرف از سیستم سندباکس و مجازی میزنید !!! اره در سیستم مجازی اجرا شوند ، هیچ مشکلی نداره.

در کل پستی که شما دادید و من نقل قول کردم این چیزا در متن نبود و الان دارید ذکر میکنید و منم عارف و جادوگر نستم که فکر شما را خوانده باشم و بعد جواب درست بدم.

چه جالب...!!
حالا اگه هر سری نخوای به این سوال جواب بدی چی میشه؟؟

می توانی برای SVCHOST اصلی و مادر قوانین بسازی و هر SVCHOST که از این قوانین دور بود و خواست به نت وصل شود را بلاک کنی !

مثل این :

و وقتی هم svchost خواست به نت وصل بشه طبق قوانین که براش ایجاد شده ، به نت وصل میشه و هیچ مشکلی هم برای ویندوز من پیش نیمده است.

ممنونم بابت این جمله ی بسیار گران بها که کلی تکونم داد!!!!!
ولی میخوام بدونم یه کاربر ساده ی خانگی؛به چه درد یه هکر حرفه ای میخوره که نیاز به این همه شلوغ کاری دارن بعضی ها!!!(بلانسبت این جمع البته؛چون خود منم عرض کردم اهل تجملات امنیتی هستم اما به دلایل دیگه و میدونم تمام بچه هایی که تو این تاپیک هستن یا هدفشون مثل منه؛یا اینکه برای افزایش تجربه و سطح سواد در این رابطه هست!!اما یه سری از افراد هستند واقعا این قضیه رو شدیدا جدی میگیرن!!) آخه مگه به جز اینه که خودمونم میدونم که امکانش 1 در 1000 هست که اگه یک سوپر سوئیت رو سیستم نداشته باشیم هم قرار نیس به خاک سیاه بشینیم!!؟؟؟؟

آخه یه هکر بیکاره بیاد بشینه پسورد فروم؛یا ایمل یه کاربر خونگی رو -- کنه با هزار زحمت!!! کی چی عایدش بشه؟؟به کی و به چی آسیب برسونه!! کسی که اونقدر حرفه باشه که بتونه از 15 تا سوئیت برتر حال حاضر عبور کنه به فکر منافع مالی و سازمان های بزرگ و اداره جات دولتیه!!نه یه یوزر بدبخت بیچاره ی خانگی!!
عجب . ما تو ذهنمون هکر یعنی کسی که فرسنگ ها با من فاصله داره و نه عزیز رفیق تو هم در یاهو میتونه هکر باشه !!
هکرها دنبال چیزی هستند که شما ان ها را به تمسخر می گیرید.
فکر کنم یکی از دوستان ادد لیستم یک مخرب نوشته بود که با برنامه های کریپتور ، کریپت کرده بود و بهم داد و گفت یه تست بزن و منم زدم و دیدم حتی در ویروس توتال هیچ سوییتی نمیشناسه و زمانی که مخرب درخواست وصل شدن به نت را داده بود و اگر من می دادم ، یوزر و پسورد هام از دست میرفت ، حالا هر یوزر و پسوردی.

یا یک نمونه دیگه که فایل exe را با ترفند ها تبدیل به عکس کرده بود و بهم داد و منم چون بهش اطمینان داشتم اجرا کردم ولی بعد دیدم چرا میخواد به نت وصل بشه . اره ههمین سهل انگاری ها هست که بعدا چوبش را میخوریم... شما خواستی گوش کن ، نخواستی هم هر طور راحتی ، من که نمی توانم به شما به زور چیزی را تحمیل کنم.
ولی بدان رفقا اددلیست یاهو دنبال پسورد ایمیل برای باجگیری یا کاری که هکر میکنه یا دزدیدن اطلاعات شخصی و سوئ استفاده از ان و یا ثبت کلیدهای کیبورد و دزدیدن اطلاعات درگاره بانکی شما. که روز به روز هم داره بیشتر میشه.
اگر سوییت شما خوب از نظر فایروال کانفیگ نشه ، جناب هکر هم کم کم پیداش میشه و فعلا قرار نیست بیاد از چندین تونل امنیتی عبور بکنه بلکه با ترفند های خیلی راحت میشه -- کرد ..

یعنی این مکمل ها چی میتونن باشن جز اینکه در اصل خودشونم یه نوع اسکنر هستن؟؟؟هوم؟؟؟

بله ، اسکنر هستند ولی اسکنر داریم تا اسکنر. کاربر 20 تا اسکنر نصب بکنه ولی می توانه با یک اسکنر هم کاره مابقی را بکنه.
باز هم میگم MBAM/ Hitman pro فعلا بهترین مکمل در کنار سوییت اصلی به حساب می ایند + سایت virustotal.com برای اسکن یک فایل با 40 انتی ویروس مختلف.

اول اینکه نه شما لازمه منو مسخره کنید.نه لازمه بخندید.و نه لازمه سطح اطلاعات خودتون رو از کسی بالاتر بدونید!

امدید از خرده گیری من ، شکایت کنید ، نگو خودتون هم مثل من شدید :

اگه میبینید سوئیت های زیادی روی سیستم من نصبه!!باید بدونید این یکی از چند سیستم بلااستفاده ی بیمارستان خصوصیمه که برای تفریح روش سوئیت های مختلف رو تست میکنم در اوقات بیکاری و سوال و جواب هام هم برای همینه از اساتید محترم این انجمن!!

در ضمن برای کسی مهم نیست کسی چه کار میکنه یا نمیکنه .

در ضمن اگر من اطلاعات بیشتر از دیگران بود ، اینجا نمی امدم که از دانش دیگران بهره مند شوم و اگر چیزی بلد بودم به دیگران عرضه کنم واگر روزی نتوانستن انجمن بیام بخاطر مشکلات شخصی تا جایی که بشه ، و چون علاقه دارم دنبال اضافه کردن اطلاعات عمومی خودم در زمینه ای که دوست دارم هستم.

مرسی عزیز.

برات بهترین ها را آرزو دارم.

(( راستی اگر در این فیلم دیدی من سوپر انتی اسپای ور نصب کردم ، بخاطر پشنهاد یکی از دوستان بود که این مخرب را شناسایی میکنه ولی بعد که باهاش کار کردم دیدم که MBAM ارجح تر هست. و در مورد باقی موندن تراک و کوکی ها بجا اینکه با سوپار انتی اسپای ور ریمو کنم میام با Ccleaner پاکسازی میکنم.))

pedram_01
24-11-2012, 15:04
سلام این فایل رو من لازم دارم و انتی ویروسم بهش گیر میده میخواستم بدونم واقعا ویروس هست یا نه مرسی

رمز 123

ویروس توتال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 54063c2544c53b/analysis/1353756712/

aylar6888
24-11-2012, 15:38
می توانی برای SVCHOST اصلی و مادر قوانین بسازی و هر SVCHOST که از این قوانین دور بود و خواست به نت وصل شود را بلاک کنی !

و وقتی هم svchost خواست به نت وصل بشه طبق قوانین که براش ایجاد شده ، به نت وصل میشه و هیچ مشکلی هم برای ویندوز من پیش نیمده است.

سلام امیر جان:
از کجا بفهمم که این هاست پروسس اصلی و مادر هست که به نت وصل میشه و از کجا بفهمم کدومها اصلی نیستن و بلاک یا سوالی کنم رولم رو؟وقتی که من به نت وصل هستم اما هیچ فعالیتی ندارم و دارم مثلا تو سیستم کاری انجام میدم و کل سرویسهای نتم غیر فعال هستن این هاست پروسس چرا به نت وصل میشه و ترافیک میخوره؟این پروسه فقط مال ارتباط نت هست یا کار دیگه ای هم میکنه؟؟
ممنون

xman681
24-11-2012, 17:23
سلام این فایل رو من لازم دارم و انتی ویروسم بهش گیر میده میخواستم بدونم واقعا ویروس هست یا نه مرسی

رمز 123

ویروس توتال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 54063c2544c53b/analysis/1353756712/

سلام

سالم هست

یک Adware ساده که خطر خاصی نداره

not-a-virus:HEUR:AdWare.Win32.iBryte.heur

aylar6888
25-11-2012, 00:17
سلام دوستان::::
یه سوال مثل همیشه ::31:

ضدمخربهایی مثل نورتون که از فضای ابری استفاده میکنن در کنار دیتابیس خود نرم افزار <موقع اسکن هم از ابر استفاده میکنن یا فقط وقتی مخربی پیدا بشه از ابر استفاده میشه؟این کمک از ابر مثلا سونار به تشخیص و نیاز کاربره یا خود ضدمخرب سریع به شبکه ابری وصل میشه و مورد رو شناسایی میکنه؟یا اصلا باید فایل مشکوک رو خودمون روی ابر بفرستیم تا تست بشه؟؟؟؟
آخه اگه اینطوری باشه که دایم موقع نگهبانی از سیستم و حفاظت ریل تایم بخواد به نت وصل باشه که با این اینترنت موفنگی ما کار نمیده .اما اگه موقع اسکن یا کشف یا شک به مخرب اجرا میشه باز بهتره.
اگه کمی راهنماییم کنین ممنون میشم

jolan57
25-11-2012, 15:49
کشف کرم کامپیوتری جدید که به اطلاعات حسابداری ایران حمله می‌کندشرکت سیمانتک، بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای ایمنی رایانه‌های شخصی، اعلام کرد که بدافزار تازه‌ای کشف کرده که «ناریلام» نام دارد و هدف آن صدمه زدن به پایگاه‌های داده حسابداری و مالی سازمان‌ها، به‌ویژه در ایران، است.
بنا به گزارش این شرکت، کرم رایانه‌ای «ناریلام» به‌ویژه به دنبال کلمات فارسی می‌گردد و با وارد شدن به بانک‌های اطلاعاتی حسابداری، سفارش اقلام و سامانه‌های مدیریت مشتریان سازمان‌ها و شرکت‌ها، اطلاعات آنها را جایگزین یا حذف می‌کند.
شرکت سیمانتک می‌گوید که این کرم رایانه‌ای را که «W32.Narilam» نام دارد در تاریخ ۱۵ نوامبر کشف کرده اما شونیچی ایمانو، محقق امنیت سیمانتک، روز جمعه جزئیات این خبر و عملکرد این بدافزار را در مقاله‌ای منتشر کرد.
به نوشته شونیچی ایمانو و بنا بر نقشه‌ای که وی در وب‌سایت سیمانتک منتشر کرده، تمرکز حملات این بدافزار جدید، ایران است و چند مورد از حملات «ناریلام» نیز در بریتانیا و ایالات متحده، ازجمله در ایالت آلاسکا مشاهده شده‌است.
به نوشته ایمانو، ناریلام به دنبال پایگاه‌های داده که در آنها از زبان برنامه‌نویسی «اس‌کیواِل» مایکروسافت استفاده شده می‌گردد و در این پایگاه‌ها کلمات ویژه‌ای را شکار کرده و آنها را حذف یا جایگزین می‌کند.
در فهرست تعدادی از لغات مورد جستجو توسط ناریلام که در سایت سیمانتک منتشر شده چندین کلمه فارسی ازجمله «حساب‌جاری»، «پس‌انداز»، «وام»، «قسط»(قسط های ما رو حذف کنه خوبه :دی )، و «اسناد» به چشم می‌خورد.

Shahroozs2
25-11-2012, 16:00
کشف کرم کامپیوتری جدید که به اطلاعات حسابداری ایران حمله می‌کند

شرکت سیمانتک، بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای ایمنی رایانه‌های شخصی، اعلام کرد که بدافزار تازه‌ای کشف کرده که «ناریلام» نام دارد و هدف آن صدمه زدن به پایگاه‌های داده حسابداری و مالی سازمان‌ها، به‌ویژه در ایران، است.
بنا به گزارش این شرکت، کرم رایانه‌ای «ناریلام» به‌ویژه به دنبال کلمات فارسی می‌گردد و با وارد شدن به بانک‌های اطلاعاتی حسابداری، سفارش اقلام و سامانه‌های مدیریت مشتریان سازمان‌ها و شرکت‌ها، اطلاعات آنها را جایگزین یا حذف می‌کند.
شرکت سیمانتک می‌گوید که این کرم رایانه‌ای را که «W32.Narilam» نام دارد در تاریخ ۱۵ نوامبر کشف کرده اما شونیچی ایمانو، محقق امنیت سیمانتک، روز جمعه جزئیات این خبر و عملکرد این بدافزار را در مقاله‌ای منتشر کرد.
به نوشته شونیچی ایمانو و بنا بر نقشه‌ای که وی در وب‌سایت سیمانتک منتشر کرده، تمرکز حملات این بدافزار جدید، ایران است و چند مورد از حملات «ناریلام» نیز در بریتانیا و ایالات متحده، ازجمله در ایالت آلاسکا مشاهده شده‌است.
به نوشته ایمانو، ناریلام به دنبال پایگاه‌های داده که در آنها از زبان برنامه‌نویسی «اس‌کیواِل» مایکروسافت استفاده شده می‌گردد و در این پایگاه‌ها کلمات ویژه‌ای را شکار کرده و آنها را حذف یا جایگزین می‌کند.
در فهرست تعدادی از لغات مورد جستجو توسط ناریلام که در سایت سیمانتک منتشر شده چندین کلمه فارسی ازجمله «حساب‌جاری»، «پس‌انداز»، «وام»، «قسط»(قسط های ما رو حذف کنه خوبه :دی )، و «اسناد» به چشم می‌خورد.

الهی زودتر بیاد ترتیب قسطها رو بده:sq_2:
داداش یه سری دیگه فایل های مخرب تر و تازه بذار,پوسیدیم به خدا:sq_3:

Hidden-Hunter
25-11-2012, 20:45
سلام امیر جان:
از کجا بفهمم که این هاست پروسس اصلی و مادر هست که به نت وصل میشه و از کجا بفهمم کدومها اصلی نیستن و بلاک یا سوالی کنم رولم رو؟وقتی که من به نت وصل هستم اما هیچ فعالیتی ندارم و دارم مثلا تو سیستم کاری انجام میدم و کل سرویسهای نتم غیر فعال هستن این هاست پروسس چرا به نت وصل میشه و ترافیک میخوره؟این پروسه فقط مال ارتباط نت هست یا کار دیگه ای هم میکنه؟؟
ممنون

سلام

پروفایل شخصی تون پاسخ دادم

hasan2560
26-11-2012, 21:45

شرکت سیمانتک، بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای ایمنی رایانه‌های شخصی، اعلام کرد که بدافزار تازه‌ای کشف کرده که «ناریلام» نام دارد و هدف آن صدمه زدن به پایگاه‌های داده حسابداری و مالی سازمان‌ها، به‌ویژه در ایران، است.
در فهرست تعدادی از لغات مورد جستجو توسط ناریلام که در سایت سیمانتک منتشر شده چندین کلمه فارسی ازجمله «حساب‌جاری»، «پس‌انداز»، «وام»، «قسط»(قسط های ما رو حذف کنه خوبه )، و «اسناد» به چشم می‌خورد.

نمونه این وبروس رو بزارید تا من قرضالحسنه ها رو ویروسی میکنم شما ها هم بانک ها رو ویروسی کنید :sq_2:
حالا خارج از شوخی نمونه این ویروس رو پیدا کردید بزارید تا تست کنیم :20:

pedram_01
27-11-2012, 01:10

در فهرست تعدادی از لغات مورد جستجو توسط ناریلام که در سایت سیمانتک منتشر شده چندین کلمه فارسی ازجمله «حساب‌جاری»، «پس‌انداز»، «وام»، «قسط»(قسط های ما رو حذف کنه خوبه )، و «اسناد» به چشم می‌خورد.

نمونه این وبروس رو بزارید تا من قرضالحسنه ها رو ویروسی میکنم شما ها هم بانک ها رو ویروسی کنید :sq_2:
حالا خارج از شوخی نمونه این ویروس رو پیدا کردید بزارید تا تست کنیم :20:

اقای jolan57 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این خبر رو گفتن. دیگه تکرار و این خود نماییی واسه چی بود؟:23:

55021
28-11-2012, 00:09
سلام
2 نمونه
بدون پسورد!!

milad_gta
28-11-2012, 00:42
ClamAv‌ :
PDFCreatorSetup.exe: Trojan.Agent-192536 FOUND
foto43.exe: OK

:دی

55021
28-11-2012, 01:01
ClamAv‌ :
PDFCreatorSetup.exe: Trojan.Agent-192536 FOUND
foto43.exe: OK

:دی

:دی :دی .............

aylar6888
28-11-2012, 01:35
سلام
2 نمونه
بدون پسورد!!

همه شون یکی رو شناختن...اویرا هم با اکسترکت هم با اسکن یکی شناخت..اون یکی هم به نت وصل میشد اما نه وب گارد اویرا نه کومودو فایروال بلاک نمیکردن....

تا الان اون فایل fotoرو توی ویروس توتال 19 انتی ویروس و فایل پی دی اف رو 7 تا انتی ویروس از 44 انتی ویروس مخرب میشناسن.....

jolan57
28-11-2012, 02:07
جالبه 1000 نفر از کابران کسپر دارن از این ویروس استفاده میکنند :دی

aylar6888
28-11-2012, 02:45

سلام عباس جان...اون فایل پی دی اف کری ایتور رو کسپرسکی شناسایی کرد؟؟/میخواد به نت وصل بشه ببین کسپر جلوشو میگیره؟؟؟

xman681
28-11-2012, 15:09

شاید هم همینطوری میگه که دور هم خوش باشیم :31:

این فایل PDF هم برا من اجرا نمیشه پیغام میده شانس هم نداریم بعد از کلی روز یه فایل بطور ما خورد اون هم اجرا نمیشه

jolan57
28-11-2012, 15:18
سلام عباس جان...اون فایل پی دی اف کری ایتور رو کسپرسکی شناسایی کرد؟؟/میخواد به نت وصل بشه ببین کسپر جلوشو میگیره؟؟؟
سلام
این فایل ویروس نیست و در بدترین حالت یک Adware هست که برای دانلود نرم افزارش هم قصد اتصال به اینترنت رو داره(که البته به نظر من Adware هم نیست,شاید به خاطر نصب تولباربابیلون)
این هم سایت برنامه

ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a94c3e9df978db/analysis/)

kases
28-11-2012, 20:22

سلام
در این عکس کسپر اعتبار سنجی کرده:31:
اگه قبل از اجرای این فایل این 1000 یوزر بر روی سیستم کسپر نصب داشتن به نظر میاد در امان باشن:31:
در این مسیرها فایل میسازه

c:\usersappdata\local\temp\install.bat
c:\users\appdata\local\temp\do.exe
c:\users\appdata\local\temp\pic.ico

فایل install.bat قصد خرابکاری داشت

58632

58633

.AraMesh.
28-11-2012, 20:48
سلام" اوت پست خودش آنتی اسپای داره. خب اگه اونایی ک گفتید غیب شدند حتما درجا پاک شدند. کومودو هم همچین خواصیتی داره. بعضی مخربارو پاک میکنه. اوت پست اگه اون همه رم نمیگرفت و مث کومودو بی سرو صدا با ی بار جواب دادن بهش کار میکرد ، ب نظرم بهترین بود. ولی سوالای زیادش اعصاب خورد کنن.

Hidden-Hunter
28-11-2012, 20:49
سلام
در این عکس کسپر اعتبار سنجی کرده:31:
اگه قبل از اجرای این فایل این 1000 یوزر بر روی سیستم کسپر نصب داشتن به نظر میاد در امان باشن:31:
در این مسیرها فایل میسازه

c:\usersappdata\local\temp\install.bat
c:\users\appdata\local\temp\do.exe
c:\users\appdata\local\temp\pic.ico

فایل install.bat قصد خرابکاری داشت

58632

58633

سلام علی اقا

کم پیدا و کم سراغ گیر و برعکس قبل.

اقا این کسپر در نسخه 2013 یه خوبی که داره این هست که مهم ترین فایل های اصلی سیستم را که میشه توسط ان کاربر را داغون کرد به صورت خودکار بلاک میکنه ولی من امشب مخرب را برای شرکت سند کردم و در متن یکم بهشون توپیدم و فکر کنم حسابم مسدود شه :31: ایشالا که تا فردا وارد دیتابیس شه.

این فیلم هم دیدم و باحال بود:

حملات سایبری پایانی ندارند و باید با هوشیاری کامل مراقب باشیم .بی هیچ توضیحی ویدیوی که آقای ریک فرگوسن از متخصصین کمپانی امنیتی ترندمیکرو اجرا می کند را ملاحظه فرمائید . ( حجم ویدیو 67 مگابایت )

“This is not about open source versus closed; it’s also not about Android versus iOS or any other mobile operating system. It’s about criminals versus people, it’s about hype and reality, and it’s about knee-jerk self-preservation versus openness and consideration.”

Experience: 17+ years

Specialty: Secure infrastructure design; emerging threats and security technologies

Education: BA, University of Wales; CISSP-ISSAP; Certified Ethical Hacker

About: Rik is actively engaged in research into online threats and the underground economy. He also researches the wider implications of new developments in the Information Technology arena and their impact on security both for consumers and in the enterprise, contributing to product development and marketing plans. Recognized as an industry thought leader and analyst, Rik is regularly quoted by the press on issues surrounding information security, cybercrime and technology futures by trade, national and international media. Follow Rik on Twitter.

Favorite quote: “If you want to live life on your own terms, you’ve got to be willing to crash and burn” – Nikki Sixx

Expert in Action
See Rik’s insights on TrendLabs' Security Intelligence blog and on Countermeasures.
Rik discusses the launch of the International Cyber Security Protection Alliance – ICSPA
Watch Rik Ferguson’s induction into the Infosecurity Hall of Fame

لینک دانلود فیلم :

.AraMesh.
28-11-2012, 20:55
پاندا اصلا معروف نشد. نورتون ، کاسپر روو دست ندارند
گرچه دست بالای دست بسیاره :5:

hasan2560
29-11-2012, 10:56
کمک فوری فوری
Ramnit Virus
این ویروس افتاده به جون سیستمم داره همه چیز رو داغون میکنه
کمکم کنید
یکی به دادم برس
انتی ویروس ها نمیتونن درست پاک سازیش کنند
حتی نود 32 هم نتونست
ایمسی سافت هه نتونست
درست پاک سازی کنه
هرچه سریتر کمکم کنید با تشکر از بچه های انجمن

xman681
29-11-2012, 13:33
کمک فوری فوری
Ramnit Virus
این ویروس افتاده به جون سیستمم داره همه چیز رو داغون میکنه
کمکم کنید
یکی به دادم برس
انتی ویروس ها نمیتونن درست پاک سازیش کنند
حتی نود 32 هم نتونست
ایمسی سافت هه نتونست
درست پاک سازی کنه
هرچه سریتر کمکم کنید با تشکر از بچه های انجمن

با امسی سافت

برو اسکن سفارشی

گزینه استفاده از دسترسی مستقیم هارد دیسک را فعال کن بگذار دو بار سیستم را بطور کامل اسکن کنه

گزینه های بالایی را هم هر 4 تاش را تیک بزن

موفق باشید

xman681
30-11-2012, 00:35
سلام

شب بخیر

200 نمونه جدید

قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد : AV-Challenge

pedram_01
30-11-2012, 02:04
نود 32.

تعداد شناسایی 170 از 200

aylar6888
30-11-2012, 03:39
سلام-تعداد امسی سافت امژنسی رو 175 بگیرین چون دو فایل تو قرنطینه م بودن...راستی چرا مالور بایتس من اینقد احمقه؟تعداد فایلهای اسکن شده رو نوشته صفر و تهدید هم صفر-با دیتا بیسی که از یکی از دوستان هم گرفتم همینکارو کرد..نمیدونم مشکلش چیه...:31:

aylar6888
30-11-2012, 03:59
فهمیدم که مالور بایتس توی محیط shadow defender اصلا مخربها رو نمیشناسه.الان ببینید توی محیط واقعی شناخته....:31:
منکه قیدشو میزنم برای تست...اینقدی که میگن قوی نیست.

arash_a
30-11-2012, 05:18
سلام

شب بخیر

200 نمونه جدید

قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آنتی ویروس رایگان از AVG ورژن 2013 سازگار با ویندوز هشت تونست از 200 مورد 163 مورد رو پیدا و پاک بکنه.

Shahroozs2
30-11-2012, 11:05
سلام

شب بخیر

200 نمونه جدید

داداش پارت 1 و 2 که تو مدیا فایر اپلود کردی مشکل دارن دانلود نمیشن.
اگه میتونی یه جا دیگه اپلود کن تا نتیجه تستشو روی بیت دفندر و وب روت بذارم.

pedram_01
30-11-2012, 11:41
سلام-تعداد امسی سافت امژنسی رو 175 بگیرین چون دو فایل تو قرنطینه م بودن...راستی چرا مالور بایتس من اینقد احمقه؟تعداد فایلهای اسکن شده رو نوشته صفر و تهدید هم صفر-با دیتا بیسی که از یکی از دوستان هم گرفتم همینکارو کرد..نمیدونم مشکلش چیه...:31:

دوست عزیز این جوری نمیشه به نتیجه رسید شاید امسی سافت یک ویروس رو چند بار ویروس شناخته باشه شما باید ببیند بعد از اسکن از 200 فایل چند فایل باقی ماند بعد اینجا بگید. ام سی سافت فقط مثال بود با همه انتی ویروس ها و تستر ها هستم

xman681
30-11-2012, 12:02
داداش پارت 1 و 2 که تو مدیا فایر اپلود کردی مشکل دارن دانلود نمیشن.
اگه میتونی یه جا دیگه اپلود کن تا نتیجه تستشو روی بیت دفندر و وب روت بذارم.

سلام

خدمت شما دوست عزیز

پسورد : xman681 :31:

xman681
30-11-2012, 12:13
دوست عزیز این جوری نمیشه به نتیجه رسید شاید امسی سافت یک ویروس رو چند بار ویروس شناخته باشه شما باید ببیند بعد از اسکن از 200 فایل چند فایل باقی ماند بعد اینجا بگید. ام سی سافت فقط مثال بود با همه انتی ویروس ها و تستر ها هستم

سلام

امسی سافت یه ویروس را چرا چند بار بشناسه عزیز ؟؟؟؟

البته ایشون اسکن اشتباهی انجام داده اند فکر کنم رجیستری سیستم شون هم پاکسازی شده است !!!

pedram_01
30-11-2012, 13:57
سلام

امسی سافت یه ویروس را چرا چند بار بشناسه عزیز ؟؟؟؟

البته ایشون اسکن اشتباهی انجام داده اند فکر کنم رجیستری سیستم شون هم پاکسازی شده است !!!

منظور من این بود که تو یک فایل ویروسی چند ویروس وجود داشته باشه. برای همین هیچ وقت تعدادی که خود انتی ویروس میگه پاکسازی کرده قابل عتماد نیست. باید ببینیم چند فایل از کل فایل ها باقی مانده

naamre
30-11-2012, 14:35
خوب Symantec End point من 235 تا شناسايي كرد . :sq_25: شايد فايلهاي سالم هم اشتباه گرفته و شايدم هنوز بعضي فايلهاي ويروسي باق مونده باشه از كجا مي شه فهميد؟

jolan57
30-11-2012, 15:03
خوب Symantec End point من 235 تا شناسايي كرد . :sq_25: شايد فايلهاي سالم هم اشتباه گرفته و شايدم هنوز بعضي فايلهاي ويروسي باق مونده باشه از كجا مي شه فهميد؟
فقط فولدر ویروس ها رو اسکن کنید
از تعداد باقی مانده ها میشه فهمید چند مورد شناسایی شده

aylar6888
30-11-2012, 15:57
نود 32.

تعداد شناسایی 170 از 200

سلام دوست عزیز:
شما خودتم که نتیجه رو نذاشتی که ما به نتیجه برسیم.شما خودت شات نذاشتی ...شما شات خودتو بذار منم ویروسهای باقی مونده از اویرا رو فقط میذارم
پ.ن:
اینم اسکن اویرا انتی ویروس پریمیو م 2013 آپدیت همون دیشب.چون آپدیت الانش حدود 20 مگ میشد نگرفتم که آخر شب بگیرم.نتیجه با اون آپدیت رو هم میذارم...
اویرا 158 مورد اینم باقیمونده ها: 42 تا

Shahroozs2
30-11-2012, 16:36
اقا xman681 دستت درد نکنه بابت اپلود مجدد.

نتیجه اسکن با وب روت که کاملا به صورت کلود کار میکنه:

فایل های باقیمانده:

که به کل نا امیدم کرد.:sq_3:

نتیجه اسکن با بیت دفندر 2013

خواستم با دکتر وب هم امتحان کنم ولی حوصلم نشد نصبش کنم.:sq_3:

jolan57
30-11-2012, 17:24
kingsoft بدون انجین آویرا

ما بریم با ترکیب کینگسافت+کمودو یکم ویروس بازی کنیم :دی

Jadda
30-11-2012, 18:10
kingsoft

ما بریم با ترکیب کینگسافت+کمودو یکم ویروس بازی کنیم :دی

سلام

ویدئوی تست کومودو با من........ :31:البته تست نیست، فقط مرور هست برای کاربران کومودو.

سه تا ویروس را اجرا میکنم و یه کم هم با قابیلت Verbose Mode for HIPS آشنا میشیم، که مانیتورینگ را در حد خیلی زیادی بالا برده.....(امیر چند روز پیش یه تست از CLT گذاشته بود. الان تست با ویروس هست.)

Verbose Mode؛ بعد از اجرای فایل ناشناخته، دیگه همه چیز رو به ما میگه....

برای ایجاد فایل در Temp هم هشدار دارم که چند تاش رو اجازه میدم تا فایل کار بکنه و گرنه بلوکه میشه.

فقط یکسری پیغامها هست که با موس میرم روشون و تاکید دارم......

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jolan57
30-11-2012, 18:30
سلام

ویدئوی تست کومودو با من........ :31:البته تست نیست، فقط مرور هست برای کاربران کومودو.

سه تا ویروس را اجرا میکنم و یه کم هم با قابیلت Verbose Mode for HIPS آشنا میشیم، که مانیتورینگ را در حد خیلی زیادی بالا برده.....(امیر چند روز پیش یه تست از CLT گذاشته بود. الان تست با ویروس هست.)

Verbose Mode؛ بعد از اجرای فایل ناشناخته، دیگه همه چیز رو به ما میگه....

برای ایجاد فایل در Temp هم هشدار دارم که چند تاش رو اجازه میدم تا فایل کار بکنه و گرنه بلوکه میشه.

فقط یکسری پیغامها هست که با موس میرم روشون و تاکید دارم......

خوب بود ولی من با تست BB بیشتر حال میکنم خودش همه دسترسی های غیرمجاز رو بلاک میکنه :دی
وقتی BB فعال باشه کمترین سوال ممکن پرسیده میشه و اونم سوال فایروال برای دسترسی به اینترنت هست
وقتی هم BB غیرفعال باشه و HIPS فعال سوالات زیاد میشه که این برای بررسی یک فایلی خیلی خوب هست
وقتی هم هر دو فعال باشن باز BB موفقه و کمترین سوال :دی
auto snadbox در ورژن جدید خیلی بهتر شده

Jadda
30-11-2012, 19:06
خوب بود ولی من با تست BB بیشتر حال میکنم خودش همه دسترسی های غیرمجاز رو بلاک میکنه :دی
وقتی BB فعال باشه کمترین سوال ممکن پرسیده میشه و اونم سوال فایروال برای دسترسی به اینترنت هست
*وقتی هم BB غیرفعال باشه و HIPS فعال سوالات زیاد میشه که این برای بررسی یک فایلی خیلی خوب هست
وقتی هم هر دو فعال باشن باز BB موفقه و کمترین سوال :دی
auto snadbox در ورژن جدید خیلی بهتر شده

سلام

الان من دقیقا نمیدونم با ورژن 6، BB یا همون اتوسندباکس را فعال بکنم یا نه..!!!! گــیــــر کردم:31:

البته HIPS که همیشه فعاله، ولی اگر BB را فعال کنیم، اونوقت سوالت HIPS کم میشه و بار اصلی رو دوش BB هست. از نظر امنیتی شاید بد نباشه. چون BB در ورژن 6 بهتر شده. و دسترسیها را مسدود میکنه،

ولی مشکل من اینه=> من کلا از هر چیز "اتوماتیک" خوشم نمیاد.!! دوست دارم کنترل دست خودم باشه:31: BB میخواد بلوک کنه خوب من خودم میکنم....شوخی: عقل من بیشتر از بی بی خانوم هست!!

ولی، اما،..=> بنده در ورژن جدید مشاهده نمودم که ویروسهایی که آنتی نمیشناخت وقتی BB روشن باشه و اجرا بشن شناسایی شدند.( از طریق کلود) ولی وقتی BB خاموشه از طریق HIPS شناخته نشدند!! یا خیلی کمتر شناخته شدند(از طریق کلود) مگر اینکه دست به دامن KillSwitch بشیم.
این یعنی اگر BB فعال باشه نرخ تشخیص هم بیشتره.

باید انتخاب کنم بین: 1) تشخیص بیشتر با فعال بودن BB یا 2) در دست داشتن کنترل سیستم با غیر فعال کردن BB (سوال برام مطرح نیست، البته به قول خودت با BB سوالات کم میشه و سایلنت هست، ولی توی انتخابم میزان سوال برام اولویت نداره)

* آره، اینو موافقم باهات.

jolan57
30-11-2012, 19:16
سلام

الان من دقیقا نمیدونم با ورژن 6، BB یا همون اتوسندباکس را فعال بکنم یا نه..!!!! گــیــــر کردم:31:

البته HIPS که همیشه فعاله، ولی اگر BB را فعال کنیم، اونوقت سوالت HIPS کم میشه و بار اصلی رو دوش BB هست. از نظر امنیتی شاید بد نباشه. چون BB در ورژن 6 بهتر شده. و دسترسیها را مسدود میکنه، ولی مشکل من اینه=> من کلا از هر چیز "اتوماتیک" خوشم نمیاد.!! دوست دارم کنترل دست خودم باشه:31: BB میخواد بلوک کنه خوب من خودم میکنم....شوخی: عقل من بیشتر از بی بی خانوم هست!!

ولی، اما،..=> بنده در ورژن جدید مشاهده نمودم که ویروسهایی که آنتی نمیشناخت وقتی BB روشن باشه و اجرا بشن شناسایی شدند.( از طریق کلود) ولی وقتی BB خاموشه از طریق HIPS شناخته نشدند!! یا خیلی کمتر شناخته شدند(از طریق کلود)، این یعنی اگر BB فعال باشه نرخ تشخیص هم بیشتره. مگر اینکه دست به دامن KillSwitch بشیم.
باید انتخاب کنم بین: 1) تشخیص بیشتر با فعال بودن BB یا 2) در دست داشتن کنترل سیستم با غیر فعال کردن BB (سوال برام مطرح نیست، البته به قول خودت با BB سوالات کم میشه و سایلنت هست، ولی توی انتخابم میزان سوال برام اولویت نداره)

* آره اینو موافقم باهات.
من که غیرفعال میکنم مگر اینکه بخوام ویروسی اجرا کنم , در کل همیشه سندباکس رو غیرفعال میکردم
بیشتر منظور من کابران عادی بود وگرنه تو که چندسال با کمودو کار کردی خیلی خوب میتونی سوالات رو جواب بدی
در کل بازم میرسیم به همون good-bad-unknown معروف :دی
در اینجا باید کاربر تشخیص بده در مورد فایل های unknown خودش میتونه سوالات رو جواب بده یا این کار رو بر عهده کمودو بذاره
ضمن اینکه من آخرین بازی که یک فایل unknown رو اجرا کردم یادم نمیاد کی بوده همیشه با فایل های good یا bad سر و کار داشتم :دی

Shahroozs2
30-11-2012, 21:55
بیکار بودم گفتم نتیجه تست 200 مورد رو با دکتر وب بذارم:)

دکتر وب با کمال تعجب 169 تا رو شناسایی کرد و تونست یکسریاشو تعمیر کنه و من اون فایل هایی که تعمیر کردن با سندباکس اجرا کردم و بدون مشکل اجرا کرد(فایلو خراب نکرد)!!!
شماره فایل هایی که تعمیر کرد: 10 113 161 116 60 81 76
به نظر میاد دکتر وب هم محصولی قدرتمندی باشه ها.

اینم عکس از نتیجه:

naamre
01-12-2012, 09:08
راستش به اسکن من نرسید تا فایل رو extract کردم خودش کارشو شروع کرده و از تعداد باقیمونده نمی شه فهید چون گفتم ممکنه فایلهای آلوده رو شناسایی نکنه یا فایلهای سالم رو هم به عنوان ویروس بشناسه که اینم خیلی مهمه که دقت عملکرد آنتی ویروس تا چه حده

در ضمن outpost scurity free فقط 114 رو شناخت تا جایی که خود دفندر ویندوزم وارد عمل شد.

mosi252
01-12-2012, 11:53
این هم نتیجه تست با hitman pro

naamre
01-12-2012, 12:08
امروز مجدد با Symantec End point چك كردم 4 تا ديگه شناسايي كرد ولي نكته جالب اينه كه حجم فايل باقي مونده از اسكن Symantec حدود 28.5 مگه در حالي كه ماله outpost حدود 26 مگ بود؟ بايد شماره فايلهاي باقي مونده رو چك كنم يا symantec يه سري رو تعمير كرده يا ويروس هاي شناسايي شده متفاوتن .

naamre
01-12-2012, 12:26
يه بار ديگه چك كردم شد 244 تا اينم لاگش

jolan57
01-12-2012, 13:41
امروز داشتم نتایج ویروس توتال رو نگاه میکردم که دیدم مالواربایت هم به لیست آنتی ویروس ها اضافه شده
سری به وبلاگ ویروس توتال زدم و دیدم که مطلبش رو گذاشتن , نانو آنتی ویروس و مالواربایت هم به لیست آنتی ویروس های ویروس توتال اضافه شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash_a
01-12-2012, 17:17
سلام

شب بخیر

200 نمونه جدید

آنتی ویروس بیت دفندر پلاس 2013 که کامل آپدیت کردم و فقط تونست 151 تا از فایل ها رو تشخیص و حذف بکنه !!!

naamre
02-12-2012, 10:58
شما مطمینید COMODO فقط 170 فایل شناسایی کرده؟ من که تست کردم همه رو قلع وقم کرد فقط 6 مگ باقی گذاشت که رو هم 38 تا فایل هم نمی شدن خیلی بیشتر از Symantec شناسایی کرد؟

aylar6888
02-12-2012, 12:45
شما مطمینید COMODO فقط 170 فایل شناسایی کرده؟ من که تست کردم همه رو قلع وقم کرد فقط 6 مگ باقی گذاشت که رو هم 38 تا فایل هم نمی شدن خیلی بیشتر از Symantec شناسایی کرد؟
سلام:
دوست عزیز من : کلا 200 تا فایل بوده.چطوری کومودو شما 170 تا شناسایی کرده و 38 تا موندن اونم 6 مگابایت؟؟؟؟؟
حتما چند تا چند تا مثل هم میشناسه...فایلهای قرنطینه رو چک کن

55021
02-12-2012, 23:48
سلام /4 نمونه
پسورد:123

Shahroozs2
03-12-2012, 00:22
سلام /4 نمونه

دکتر وب همشو شناخت و ...

mosi252
03-12-2012, 01:00
این هم نتیجه تست با kaspersky pure2 و malwerbyte و hitman pro

aylar6888
03-12-2012, 01:17
این هم نتیجه تست با kaspersky pure2 و malwerbyte و hitman pro

دوست عزیز لینکهاتون مورد دارن که.فایلهاتون همه پاک شدن.کسی وقت نمیذاره از مدیا فایر عکس دانلود کنه...لااقل توی سایتهای آپلود عکس بذارینشون که بشه دیدشون...عکسهاتونو از همینجا هم میتونین آپلود کنین و بذارین داخل ههمین پستتون.چرا لقمه رو درو سرتون میچرخونین؟روی گزینه اینسرت ایمیج کلیک کنین و برین تو سایت آپلود عکس و لینکشو کپی کنین ...:20:

mosi252
03-12-2012, 01:23
واسه من نمیاد واسه همون وگرنه که من دوست ندارم دوستان سایت اذیت بشن

aylar6888
03-12-2012, 01:30
سلام /4 نمونه

سلام.اویرا فری 2013 و مالور بایتس 3 تا رو شناختن و فایل IMG000000000000000000000000000000000 باقی موند در هر دو مورد...

xman681
03-12-2012, 01:45
سلام /4 نمونه

سلام

Emsisoft 7

سه مورد شناسایی شد

1 مورد که در زیر اجرا شد بدلیل مشکوک بودن بصورت اتومات برای سرور ام سی سافت ارسال شد توسط برنامه
امضای دیجیتال داره

جالبه ویروس توتال برای Emsisoft در مورد این فایل این را نوشته بخدا از من که چیزی تشخیص نداده حالا ویروس توتال از کجا در آورده این تشخیص را خدا میدونه

Emsisoft Riskware.Win32.InstallCore A

گذاشتم نصب بشه

احمق خودش ارور داد نتونست فایل کاملش را از نت دریافت کنه فکر یه تولبار هم میخواست درست کنه که امسی هشدار داد

در کل هیچ کار خاصی نداره این فایل

موفق باشید

naamre
03-12-2012, 17:47
سلام:
دوست عزیز من : کلا 200 تا فایل بوده.چطوری کومودو شما 170 تا شناسایی کرده و 38 تا موندن اونم 6 مگابایت؟؟؟؟؟
حتما چند تا چند تا مثل هم میشناسه...فایلهای قرنطینه رو چک کن

اتفاقا سوال خيلي جالبي بود و اينكه اين روش براي تشخيص قدرت آنتي ويروسها مناسبه يا نه؟

اول در مورد كومودو بگم كه من فايلهاي باقي مونده رو شمردم و صحبت از تعداد فايلهاي دتكت شده نكردم يكي ديگه از دوستان گفتن كه 170 رو شناسايي كرد. همه دوستاني لاگي رو اينجا قرار مي دن و مي گن اين تعدا ويروس شناسايي شده و لي ظاهرا به فابلهاي باقي مونده كاري ندارن. يه مسئله خيلي جالب ديگه من لاگ شناسايي Symantec رو قرار دادم چك كنيد ببينيد كه چند تا مورد رو شناسايي كرده اگر فقط 200 تا ويروس يا فايل وجود داشته پس چطور امروز بعدا از آخرين تست 252 رو شناسايي كرد. من شماره فايلهاي باقي مونده رو مي زارم

4-7-8-13-16-17-19-22-24-26-28-36-40-41-46-49-52-56-60-70-72-79-80-81-101-102-103-105-109-111-115-119-122-124-126-127-131-134-137-142-144-148-149-150-151-158-159-161-162-163-165-168-169-172-175-176-178-179-182-185-189-190-191-192-193-194-200-82-84-85-86-87-89-9-90-93-97

مجموع اينها 77 فايله . من چك كردم و اين آنتي ويروس 3 تا رو ريپير كرده يعني 81 - 161- 60 خوب پس اگر 200 تا ويروس باشه اين آنتي ويروس فقط 126 تا شناسايي كرده نه 252 عدد!

من وقتي با كومودو تست كردم همون طور كه گفتم فقط 38 تا فايل توي اون فولدر باقي مونده بود كه هيچ كدوم از فايلهاي ريپير شده ي سيمنتك توش نبود

حالا outpost كه خودش اعلام مي كنه 114 ويروس شناخته توي فولدر باقي مونده 80 تا فايل هست كه فقط شماره 161 جزو اونها بود چك نكردم ببينم چيزي ريپير كرده يا نه . 60 فايل باقي مونده با فايلهاي باقي مونده از اسكن سيمنتك يكيه.

خوب بعضي دوستان مي گن كه آنتي ويروس اونها تعداد كمتري شناسايي كرده و ابراز نااميدي از عملكرد آنتي ويروس مي كنن . منظور من از طرح اين موضوع اين بود كه به تعدا گزارش شده توسط آنتي ويروسها نبايد اعتماد كرد و نتايج رو بايد دقيق تر تحليل كرد.

naamre
03-12-2012, 19:18
آقاي xman681 مي شه لطف كنيد و بگيد توي فايل AVC3 كه قرار داده بوديد كلا چند فايل بوده و چندتاش ويروسي بوده و شماره فايلهاي سالم و ويروسي رو بهمون بگيد.

xman681
03-12-2012, 23:44
آقاي xman681 مي شه لطف كنيد و بگيد توي فايل AVC3 كه قرار داده بوديد كلا چند فايل بوده و چندتاش ويروسي بوده و شماره فايلهاي سالم و ويروسي رو بهمون بگيد.

سلام

هنوز فایل های سالم مشخص نیست

مجموعا 200 مخرب که 150 تای انها حتما مخرب هستند نتیجه اش را چند روز دیگه اعلام میکنیم

ali_z051
04-12-2012, 20:19
سلام
دوستان خوبین ؟
بعد از مدتها به این تاپیک اومدم...
دوستانی که اینجا تست می‌کنن و اکتیو هستن، کدوم آنتی ویروس رو پیشنهاد میدن ؟

kases
04-12-2012, 20:26
سلام
دوستان خوبین ؟
بعد از مدتها به این تاپیک اومدم...
دوستانی که اینجا تست می‌کنن و اکتیو هستن، کدوم آنتی ویروس رو پیشنهاد میدن ؟

سلام دوست عزیز

در تاپیک پایین سوال خوتون رو مطرح کنید اینجا فقط در مورد ویروس و تست انتی ویروسها بحث میشه

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash_a
05-12-2012, 01:07
سلام /4 نمونه

آنتی ویروس Avast7 Free تونست تو 3تا از فایل ها شش نوع مخرب شناسایی بکنه و از اون چهارتا فایل، فایل Free Video Cutter Joiner-Softworld v باقی موند.

55021
05-12-2012, 22:57
سلام
206 نمونه

jolan57
06-12-2012, 01:48
سلام
206 نمونه

On demand Scan only
%Avast 175/206 = 84.9
Kingsoft 165/206 = 80
Webroot SecureAnywhere 103/206 =50

aylar6888
06-12-2012, 01:58
منبع:مجله بایت خراسان

aylar6888
06-12-2012, 02:20
نوشته شده توسط
55021[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
206 نمونه

اویرا فری 2013 -185فایل و باقیمانده ها:
مالور بایتس و امسی سافت...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IM
G][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/IMG]

*Batman*
06-12-2012, 02:51
سلام
206 نمونه

Norton Internet Security 2013
Custom Scan
174/206

6-7-9-14-19-32-55-59-62-63-66-69-71-73-80-87-92-94-95-96-119-127-135-139-142-153-167-173-186-187-201-206

kases
06-12-2012, 03:12
سلام
206 نمونه

kaspersky internet security 2013
تنظیمات موثر :HEURISTIC:DEEP SCAN
شناسایی 206/176
درصد شناسایی :85.44
باقی مانده: 30 فایل
58805

satansilent
06-12-2012, 09:10
اول با comodo internet security 2012 اسکن کردم که 33 تا باقی موند و بعد باقیش رو با malwarebytes اسکن کردم که 16 تا موند.

Comodo و malwarebytes ساعت 3 بامداد پنجشنبه آپدیت شده بودند.

GhesseyeAmir
06-12-2012, 11:19
سلام
206 نمونه

36 تا باقی موند

Kaspersky Pure 2 v12.0.2.733

55021
06-12-2012, 14:04
224 نمونه دیگر واستون میزارم

naamre
06-12-2012, 16:19

سيمانتك اند پونت 53 فايل باقي مونده كه سه تا CLEAN كرده پس 174 مورد رو شناخته

GhesseyeAmir
06-12-2012, 18:26

25 تا موند.اینایی که میمونه ویروسه؟اگه ویروسه کدوم آنتی ویروس تونسته همشو بشناسه؟ :sq_14:

Shahroozs2
07-12-2012, 00:29
اینم نتیجه تست پک 206 و 224 تایی ویروس با دکتروب:

206 تایی:
173 تا شناخت و 34 تا فایل باقی موند

224 تایی:
210 تا شناخت و 20 تا فایل باقی موند

aylar6888
07-12-2012, 01:29
224 ویروس
اویرا فری 2013- 207 عدد که و باقیمانده ها----و امسی سافت :

GhesseyeAmir
07-12-2012, 01:45
امسی سافت :

شبتون بخیر.این کلا فارسیه یا فارسی ساز نصب شده روش؟

aylar6888
07-12-2012, 01:59

سلام دوست من:
اگه لطف کنی و نقل قول رو پاک کنی ممنون میشم.چون عکس داره و باعث حجیم شدن صفحه میشه.ممنون
فارسیه و فارسیه خیلی عالی و کم نقصی هم هست بنظر من.البته این اسکنر امسی سافته اما کلا محصولاتش فارسی توی زبانهای پیش فرضشون هست...
پیروز باشی

xman681
07-12-2012, 02:01

سلام

زبان پارسی داخل قسمت زبان ها هست و البته ویرایش جدیدش آمادست ان شا الله در همین روز ها ارائه میشه تقریبا عالی شدست

راستی aylar6888 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان تو رو خدا با این نسخه پرتابل تست نزن من یه حسی بدی بهم دست میده کلا :sq_23:

ضمنا چرا عکس میزاری این همه از اینها هست کنارش [/IMG]
موفق باشید

aylar6888
07-12-2012, 02:06
سلام

زبان پارسی داخل قسمت زبان ها هست و البته ویرایش جدیدش آمادست ان شا الله در همین روز ها ارائه میشه تقریبا عالی شدست

راستی aylar6888 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان تو رو خدا با این نسخه پرتابل تست نزن من یه حسی بدی بهم دست میده کلا :sq_23:

ضمنا چرا عکس میزاری این همه از اینها هست کنارش [/IMG]
موفق باشید
سلام:
والله چی بگم نمیدونم این IMG ها از کجا میان..چشم ایکس من جان خودمم خوشم نمیاد بیشتر برای نشون دادن قدرت امسی سافته که میذارم...اما چشم دیگه نمیذارم...
.راستی مالور بایتس 1 دونه هم نشناخت....:31:

GhesseyeAmir
07-12-2012, 02:28
خیلی خوبه ولی زیاد مطرح نیست!!!!!!!!!
آپدیت آفلاینش قابل انتقاله؟

jolan57
07-12-2012, 03:20
سلام:
.راستی مالور بایتس 1 دونه هم نشناخت....:31:
این اتفاق خیلی بعید هست که از یک آرشیو 224 ویروسی آنتی ویروس های مطرح هیچ کدوم رو نشناسن, احتمالا در اسکن کردن اشتباهی کردین که به نظر من مهم ترین اشتباه تداخل آنتی ویروس ها هست برای اسکن حتما آنتی ویروس اصلی رو غیرفعال کنید

کمودو هم +کلود اسکن 205 مورد رو شناخت (باقی مانده ها هم برای کمودو ارسال شدن)

xman681
07-12-2012, 11:44
خیلی خوبه ولی زیاد مطرح نیست!!!!!!!!!
آپدیت آفلاینش قابل انتقاله؟

سلام
بله
داخل تاپیک خودش هست

تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rasool252525
07-12-2012, 16:28
بیت دیفندر توتال سکوریتی حتی اجازه دانلود نمیده
i love bitdefender

aligool21
07-12-2012, 16:40
i love bitdefender

من بیت داشتم دهنم سرویس شد تنظیماتش خیلی سخته به همه چی گیر میده .هر چی کرک برنامه دانلود کرده بودم پاک کرد.

jolan57
07-12-2012, 16:43
i love bitdefender
این فایل پسورد داشته بیت دیفندر چطور شناخته اونوقت ؟ :دی

xman681
07-12-2012, 17:07
من بیت داشتم دهنم سرویس شد تنظیماتش خیلی سخته به همه چی گیر میده .هر چی کرک برنامه دانلود کرده بودم پاک کرد.

گیر دادن و این چیز هایی که فرمودید نشانه بد بودن نیست اینها مشکلات کاربران ایرانی هست نه سوییت مطرح بیت دیفندر :sq_25:

GhesseyeAmir
07-12-2012, 22:08
سلام
بله
داخل تاپیک خودش هست

تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.من میخوام برم تو سایت اصلیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ولی نمیشه.منتقل میشم به سایت ایرانیش([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حتی) حتی با چیز ش ک ن هم نمیتونم برم.میخوام تو سایت اصلیش برم.دلیل نشدنش چیه؟

.AraMesh.
07-12-2012, 22:35
سلام " آقا این امسی خیلی روش اسکن کردنش بی معنیه. هر چی میخوای اسکن کنی حالا فلش یا فایل داخل سیستم، اول یه دور کامل میاد یه ساعت سیستمو چک میکنه، بعد میرسه ب جایی ک باید اسکن بشه. یه فلش زدم چک کنه دمار از روزگارم دراورد. !!! بیکارم مگه دوساعت وایسم تا یه فایل کوچیک اسکن کنم با این

*Batman*
07-12-2012, 23:57
سلام.من میخوام برم تو سایت اصلیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ولی نمیشه.منتقل میشم به سایت ایرانیش([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حتی) حتی با چیز ش ک ن هم نمیتونم برم.میخوام تو سایت اصلیش برم.دلیل نشدنش چیه؟

سلام " آقا این امسی خیلی روش اسکن کردنش بی معنیه. هر چی میخوای اسکن کنی حالا فلش یا فایل داخل سیستم، اول یه دور کامل میاد یه ساعت سیستمو چک میکنه، بعد میرسه ب جایی ک باید اسکن بشه. یه فلش زدم چک کنه دمار از روزگارم دراورد. !!! بیکارم مگه دوساعت وایسم تا یه فایل کوچیک اسکن کنم با این

یکبار گفته شد تو تاپیک خودش سوال کنید

اینم بار دوم:

55021
08-12-2012, 00:05
[SIZE=2]سلام
403 نمونه جدید

jolan57
08-12-2012, 01:56
سلام
403 نمونه جدید

کمودو بتا 6 با کلیک راست و اسکن 325 مورد

aylar6888
08-12-2012, 02:07

اویرا فری 2013-و باقیمانده ها....
378 عدد با هروستیک و بدون اسکن و دو تا با اسکن که در کل 380 شناسایی و 23 باقیمانده

aylar6888
08-12-2012, 02:15
سلام
403 نمونه جدید

*Batman*
08-12-2012, 03:39
سلام
403 نمونه جدید

375/403

Shahroozs2
08-12-2012, 11:21
سلام
403 نمونه جدید

دکتر وب 379 تا شناخت 31 فایل باقی موند

xman681
08-12-2012, 13:43
سلام

farshadsjafm
09-12-2012, 00:07
سلام دوستان

آنتی ویروس من سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را قرمز نشون می ده ، لطف کنید راهنمایی کنید

Shahroozs2
09-12-2012, 00:13
سلام دوستان

آنتی ویروس من سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را قرمز نشون می ده ، لطف کنید راهنمایی کنید

اینجا جای پرسش این سوال نیست.شما باید تو تاپیک انتی ویروستون این سوالو بپرسید.

این سایت هیچ مشکلی نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ecb29e4e18aa0b/analysis/1354999309/

55021
09-12-2012, 00:49
[SIZE=2]سلام دوباره
100 نمونه جدید واستون آماده کردم
پسورد مثل همیشه: 123

jolan57
09-12-2012, 01:26
سلام دوباره

برو خودم تا آخر باهاتم :دی
کمودو بتا 6

باقی مانده ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که واسه کمودو ارسال شدن (شده بودن)

aylar6888
09-12-2012, 01:41
سلام دوباره

اویرا 77 عدد هروستیک و یک عدد با اسکن پوشه مجموعا=78 عدد-----مالوربایتس 49 عدد با اسکن پوشه---آپدیت ساعت 1 بامداد یکشنبه

Shahroozs2
09-12-2012, 01:54
سلام دوباره

دکتروب:

77 تا شناخت 26تا باقی موند

*Batman*
09-12-2012, 03:25
سلام دوباره

Removed : 75
Cleaned : 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7e727caa0c2d46/analysis/1355010187/)

باقیمانده ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

55021
09-12-2012, 14:12
باز آمدیم با ویروس 186 تایی :دی

پسورد دیگه خودتون میدونین :دی (123)

xman681
09-12-2012, 15:08
سلام دوباره

سلام

خسته نباشید

چند وقته اینجا خیلی ویروسی شده :n02:

چند تا از باقی مانده ها را برای ویروس توتال گذاشتم به نظر میرسه اکثرا سالم هستند

چون دیتابیس های معروف نیستند

aylar6888
09-12-2012, 20:09
منبع : هفته نامه کلیک

aylar6888
10-12-2012, 01:26

سلام وخسته نباشی 55021 عزیز:
اویرا فری و فایلهای باقیمانده=====مالور بایتس که هر روز داره ناامیدترم میکنه.از دانلود و آپدیتهاش پشیمونم.اصلا در حد تعریفهاش نیست....

GhesseyeAmir
10-12-2012, 02:02

ماشالا..چقد ویروس!:n04:

Bitdefender Total Security 2013

xman681
10-12-2012, 10:15

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

152 مورد شناسایی و حذف

34 مورد باقی مانده است

farzan311
10-12-2012, 18:03

156 تا حذف شد 30 تا باقی موند
باقی مونده ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

55021
10-12-2012, 23:25
سلام
76 نمونه

*Batman*
11-12-2012, 00:27
سلام
76 نمونه

فقط اسکن
14 مورد

Panda Global Protection 2013
فقط اسکن
1 مورد

kases
11-12-2012, 01:22
کسپر با حداکثر تنظیمات 2 مورد شناسایی کرد.

jolan57
11-12-2012, 01:23
سلام
76 نمونه

کمودو و آوست با اسکن 15 مورد

kases
11-12-2012, 04:31
دکتر وب 27 مورد

ali.reihani
11-12-2012, 13:12
نود32 30 تارو شناسایی و همون وقطی که داشت فایل باز میشد خیلی ها رو پاکسازی کرد!!!!
باقی مانده ها![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.reihani
11-12-2012, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 63e768f867ccd1/analysis/1355219958/
نرم افزار کنترل ویندوز بیشتر ویندوز یک مخرب است که فقط سیمانتک شناختش!!!!!

55021
11-12-2012, 19:39
348 ویروس

*Batman*
12-12-2012, 00:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 63e768f867ccd1/analysis/1355219958/
نرم افزار کنترل ویندوز بیشتر ویندوز یک مخرب است که فقط سیمانتک شناختش!!!!!

ثابت کنید که مخربه!

K1lou
12-12-2012, 11:28
348 ویروس

با سلام
کومودو 6 بتا

ali.reihani
12-12-2012, 14:35
ثابت کنید که مخربه!
من که گذاشتم؟!!!
البته به طور 100 درصد نمیگم مخرب هستش,چون فقط شرکت سیمانتک آن را این گونه میشمارد!!!!!

aylar6888
12-12-2012, 15:10
من که گذاشتم؟!!!
البته به طور 100 درصد نمیگم مخرب هستش,چون فقط شرکت سیمانتک آن را این گونه میشمارد!!!!!
چون از 45 تا کمپانی فقط نورتون گفته مخربه؟؟؟؟؟؟:n13:

jolan57
12-12-2012, 15:29
چون از 45 تا کمپانی فقط نورتون گفته مخربه؟؟؟؟؟؟:n13:
نورتون این فایل رو با اعتبارسنجی شناخته که نمیشه بهش اتکا کرد, فایل سالمه

اقا سلام چرا لینکه تروجان میزاری من فک کردم الکلی میگی فک کردم فیلم هستش الان دانلود کردم سیستمم از کار افتاده :n19::n19:
الان قیافه من از دست شما اینجوری شده:n19:
مگه ما شوخی داریم با هم ؟:دی
حالا بگو چی شده شاید تونستیم کمکی کنیم

aylar6888
13-12-2012, 02:26

منبع:هفته نامه بایت خراسان

*Batman*
13-12-2012, 15:57
سلام

Emsisoft 7

جالبه ویروس توتال برای Emsisoft در مورد این فایل این را نوشته بخدا از من که چیزی تشخیص نداده حالا ویروس توتال از کجا در آورده این تشخیص را خدا میدونه
Emsisoft Riskware.Win32.InstallCore A

سلام
اگر بازم به این موارد برخوردید تنظیمات شناسایی رو روی حداکثر قرار بدید و نتیجه رو اعلام کنید.
ممنون

jolan57
14-12-2012, 14:53
new ransomware

بارگیری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گذرواژه:123

ArashMiniStar
14-12-2012, 15:27
new ransomware

بارگیری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کومودو که شناسایی نمیکنه.
با defense + فعال اجراش کردم جالب بود!! تغییر تو رجیستری و دسترسی به کیبورد و ... از من سوال کرد:n29:

Hidden-Hunter
14-12-2012, 15:48
new ransomware

سلام عباس
بریم برای تحلیل این مخرب :31:

بعد از اجرا کردن توسط کسپر سوال می کرد و این هم جاهایی که میخواست دسترسی پیدا کنه :
hkey_users\S-1-5-21-1200041947-1422285289-3111693876-1000\CONTROL PANEL\DESKTOP

Parameter:
PreferredUILanguages
Key:
hklm\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POL ICIES\EXPLORER

Parameter:
NoPropertiesMyComputer

Key:
hkey_users\S-1-5-21-1200041947-1422285289-3111693876-1000\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POL ICIES\EXPLORER

Parameter:
NoPropertiesMyComputer

خب ما اجرا کردیم و خواست به نت وصل بشه و ولی نشد و ماهم برای چیز پی ان زدیم تا حالش را ببره.
وقتی اجرا میشه یه صفحه مثل مروگر کل صفحه را میگیره و بعد به سرورو وصل میشه و این فایل رادانلود میکنه و میشه شکل همین اخطار : res://mshtml.dll/blank.htm
که الان گذاشتی و حدود 200 کیلو بایت دانلود میکنه تا این صفحه احطار بوجود بیاد :
هشدار کسپر برای وصل شدن به نت:

این هم صفحه مخرب:

بلاک کردن ورودی توسط کسپر:

کلا اگر کاربری باهوش باشه و گیره چنین مخربی بیفته راحت میتوانه این مخرب را از پا در بیاره.
تنظیمات را اتجام بدهید برای اینکه این مخرب را از کار بیندازید :

دیگه کاربر زرنگ باشه می تواند از پس این بچه غول بر بیاد :31:

kases
14-12-2012, 22:45
new ransomware

اویرا فری در ویندوز 8 به محض اکسترکت شناسایی کرد.

aylar6888
14-12-2012, 23:43
new ransomware

سلام عباس جان:
اویرا فری2013-ویندوز 7 با هروستیک و بدون اسکن

xman681
15-12-2012, 00:22
new ransomware

سلام

خسته نباشید

خب خدمت شما دوستان عزیز عرض ادب و احترام داریم

ما هم یک مقدار بررسی روی این مخرب کوچولو داشتیم

امسی سافت 4 روزه آپدیت نشده ولی خب با هوش مصنوعی یه کارایی صورت داد

آقا ما اجراش کردیم ببینم چیه که امیر براش 10 تا خط نوشته و کلی توضیج داده انگار استاکس نت هست :n02::n02: ( مخلص امیر آقا هم هستیم :n01::n12:)

اجرای اتوران را در دستور کار داره این مخرب

ماژول های بارگذاری شده

ولی با این احوالات بازم اجراش کردیم که به گفته امیر آقا نیاز به چیز داشت که ما هم بهش دادیم و کاری ازش ندیدم شاید هم دیدم ولی ندیدیم :n03::n03:

در کل خیلی مال نبود چون براحتی از طریق Task manager قابل کنترل بود و خوشمون نیومد ازش :n22:

عباس جان یه چیزی بگذار یه مقدار اذیتمون بکنه حداقل یه ویندوز روی دستمون بگذاره ؛ البته بگذار برای یه مدت دیگه تازه میخوام بازی نصب کنم خسته شدم از ویروس و .... دیگه دوستام بهم میگند ویروسی :n26: قلعه 3 چقدر کیف میده بچه ها :n01: تازه assassins هم گرفتم من عاشق شمشیر بازی هستم :n02:

موفق و پیروز باشید

*Batman*
15-12-2012, 00:52
سلام
ماژول هایی را هم میخواد دستکاری و ایجاد کنه

سلام
البته همونطور که آنتی ویروس شما اشاره کرده، اینا ماژول های Load شده هستن.

xman681
15-12-2012, 01:25
سلام
البته همونطور که آنتی ویروس شما اشاره کرده، اینا ماژول های Load شده هستن.

اصل حرف یکیه

فقط کلمات فرق میکنه :n02: آقا مسعود سوتی میگیری !!! :n15::n15:

اصلاح شد استاد عزیز

منصور قلی
15-12-2012, 03:03
new ransomware

GhesseyeAmir
15-12-2012, 04:21
new ransomware

Kaspersky PURE 2 v12.0.1.288 (a.b.c) Final

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Final%201.jpg

Hidden-Hunter
15-12-2012, 08:23
آقا ما اجراش کردیم ببینم چیه که امیر براش 10 تا خط نوشته و کلی توضیج داده انگار استاکس نت هست :n02::n02: ( مخلص امیر آقا هم هستیم :n01::n12:)

سلام محمد جان

قصد من از توضیح این مخرب فقط خواستم به دوستان بگم این مخرب سره باج گیری که از کاربران اروپایی و امریکایی انجام داده معروف شده.

وگرنه قدرت اون را میشه گرفت که کومودو با اتوسندباکس روی حالت Limited و کسپرسکی هم همون تنظیمات که گفتم.

ماشالا شما بجا توضیح دادن من ، عکس گذاشتید !!! :27: :31: :n07::n10::n02:

ما چاکریم :40:

ALI16437
16-12-2012, 20:03
با سلام ،

من یک فایل کرک دارم که اکثر انتی ویروسها با استناد به ویروس توتال الوده میشناسنش
میخواستم دوستان بررسی کنند ببینند این واقعا Trojan و بدافزار هست یا همونطور که
انتی ویروس ماکروسافت میگه فقط یک HackTool:Win32/Keygen است

این لینک ویروس توتال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e79349c121fec6/analysis/1355673209/

اینم لینک کرک

پسورد :123

ممنونم علی

xman681
16-12-2012, 21:08
با سلام ،

من یک فایل کرک دارم که اکثر انتی ویروسها با استناد به ویروس توتال الوده میشناسنش
میخواستم دوستان بررسی کنند ببینند این واقعا Trojan و بدافزار هست یا همونطور که
انتی ویروس ماکروسافت میگه فقط یک HackTool:Win32/Keygen است

این لینک ویروس توتال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e79349c121fec6/analysis/1355673209/

اینم لینک کرک

پسورد :123

ممنونم علی

I hope I don't have to point out that those files are keygens, which are used for software piracy. Tools used for piracy can also have malicious code injected in them, and they tend to be dangerous to use. They are also illegal in many countries

مهرسا1
16-12-2012, 22:11
دوستان آیا ویروسی وجود داره که بتونه بعد از اجرا یه متن روی صفحه نمایش مانیتور مرتب نشون بده

ALI16437
17-12-2012, 11:23
I hope I don't have to point out that those files are keygens, which are used for software piracy. Tools used for piracy can also have malicious code injected in them, and they tend to be dangerous to use. They are also illegal in many countries

با تشکر از xman681
اینم ترجمه متنی که گذاشتید:
(امیدواریم که من لازم نیست به ذکر است که این فایل ها keygens، که برای دزدی نرم افزار استفاده می شود. ابزار مورد استفاده برای دزدی دریایی نیز می تواند کد مخرب در آنها تزریق شده، داشته باشند و آنها تمایل دارند می تواند خطرناک باشد برای استفاده.آنها نیز غیر قانونی در بسیاری از کشورها)

جوب منم میخوام همین رو بفهمم اونم اینکه این کرک کد مخرب توش هست یعنی یک کرک همراه مخرب است یا کرک سالم است و اینها فقط به خاطر اینکه
کرک هست بهش گیر دادند.

ممنونم علی

jolan57
17-12-2012, 12:54
با تشکر از xman681
اینم ترجمه متنی که گذاشتید:
(امیدواریم که من لازم نیست به ذکر است که این فایل ها keygens، که برای دزدی نرم افزار استفاده می شود. ابزار مورد استفاده برای دزدی دریایی نیز می تواند کد مخرب در آنها تزریق شده، داشته باشند و آنها تمایل دارند می تواند خطرناک باشد برای استفاده.آنها نیز غیر قانونی در بسیاری از کشورها)

جوب منم میخوام همین رو بفهمم اونم اینکه این کرک کد مخرب توش هست یعنی یک کرک همراه مخرب است یا کرک سالم است و اینها فقط به خاطر اینکه
کرک هست بهش گیر دادند.

ممنونم علی
من فایل رو اجرا کردم و رفتار مخربی اجر نداد البته قبل از patch کردن و احتمالا اگر بخواد مخرب باشه در همین مرحله کارش رو شروع میکنه
با توجه به شناسایی کسپر, بیت دیفندر , دکتر وب , آوست و ... من باشم از این کرک استفاده نمیکنم و سعی میکنم از برنامه های جایگزین رایگان یا کرک سالم تری استفاده کنم

aylar6888
17-12-2012, 20:52
رخنه امنیتی جدید جاوا و سوءاستفاده از آن برای نفوذ به سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

55021
18-12-2012, 01:44
سلام
345 نمونه
پسورد: amir

aylar6888
18-12-2012, 04:05
سلام
345 نمونه

avast free 2013=باقیمانده ها=103 فایل و پاکسازی=242 فایل---
238 فایل در هنگام اکسترکت و 4 فایل در اسکن پوشه شناسایی شدند...

GhesseyeAmir
18-12-2012, 04:14
سلام
345 نمونه

124 تا باقی موند.ویروسا داره کم کم کیلویی میشه :n04:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Final%201.jpg

55021
18-12-2012, 23:16
[SIZE=2]1 نمونه داغ :دی

xman681
18-12-2012, 23:34
1 نمونه داغ :دی

سلام

امسی سافت 8 روزه آپدیت نشده است

jolan57
19-12-2012, 00:34

عجب نمونه داغی هم بوده حسابی خراب کاری میکنه !
اینم نمونه ای از فعالیت behavior blocker کمودو 6 که حسابی مشغول بود
برای کمودو ارسال شد

aylar6888
19-12-2012, 01:35

مال من اکسترکت نمیشه-پسورد درسته؟؟؟؟؟

55021
19-12-2012, 02:04

آره درسته مشکلی نداره

jolan57
19-12-2012, 02:17
به دیتابیس کمودو اضافه شد :دی 90 دقیقه

فایل داخل فولدر رو اکستراکت کن

منصور قلی
19-12-2012, 09:02
[SIZE=2]1 نمونه داغ :دی

آقا دیشب نورتون به عنواان Reputation.1 شناخت. ولی الان دیگه نمیشناسه!!!

Shahroozs2
19-12-2012, 13:43
به دیتابیس کمودو اضافه شد :دی 90 دقیقه

فایل داخل فولدر رو اکستراکت کن
دم كومودو گرم چقدر سريع اضافه كرد!!!

Hidden-Hunter
19-12-2012, 15:00

سلام امیر جان

لطفا شمایی که مخرب میگذارید با سوییت خودتون هم یه تست بزنید ، منظورم کسپر هست...چون کاربرا کسپر کمتر به این تایپیک میان یا اگر هم میان مخرب از داغی خودش افتاده.

بجا اینکه بگی مخرب جدید و داغ . بگو مخرب داغ و جدید + شناختن یا نشناختن توسط کسپر.:n02::n08:

من نمیدونم در توتال اسکن کردی کسپر شناخته بود یا نه . چون صبح با ksn و بعد با اپدیت کردن توسط دیتابیس شناخت ولی خب گرمی تست کردن در همان لحظه یه چیز دیگه هست.

من شب ها زود میخوابم و شما دیروقت مخرب میگذارید و باعث میشه کسپر در این جمع کمرنگ ظاهر بشه.

نکته : دیگه تکرار نشه امیر جان وگرنه تنبیه میشی هاااا:n02::n08::n07:

شوخی : دی

چون هنوز اخلاقیات کرکس 20 در وجودمه .

jolan57
19-12-2012, 16:02
سلام امیر جان

لطفا شمایی که مخرب میگذارید با سوییت خودتون هم یه تست بزنید ، منظورم کسپر هست...چون کاربرا کسپر کمتر به این تایپیک میان یا اگر هم میان مخرب از داغی خودش افتاده.

بجا اینکه بگی مخرب جدید و داغ . بگو مخرب داغ و جدید + شناختن یا نشناختن توسط کسپر.:n02::n08:

من نمیدونم در توتال اسکن کردی کسپر شناخته بود یا نه . چون صبح با ksn و بعد با اپدیت کردن توسط دیتابیس شناخت ولی خب گرمی تست کردن در همان لحظه یه چیز دیگه هست.

من شب ها زود میخوابم و شما دیروقت مخرب میگذارید و باعث میشه کسپر در این جمع کمرنگ ظاهر بشه.

نکته : دیگه تکرار نشه امیر جان وگرنه تنبیه میشی هاااا:n02::n08::n07:

شوخی : دی

چون هنوز اخلاقیات کرکس 20 در وجودمه .
دیشب کسپر اولین سوئیت بود که با هوش مصنوعی میشناخت و الان در دیتابیش ثبت شده
الان 6 تا سوئیت میشناسن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 17ec7eccf8e95b/analysis/

جالب اینجاست که جی دیتا با دیتابیس بیت دیفندر میشناسه ولی خود بیت دینفندر نمیشناسه :دی

Hidden-Hunter
19-12-2012, 17:17
دیشب کسپر اولین سوئیت بود که با هوش مصنوعی میشناخت و الان در دیتابیش ثبت شده
الان 6 تا سوئیت میشناسن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 17ec7eccf8e95b/analysis/

جالب اینجاست که جی دیتا با دیتابیس بیت دیفندر میشناسه ولی خود بیت دینفندر نمیشناسه :دی

سلام عباس جان

پس با این حساب باید گفت : بنده تسلیم شدم . :31:

و جا داره بگم : پیشاپیش ، شب یلدا را به دوستان نزدیک و خوب خودم و همینطور بقیه دوستان تبریک عرض کنم و امیدوارم به همه آرزوهایی که دارند برسند و زیر سایه خدا زندگی با آرامش و خوشبختی را سپری بکنند و همیشه لبخند بر چهره شان باشد .

:n11::n12::n19::11::7::sq_15::sq_5::thumbsup:

ali.reihani
19-12-2012, 18:00
انگار این ویروس خیلی جدیدی هستش چون فقط چند آنتی ویروس می شناسدش؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 17ec7eccf8e95b/analysis/1355927092/

aylar6888
19-12-2012, 22:29
دوستان میشه یه نفر یه جای دیگه اپلودش کنه//؟؟؟؟ممنون میشم.چون مال من با هیچ برنامه ای اکسترکت نمیشه..(ناقص اکسترکت میشه)

jolan57
19-12-2012, 22:53
دوستان میشه یه نفر یه جای دیگه اپلودش کنه//؟؟؟؟ممنون میشم.چون مال من با هیچ برنامه ای اکسترکت نمیشه..(ناقص اکسترکت میشه)

55021
20-12-2012, 00:59
یک نمونه جدید

jolan57
20-12-2012, 01:16
یک نمونه جدید

فقط اینو داشته باشید:
رفتارشناسی کلود :دی

aylar6888
20-12-2012, 01:25
نوشته شده توسط
55021[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک نمونه جدید

avast free antivirus شناسایی نکرد.
عباس جان ممنون از لطفت بابت آپلود-در ضمن چطوری میشه یه فایل مشکوک رو به اوست گزارش داد؟؟؟؟:n16:

jolan57
20-12-2012, 01:52

avast free antivirus شناسایی نکرد.
عباس جان ممنون از لطفت بابت آپلود-در ضمن چطوری میشه یه فایل مشکوک رو به اوست گزارش داد؟؟؟؟:n16:
ترجمه رو :دی بذار ترجمه کمودو تموم بشه تا معنی ترجمه رو متوجه بشین : دی
اول فایل رو قرنطینه کن و بعدش ارسال , با آپدیت بعدی واسه آوست ارسال میشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-12-2012, 01:57
سلام دوستان . دو سوال دارم : 1- بنده شنیدم که ویروس شعله 20 mb هست . درسته ؟ سوال دوم : آیا الآن اگر کامپیوتر آلوده به این ویروس باشه کاسپر اسکی پیداش میکنه ؟ با تشکر

jolan57
20-12-2012, 02:14
سلام دوستان . دو سوال دارم : 1- بنده شنیدم که ویروس شعله 20 mb هست . درسته ؟ سوال دوم : آیا الآن اگر کامپیوتر آلوده به این ویروس باشه کاسپر اسکی پیداش میکنه ؟ با تشکر
سلام
بله 20 مگ بود
بله پیدا میکنه ولی آیا پاکسازی میکنه یا خیر اطلاعی ندارم ضمن اینکه removal tools هایی برای این ویروس منتشر شده که یکیش فکر کنم توسط آزمایشگاه تحقیقاتی ماهر منتشر شد که با یک سرچ میتونید پیداش کنید

aylar6888
20-12-2012, 02:48
سایتهای معتبر هم کاملا ایمن نیستند :

منبع : هفته نامه بایت خراسان-29 آذر 1391

Hidden-Hunter
20-12-2012, 08:19
یک نمونه جدید

کسپر نشناخت

xman681
20-12-2012, 11:00
ترجمه رو :دی بذار ترجمه کمودو تموم بشه تا معنی ترجمه رو متوجه بشین : دی
اول فایل رو قرنطینه کن و بعدش ارسال , با آپدیت بعدی واسه آوست ارسال میشه

سلام

عباس جان احمقانه ترین ترجمه را اول این آوست داره بعد اون بیت دیفندر آخرش هم کسپراسکای فارسی :n05: که تازه کلی هم توی بوق و کرنا کردند آدم حالش بهم میخوره انگار ما از زیمباوه اومدیم و تازه فارسی یاد گرفته باشیم :n28:

تازه نمیدونم این آوست با ما ایرانی ها کلا چند چند هست ؟؟؟!!! آپدیت را تحریم کرده بعد زبان را گذاشته :n02::n02:

کسپر نشناخت

امیر جان این آقا مسعود دست ما را گذاشته توی حنا بدجور ؛ امسی من بنده خدا مدت مدیدی هست روی آپدیت به خودش ندیده

ویندوز دیگه هم نیمتونم نصب کنم چون کلا دو تا درایو دارم اونم با 80 گیگ نا قابل :n27:

اما بدون دیتابیس ما همیشه اجرا میکنیم :n02::n02:

کلا علاقه بالایی به ویروسی شدن هست :n01:

بعد از آوست که باید تکلیف خودش را با ما معلوم کنه این ویروس توتال نفر دوم هست از اون روزی که رفته خونه گوگل و شده داماد سرخونه اونا کلا دل به کار نمیده :n09::n09:

آخه این بیت دیفندر پس چی فروخته به امسی سافت ؟؟؟؟ دیتابیس همسایه را داده ؟؟؟!!

کلا ماجرایی داریم با این اهالی ویروس و مخرب :n06:

milad_gta
20-12-2012, 11:14
یک نمونه جدید

نورتون هم نمیشناسه ...

ali.reihani
20-12-2012, 12:37
سلام!
این شرکت های آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی,چه جوری این همه ویروس ناشناخته یا شناخته شده توی دنیا را پیدا میکنند؟؟؟؟؟!

xman681
20-12-2012, 13:44
سلام!
این شرکت های آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی,چه جوری این همه ویروس ناشناخته یا شناخته شده توی دنیا را پیدا میکنند؟؟؟؟؟!

Our team, consisting of security experts and analysts, provide it with new signatures 24/7. They browse sinister underground forums and countless illegal warez sites in the depths of the World Wide Web in order to find new malware trends and infection waves before they can reach your PC

تيم ما، متشكل از كارشناسان امنيتي و تحليل گران، بروزرساني هاي جديد را 24 ساعته و 7 روز هفته فراهم مي كنند. آن ها انجمن هاي زيرزميني شيطاني و تعداد بي شماري از سايت هاي وارز غيرقانوني را به طور عميق با گستردگي تمام وبسايت هاي جهان جستجو مي كنند تا مخرب هاي جديد و انواع تهديدات را قبل از اينكه بتوانند كامپيوتر شما را آلوده كنند، پيدا كنند.

Your Emsisoft Team

Hidden-Hunter
20-12-2012, 15:14
کسپر هم امد تو جمع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1a81d1cfef714e/analysis/1356003771/

:n07::n08::n10::n20::n02::n28:

aylar6888
20-12-2012, 15:31
یک نمونه جدید

سلام:
اوست فری انتی ویروس تا دیشب که شناسایی نمیکرد .دیشب این مخرب رو براشون ارسال کردم و الان تست کردم شناسایی شد.اما چون تست مداوم نکردم نمیدونم دقیقا کی به دیتا بیسشون اضافه کردن....با اکسترکت شناسایی شد.:n01:

aylar6888
20-12-2012, 15:36
اينترنت لاک پشتي کشور از 1.5 تا سه برابر گران‌تر مي‌شود:

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-12-2012, 16:17
کسپر نشناختسلام روش شما برای اینکه بدونین کدوم انتی ویروس میشناسه کدوم نمیشناسه چیه ؟ از سایتهاشون استفاده میکنید یا چند تا انتی ویروس دارین خودتون ؟ با تشکر

aylar6888
20-12-2012, 16:28
سلام روش شما برای اینکه بدونین کدوم انتی ویروس میشناسه کدوم نمیشناسه چیه ؟ از سایتهاشون استفاده میکنید یا چند تا انتی ویروس دارین خودتون ؟ با تشکر
با اجزه امیر جان:n02:
سایت ویروس توتال مر جع خیلی خوبیه.45 ضد مخرب بروز دنیا.لینک شناسایی رو هم که امیر گذاشته تو پستش.یکبار دیگه ببینید:

کسپر هم امد تو جمع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1a81d1cfef714e/analysis/1356003771/)

milad_gta
21-12-2012, 08:55
الان نورتون هم میشناسه ، البته در طول این مدت تست نکرده بودم + اینکه فایل رو برا نورتون ارسال نکردم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (pic.dagtk.net/x/1/12ade0/6809672b.png)

xman681
21-12-2012, 16:13
سلام
345 نمونه

میزان شناسایی 10 درصد :n13::n13:

aylar6888
21-12-2012, 16:45
یک نمونه جدید

سلام:
مالور بایتس هنوزم شناسایی نمیکنه.
از 21/12/2012 دیتا بیس کومودو و امسی سافت من شناسایی میکنند...تا قبل از این آپدیتها شناسایی نمیشد...شناسایی با آپدیتهای 1 نیمه شب 21.12.2012

Shahroozs2
22-12-2012, 20:41
35 نمونه

نتیجه تست با کومودو 6

منصور قلی
22-12-2012, 21:45
35 نمونه

آقا من چرا نمیتونم فایل پیوست کنم؟

GhesseyeAmir
23-12-2012, 01:02

خب منم نمیتونم پیوست کنم.خودتو ناراحت نکن.
برو تو گودال ماسه بازی
:n20:

jolan57
23-12-2012, 01:18
35 نمونه

آوست فری :17 + 4 Pups (Adware)
باقی مانده واسه آوست ارسال شد

GhesseyeAmir
23-12-2012, 01:26
35 نمونه

16 تا باقیمونده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Final%202.jpg

kases
23-12-2012, 01:39
باقی مانده های کسپر 15 مورد

aylar6888
23-12-2012, 01:43
سایت ایرانی آپلود عکس فراوونه...این سایت 724 یه روز در میون خرابه...توی یه سایت آپلود عکس آپ کن و لینکشو بذار توی همون INSERT IMAGE خودش پیوست میشه..:n01:

aylar6888
23-12-2012, 02:12
نوشته شده توسط
35 نمونه

کومودو کلینینگ 18 شناسایی-
اوست فری 2013 -
مالور بایتس آنتی مالور

ویندوز 7-32 بیت-آپدیت 1 بامداد امروز

kases
23-12-2012, 02:39
کینگ سافت 21 مورد

jolan57
23-12-2012, 19:18
Twister Antivirus 8
8 تا رو با اسکن شناخت 2 تا ریل تایم
3 تا دیگه هم شناخت :دی
باقی مانده 22

max_3d
23-12-2012, 21:22
16 تا باقیمونده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Final%202.jpg
دوست عزیز شما انتی ویروستون اپدیت امروز بوده؟؟؟

GhesseyeAmir
23-12-2012, 21:30
دوست عزیز شما انتی ویروستون اپدیت امروز بوده؟؟؟

بله.قبل از اسکن آپدیت مال دو سه ساعت پیش بود.

GhesseyeAmir
23-12-2012, 21:37
50 نمونه
پسورد : 123

20 تا باقی موند.یکی رو دستور ریستارت داد برای پاکسازی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Final%203.jpg

pedram_01
23-12-2012, 22:27
باقی مانده 16 تا با انتی ویروس کمودو و 15 تا با کینگ سافت که عکس نگرفتم

jolan57
24-12-2012, 01:28
Twister Av 34 مورد
جالبه , یه چند تا اجرا کنیم :دی

kases
24-12-2012, 01:47
Twister Av 34 مورد
جالبه , یه چند تا اجرا کنیم :دی

اولین باره اسمش میشنوم از کجا پیداش کردی:biggrin: اندر معایب و مزایاش یه سطر لطف کن بنویس:biggrin:

jolan57
24-12-2012, 02:11
اولین باره اسمش میشنوم از کجا پیداش کردی:biggrin: اندر معایب و مزایاش یه سطر لطف کن بنویس:biggrin:
دیگه ما اینیم :دی
خب واسه بررسی باید بیشتر از اینا باهاش کار کنم و من چند ساعت بیشتر نیست نصبش کردم ولی در بررسی های اولیه به نظر میاد امکانات زیاد و خیلی خوبی داشه باشه حالا این امکانات چقدر کارآمد هست نمیدونم باید بیشتر کار کنم
دیفنس خوبی داره و اینترفیس خیلی باحالی هم داره
فقط فکر کنم فالس های زیادی داشته باشه تا الان چند مورد دیدم و اینکه رایگان نیست :دی
یک فیلم کوتاه ازش گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Av.rar

kases
24-12-2012, 02:34
ممنون عباس جان کارت عالی بود :n11:
خیلی خوف بود:18:

xman681
24-12-2012, 13:39
دیگه ما اینیم :دی
خب واسه بررسی باید بیشتر از اینا باهاش کار کنم و من چند ساعت بیشتر نیست نصبش کردم ولی در بررسی های اولیه به نظر میاد امکانات زیاد و خیلی خوبی داشه باشه حالا این امکانات چقدر کارآمد هست نمیدونم باید بیشتر کار کنم
دیفنس خوبی داره و اینترفیس خیلی باحالی هم داره
فقط فکر کنم فالس های زیادی داشته باشه تا الان چند مورد دیدم و اینکه رایگان نیست :دی
یک فیلم کوتاه ازش گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Av.rar.

سلام

ممنون عباس جان

یه چیز وحشتناک هم داره لایسنس مادام العمر !!!!!!!!!!!:n04::n04:

aylar6888
25-12-2012, 01:04
سلام :
میشه یه نفر لینک پستهای مربوط به معرفی HIPS رو بذاره.
ممنون میشم.
در ضمن مالور بایتس رو میشه آپدیت آفلاین کرد>؟چجوری؟؟؟

pcsoft
25-12-2012, 08:35
سلام :
میشه یه نفر لینک پستهای مربوط به معرفی HIPS رو بذاره.
ممنون میشم.
در ضمن مالور بایتس رو میشه آپدیت آفلاین کرد>؟چجوری؟؟؟

سلام
بله میشه.

خب، چه می کنید رفقا:n02:
با یه ویروس ما رو مهمون نمیکنین؟:n02:

jadaa
25-12-2012, 13:04
ویروس جدید نیست؟

Jadda
25-12-2012, 22:38
ویروس جدید نیست؟

سلام بر خودم!

شما که ویروس می خواهید چرا به من نمیگویید؟

پس:123

jolan57
25-12-2012, 22:54
سلام بر خودم!

aylar6888
26-12-2012, 01:26
سلام بر خودم!

فایل ساعت 1:20 بامداد برای اوست فرستاده شد...

aylar6888
26-12-2012, 01:43
نوشته شده توسط
Jadda[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام بر خودم!

کومودو کلینینگ اسنشیال با آخرین آپدیت نشناخت....

jolan57
26-12-2012, 01:58
کومودو کلینینگ اسنشیال با آخرین آپدیت نشناخت....

[[/SPOILER]
ولی کمودو میشناسه

aylar6888
26-12-2012, 02:13

jolan57
26-12-2012, 02:19
خب مال من کلود شناخته و چون کلود زودتر از دیتابیس مخرب ها وارد اون میشن شاید به این خاطر باشه

pedram_01
26-12-2012, 02:27
کمودو منم شناخت کینگ سافت هم شناخت

pedram_01
26-12-2012, 02:28

با اسکن نمیشناسه ولی روش دوتا کلیک کنی یعنی برنامه رو اجرا کنی درجا میشناسه

aylar6888
26-12-2012, 02:30
سلام بر خودم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 991f5990acb139/analysis/

aylar6888
26-12-2012, 02:33
با اسکن نمیشناسه ولی روش دوتا کلیک کنی یعنی برنامه رو اجرا کنی درجا میشناسه
اونجوری که دیفنس پلاس فایروالمم میشناسه....:n02:

منصور قلی
26-12-2012, 10:28
سلام بر خودم!

با آپدیت 26.12.2012 ساعت12.25 am

hasan2560
26-12-2012, 18:51
بچه ها شرمنده وسط بحثتون میپرم میخوام انتی ویروس ایرانی ایمن نسخه قفوس رو بخرم ایا قدرت شناسی این انتی ویروس خوب کسانی که اطلاع دارند از این انتی ویروس لطفا بگن که قدرت شناسی این انتی ویروس خوب با تشکر :n16:

jolan57
26-12-2012, 19:37
بچه ها شرمنده وسط بحثتون میپرم میخوام انتی ویروس ایرانی ایمن نسخه قفوس رو بخرم ایا قدرت شناسی این انتی ویروس خوب کسانی که اطلاع دارند از این انتی ویروس لطفا بگن که قدرت شناسی این انتی ویروس خوب با تشکر :n16:
با توجه به اینکه از موتور بیت دیفندر استفاده میکنه پس شناسایی اش خوبه !

AMIRRAYANEH_90
26-12-2012, 19:39
:n12:

:n24:

:n24:کجا میشه دانلودش کرد هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا

:n25:

*Batman*
26-12-2012, 19:41

تو تاپیک مخصوص خودش سوال کنید:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shahroozs2
27-12-2012, 00:09
سلام بر خودم!

نتیجه تست با vipre
ببخشید دیر شد:n16:

aylar6888
27-12-2012, 04:07
اندروید در کانون توجه بد افزار نویسان....
دارندگان گوشیها و تبلتهای سامسونگ بیشتر دقت کنند...
منبع: بایت خراسان شماره 253

ali.reihani
27-12-2012, 14:04
سلام!
میشه یک ویروس خیلی خطر ناک و مخرب بگذارید!!!
ممنون!

milad_gta
27-12-2012, 14:12
سلام بر خودم!

Avira Free